GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Filmożercy - Jaki to film? Część 31

05.10.2004
00:14
[1]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Filmożercy - Jaki to film? Część 31

TRADYCYJNIE PROPONUJE ZACZAC OD PRZEJRZENIA REGULAMINU :)

Regulamin sciagniety :-)
Oryginal by --- Screenersi & itp.
Modified by --- Filmożercy.

ZASADA NACZELNA:
Odgadujemy tytuł filmu na podstawie zamieszczonego kadru.

***reGOLamin :)***
1. Nie wolno dodawać zdjęcia zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora)
2. Po zadaniu obrazka przez autora, uczestnicy mają minutę (wg zegara GOLa) na poprawną odpowiedź. Nagradzane punktami zostają PIERWSZE TRZY OSOBY, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi w minucie (liczącej w momencie podania pierwszej poprawnej odpowiedzi). Jeżeli natomiast takowa nie padnie czekamy w myśl zasad na poprawną odpowiedź i od tego momentu liczy się GOLową minutę, bądź następuje seria podpowiedzi. Osoby, które odpowiedzą po "deadline'ie" lub nie zmieściły się w pierwszej trójce nie otrzymują punktów.
3. Zdjęcie może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł poprzedniego filmu jako pierwsza (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
4. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje zdjęcie.
5. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejne zdjęcie. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następne zdjęcie lub przekazać to prawo na kogoś innego.
6. Osoba dająca zdjęcie ustala, czy żąda dokładny tytuł filmu i w jakim języku (angielskim lub polskim).
7. W zabawie udział biorą tylko i wyłącznie filmy po kinowej/DVD/VHS premierze, niekoniecznie w naszym kraju. Zawsze podajemy angielski (lub w wyjatkowych przypadkach polski) tytul filmu. Jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy.
8. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
9. W jednym poście podajemy tylko jeden tytuł filmu, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem, ale także jednym.
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
11. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci i wyjątkowo ambitnych produkcji :-)
13. Nie przycinamy kadrów :) Bo to kadrowanie:)
14. Nie edytujemy postów z odpowiedzią.
15. Nie wolno dawać zdjęć z napisów początkowych/końcowych :)
16. Ne wolno używać skrótów.
17. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
18. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli

FILMOŻERCY:
63 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische -- Stranger
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus

ODCINEK SPONSOROWANY PRZEZ DUŻE I OŚLIZGŁE COSIE :)

Poprzedni watek:

05.10.2004
00:15
smile
[2]

ZARA [ Generaďż˝ ]


05.10.2004
00:15
[3]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

aktualne zdjecie >>>

05.10.2004
00:16
[4]

Crash8462 [ Night Elf ]

Nara all, ide spać, fajna byla akcja z dziennikiem !!!

05.10.2004
00:16
[5]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Desperado 2: Pewnego razu w Meksyku?

05.10.2004
00:17
[6]

piokos [ ]

Jackie Brown

05.10.2004
00:17
[7]

Lechiander [ Wardancer ]

Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2

05.10.2004
00:17
smile
[8]

WolverineX [ Senator ]

wracajac do testu predkosci co wymyslil chester to 1017kbps.

no jest dobrze :)

05.10.2004
00:17
smile
[9]

ZARA [ Generaďż˝ ]


Stranger +1

05.10.2004
00:20
[10]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

63 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak
17 -- Stranger
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus

05.10.2004
00:20
smile
[11]

CHESTER80 [ no legend ]

piokos --> Test miał służyć... w sumie sam nie wiem :)
Chodziło mi chyba o to żeby zobaczyć co kto ma pod kablem, ale nie wszyscy chcieli pokazać no i ogólnie nie ma to sensu.

05.10.2004
00:21
smile
[12]

piokos [ ]

no właśnie

co do filmu, to nie wiem :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 00:20:36]

05.10.2004
00:21
[13]

Lechiander [ Wardancer ]

Chester ----> Jutro Ci pokazę,co mam do godz. mniw więcej 22-23. Rekord to na razie 23 Kbps.

