GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Filmożercy - Jaki to film? Część 32

05.10.2004
10:16
smile
[1]

garrett [ realny nie realny ]

Filmożercy - Jaki to film? Część 32

Filmożercy - Jaki to film? Część 32

TRADYCYJNIE PROPONUJE ZACZAC OD PRZEJRZENIA REGULAMINU :)

Regulamin sciagniety :-)
Oryginal by --- Screenersi & itp.
Modified by --- Filmożercy.

ZASADA NACZELNA:
Odgadujemy tytuł filmu na podstawie zamieszczonego kadru.

***reGOLamin :)***
1. Nie wolno dodawać zdjęcia zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora)
2. Po zadaniu obrazka przez autora, uczestnicy mają minutę (wg zegara GOLa) na poprawną odpowiedź. Nagradzane punktami zostają PIERWSZE TRZY OSOBY, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi w minucie (liczącej w momencie podania pierwszej poprawnej odpowiedzi). Jeżeli natomiast takowa nie padnie czekamy w myśl zasad na poprawną odpowiedź i od tego momentu liczy się GOLową minutę, bądź następuje seria podpowiedzi. Osoby, które odpowiedzą po "deadline'ie" lub nie zmieściły się w pierwszej trójce nie otrzymują punktów.
3. Zdjęcie może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł poprzedniego filmu jako pierwsza (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
4. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje zdjęcie.
5. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejne zdjęcie. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następne zdjęcie lub przekazać to prawo na kogoś innego.
6. Osoba dająca zdjęcie ustala, czy żąda dokładny tytuł filmu i w jakim języku (angielskim lub polskim).
7. W zabawie udział biorą tylko i wyłącznie filmy po kinowej/DVD/VHS premierze, niekoniecznie w naszym kraju. Zawsze podajemy angielski (lub w wyjatkowych przypadkach polski) tytul filmu. Jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy.
8. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
9. W jednym poście podajemy tylko jeden tytuł filmu, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem, ale także jednym.
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
11. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci i wyjątkowo ambitnych produkcji :-)
13. Nie przycinamy kadrów :) Bo to kadrowanie:)
14. Nie edytujemy postów z odpowiedzią.
15. Nie wolno dawać zdjęć z napisów początkowych/końcowych :)
16. Ne wolno używać skrótów.
17. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
18. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli

FILMOŻERCY:
64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
35 -- garrett
34 -- Torn
24 -- Lechiander
23 -- smoleń -- darek_dragon
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
17 -- Tzymische
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian -- U.V. Impaler
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante -- legrooch --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus

ODCINEK SPONSOROWANY PRZEZ ŁADNĄ PANIĄ

Poprzedni watek:

05.10.2004
10:18
[2]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Oboz Cucamonga??:)))

05.10.2004
10:18
[3]

Lechiander [ Wardancer ]

garrett ----> To jest Aniston. oe mów, że nie poznałes?
Imienia zapomniałem. :-)

BYW mozna z seriali dawać?

05.10.2004
10:18
[4]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

chyba ze to nie zagadka

05.10.2004
10:18
smile
[5]

WolverineX [ Senator ]

ladna pani :) jak sie nazywa :)

05.10.2004
10:19
[6]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Lechu---->to nie jest z przyjaciol...a ta pani nazywa sie Jenifer

05.10.2004
10:19
smile
[7]

garrett [ realny nie realny ]

64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
35 -- garrett
34 -- Torn
24 -- Lechiander
23 -- smoleń -- darek_dragon
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
17 -- Tzymische
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian -- U.V. Impaler
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante -- legrooch --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus

i zagadka :)

05.10.2004
10:19
[8]

kwapiszon [ Centurion ]

Leprechaun?

05.10.2004
10:19
[9]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Straszny Film 1??

05.10.2004
10:19
[10]

WolverineX [ Senator ]

13 Duchow 13 ghosts

05.10.2004
10:20
[11]

Lechiander [ Wardancer ]

13 duchów

05.10.2004
10:21
[12]

garrett [ realny nie realny ]

WolverineX +1

wiedizalem ze za proste :)

05.10.2004
10:22
smile
[13]

Lechiander [ Wardancer ]

Znów spóźniony. :-(

Ilek ---> Wiem, bo sam dałem tego screena. I jak naopisałem, jest to pani aniston Jennifer. Tylko imienia zpaomniałem pisząc tamtego posta. I wiem, że to nie jest z Przyjaciłó, gdyż jest to z Leprechauna. :-P :-)

05.10.2004
10:26
smile
[14]

WolverineX [ Senator ]

64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
35 -- garrett
34 -- Torn
24 -- Lechiander
23 -- smoleń -- darek_dragon
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
17 -- Tzymische
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian -- U.V. Impaler
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus

garrett-->bynajmniej prote nie bylo :)

05.10.2004
10:27
[15]

Lechiander [ Wardancer ]

Desperaci :-)

05.10.2004
10:27
smile
[16]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

kurde...Chlopaki z sasiedztwa??

05.10.2004
10:28
smile
[17]

garrett [ realny nie realny ]

film który kasuje przez F8 :):):) ?

