przypadkowy [ Centurion ]
nastepcy gier w stylu "elite-first encounters","pirates" etc
czyli jednym slowem - polazic/polatac/poplywac,odkryc cos/pohandlowac/kupic bron/powalczyc/znow polazic troche...
komus przychodzi do glowy jakis dobry tytulik z fajna fabula???
ja ostatnio gralem w "freelancer" i mowiac szczerze bardzo dobre, choc chodziloby mi o cos co jest jeszcze bardziej luzno zwiazane z fabula jak wlasnie np elite lub pirates - czyli jednym slowem wirtualny swiat w ktorym sie wszystko robi :)))
chodzi mi o gierke single - nie lubie wersji multiplayer bo nie mam az tyle czasu
Sabathius [ gdzie jest rooda? ]
tylko i wyłącznie:
Independence War 2: Edge of Chaos
X2: The Threat
dwie perełki, jeżeli cię wciągną pół roku masz z głowy
Mac [ Sentinel of VARN ]
Do tej dwójki dodałbym jeszcze mało znanego w Polsce Terminusa. Imo jest najlepsza z całej trójki, mimo że ma już swoje lata i graficznie nie prezentuje sie tak ładnie jak pozostałe tytuły. Można ją ściągnąć za darmo z Underdogów (604MB), niestety bez muzyki i filmów.
Long [ Generaďż˝ ]
X2: The Threat - bez wątpienia.
A z klimatów bardziej ziemskich, to "Sea Dogs" i "Port Royale" (żeglować, łupić, handlować, produkować).
Całkiem swobodnie czułem się też w starym, dobrym "Morrowindzie" :)
Szalony_Pelikan [ Konsul ]
Ze starszych to dwie części prywaciarza, tzn. Privateer :)))))
przypadkowy [ Centurion ]
no sciagnalem terminusa :)))) calkiem niezle sie zapowiada - a nie wiesz skad sciagnac filmiki i muze???