05.10.2004
00:22
[14]

WolverineX [ Senator ]

Dobra chłopaki, ide spać bo już zbytni refleks mi się pogorszył i już nie kojaże.

ale jutro wstanę to...a na razie DOBRANOC

05.10.2004
00:22
[15]

CHESTER80 [ no legend ]

Tylko potem wszyscy zrzędzą że mają słabe odświeżanie i łącze...

05.10.2004
00:23
[16]

Lechiander [ Wardancer ]

Dajcie coś zgadnąć i się zmywam. I tak kużwa nic nie robię na chacie ino zgadywaćpróbuję i w posty wklejać. :-)

podpowiedź ? :-)

05.10.2004
00:23
[17]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

moze dam inne zdjecie >>>

05.10.2004
00:23
[18]

CHESTER80 [ no legend ]

Może mała podpowiedź co do filmu ?

Kod Dostępu ?

05.10.2004
00:24
[19]

Lechiander [ Wardancer ]

Nie mam zielonego pojęcia, ale panienka fajniutka. :-)

05.10.2004
00:24
[20]

ZARA [ Generaďż˝ ]


jason x

05.10.2004
00:24
[21]

WolverineX [ Senator ]

Stranger [Gry-OnLine] pierwszy fotos w tatku to Tremorrs "Wstrząsy" bardzo dobry film :) wyszly tej "klasyki" do tej pory cztery części. POLECAM jak ktoś jeszcze nie widział

05.10.2004
00:25
[22]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

ZARA +1

05.10.2004
00:26
[23]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

WolverineX --> wiem :) chociaz osobiscie lubie tylko jedynke z Kevinem Baconem

05.10.2004
00:27
smile
[24]

ZARA [ Generaďż˝ ]


64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak
17 -- Stranger
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus

05.10.2004
00:28
[25]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Zombies?

05.10.2004
00:28
[26]

darek_dragon [ 42 ]

cabin fever?

05.10.2004
00:28
[27]

WolverineX [ Senator ]

co do pierwszej to tez mi sie podobala, ale droga tez nie wzgardzilem,trzecia to juz tak pol na pol, juz chocby sama nazwa tych prehistorycznych stworow "pierdoloty". etraz szykuje sie na zassanie czwartje czesci bo wyszla odrazu na dvd i vhs i to chyba tylko w usa.

05.10.2004
00:28
[28]

Lechiander [ Wardancer ]

Przerażacze :-)

05.10.2004
00:31
[29]

ZARA [ Generaďż˝ ]

No ludzie klasyki nie znacie ?

WolverineX ---> Czwartej części nawet nie ściągaj, tragedia, juz lepiej pooglądaj serial.

05.10.2004
00:33
[30]

Lechiander [ Wardancer ]

Ja nawet tego Murzyna nie kojarzę.

05.10.2004
00:33
[31]

darek_dragon [ 42 ]

Night of the Living Dead? ;P

05.10.2004
00:34
[32]

WolverineX [ Senator ]

Świt żywych trupów ?? wiecej dzis nie wykszesam z siebie bo czuje jak mi mozg sie wylacza.

05.10.2004
00:34
[33]

CHESTER80 [ no legend ]

Omen 2 ?

05.10.2004
00:35
[34]

ZARA [ Generaďż˝ ]


Reżyser tego dzieła zapoczątkował ere na teen slashery.

05.10.2004
00:36
[35]

CHESTER80 [ no legend ]

No chyba nie Krzyk ?

05.10.2004
00:38
[36]

WolverineX [ Senator ]

#
##
###
####

D O B R A N O C

####
###
##
#

05.10.2004
00:39
[37]

darek_dragon [ 42 ]

Texas Chainsaw Massacre?

05.10.2004
00:39
[38]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Anatomie?

05.10.2004
00:40
[39]

ZARA [ Generaďż˝ ]


Craven ze swoim Krzykiem to druga fala teen slashers.

Dobra ostatnia podpowiedz, rezyser ten stworzyl postac tak samo znaną jak Jason Voorhees.