05.10.2004
10:30
[18]

Lechiander [ Wardancer ]

No chyba już czas na inny screen. :-)

05.10.2004
10:31
[19]

azarothen [ macio ]

The Wash?

05.10.2004
10:31
[20]

TzymischePL [ Senator ]

jakas tragedia.

05.10.2004
10:32
smile
[21]

WolverineX [ Senator ]

moze teraz zgadniecie :)

[ nic tu niebylo ]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 10:35:58]

05.10.2004
10:33
[22]

Lechiander [ Wardancer ]

Wojna gangów :-)

05.10.2004
10:34
smile
[23]

garrett [ realny nie realny ]

ghost dog ?

05.10.2004
10:37
smile
[24]

WolverineX [ Senator ]

garrett +1 dobra robota

05.10.2004
10:40
smile
[25]

garrett [ realny nie realny ]

64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
36 -- garrett
34 -- Torn
24 -- Lechiander
23 -- smoleń -- darek_dragon
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
17 -- Tzymische
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian -- U.V. Impaler
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus

05.10.2004
10:41
[26]

WolverineX [ Senator ]

Prawdziwe kłamstwa

05.10.2004
10:41
[27]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Prawdziwe Klamstwa

05.10.2004
10:42
[28]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

kurde...gdybym siedzial na dupie przy biurku a nie szfendal sie po biurze z fakturami:((( i jeszcze niezalogowany bylem:((

05.10.2004
10:44
[29]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

szwendal??

05.10.2004
10:44
smile
[30]

garrett [ realny nie realny ]

kurde myslalem ze to będzie trudne :) Nawet pomocnicze mialem stopklatki ze striptisu zony Arniego :))

WolverineX , ILEK + 1

05.10.2004
10:47
[31]

WolverineX [ Senator ]

ten to mogles dac pierwszy :) barrrrrdzo piekkkny :)

05.10.2004
10:48
smile
[32]

piokos [ ]

kapitalna scena

05.10.2004
10:50
smile
[33]

WolverineX [ Senator ]

64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
36 -- garrett
34 -- Torn
24 -- Lechiander
23 -- smoleń -- darek_dragon
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
17 -- Tzymische
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- Crash8462
13 -- Justa
12 -- ILEK
10 -- Yos_sarian -- U.V. Impaler
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia --- WolverineX --
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante -- legrooch --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus

05.10.2004
10:51
[34]

Lechiander [ Wardancer ]

Krąg

05.10.2004
10:51
smile
[35]

Lechiander [ Wardancer ]

albo

The Ring

05.10.2004
10:52
smile
[36]

WolverineX [ Senator ]

Lechiander +1

Teraz nie bedzie mnie bo lece na zajecia, ale wroce juz w krotce, bardzo krotce :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 10:52:16]

05.10.2004
10:52
[37]

garrett [ realny nie realny ]

ringu

05.10.2004
10:53
[38]

garrett [ realny nie realny ]

albo scary movie 3 :)

05.10.2004
10:53
smile
[39]

Lechiander [ Wardancer ]

Co? Znowu coś schlastałem? :-)

05.10.2004
10:54
[40]

garrett [ realny nie realny ]

a może retrospekcja z ring 2 :) ?

05.10.2004
10:54
smile
[41]

WolverineX [ Senator ]

nic nie schlastales, dobrze jest :)

05.10.2004
10:54
smile
[42]

Lechiander [ Wardancer ]

Evil Dead (pierwsza częśc) :-)

05.10.2004
10:55
[43]

WolverineX [ Senator ]

przeczytaj mojego posta z 10.52 :)

05.10.2004
10:56
[44]

Lechiander [ Wardancer ]

Sorry, przeoczyłem, żem zdobył punkt.

64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
36 -- garrett
34 -- Torn
25 -- Lechiander
23 -- smoleń -- darek_dragon
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
17 -- Tzymische
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- Crash8462
13 -- Justa
12 -- ILEK
10 -- Yos_sarian -- U.V. Impaler
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia --- WolverineX --
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante -- legrooch --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus

Powinniście pamiętac. :-) Tytuł oryginalny prosze.

05.10.2004
11:01
[45]

garrett [ realny nie realny ]

to bylo pare czesci temu ale zapomniałem tytuł :)

05.10.2004
11:01
[46]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

kurde Brain Donors (Czacha Dymi):)))))

05.10.2004
11:01
smile
[47]

Lechiander [ Wardancer ]

Było? To co? Dać inny, czy ciągnąć dalej?

05.10.2004
11:02
[48]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

"Wayne's World"???

kurde dawno temu widzialem te filmy i strzelam bo z niczym nie kojarze tego

05.10.2004
11:04
[49]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

Jacob's Ladder
dzien dobry

05.10.2004
11:08
smile
[50]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

jest tu kto?

05.10.2004
11:08
smile
[51]

Lechiander [ Wardancer ]

No to jedziem dalej.


Czy można dawać seriale???

05.10.2004
11:10
[52]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

men in black?
a co to bylo poprzednio?

05.10.2004
11:10
[53]

Lechiander [ Wardancer ]

To samo.

