
mcl007 [ Galaxy Ranger ]
Ograniczenie w Windows XP
Witam
Mam pytanie jak w Windows XP ograniczyc opcje instalowania programow, znaczy ze nikt z innych kont za wyjatkiem administratora nie bedzie mogl instalowac niczego, ew. wyskoczy komunikat z haslo admina.
Z gory dziekuje za SZYBKA i dopra odpowiedz.
Zalezy mi na czasie
THX
Mnieteq [ SimRacer ]
Odbierz wszystkim użytkownikom uprawnienia administratora lokalnego. Oprócz możesz tego pogrzebać w dodatkowych uprawnieniach i przywilejach - np. żeby nie mogli uruchamiać konkretnych aplikacji, ukryć jakieś narzędzia itp.

mcl007 [ Galaxy Ranger ]
oka dalem urzytkownik zwykly (ten domyslny nie zaawansowany) i sie wszystko samo ustawilo :)