
garrett [ realny nie realny ]
Filmożercy - Jaki to film? Część 32
Filmożercy - Jaki to film? Część 32
TRADYCYJNIE PROPONUJE ZACZAC OD PRZEJRZENIA REGULAMINU :)
Regulamin sciagniety :-)
Oryginal by --- Screenersi & itp.
Modified by --- Filmożercy.
ZASADA NACZELNA:
Odgadujemy tytuł filmu na podstawie zamieszczonego kadru.
***reGOLamin :)***
1. Nie wolno dodawać zdjęcia zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora)
2. Po zadaniu obrazka przez autora, uczestnicy mają minutę (wg zegara GOLa) na poprawną odpowiedź. Nagradzane punktami zostają PIERWSZE TRZY OSOBY, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi w minucie (liczącej w momencie podania pierwszej poprawnej odpowiedzi). Jeżeli natomiast takowa nie padnie czekamy w myśl zasad na poprawną odpowiedź i od tego momentu liczy się GOLową minutę, bądź następuje seria podpowiedzi. Osoby, które odpowiedzą po "deadline'ie" lub nie zmieściły się w pierwszej trójce nie otrzymują punktów.
3. Zdjęcie może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł poprzedniego filmu jako pierwsza (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
4. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje zdjęcie.
5. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejne zdjęcie. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następne zdjęcie lub przekazać to prawo na kogoś innego.
6. Osoba dająca zdjęcie ustala, czy żąda dokładny tytuł filmu i w jakim języku (angielskim lub polskim).
7. W zabawie udział biorą tylko i wyłącznie filmy po kinowej/DVD/VHS premierze, niekoniecznie w naszym kraju. Zawsze podajemy angielski (lub w wyjatkowych przypadkach polski) tytul filmu. Jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy.
8. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
9. W jednym poście podajemy tylko jeden tytuł filmu, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem, ale także jednym.
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
11. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci i wyjątkowo ambitnych produkcji :-)
13. Nie przycinamy kadrów :) Bo to kadrowanie:)
14. Nie edytujemy postów z odpowiedzią.
15. Nie wolno dawać zdjęć z napisów początkowych/końcowych :)
16. Ne wolno używać skrótów.
17. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
18. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli
FILMOŻERCY:
64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
35 -- garrett
34 -- Torn
24 -- Lechiander
23 -- smoleń -- darek_dragon
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
17 -- Tzymische
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian -- U.V. Impaler
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante -- legrooch --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus
ODCINEK SPONSOROWANY PRZEZ ŁADNĄ PANIĄ
Poprzedni watek:
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Oboz Cucamonga??:)))
Lechiander [ Wardancer ]
garrett ----> To jest Aniston. oe mów, że nie poznałes?
Imienia zapomniałem. :-)
BYW mozna z seriali dawać?
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
chyba ze to nie zagadka

WolverineX [ Senator ]
ladna pani :) jak sie nazywa :)
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Lechu---->to nie jest z przyjaciol...a ta pani nazywa sie Jenifer

garrett [ realny nie realny ]
64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
35 -- garrett
34 -- Torn
24 -- Lechiander
23 -- smoleń -- darek_dragon
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
17 -- Tzymische
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian -- U.V. Impaler
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante -- legrooch --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus
i zagadka :)
kwapiszon [ Centurion ]
Leprechaun?
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Straszny Film 1??
WolverineX [ Senator ]
13 Duchow 13 ghosts
Lechiander [ Wardancer ]
13 duchów
garrett [ realny nie realny ]
WolverineX +1
wiedizalem ze za proste :)

Lechiander [ Wardancer ]
Znów spóźniony. :-(
Ilek ---> Wiem, bo sam dałem tego screena. I jak naopisałem, jest to pani aniston Jennifer. Tylko imienia zpaomniałem pisząc tamtego posta. I wiem, że to nie jest z Przyjaciłó, gdyż jest to z Leprechauna. :-P :-)

WolverineX [ Senator ]
64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
35 -- garrett
34 -- Torn
24 -- Lechiander
23 -- smoleń -- darek_dragon
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
17 -- Tzymische
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian -- U.V. Impaler
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus
garrett-->bynajmniej prote nie bylo :)
Lechiander [ Wardancer ]
Desperaci :-)

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
kurde...Chlopaki z sasiedztwa??

garrett [ realny nie realny ]
film który kasuje przez F8 :):):) ?
Lechiander [ Wardancer ]
No chyba już czas na inny screen. :-)
azarothen [ macio ]
The Wash?
TzymischePL [ Senator ]
jakas tragedia.

