Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Filmożercy - Jaki to film? Część 31
TRADYCYJNIE PROPONUJE ZACZAC OD PRZEJRZENIA REGULAMINU :)
Regulamin sciagniety :-)
Oryginal by --- Screenersi & itp.
Modified by --- Filmożercy.
ZASADA NACZELNA:
Odgadujemy tytuł filmu na podstawie zamieszczonego kadru.
***reGOLamin :)***
1. Nie wolno dodawać zdjęcia zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora)
2. Po zadaniu obrazka przez autora, uczestnicy mają minutę (wg zegara GOLa) na poprawną odpowiedź. Nagradzane punktami zostają PIERWSZE TRZY OSOBY, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi w minucie (liczącej w momencie podania pierwszej poprawnej odpowiedzi). Jeżeli natomiast takowa nie padnie czekamy w myśl zasad na poprawną odpowiedź i od tego momentu liczy się GOLową minutę, bądź następuje seria podpowiedzi. Osoby, które odpowiedzą po "deadline'ie" lub nie zmieściły się w pierwszej trójce nie otrzymują punktów.
3. Zdjęcie może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł poprzedniego filmu jako pierwsza (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
4. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje zdjęcie.
5. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejne zdjęcie. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następne zdjęcie lub przekazać to prawo na kogoś innego.
6. Osoba dająca zdjęcie ustala, czy żąda dokładny tytuł filmu i w jakim języku (angielskim lub polskim).
7. W zabawie udział biorą tylko i wyłącznie filmy po kinowej/DVD/VHS premierze, niekoniecznie w naszym kraju. Zawsze podajemy angielski (lub w wyjatkowych przypadkach polski) tytul filmu. Jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy.
8. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
9. W jednym poście podajemy tylko jeden tytuł filmu, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem, ale także jednym.
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
11. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci i wyjątkowo ambitnych produkcji :-)
13. Nie przycinamy kadrów :) Bo to kadrowanie:)
14. Nie edytujemy postów z odpowiedzią.
15. Nie wolno dawać zdjęć z napisów początkowych/końcowych :)
16. Ne wolno używać skrótów.
17. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
18. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli
FILMOŻERCY:
63 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische -- Stranger
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus
ODCINEK SPONSOROWANY PRZEZ DUŻE I OŚLIZGŁE COSIE :)
Poprzedni watek:

ZARA [ Generaďż˝ ]
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
aktualne zdjecie >>>
Crash8462 [ Night Elf ]
Nara all, ide spać, fajna byla akcja z dziennikiem !!!
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Desperado 2: Pewnego razu w Meksyku?
piokos [ ]
Jackie Brown
Lechiander [ Wardancer ]
Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2

WolverineX [ Senator ]
wracajac do testu predkosci co wymyslil chester to 1017kbps.
no jest dobrze :)

ZARA [ Generaďż˝ ]
Stranger +1
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
63 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak
17 -- Stranger
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus

CHESTER80 [ no legend ]
piokos --> Test miał służyć... w sumie sam nie wiem :)
Chodziło mi chyba o to żeby zobaczyć co kto ma pod kablem, ale nie wszyscy chcieli pokazać no i ogólnie nie ma to sensu.