05.10.2004
00:40
[40]

Lechiander [ Wardancer ]

Final Destination

05.10.2004
00:40
[41]

darek_dragon [ 42 ]

Halloween?

05.10.2004
00:41
[42]

ZARA [ Generaďż˝ ]


No dobra macie juz rezysera, teraz dajcie film :)

05.10.2004
00:42
[43]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

The People Under the Stairs?

05.10.2004
00:42
[44]

darek_dragon [ 42 ]

Nightmare on Elm Street?

05.10.2004
00:42
[45]

Enc0re [ Konsul ]

piątek trzynastego ??

05.10.2004
00:43
[46]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Chiller?

05.10.2004
00:44
[47]

CHESTER80 [ no legend ]

Candy Men ?

05.10.2004
00:44
[48]

ZARA [ Generaďż˝ ]

Eee nie :)

05.10.2004
00:44
[49]

Enc0re [ Konsul ]

Hellraiser

05.10.2004
00:45
[50]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Serpent and the Rainbow?

05.10.2004
00:46
[51]

CHESTER80 [ no legend ]

Oni żyją ?

05.10.2004
00:47
smile
[52]

Coy2K [ Veteran ]

inwazja pożeraczy ciał ;-)

05.10.2004
00:49
[53]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Wishmaster?

05.10.2004
00:49
[54]

CHESTER80 [ no legend ]

Piątek 13 ?

05.10.2004
00:49
[55]

darek_dragon [ 42 ]

Funhouse?

05.10.2004
00:51
smile
[56]

CHESTER80 [ no legend ]

Chyba poprosimy o kolejnego screena... :)

05.10.2004
00:53
[57]

ZARA [ Generaďż˝ ]


Dobra to macie tu z czegoś latwiejszego bo jakoś to nie idzie a ja musze dzisiaj wczesnie wstać.

05.10.2004
00:54
[58]

ZARA [ Generaďż˝ ]


A tamten film zostawie sobie na kiedy indziej :)

05.10.2004
00:55
[59]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Pet Cemetary?

05.10.2004
00:55
[60]

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]

faceci w czerni

05.10.2004
00:55
smile
[61]

Coy2K [ Veteran ]

ja nie podam tytulu ( dzisiaj na polsacie leciał :-) bo bym musial wrzucac screena a ide wlasnie spac :-)

05.10.2004
00:55
smile
[62]

CHESTER80 [ no legend ]

No dobra ale powiedz co to było to porzednie bo mnie chyba zaraz skręci ! :)

05.10.2004
00:55
[63]

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]

wlasnie bylo :)

05.10.2004
00:57
[64]

ZARA [ Generaďż˝ ]

Esqualante +1

Lol nawet nie wiedzialem ze leciało, dobra ide spac, narazie.

05.10.2004
00:57
[65]

darek_dragon [ 42 ]

ZARA, nie trzymaj nas w niepewności ;)

05.10.2004
01:02
[66]

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]

za chwilke cos dam

05.10.2004
01:10
[67]

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]

64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak
17 -- Stranger
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus

pana pewnie poznajecie, tylko z którego to filmu (tytuł angielski proszę)

05.10.2004
01:11
[68]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Hard Target?

05.10.2004
01:11
[69]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

co ja pisze... Kickboxer :)

05.10.2004
01:18
[70]

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]

Stranger >>>> nie, w kickboxerze nie ganiał na ringu w obcisłych ciuszkach :).

05.10.2004
01:22
[71]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

to moze Bloodsport?

05.10.2004
01:25
[72]

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]

Też nie. Jesteś pewnie sam, to podpowiem: jeden z niewielu filmów, w któych Jean i Claude zagrał postać negatywną.

05.10.2004
01:25
[73]

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]

[edit]

Jean i Cluade to żart, a nie że zagrał rolę podwójną :]

05.10.2004
01:30
[74]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Karate Tiger

05.10.2004
01:35
smile
[75]

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]

+1

05.10.2004
01:40
[76]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

dajcie jutro cos za mnie, bo juz zmykam :)

05.10.2004
07:40
[77]

Lechiander [ Wardancer ]

Bry!