WolverineX [ Senator ]
moze teraz zgadniecie :)
[ nic tu niebylo ]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 10:35:58]
Lechiander [ Wardancer ]
Wojna gangów :-)

garrett [ realny nie realny ]
ghost dog ?

WolverineX [ Senator ]
garrett +1 dobra robota

garrett [ realny nie realny ]
64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
36 -- garrett
34 -- Torn
24 -- Lechiander
23 -- smoleń -- darek_dragon
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
17 -- Tzymische
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian -- U.V. Impaler
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus
WolverineX [ Senator ]
Prawdziwe kłamstwa
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Prawdziwe Klamstwa
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
kurde...gdybym siedzial na dupie przy biurku a nie szfendal sie po biurze z fakturami:((( i jeszcze niezalogowany bylem:((
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
szwendal??

garrett [ realny nie realny ]
kurde myslalem ze to będzie trudne :) Nawet pomocnicze mialem stopklatki ze striptisu zony Arniego :))
WolverineX , ILEK + 1
WolverineX [ Senator ]
ten to mogles dac pierwszy :) barrrrrdzo piekkkny :)

piokos [ ]
kapitalna scena

WolverineX [ Senator ]
64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
36 -- garrett
34 -- Torn
24 -- Lechiander
23 -- smoleń -- darek_dragon
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
17 -- Tzymische
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- Crash8462
13 -- Justa
12 -- ILEK
10 -- Yos_sarian -- U.V. Impaler
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia --- WolverineX --
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante -- legrooch --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus
Lechiander [ Wardancer ]
Krąg

Lechiander [ Wardancer ]
albo
The Ring

WolverineX [ Senator ]
Lechiander +1
Teraz nie bedzie mnie bo lece na zajecia, ale wroce juz w krotce, bardzo krotce :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 10:52:16]
garrett [ realny nie realny ]
ringu
garrett [ realny nie realny ]
albo scary movie 3 :)

Lechiander [ Wardancer ]
Co? Znowu coś schlastałem? :-)
garrett [ realny nie realny ]
a może retrospekcja z ring 2 :) ?

WolverineX [ Senator ]
nic nie schlastales, dobrze jest :)

Lechiander [ Wardancer ]
Evil Dead (pierwsza częśc) :-)
WolverineX [ Senator ]
przeczytaj mojego posta z 10.52 :)
Lechiander [ Wardancer ]
Sorry, przeoczyłem, żem zdobył punkt.
64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
36 -- garrett
34 -- Torn
25 -- Lechiander
23 -- smoleń -- darek_dragon
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
17 -- Tzymische
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- Crash8462
13 -- Justa
12 -- ILEK
10 -- Yos_sarian -- U.V. Impaler
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia --- WolverineX --
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante -- legrooch --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus
Powinniście pamiętac. :-) Tytuł oryginalny prosze.
garrett [ realny nie realny ]
to bylo pare czesci temu ale zapomniałem tytuł :)
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
kurde Brain Donors (Czacha Dymi):)))))

Lechiander [ Wardancer ]
Było? To co? Dać inny, czy ciągnąć dalej?
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
"Wayne's World"???
kurde dawno temu widzialem te filmy i strzelam bo z niczym nie kojarze tego
Yos_sarian [ Irving Washington ]
Jacob's Ladder
dzien dobry

Yos_sarian [ Irving Washington ]
jest tu kto?

