GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Steam CS

05.10.2004
11:34
[1]

adri.ko [ Junior ]

Steam CS

Mam pytanie, otóż jeśli założę konto steam i podam (oryginalny) z Half Life (zwykły, podstawowa wersja) to czy będe mógł ściągnąć i grać w pozostałe gry na steamie (tzn. counter strike, d-day itp.)?

05.10.2004
11:40
[2]

Dalamar [ Konsul ]

affirmative

05.10.2004
12:17
[3]

bukers [ Konsul ]

TAK

05.10.2004
12:30
[4]

fifalk [ fifalkowiec ]

ale nie w cs:cz, cs:s, hl2 i inne nowosci

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.