piokos [ ]
no właśnie
co do filmu, to nie wiem :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 00:20:36]
Lechiander [ Wardancer ]
Chester ----> Jutro Ci pokazę,co mam do godz. mniw więcej 22-23. Rekord to na razie 23 Kbps.
WolverineX [ Senator ]
Dobra chłopaki, ide spać bo już zbytni refleks mi się pogorszył i już nie kojaże.
ale jutro wstanę to...a na razie DOBRANOC
CHESTER80 [ no legend ]
Tylko potem wszyscy zrzędzą że mają słabe odświeżanie i łącze...
Lechiander [ Wardancer ]
Dajcie coś zgadnąć i się zmywam. I tak kużwa nic nie robię na chacie ino zgadywaćpróbuję i w posty wklejać. :-)
podpowiedź ? :-)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
moze dam inne zdjecie >>>
CHESTER80 [ no legend ]
Może mała podpowiedź co do filmu ?
Kod Dostępu ?
Lechiander [ Wardancer ]
Nie mam zielonego pojęcia, ale panienka fajniutka. :-)
ZARA [ Generaďż˝ ]
jason x
WolverineX [ Senator ]
Stranger [Gry-OnLine] pierwszy fotos w tatku to Tremorrs "Wstrząsy" bardzo dobry film :) wyszly tej "klasyki" do tej pory cztery części. POLECAM jak ktoś jeszcze nie widział
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
ZARA +1
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
WolverineX --> wiem :) chociaz osobiscie lubie tylko jedynke z Kevinem Baconem

ZARA [ Generaďż˝ ]
64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak
17 -- Stranger
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Zombies?
darek_dragon [ 42 ]
cabin fever?
WolverineX [ Senator ]
co do pierwszej to tez mi sie podobala, ale droga tez nie wzgardzilem,trzecia to juz tak pol na pol, juz chocby sama nazwa tych prehistorycznych stworow "pierdoloty". etraz szykuje sie na zassanie czwartje czesci bo wyszla odrazu na dvd i vhs i to chyba tylko w usa.
Lechiander [ Wardancer ]
Przerażacze :-)
ZARA [ Generaďż˝ ]
No ludzie klasyki nie znacie ?
WolverineX ---> Czwartej części nawet nie ściągaj, tragedia, juz lepiej pooglądaj serial.
Lechiander [ Wardancer ]
Ja nawet tego Murzyna nie kojarzę.
darek_dragon [ 42 ]
Night of the Living Dead? ;P
WolverineX [ Senator ]
Świt żywych trupów ?? wiecej dzis nie wykszesam z siebie bo czuje jak mi mozg sie wylacza.
CHESTER80 [ no legend ]
Omen 2 ?
ZARA [ Generaďż˝ ]
Reżyser tego dzieła zapoczątkował ere na teen slashery.
CHESTER80 [ no legend ]
No chyba nie Krzyk ?
WolverineX [ Senator ]
#
##
###
####
D O B R A N O C
####
###
##
#
darek_dragon [ 42 ]
Texas Chainsaw Massacre?
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Anatomie?
ZARA [ Generaďż˝ ]
Craven ze swoim Krzykiem to druga fala teen slashers.
Dobra ostatnia podpowiedz, rezyser ten stworzyl postac tak samo znaną jak Jason Voorhees.
Lechiander [ Wardancer ]
Final Destination
darek_dragon [ 42 ]
Halloween?
ZARA [ Generaďż˝ ]
No dobra macie juz rezysera, teraz dajcie film :)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
The People Under the Stairs?
darek_dragon [ 42 ]
Nightmare on Elm Street?
Enc0re [ Konsul ]
piątek trzynastego ??
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Chiller?
CHESTER80 [ no legend ]
Candy Men ?
ZARA [ Generaďż˝ ]
Eee nie :)
Enc0re [ Konsul ]
Hellraiser
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Serpent and the Rainbow?
CHESTER80 [ no legend ]
Oni żyją ?

Coy2K [ Veteran ]
inwazja pożeraczy ciał ;-)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Wishmaster?
CHESTER80 [ no legend ]
Piątek 13 ?
darek_dragon [ 42 ]
Funhouse?

