GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ograniczenie w Windows XP

05.10.2004
09:44
smile
[1]

mcl007 [ Galaxy Ranger ]

Ograniczenie w Windows XP

Witam
Mam pytanie jak w Windows XP ograniczyc opcje instalowania programow, znaczy ze nikt z innych kont za wyjatkiem administratora nie bedzie mogl instalowac niczego, ew. wyskoczy komunikat z haslo admina.

Z gory dziekuje za SZYBKA i dopra odpowiedz.
Zalezy mi na czasie

THX

05.10.2004
09:53
[2]

Mnieteq [ SimRacer ]

Odbierz wszystkim użytkownikom uprawnienia administratora lokalnego. Oprócz możesz tego pogrzebać w dodatkowych uprawnieniach i przywilejach - np. żeby nie mogli uruchamiać konkretnych aplikacji, ukryć jakieś narzędzia itp.

05.10.2004
09:59
smile
[3]

mcl007 [ Galaxy Ranger ]

oka dalem urzytkownik zwykly (ten domyslny nie zaawansowany) i sie wszystko samo ustawilo :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.