GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bill G. jest szpiegowany!

05.10.2004
09:56
smile
[1]

oksza [ Senator ]

Bill G. jest szpiegowany!

Za chip.pl, zakrztusiłem się poranną kawą ze śmiechu.. :)

Bill Gates poinformował o planach wprowadzenia do oferty Microsoftu narzędzia wykrywającego oprogramowanie szpiegujące.

Prezes Microsoftu nie ujawnił jednak ani daty premiery nowego produktu, ani też jego ceny.

Mimo że na rynku oprogramowania wykrywającego spyware i malware zanotowano duży postęp, kłopot z tego typu aplikacjami jest coraz poważniejszy - twierdzi Gates.

Jest to problem, który osobiście dotknął Gatesa. Stwierdził on, że w jego domowym komputerze znalazło się złośliwe oprogramowanie, które nie zostało wykryte przez program antywirusowy.

05.10.2004
10:04
[2]

Kajetan-TM [ Pretorianin ]

Pewnie łaził po pornostronach i mu się jakiś wirus przyczepił :>

05.10.2004
10:20
smile
[3]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Zapewne pokonało wbudowanego w XP firewalla albo przedarło się przez zapory internet Explorera...

05.10.2004
10:29
smile
[4]

Adamss [ -betting addiction- ]

Kajetan ma rację, wyskoczyła mu na Pulpicie jakas ładna pani to kliknął na nią i zasypało go wirusami :D.

05.10.2004
10:42
[5]

Neo_zion [ Generaďż˝ ]

Propaganda. Gates ma pewnie w domu takie firewalle sprzętowe o jakich przeciętnemu użytkownikowi się nawet nie śniło. Więc nie uwierzę w to, że coś mu się mogło przez te zapory przebić.

05.10.2004
11:12
smile
[6]

FAJEK [ CD Projekt ]

gladius -->

"zapory internet Explorera..." - ciekawy oksymoron :)

05.10.2004
12:22
smile
[7]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

FAJEK -> chyba nie zalapales...

05.10.2004
12:33
[8]

Dagger [ Legend ]

==>cotton_eye_joe
A wiesz co to jest oksymoron? Nie mylić z moronem :P

==>FAJEK
Powinno być dodane jeszcze niepokonane ;))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.