
~Kaps~ [ Centurion ]
glupie pytanie...jak sformatowac dysk w systemie plikow NTFS??(xp)
no nie moge w NTFSie w FAT32 bez problemu to szlo

mortan_battlehammer [ Legend ]
ja to robilem plytka instalacyjna nowego windowsa i nie wazne czy to fat czy ntfs, ewentualnie przez dyskiete startową
tyciu [ Konsul ]
Dokladnie! Przez plyte od XP , to bardzo proste do zrobienia , przez dyskietke startowa chyba sie da sformatowac , tylko fat ...
fanlegii79 [ Konsul ]
start -> panel sterowania -> narzedzia administracyjne -> zarzadzanie komputerem -> magazyn -> prawym na dysk i format. Pisane z pamieci moga byc drobne odchylenia od rzeczywostosci.

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]
Prosta sprawa, najpierw szukamy w nędz... eee, okrojonej jedynie prowizorycznie na niechybnie minimalny czas wyszukiwarki i po chwili wytężonej pracy znadujemy taki wątek
Trollf [ ]
coz... w ostatecznosci mozemy skonwertowac dysk z fat'em na ntfs poleceniem wpisanym w konsoli (lub wierszu polecen 'uruchom' w menu start):
convert x: /fs:ntfs
gdzie x: litera dysku, ktory chemy skonwertowac
caly proces odbywa sie bez utraty danych...

Prezes_Krzychu [ PREZES ]
Przez plyte od XP.
Jeszcze kiedys widzialem specjalnie spreparowana plyte od windowsa XP na cd byl windows i mase innych programow narzedziowych: antywiry, partytion magic ... i inne oczywiscie wszystko caly windows startowal z cd ...
robal [ Pretorianin ]
Ja robilem ze zmienialem system plikow na FAT 32 przez PArtition Magic a pozniej przez sama dyskietke z Win 98 robilem format dysku.
morrina [ Konsul ]
podobnie jak w FAT32
wloz CD z XP nastepnie zacznij instalacje normalnie jak w FAT32, czytaj po kolei i komp Cie sam za reke poprowadzi :-)
w pewnym momencie bedziesz mial opcje czy sformatowac i dasz tak