Lechiander [ Wardancer ]
No to jedziem dalej.
Czy można dawać seriale???
Yos_sarian [ Irving Washington ]
men in black?
a co to bylo poprzednio?
Lechiander [ Wardancer ]
To samo.
Yos_sarian [ Irving Washington ]
Fraternity Vacation

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Lechu--->niewiem...juz sie kiedys o to Yazz pytal ale pozostalo bez odzewu...moze zostanmy na razie przy filmach...a temat poruszy sie wieczorkiem...druga sprawa...jak ci rzuce Moda na Sukces i zazycze sobie odpowiedzi ktory odcinek??:)))))))
Lechiander [ Wardancer ]
Ilek ----> Nie, nie, ja nawet nie myślałem numerach odcinków. Po prostu podawałoby się tylko tytuł. Czekać na wieczór, mówisz, ok. :-)
Next.

Lechiander [ Wardancer ]
Ile osób tu jest? Dajcie głoś, czy jesteście? Czy tez wywiało Was do roboty? :-)

Yos_sarian [ Irving Washington ]
ja jestem ale zaraz sobie pojde.
qrde na 1st focie tim robins
drabina nie
przrejrzalem wszystkie filmy i nic mi nie pasuje
przyczailem sie na podpowiedz
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Lechu---->podpowiedz...screeny mi nic nie mowia
Lechiander [ Wardancer ]
Naprawdę daję dzisiaj takie trudne? :-(
Pewnie garretta i Tzymische nie ma. :-P
No, teraz to juz... :-)
Yos_sarian [ Irving Washington ]
kaczor howard
garrett [ realny nie realny ]
Brain Dead ?

Yos_sarian [ Irving Washington ]
Howard the Duck
garrett [ realny nie realny ]
Yos_sarian --> na 1 fotce chyba jest Bill Paxton :)
Yos_sarian [ Irving Washington ]
100% tim

Lechiander [ Wardancer ]
ufffffff... :-)
Yossarian
Na 1 jest Tim Robbins.
garrett [ realny nie realny ]
dałbym glowe ze Paxton :)

Yos_sarian [ Irving Washington ]
64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
36 -- garrett
34 -- Torn
25 -- Lechiander
23 -- smoleń -- darek_dragon
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
17 -- Tzymische
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- Crash8462
13 -- Justa
12 -- ILEK
11 -- Yos_sarian
10 -- U.V. Impaler
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia --- WolverineX --
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante -- legrooch --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus
i prosta zagadka

Yos_sarian [ Irving Washington ]
widzisz garrett, nie mialbys glowy...
Lechiander [ Wardancer ]
Nie jest to proste dla mnie. :-)

garrett [ realny nie realny ]
proponuje w regulaminie napisać "zakaz używania słowa - prosta, łatwa" :)
Yos_sarian [ Irving Washington ]
staje sie nieskomplikowane ;) po rozpoznaniu pana na focie
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 11:33:44]
Lechiander [ Wardancer ]
Kogoś mi przypomina, ale kogo? :-)
Yos_sarian [ Irving Washington ]
lepsze ujecie,
oskar byl niedawno

Lechiander [ Wardancer ]
Pana rozpoznałem, chyba, ale dalej nie kojarze. :-)
The Magic Christian ?
mithos [ Senator ]
Polański :) ale co to za film? :)
Lechiander [ Wardancer ]
Hommage a Alfred Lepetit
gacek [ Litzmannstadt ]
lokator :)
Yos_sarian [ Irving Washington ]
Brawo Gacek! +1 Widziales czy wyszukales?
Polanski tyle ze z 76 roku :)

Lechiander [ Wardancer ]
To gdzie ten Oskar niedawno?
Yos_sarian [ Irving Washington ]
to byla podpucha - za rezyserie pianisty 2003

Lechiander [ Wardancer ]
To była klasyczna zmyłka. :-P
Yos_sarian [ Irving Washington ]
mozeby tak nowy watek???
nie wiem jak waszew ale moj komputer moufi szebym spier....
Lechiander [ Wardancer ]
To niech gacek zakłada.

gacek [ Litzmannstadt ]
Przyzam szczrerze że wyszukałem bo poznałem Polańskiego za chwilke dam coś od siebie

Lechiander [ Wardancer ]
Hej! Ale ta ma dopiero 85 postów!

Yos_sarian [ Irving Washington ]
fakt wycofuje sie, to cos mi sie z laczem ****
gacek [ Litzmannstadt ]
A ja założyłem sory !!!!