GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Z cyklu: Polacy a Nagroda Darwina

05.10.2004
11:22
smile
[1]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Z cyklu: Polacy a Nagroda Darwina

Mój faworyt. BUHAHAHAHA!

05.10.2004
11:48
smile
[2]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

05.10.2004
11:57
[3]

wysiu [ ]

Ciekawe, czy beda sie czepiali kierowcy.

05.10.2004
12:03
[4]

Dagger [ Legend ]

Prawdopodobnie kierowca odpowie za nieumyślne spowodowanie śmierci

05.10.2004
12:05
[5]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Albo za pomoc w samobójstwie. Jeśli udowodni, że powodowało nim współczucie dla tego drugiego kretyna (bo że tamten się prosił to nie uleg wątpliwości) to być może dostanie NZK albo nawet odstąpienie.

05.10.2004
12:06
[6]

Dalamar [ Konsul ]

przypomina mi to popularna w mojej okolicy w latach podstawowki zabawe "kto ostatni zeskoczy z pociagu". Po jednego kolesia starzy musieli jechac do Torunia (z Lodzi).

05.10.2004
12:08
[7]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

I tak dobrze, że nie wskakiwaliście DO pociągu. Bo starzy mieliby krótszą podróż do najbliższej kostnicy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.