CHESTER80 [ no legend ]
Chyba poprosimy o kolejnego screena... :)
ZARA [ Generaďż˝ ]
Dobra to macie tu z czegoś latwiejszego bo jakoś to nie idzie a ja musze dzisiaj wczesnie wstać.
ZARA [ Generaďż˝ ]
A tamten film zostawie sobie na kiedy indziej :)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Pet Cemetary?
Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]
faceci w czerni

Coy2K [ Veteran ]
ja nie podam tytulu ( dzisiaj na polsacie leciał :-) bo bym musial wrzucac screena a ide wlasnie spac :-)

CHESTER80 [ no legend ]
No dobra ale powiedz co to było to porzednie bo mnie chyba zaraz skręci ! :)
Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]
wlasnie bylo :)
ZARA [ Generaďż˝ ]
Esqualante +1
Lol nawet nie wiedzialem ze leciało, dobra ide spac, narazie.
darek_dragon [ 42 ]
ZARA, nie trzymaj nas w niepewności ;)
Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]
za chwilke cos dam
Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]
64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak
17 -- Stranger
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus
pana pewnie poznajecie, tylko z którego to filmu (tytuł angielski proszę)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Hard Target?
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
co ja pisze... Kickboxer :)
Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]
Stranger >>>> nie, w kickboxerze nie ganiał na ringu w obcisłych ciuszkach :).
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
to moze Bloodsport?
Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]
Też nie. Jesteś pewnie sam, to podpowiem: jeden z niewielu filmów, w któych Jean i Claude zagrał postać negatywną.
Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]
[edit]
Jean i Cluade to żart, a nie że zagrał rolę podwójną :]
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Karate Tiger

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]
+1
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
dajcie jutro cos za mnie, bo juz zmykam :)
Lechiander [ Wardancer ]
Bry!
Jest ktoś? Można zaczynać?
TzymischePL [ Senator ]
Lechu zaczynaj :) albo ja cos wrzuce :D
Lechiander [ Wardancer ]
Nic nie mam. Grzebię za filmem Zara. Dawaj Ty. :)
TzymischePL [ Senator ]
to wklejam :d
Lechiander [ Wardancer ]
Ok, bo juz ja też coś mam i chciałem wrzucac. :-)
TzymischePL [ Senator ]
64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus
Ciekawe czy ktos ten film jeszcze pamieta :)
Lechiander [ Wardancer ]
Jakś sStacja alpha? :-)

Lechiander [ Wardancer ]
Czy tez Space 1999? :-)
Nieeee, raczej nie.
TzymischePL [ Senator ]
z pewnoscia nie :)
Lechiander [ Wardancer ]
wiem!! :-)
To jest na podstawie gry komputerowej!
eeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Space Invaders ??? :-)))
Lechiander [ Wardancer ]
Space Invasion? :-)
Lechiander [ Wardancer ]
Invasion of Space???
Za cholere nie moge sobie przypomniec. :-)
Lechiander [ Wardancer ]
Hmmm...
To nie jest o kolesiu, który w gierce przeszedł jakis tam poziom i w nagrodę został jakims gwiezdnym pilot
Gwiezdny pilot? :-))

Lechiander [ Wardancer ]
Costam z gwiazd? :-)
Tzymische ---> Zlituj żesz się! :-P :-)

garrett [ realny nie realny ]
the last starfighter ?
remwall [ Zagłębiak z DG ]
space intruder??
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Wing Commander.

Lechiander [ Wardancer ]
Wiedziałem, że się pjawi garret i bedzie po ptokach.
TzymischePL [ Senator ]
Garrett oczywiscie +1
Lechiander [ Wardancer ]
Dokładnie:
Ostatni Gwiezdny myśliwiec. :-(

Crash8462 [ Night Elf ]
Wlasnie mam informatyke i na chwile wpadlem, czy wy wogole chodzicie spac ???

garrett [ realny nie realny ]
64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus
klasyka :) Prosze pełną nazwe
Lechiander [ Wardancer ]
Indiana Jones: The Temple od Doom
megaabol [ Generaďż˝ ]
Hilter the Rise of evil
Lechiander [ Wardancer ]
od = of
Crash8462 [ Night Elf ]
wrog u bram ???

legrooch [ Legend ]
Indiana Jones i ostatnia krucjata
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Indiana Jones and the Last Crusade.