Jest ktoś? Można zaczynać?

05.10.2004
07:45
[78]

TzymischePL [ Senator ]

Lechu zaczynaj :) albo ja cos wrzuce :D

05.10.2004
07:46
[79]

Lechiander [ Wardancer ]

Nic nie mam. Grzebię za filmem Zara. Dawaj Ty. :)

05.10.2004
07:56
[80]

TzymischePL [ Senator ]

to wklejam :d

05.10.2004
07:57
[81]

Lechiander [ Wardancer ]

Ok, bo juz ja też coś mam i chciałem wrzucac. :-)

05.10.2004
07:58
[82]

TzymischePL [ Senator ]

64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus


Ciekawe czy ktos ten film jeszcze pamieta :)

05.10.2004
07:59
[83]

Lechiander [ Wardancer ]

Jakś sStacja alpha? :-)

05.10.2004
07:59
smile
[84]

Lechiander [ Wardancer ]

Czy tez Space 1999? :-)

Nieeee, raczej nie.

05.10.2004
08:00
[85]

TzymischePL [ Senator ]

z pewnoscia nie :)

05.10.2004
08:01
[86]

Lechiander [ Wardancer ]

wiem!! :-)
To jest na podstawie gry komputerowej!

eeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Space Invaders ??? :-)))

05.10.2004
08:07
[87]

Lechiander [ Wardancer ]

Space Invasion? :-)

05.10.2004
08:08
[88]

Lechiander [ Wardancer ]

Invasion of Space???

Za cholere nie moge sobie przypomniec. :-)

05.10.2004
08:11
[89]

Lechiander [ Wardancer ]

Hmmm...

To nie jest o kolesiu, który w gierce przeszedł jakis tam poziom i w nagrodę został jakims gwiezdnym pilot

Gwiezdny pilot? :-))

05.10.2004
08:13
smile
[90]

Lechiander [ Wardancer ]

Costam z gwiazd? :-)


Tzymische ---> Zlituj żesz się! :-P :-)

05.10.2004
08:13
smile
[91]

garrett [ realny nie realny ]

the last starfighter ?

05.10.2004
08:14
[92]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

space intruder??

05.10.2004
08:14
[93]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Wing Commander.

05.10.2004
08:15
smile
[94]

Lechiander [ Wardancer ]

Wiedziałem, że się pjawi garret i bedzie po ptokach.

05.10.2004
08:15
[95]

TzymischePL [ Senator ]

Garrett oczywiscie +1

05.10.2004
08:16
[96]

Lechiander [ Wardancer ]

Dokładnie:
Ostatni Gwiezdny myśliwiec. :-(

05.10.2004
08:18
smile
[97]

Crash8462 [ Night Elf ]

Wlasnie mam informatyke i na chwile wpadlem, czy wy wogole chodzicie spac ???

05.10.2004
08:22
smile
[98]

garrett [ realny nie realny ]

64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus

klasyka :) Prosze pełną nazwe

05.10.2004
08:22
[99]

Lechiander [ Wardancer ]

Indiana Jones: The Temple od Doom

05.10.2004
08:22
[100]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Hilter the Rise of evil

05.10.2004
08:23
[101]

Lechiander [ Wardancer ]

od = of

05.10.2004
08:24
[102]

Crash8462 [ Night Elf ]

wrog u bram ???

05.10.2004
08:24
smile
[103]

legrooch [ Legend ]


Indiana Jones i ostatnia krucjata

05.10.2004
08:24
[104]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Indiana Jones and the Last Crusade.

05.10.2004
08:24
smile
[105]

legrooch [ Legend ]


Ewentualnie Poszukiwacze zaginionej arki
(to było albo w jednym, albo w drugim).

05.10.2004
08:25
[106]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

W trójce było palenie książek.

