GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Emulator CD ale nie daemon ?

05.10.2004
12:33
smile
[1]

QQQromaneq [ Pretorianin ]

Emulator CD ale nie daemon ?

Szukam emulatora CD który potyrfi emulowac dany FOLDER a nie obraz płytki ( dawniej FakeCD , Subst ) ale cos pod XP ?

05.10.2004
12:36
[2]

wysiu [ ]

A subst nie dziala? W 2k jest...

05.10.2004
12:37
[3]

legrooch [ Legend ]


Alcohol, virtualcd

05.10.2004
12:38
[4]

legrooch [ Legend ]


BTW, robisz winiso image i go montujesz. Działa dla starszych gier korzystających z wykrywania CD. (C&C m.in.)

05.10.2004
12:40
[5]

kociamber [ Canada ]


Alkohol, wiele oryginalnych gierek zisowalem, i dzialaja bez a, polecam.

05.10.2004
12:50
[6]

QQQromaneq [ Pretorianin ]

OK thx - bed prtóbował al przypominam ze NIE MAM ISO ( ani innego obrazu płyty ) mam tylko Folder który chce aby komp widział jak naped CD

05.10.2004
13:14
smile
[7]

Yanek [ Paprykarz ]

tez polecam alcohola

05.10.2004
13:27
smile
[8]

legrooch [ Legend ]

QQQromaneq ==> Umiesz się posługiwać nero?
Bardzo podobnie wygląda Ultraiso. Tyle że zamiast nagrywać zapisujesz pliki jako ISO.
Cały folder przeciągnij do drugiego okna, wybierz "Zapisz jako..." i już.
Na koniec alcohol i podmontuj pod wirtualkę te iso.

05.10.2004
15:22
[9]

Mr.Paul [ I love Driv3r & Gta Sa ]

a po co ci do simsów ? :D?:>

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.