05.10.2004
11:14
[54]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

Fraternity Vacation

05.10.2004
11:14
smile
[55]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Lechu--->niewiem...juz sie kiedys o to Yazz pytal ale pozostalo bez odzewu...moze zostanmy na razie przy filmach...a temat poruszy sie wieczorkiem...druga sprawa...jak ci rzuce Moda na Sukces i zazycze sobie odpowiedzi ktory odcinek??:)))))))

05.10.2004
11:16
[56]

Lechiander [ Wardancer ]

Ilek ----> Nie, nie, ja nawet nie myślałem numerach odcinków. Po prostu podawałoby się tylko tytuł. Czekać na wieczór, mówisz, ok. :-)

Next.

05.10.2004
11:23
smile
[57]

Lechiander [ Wardancer ]

Ile osób tu jest? Dajcie głoś, czy jesteście? Czy tez wywiało Was do roboty? :-)

05.10.2004
11:24
smile
[58]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

ja jestem ale zaraz sobie pojde.
qrde na 1st focie tim robins
drabina nie
przrejrzalem wszystkie filmy i nic mi nie pasuje
przyczailem sie na podpowiedz

05.10.2004
11:24
[59]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Lechu---->podpowiedz...screeny mi nic nie mowia

05.10.2004
11:27
[60]

Lechiander [ Wardancer ]

Naprawdę daję dzisiaj takie trudne? :-(

Pewnie garretta i Tzymische nie ma. :-P

No, teraz to juz... :-)

05.10.2004
11:27
[61]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

kaczor howard

05.10.2004
11:27
[62]

garrett [ realny nie realny ]

Brain Dead ?

05.10.2004
11:28
smile
[63]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

Howard the Duck

05.10.2004
11:28
[64]

garrett [ realny nie realny ]

Yos_sarian --> na 1 fotce chyba jest Bill Paxton :)

05.10.2004
11:29
[65]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

100% tim

05.10.2004
11:29
smile
[66]

Lechiander [ Wardancer ]

ufffffff... :-)

Yossarian

Na 1 jest Tim Robbins.

05.10.2004
11:30
[67]

garrett [ realny nie realny ]

dałbym glowe ze Paxton :)

05.10.2004
11:30
smile
[68]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
36 -- garrett
34 -- Torn
25 -- Lechiander
23 -- smoleń -- darek_dragon
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
17 -- Tzymische
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- Crash8462
13 -- Justa
12 -- ILEK
11 -- Yos_sarian
10 -- U.V. Impaler
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia --- WolverineX --
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante -- legrooch --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus


i prosta zagadka

05.10.2004
11:33
smile
[69]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

widzisz garrett, nie mialbys glowy...

05.10.2004
11:33
[70]

Lechiander [ Wardancer ]

Nie jest to proste dla mnie. :-)

05.10.2004
11:34
smile
[71]

garrett [ realny nie realny ]

proponuje w regulaminie napisać "zakaz używania słowa - prosta, łatwa" :)

05.10.2004
11:34
[72]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

staje sie nieskomplikowane ;) po rozpoznaniu pana na focie

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 11:33:44]

05.10.2004
11:35
[73]

Lechiander [ Wardancer ]

Kogoś mi przypomina, ale kogo? :-)

05.10.2004
11:37
[74]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

lepsze ujecie,
oskar byl niedawno

05.10.2004
11:37
smile
[75]

Lechiander [ Wardancer ]

Pana rozpoznałem, chyba, ale dalej nie kojarze. :-)

The Magic Christian ?

05.10.2004
11:38
[76]

mithos [ Senator ]

Polański :) ale co to za film? :)

05.10.2004
11:38
[77]

Lechiander [ Wardancer ]

Hommage a Alfred Lepetit

05.10.2004
11:38
[78]

gacek [ Litzmannstadt ]

lokator :)

05.10.2004
11:39
[79]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

Brawo Gacek! +1 Widziales czy wyszukales?
Polanski tyle ze z 76 roku :)

05.10.2004
11:40
smile
[80]

Lechiander [ Wardancer ]

To gdzie ten Oskar niedawno?

05.10.2004
11:40
[81]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

to byla podpucha - za rezyserie pianisty 2003

05.10.2004
11:41
smile
[82]

Lechiander [ Wardancer ]

To była klasyczna zmyłka. :-P

05.10.2004
11:43
[83]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

mozeby tak nowy watek???
nie wiem jak waszew ale moj komputer moufi szebym spier....

05.10.2004
11:44
[84]

Lechiander [ Wardancer ]

To niech gacek zakłada.

05.10.2004
11:44
smile
[85]

gacek [ Litzmannstadt ]

Przyzam szczrerze że wyszukałem bo poznałem Polańskiego za chwilke dam coś od siebie

05.10.2004
11:45
smile
[86]

Lechiander [ Wardancer ]

Hej! Ale ta ma dopiero 85 postów!

05.10.2004
11:46
smile
[87]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

fakt wycofuje sie, to cos mi sie z laczem ****

05.10.2004
11:48
[88]

gacek [ Litzmannstadt ]

A ja założyłem sory !!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.