legrooch [ Legend ]
Ewentualnie Poszukiwacze zaginionej arki
(to było albo w jednym, albo w drugim).
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
W trójce było palenie książek.
garrett [ realny nie realny ]
legrooch +1
U.V. Impaler +1

Lechiander [ Wardancer ]
NMo i znów schrzaniłem. LOL :-)))

garrett [ realny nie realny ]
Lechu --> almost there :)))))

Lechiander [ Wardancer ]
He, he, w mordę, dwa pewne punkty. :-) Czy ja spię jeszcze, czy też to już starośc? :-P
Crash8462 [ Night Elf ]
legrooch szybciej ja mam informatyke !!!
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Crash8462: Proponuję nabroić, żebyś został po lekcjach.
legrooch [ Legend ]
Łatwe
64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus

legrooch [ Legend ]
Nie dołożyłem punktu... :/
64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante -- legrooch --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus
Lechiander [ Wardancer ]
Dzika Orchidea :-))
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
legrooch --> Mi też nie dołożyłeś tak swoją drogą.

Lechiander [ Wardancer ]
Love in Paris ??
TzymischePL [ Senator ]
a nie jest to 8 i pol tygodnia ?

legrooch [ Legend ]
64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re -- U.V. Impaler
07 -- kwapiszon -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante -- legrooch --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus
Lechu ==> Nie :)
TzymischePL [ Senator ]
kurde ale byk :) 9 i 1/2 :) tygodnia.

garrett [ realny nie realny ]
albo 9 i pol tygodnia :)
Lechiander [ Wardancer ]
On tam tak wyglądał? :-)
TzymischePL [ Senator ]
Myslisz ze patrzalem na Rourka ? :)
legrooch [ Legend ]
Ludzie, daleko celujecie... Stanowczo za daleko :P

Lechiander [ Wardancer ]
No ja tez nie za bardzo, dlatego się pytam? :-P
Lechiander [ Wardancer ]
Johnny Handsome
TzymischePL [ Senator ]
Point Blank ?
garrett [ realny nie realny ]
harry angel tez pewnie nie :)
Lechiander [ Wardancer ]
Ćma barowa (Barfly)
TzymischePL [ Senator ]
moze The Pledge ?

Lechiander [ Wardancer ]
Ryzykanci
garrett [ realny nie realny ]
get carter ?
Lechiander [ Wardancer ]
A Prayer For The Dying
TzymischePL [ Senator ]
moze odrazu ktos da linka do Imdb ? :)
Lechiander [ Wardancer ]
Spun - 2001
TzymischePL [ Senator ]
Picture Claire

legrooch [ Legend ]
Śmieszna sprawa z wami :)
Wiedziałem że wkręt wyjdzie :)
Czemu szukacie filmów, w których grał praktycznie pierwszoplanowe skrzypce? :>
Lechiander [ Wardancer ]
Spin City
TzymischePL [ Senator ]
shergar
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Man on Fire.
garrett [ realny nie realny ]
masked & anonymous ?

Lechiander [ Wardancer ]
They Crawl
A powyżej miało być Sin City :-P

legrooch [ Legend ]
U.V. Impaler ==> +1
TzymischePL [ Senator ]
Man on Fire
TzymischePL [ Senator ]
Cholera tooo late :) ale taka byla moja pierwsza mysl :) ale ubzduralem sobie ze on tam inaczej wygladal :)
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall -- U.V. Impaler
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante -- legrooch --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus
Lechiander [ Wardancer ]
Terminator
megaabol [ Generaďż˝ ]
Terminator 2
TzymischePL [ Senator ]
Terminator
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Szybko. Lechiander +1.

legrooch [ Legend ]
Terminator ?

garrett [ realny nie realny ]
shit :) telefon
TzymischePL [ Senator ]
Lechiander czy w z U.V. oszukujecie ? ;) Odpowiadasz szybciej niz ja zdaze odswiezyc ;P