05.10.2004
08:26
[107]

garrett [ realny nie realny ]

legrooch +1
U.V. Impaler +1

05.10.2004
08:26
smile
[108]

Lechiander [ Wardancer ]

NMo i znów schrzaniłem. LOL :-)))

05.10.2004
08:26
smile
[109]

garrett [ realny nie realny ]

Lechu --> almost there :)))))

05.10.2004
08:27
smile
[110]

Lechiander [ Wardancer ]

He, he, w mordę, dwa pewne punkty. :-) Czy ja spię jeszcze, czy też to już starośc? :-P

05.10.2004
08:29
[111]

Crash8462 [ Night Elf ]

legrooch szybciej ja mam informatyke !!!

05.10.2004
08:30
[112]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Crash8462: Proponuję nabroić, żebyś został po lekcjach.

05.10.2004
08:30
[113]

legrooch [ Legend ]

Łatwe

64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus

05.10.2004
08:31
smile
[114]

legrooch [ Legend ]


Nie dołożyłem punktu... :/

64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante -- legrooch --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus

05.10.2004
08:31
[115]

Lechiander [ Wardancer ]

Dzika Orchidea :-))

05.10.2004
08:32
[116]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

legrooch --> Mi też nie dołożyłeś tak swoją drogą.

05.10.2004
08:33
smile
[117]

Lechiander [ Wardancer ]

Love in Paris ??

05.10.2004
08:33
[118]

TzymischePL [ Senator ]

a nie jest to 8 i pol tygodnia ?

05.10.2004
08:33
smile
[119]

legrooch [ Legend ]

64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re -- U.V. Impaler
07 -- kwapiszon -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante -- legrooch --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus



Lechu ==> Nie :)

05.10.2004
08:34
[120]

TzymischePL [ Senator ]

kurde ale byk :) 9 i 1/2 :) tygodnia.

05.10.2004
08:34
smile
[121]

garrett [ realny nie realny ]

albo 9 i pol tygodnia :)

05.10.2004
08:35
[122]

Lechiander [ Wardancer ]

On tam tak wyglądał? :-)

05.10.2004
08:36
[123]

TzymischePL [ Senator ]

Myslisz ze patrzalem na Rourka ? :)

05.10.2004
08:36
[124]

legrooch [ Legend ]

Ludzie, daleko celujecie... Stanowczo za daleko :P

05.10.2004
08:37
smile
[125]

Lechiander [ Wardancer ]

No ja tez nie za bardzo, dlatego się pytam? :-P

05.10.2004
08:37
[126]

Lechiander [ Wardancer ]

Johnny Handsome

05.10.2004
08:37
[127]

TzymischePL [ Senator ]

Point Blank ?

05.10.2004
08:38
[128]

garrett [ realny nie realny ]

harry angel tez pewnie nie :)

05.10.2004
08:39
[129]

Lechiander [ Wardancer ]

Ćma barowa (Barfly)

05.10.2004
08:39
[130]

TzymischePL [ Senator ]

moze The Pledge ?

05.10.2004
08:40
smile
[131]

Lechiander [ Wardancer ]

Ryzykanci

05.10.2004
08:40
[132]

garrett [ realny nie realny ]

get carter ?

05.10.2004
08:41
[133]

Lechiander [ Wardancer ]

A Prayer For The Dying

05.10.2004
08:41
[134]

TzymischePL [ Senator ]

moze odrazu ktos da linka do Imdb ? :)

05.10.2004
08:41
[135]

Lechiander [ Wardancer ]

Spun - 2001

05.10.2004
08:42
[136]

TzymischePL [ Senator ]

Picture Claire

05.10.2004
08:42
smile
[137]

legrooch [ Legend ]


Śmieszna sprawa z wami :)
Wiedziałem że wkręt wyjdzie :)
Czemu szukacie filmów, w których grał praktycznie pierwszoplanowe skrzypce? :>

05.10.2004
08:42
[138]

Lechiander [ Wardancer ]

Spin City

05.10.2004
08:43
[139]

TzymischePL [ Senator ]

shergar

05.10.2004
08:43
[140]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Man on Fire.

