GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

nastepcy gier w stylu "elite-first encounters","pirates" etc

05.10.2004
10:51
[1]

przypadkowy [ Centurion ]

nastepcy gier w stylu "elite-first encounters","pirates" etc

czyli jednym slowem - polazic/polatac/poplywac,odkryc cos/pohandlowac/kupic bron/powalczyc/znow polazic troche...

komus przychodzi do glowy jakis dobry tytulik z fajna fabula???

ja ostatnio gralem w "freelancer" i mowiac szczerze bardzo dobre, choc chodziloby mi o cos co jest jeszcze bardziej luzno zwiazane z fabula jak wlasnie np elite lub pirates - czyli jednym slowem wirtualny swiat w ktorym sie wszystko robi :)))

chodzi mi o gierke single - nie lubie wersji multiplayer bo nie mam az tyle czasu

05.10.2004
11:15
[2]

Sabathius [ gdzie jest rooda? ]

tylko i wyłącznie:

Independence War 2: Edge of Chaos

X2: The Threat

dwie perełki, jeżeli cię wciągną pół roku masz z głowy

05.10.2004
11:29
[3]

Mac [ Sentinel of VARN ]

Do tej dwójki dodałbym jeszcze mało znanego w Polsce Terminusa. Imo jest najlepsza z całej trójki, mimo że ma już swoje lata i graficznie nie prezentuje sie tak ładnie jak pozostałe tytuły. Można ją ściągnąć za darmo z Underdogów (604MB), niestety bez muzyki i filmów.

05.10.2004
11:29
[4]

Long [ Generaďż˝ ]

X2: The Threat - bez wątpienia.
A z klimatów bardziej ziemskich, to "Sea Dogs" i "Port Royale" (żeglować, łupić, handlować, produkować).
Całkiem swobodnie czułem się też w starym, dobrym "Morrowindzie" :)

05.10.2004
11:54
[5]

Szalony_Pelikan [ Konsul ]

Ze starszych to dwie części prywaciarza, tzn. Privateer :)))))

06.10.2004
12:39
[6]

przypadkowy [ Centurion ]

no sciagnalem terminusa :)))) calkiem niezle sie zapowiada - a nie wiesz skad sciagnac filmiki i muze???

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.