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
garrett---->telefon to sie chyba caly czas w budce telefonicznej dzieje:PP gdzie tam takie TIRy:)))))
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
TzymischePL: Ja mam doświadczenia ze Screenersów, skąd Lechiander - nie wiem.
Lechiander [ Wardancer ]
Choć tutaj babola nie stzreliłem. :-)
64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
22 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall -- U.V. Impaler
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante -- legrooch --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus
Powinno być łatwe.
TzymischePL [ Senator ]
Cholera :D chodzi mi o to:P ze zdazyl odpowiedziec zanim ty dales obrazek :D
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Miasto zagninionych dzieci?

legrooch [ Legend ]
Spóźniony... :(
<== garret ;)
U.V.Impaler ==> A może Lechu ma od Ciebie?
TzymischePL [ Senator ]
skojarzylo mi sie z 8 mm :]
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
TzymischePL ---> Tzn., że u Ciebie odpowiedź Lechiandera jest przed moją zagadką?
legrooch ---> Insynuowanie komuś prób oszukiwania to bardzo wiejska maniera.

Lechiander [ Wardancer ]
Tzymische ---> Dobrze Ci się skojarzyło. I za wczęsnie. :-)
Tak, tak, a w ogóle to od kogos spisałem. :-)))
garrett [ realny nie realny ]
8 mm ?
TzymischePL [ Senator ]
U.V. Impaler ===> Niestety, to tylko Forum wiec nalezy spojrzec na emotki zeby zrozumiec intencje "przeciwnika". Polecam to robic, oszczedza stresu i nerwow.
legrooch [ Legend ]
Impaler ==>Que? Buźka mi nie weszła :/
Czy to był jakiś podtekst?
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
TzymischePL: wybacz, nie mam dzisiaj nastrojów do żartów.
legrooch ---> Dobra, nieważne już, bo się zaraz tu pochlastamy.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 08:52:05]

Lechiander [ Wardancer ]
A chlastajcię sie. Mi to nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie. :-)
TzymischePL [ Senator ]
64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
22 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
17 -- Tzymische
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish 14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall -- U.V. Impaler
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante -- legrooch --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus
Pamietacie? :)
TzymischePL [ Senator ]
ah i jedna uwaga. PELNY ANGIELSKI TYTUL. Powtarzam PELNY

Lechiander [ Wardancer ]
Pewnie (cos tam kojarzę), ale co z tego, jak tytułu już za diabła. :-/
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Bill & Ted's Excellent Adventure?
TzymischePL [ Senator ]
U.V. Impaler ==> A widzisz tam gdzies Budke telefoniczna ;) :D :D :D. nieee :D

garrett [ realny nie realny ]
Westworld ?
TzymischePL [ Senator ]
garrett ===> Zawiodles mnie :) pudlo.
Z pewnoscia jest to najdluzszy tytul ze wszystkich tu pokazywanych filmow :)
TzymischePL [ Senator ]
no to podowiedz :)
Lechiander [ Wardancer ]
Adventures of Buckaroo Banzai Across the 8th Dimension, The ??
TzymischePL [ Senator ]
Lechiander +1
Lechiander [ Wardancer ]
Thank God It's Friday ??
garrett [ realny nie realny ]
kurcze jesli Lechu ma racje to się zaraz publicznie potne :) Sam o to pytalem niedawno i ogladalem :)))) aaaaaaaa
Lechiander [ Wardancer ]
No, bo już zwątpiłem i zgłupłem. :-)
TzymischePL [ Senator ]
Pa pa Garrett :P

Lechiander [ Wardancer ]
64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
17 -- Tzymische
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish 14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall -- U.V. Impaler
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante -- legrooch --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus
Dokładny prosze tytuł. Bez literówek. :-P :-)
garrett [ realny nie realny ]
poproszę o dokladną podpowiedz :)
Lechiander [ Wardancer ]
Myślalem, że sobie poradzicie. :-)
megaabol [ Generaďż˝ ]
ta druga fotka to mi już wogóle nic nie mówi :)

Lechiander [ Wardancer ]
Przynajmniej kawę sobie spokojnie zrobiłem. :-)
Teraz juz powinno pójśc.

garrett [ realny nie realny ]
nos sobie o monitor rozbiłem aby cokolwieg zobaczyc na fotce :)
Lechiander [ Wardancer ]
Ja widzę. :-(
Tam jest tęcza.