05.10.2004
08:43
[141]

garrett [ realny nie realny ]

masked & anonymous ?

05.10.2004
08:44
smile
[142]

Lechiander [ Wardancer ]

They Crawl

A powyżej miało być Sin City :-P

05.10.2004
08:44
smile
[143]

legrooch [ Legend ]


U.V. Impaler ==> +1

05.10.2004
08:44
[144]

TzymischePL [ Senator ]

Man on Fire

05.10.2004
08:45
[145]

TzymischePL [ Senator ]

Cholera tooo late :) ale taka byla moja pierwsza mysl :) ale ubzduralem sobie ze on tam inaczej wygladal :)

05.10.2004
08:45
[146]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall -- U.V. Impaler
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante -- legrooch --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus

05.10.2004
08:45
[147]

Lechiander [ Wardancer ]

Terminator

05.10.2004
08:46
[148]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Terminator 2

05.10.2004
08:46
[149]

TzymischePL [ Senator ]

Terminator

05.10.2004
08:46
[150]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Szybko. Lechiander +1.

05.10.2004
08:46
smile
[151]

legrooch [ Legend ]


Terminator ?

05.10.2004
08:46
smile
[152]

garrett [ realny nie realny ]

shit :) telefon

05.10.2004
08:47
[153]

TzymischePL [ Senator ]

Lechiander czy w z U.V. oszukujecie ? ;) Odpowiadasz szybciej niz ja zdaze odswiezyc ;P

05.10.2004
08:47
smile
[154]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

garrett---->telefon to sie chyba caly czas w budce telefonicznej dzieje:PP gdzie tam takie TIRy:)))))

05.10.2004
08:48
[155]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

TzymischePL: Ja mam doświadczenia ze Screenersów, skąd Lechiander - nie wiem.

05.10.2004
08:48
[156]

Lechiander [ Wardancer ]

Choć tutaj babola nie stzreliłem. :-)

64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
22 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall -- U.V. Impaler
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante -- legrooch --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus

Powinno być łatwe.

05.10.2004
08:48
[157]

TzymischePL [ Senator ]

Cholera :D chodzi mi o to:P ze zdazyl odpowiedziec zanim ty dales obrazek :D

05.10.2004
08:49
[158]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Miasto zagninionych dzieci?

05.10.2004
08:49
smile
[159]

legrooch [ Legend ]


Spóźniony... :(

<== garret ;)

U.V.Impaler ==> A może Lechu ma od Ciebie?

05.10.2004
08:49
[160]

TzymischePL [ Senator ]

skojarzylo mi sie z 8 mm :]

05.10.2004
08:50
[161]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

TzymischePL ---> Tzn., że u Ciebie odpowiedź Lechiandera jest przed moją zagadką?

legrooch ---> Insynuowanie komuś prób oszukiwania to bardzo wiejska maniera.

05.10.2004
08:51
smile
[162]

Lechiander [ Wardancer ]

Tzymische ---> Dobrze Ci się skojarzyło. I za wczęsnie. :-)

Tak, tak, a w ogóle to od kogos spisałem. :-)))

05.10.2004
08:51
[163]

garrett [ realny nie realny ]

8 mm ?

05.10.2004
08:51
[164]

TzymischePL [ Senator ]

U.V. Impaler ===> Niestety, to tylko Forum wiec nalezy spojrzec na emotki zeby zrozumiec intencje "przeciwnika". Polecam to robic, oszczedza stresu i nerwow.

05.10.2004
08:53
[165]

legrooch [ Legend ]


Impaler ==>Que? Buźka mi nie weszła :/
Czy to był jakiś podtekst?

