adri.ko [ Junior ]
Steam CS
Mam pytanie, otóż jeśli założę konto steam i podam (oryginalny) z Half Life (zwykły, podstawowa wersja) to czy będe mógł ściągnąć i grać w pozostałe gry na steamie (tzn. counter strike, d-day itp.)?
Dalamar [ Konsul ]
affirmative
bukers [ Konsul ]
TAK
fifalk [ fifalkowiec ]
ale nie w cs:cz, cs:s, hl2 i inne nowosci