
QQQromaneq [ Pretorianin ]
Emulator CD ale nie daemon ?
Szukam emulatora CD który potyrfi emulowac dany FOLDER a nie obraz płytki ( dawniej FakeCD , Subst ) ale cos pod XP ?
wysiu [ ]
A subst nie dziala? W 2k jest...
legrooch [ Legend ]
Alcohol, virtualcd
legrooch [ Legend ]
BTW, robisz winiso image i go montujesz. Działa dla starszych gier korzystających z wykrywania CD. (C&C m.in.)
kociamber [ Canada ]
Alkohol, wiele oryginalnych gierek zisowalem, i dzialaja bez a, polecam.
QQQromaneq [ Pretorianin ]
OK thx - bed prtóbował al przypominam ze NIE MAM ISO ( ani innego obrazu płyty ) mam tylko Folder który chce aby komp widział jak naped CD

Yanek [ Paprykarz ]
tez polecam alcohola

legrooch [ Legend ]
QQQromaneq ==> Umiesz się posługiwać nero?
Bardzo podobnie wygląda Ultraiso. Tyle że zamiast nagrywać zapisujesz pliki jako ISO.
Cały folder przeciągnij do drugiego okna, wybierz "Zapisz jako..." i już.
Na koniec alcohol i podmontuj pod wirtualkę te iso.
Mr.Paul [ I love Driv3r & Gta Sa ]
a po co ci do simsów ? :D?:>