05.10.2004
08:53
[166]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

TzymischePL: wybacz, nie mam dzisiaj nastrojów do żartów.

legrooch ---> Dobra, nieważne już, bo się zaraz tu pochlastamy.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 08:52:05]

05.10.2004
08:54
smile
[167]

Lechiander [ Wardancer ]

A chlastajcię sie. Mi to nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie. :-)

05.10.2004
08:59
[168]

TzymischePL [ Senator ]

64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
22 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
17 -- Tzymische
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish 14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall -- U.V. Impaler
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante -- legrooch --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus


Pamietacie? :)

05.10.2004
08:59
[169]

TzymischePL [ Senator ]

ah i jedna uwaga. PELNY ANGIELSKI TYTUL. Powtarzam PELNY

05.10.2004
09:00
smile
[170]

Lechiander [ Wardancer ]

Pewnie (cos tam kojarzę), ale co z tego, jak tytułu już za diabła. :-/

05.10.2004
09:01
[171]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Bill & Ted's Excellent Adventure?

05.10.2004
09:02
[172]

TzymischePL [ Senator ]

U.V. Impaler ==> A widzisz tam gdzies Budke telefoniczna ;) :D :D :D. nieee :D

05.10.2004
09:03
smile
[173]

garrett [ realny nie realny ]

Westworld ?

05.10.2004
09:04
[174]

TzymischePL [ Senator ]

garrett ===> Zawiodles mnie :) pudlo.


Z pewnoscia jest to najdluzszy tytul ze wszystkich tu pokazywanych filmow :)

05.10.2004
09:04
[175]

TzymischePL [ Senator ]

no to podowiedz :)

05.10.2004
09:07
[176]

Lechiander [ Wardancer ]

Adventures of Buckaroo Banzai Across the 8th Dimension, The ??

05.10.2004
09:09
[177]

TzymischePL [ Senator ]

Lechiander +1

05.10.2004
09:09
[178]

Lechiander [ Wardancer ]

Thank God It's Friday ??

05.10.2004
09:09
[179]

garrett [ realny nie realny ]

kurcze jesli Lechu ma racje to się zaraz publicznie potne :) Sam o to pytalem niedawno i ogladalem :)))) aaaaaaaa

05.10.2004
09:09
[180]

Lechiander [ Wardancer ]

No, bo już zwątpiłem i zgłupłem. :-)

05.10.2004
09:11
[181]

TzymischePL [ Senator ]

Pa pa Garrett :P

05.10.2004
09:12
smile
[182]

Lechiander [ Wardancer ]

64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
17 -- Tzymische
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish 14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall -- U.V. Impaler
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante -- legrooch --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus

Dokładny prosze tytuł. Bez literówek. :-P :-)

05.10.2004
09:15
[183]

garrett [ realny nie realny ]

poproszę o dokladną podpowiedz :)

05.10.2004
09:18
[184]

Lechiander [ Wardancer ]

Myślalem, że sobie poradzicie. :-)

05.10.2004
09:18
[185]

megaabol [ Generaďż˝ ]

ta druga fotka to mi już wogóle nic nie mówi :)

05.10.2004
09:23
smile
[186]

Lechiander [ Wardancer ]

Przynajmniej kawę sobie spokojnie zrobiłem. :-)

Teraz juz powinno pójśc.

05.10.2004
09:24
smile
[187]

garrett [ realny nie realny ]

nos sobie o monitor rozbiłem aby cokolwieg zobaczyc na fotce :)

05.10.2004
09:25
[188]

Lechiander [ Wardancer ]

Ja widzę. :-(
Tam jest tęcza.

05.10.2004
09:27
smile
[189]

Lechiander [ Wardancer ]

Nie wiem czemu to takie małe wychodzi na GOL-u. :-(

Może teraz...

05.10.2004
09:27
smile
[190]

megaabol [ Generaďż˝ ]

No tencza jest :D

05.10.2004
09:29
smile
[191]

Lechiander [ Wardancer ]

A co jest na końcu tęczy? :-)

05.10.2004
09:30
smile
[192]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Skarb :P

05.10.2004
09:30
[193]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Dobra, powiem "Rainbow".