Lechiander [ Wardancer ]
Nie wiem czemu to takie małe wychodzi na GOL-u. :-(
Może teraz...

megaabol [ Generaďż˝ ]
No tencza jest :D

Lechiander [ Wardancer ]
A co jest na końcu tęczy? :-)

megaabol [ Generaďż˝ ]
Skarb :P
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Dobra, powiem "Rainbow".
TzymischePL [ Senator ]
Skrzat ze zlotem :)
Lechiander [ Wardancer ]
CVholera, sam się zaczynam już stresować. :-)
Lechiander [ Wardancer ]
Tzymische ---> Gorąco! :-)
megaabol [ Generaďż˝ ]
Skrzat ze skarbem :P
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Leprechaun?

garrett [ realny nie realny ]
Doppelganger
TzymischePL [ Senator ]
Pot of Gold :P

Lechiander [ Wardancer ]
ufffff....
Impaler
Żeby nie było, nawiazywałem z tym skarbem tylko do filmu. :-P :-)
TzymischePL [ Senator ]
nawet nie wiedzialem ze jest taki film :D

Lechiander [ Wardancer ]
I to dwie częsci. :-)
TzymischePL [ Senator ]
I ktos to oglada?

Lechiander [ Wardancer ]
No, ja widziałem. :-)))
Lechiander [ Wardancer ]
Impaler ---> Zyjesz? :-P
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
17 -- Tzymische
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish 14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian -- U.V. Impaler
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante -- legrooch --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus
Lechiander [ Wardancer ]
Niezwyciężony ?
Lechiander [ Wardancer ]
Nieee
Szósty zmysł ??
TzymischePL [ Senator ]
Kod Merkury (czy jak to sie tam nazywalo :P )?
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Szósty zmysł. Lechiander, punkt dla Ciebie.
Lechiander [ Wardancer ]
64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn -- garrett
24 -- Lechiander
23 -- smoleń -- darek_dragon
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
17 -- Tzymische
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish 14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian -- U.V. Impaler
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante -- legrooch --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus
No to teraz cos prostego chyba. Także dokładny tytulik poproszę. :-)
WolverineX [ Senator ]
Szczęki
WolverineX [ Senator ]
Abbys ?
Lechiander [ Wardancer ]
Dobra, idę zapalić, zaraz wracam. :-)
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
The Abyss.
megaabol [ Generaďż˝ ]
Kula ??
Albo Obcy ??
Albo Alienn ??
megaabol [ Generaďż˝ ]
obcy = Alien oczywiście ale tak profilaktycznie wolałem napisać :)
Lechiander [ Wardancer ]
Tylko nas dwóch jest?
megaabol [ Generaďż˝ ]
Mnie już zaraz też nie będzie bo do szkoły ide :)
garrett [ realny nie realny ]
AI ?
legrooch [ Legend ]
Ja jestem, ale nie mam pojęcia co to :/
garrett [ realny nie realny ]
albo Artificial Inteligence :)...jesli to to

Lechiander [ Wardancer ]
garrett ----> ajmij sie pracą. ;-)

Lechiander [ Wardancer ]
Oczywiście garrett +1.
trza założyć nową, co?
garrett [ realny nie realny ]
to zaloze :)
WolverineX [ Senator ]
tez nie wiem
garrett [ realny nie realny ]
następna czesc