05.10.2004
09:30
[194]

TzymischePL [ Senator ]

Skrzat ze zlotem :)

05.10.2004
09:31
[195]

Lechiander [ Wardancer ]

CVholera, sam się zaczynam już stresować. :-)

05.10.2004
09:31
[196]

Lechiander [ Wardancer ]

Tzymische ---> Gorąco! :-)

05.10.2004
09:32
[197]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Skrzat ze skarbem :P

05.10.2004
09:32
[198]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Leprechaun?

05.10.2004
09:32
smile
[199]

garrett [ realny nie realny ]

Doppelganger

05.10.2004
09:33
[200]

TzymischePL [ Senator ]

Pot of Gold :P

05.10.2004
09:33
smile
[201]

Lechiander [ Wardancer ]

ufffff....
Impaler

Żeby nie było, nawiazywałem z tym skarbem tylko do filmu. :-P :-)

05.10.2004
09:37
[202]

TzymischePL [ Senator ]

nawet nie wiedzialem ze jest taki film :D

05.10.2004
09:37
smile
[203]

Lechiander [ Wardancer ]

I to dwie częsci. :-)

05.10.2004
09:38
[204]

TzymischePL [ Senator ]

I ktos to oglada?

05.10.2004
09:39
smile
[205]

Lechiander [ Wardancer ]

No, ja widziałem. :-)))

05.10.2004
09:42
[206]

Lechiander [ Wardancer ]

Impaler ---> Zyjesz? :-P

05.10.2004
09:45
[207]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
17 -- Tzymische
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish 14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian -- U.V. Impaler
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante -- legrooch --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus

05.10.2004
09:46
[208]

Lechiander [ Wardancer ]

Niezwyciężony ?

05.10.2004
09:46
[209]

Lechiander [ Wardancer ]

Nieee

Szósty zmysł ??

05.10.2004
09:46
[210]

TzymischePL [ Senator ]

Kod Merkury (czy jak to sie tam nazywalo :P )?

05.10.2004
09:49
[211]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Szósty zmysł. Lechiander, punkt dla Ciebie.

05.10.2004
09:51
[212]

Lechiander [ Wardancer ]

64 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn -- garrett
24 -- Lechiander
23 -- smoleń -- darek_dragon
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak -- Stranger
17 -- Tzymische
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish 14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian -- U.V. Impaler
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten -- Esqualante -- legrooch --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus

No to teraz cos prostego chyba. Także dokładny tytulik poproszę. :-)

05.10.2004
09:52
[213]

WolverineX [ Senator ]

Szczęki

05.10.2004
09:55
[214]

WolverineX [ Senator ]

Abbys ?

05.10.2004
09:56
[215]

Lechiander [ Wardancer ]

Dobra, idę zapalić, zaraz wracam. :-)

05.10.2004
09:58
[216]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

The Abyss.

05.10.2004
10:01
[217]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Kula ??
Albo Obcy ??
Albo Alienn ??

05.10.2004
10:01
[218]

megaabol [ Generaďż˝ ]

obcy = Alien oczywiście ale tak profilaktycznie wolałem napisać :)

05.10.2004
10:03
[219]

Lechiander [ Wardancer ]

Tylko nas dwóch jest?

05.10.2004
10:05
[220]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Mnie już zaraz też nie będzie bo do szkoły ide :)

05.10.2004
10:06
[221]

garrett [ realny nie realny ]

AI ?

05.10.2004
10:06
[222]

legrooch [ Legend ]

Ja jestem, ale nie mam pojęcia co to :/

05.10.2004
10:08
[223]

garrett [ realny nie realny ]

albo Artificial Inteligence :)...jesli to to

05.10.2004
10:10
smile
[224]

Lechiander [ Wardancer ]

garrett ----> ajmij sie pracą. ;-)

05.10.2004
10:11
smile
[225]

Lechiander [ Wardancer ]

Oczywiście garrett +1.
trza założyć nową, co?

05.10.2004
10:12
[226]

garrett [ realny nie realny ]

to zaloze :)

05.10.2004
10:17
[227]

WolverineX [ Senator ]

tez nie wiem

05.10.2004
10:17
[228]

garrett [ realny nie realny ]

następna czesc

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.