Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Filmożercy - Jaki to film? Część 30
TRADYCYJNIE PROPONUJE ZACZAC OD PRZEJRZENIA REGULAMINU :)
Regulamin sciagniety :-)
Oryginal by --- Screenersi & itp.
Modified by --- Filmożercy.
ZASADA NACZELNA:
Odgadujemy tytuł filmu na podstawie zamieszczonego kadru.
***reGOLamin :)***
1. Nie wolno dodawać zdjęcia zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora)
2. Po zadaniu obrazka przez autora, uczestnicy mają minutę (wg zegara GOLa) na poprawną odpowiedź. Nagradzane punktami zostają PIERWSZE TRZY OSOBY, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi w minucie (liczącej w momencie podania pierwszej poprawnej odpowiedzi). Jeżeli natomiast takowa nie padnie czekamy w myśl zasad na poprawną odpowiedź i od tego momentu liczy się GOLową minutę, bądź następuje seria podpowiedzi. Osoby, które odpowiedzą po "deadline'ie" lub nie zmieściły się w pierwszej trójce nie otrzymują punktów.
3. Zdjęcie może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł poprzedniego filmu jako pierwsza (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
4. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje zdjęcie.
5. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejne zdjęcie. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następne zdjęcie lub przekazać to prawo na kogoś innego.
6. Osoba dająca zdjęcie ustala, czy żąda dokładny tytuł filmu i w jakim języku (angielskim lub polskim).
7. W zabawie udział biorą tylko i wyłącznie filmy po kinowej/DVD/VHS premierze, niekoniecznie w naszym kraju. Zawsze podajemy angielski (lub w wyjatkowych przypadkach polski) tytul filmu. Jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy.
8. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
9. W jednym poście podajemy tylko jeden tytuł filmu, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem, ale także jednym.
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
11. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci i wyjątkowo ambitnych produkcji :-)
13. Nie przycinamy kadrów :) Bo to kadrowanie:)
14. Nie edytujemy postów z odpowiedzią.
15. Nie wolno dawać zdjęć z napisów początkowych/końcowych :)
16. Ne wolno używać skrótów.
17. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
18. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli
FILMOŻERCY:
61 -- ZARA
46 -- rostov
38 --CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- darek_dragon
18 -- Aceofbase
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische -- pizmak
15 -- Stranger
13 -- Justa
12 -- Crash8462
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- U.V. Impaler -- Coolabor
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena
ODCINEK SPONSOROWANY PRZEZ POGROMCZYNIĘ WAMPIRÓW :)
Poprzednia czesc:

piokos [ ]
Buffy postrach wampirów
WolverineX [ Senator ]
Buffy- Postrach Wampirów :)
leeloo7 [ Centurion ]
no to moze byc fajnie;))

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
to jest sponsorka :)
Aceofbase [ El Mariachi ]
Screen dedykowany Lechianderowi i Chesterowi ;D
61 -- ZARA
46 -- rostov
38 --CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- darek_dragon
18 -- Aceofbase
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische -- pizmak
15 -- Stranger
13 -- Justa
12 -- Crash8462
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- U.V. Impaler -- Coolabor
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena
leeloo7 [ Centurion ]
requem dla snow, jakkolwiek to sie pisze
Aceofbase [ El Mariachi ]
LoL to jest tzw sponsor jakbyscie przewerterowali starsze watqi to byscie wiedzieli o co chodzi :D
Lechiander [ Wardancer ]
Trainspotting

piokos [ ]
2000 filmów z wbijaniem strzykawy
Aceofbase [ El Mariachi ]
btw. to jest jeszcze bardziej znane ;D

Lechiander [ Wardancer ]
Requiem dla snów??? Poważnie?
pizmak [ Pretorianin ]
Pulp Fiction
darek_dragon [ 42 ]
pulp fiction? ;P
Crash8462 [ Night Elf ]
moze jakis inny kadr ?!

piokos [ ]
wiem że to sponsorka, ale ja robiłem tzw. Warm UP
Aceofbase [ El Mariachi ]
lol pizmak i darek --> cholera nawet nie dacie fajniejszych screenow dac !! ;)

Justa__ [ kreska kreska ]
Aceofbase wypraszam sobie, nie lubie Britany :P

piokos [ ]
jeśli już to Requiem dla snu

pizmak [ Pretorianin ]
darek daj screena bo jem kanapki ; P
WolverineX [ Senator ]
a ja lubie :) Britney
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 23:01:44]
Aceofbase [ El Mariachi ]
ofqoz +1 dla was i btw. ja sam choc est to 3 na liscie moich najukochanszych filmow to i tak bym po czyms takim nie zgadl...co jest? :D

Lechiander [ Wardancer ]
Ace ---> Chester też daje głupie screeny? :-P :-)
darek_dragon [ 42 ]
A ile znasz jest jeszcze bardziej znanych filmów o strzykawkach? ;P
WolverineX [ Senator ]
dzieci z dworca zoo :P
piokos [ ]
to kto wygrał????????
Aceofbase [ El Mariachi ]
LOL to "jeszcze bardziej znane" to miala byc aluzja do tego co napisal Lechu przy swom genialnym screenie pierscionka ale... dobre :D

Aceofbase [ El Mariachi ]
no pizmaq i dareq ://

Crash8462 [ Night Elf ]
daj podpowiedz!!!

Crash8462 [ Night Elf ]
czyli odgadniety

darek_dragon [ 42 ]
Zauważyłeś ;)

Lechiander [ Wardancer ]
Crash ---> A Ty co? Jak Filip z konopii!!! LOL :-)))

piokos [ ]
Crash8462 ==> jaką podpowiedź skoto tytuł już jest znany???
Crash8462 [ Night Elf ]
Ace----> Sorry moze jestem glupi ale ja nie wiem co oznacza ten skrot "btw"
darek_dragon [ 42 ]
darek daj screena bo jem kanapki ; P
Uoo... Nie zauważyłem tego ^^"
Aceofbase [ El Mariachi ]
lol Justa nie ma jak szybka reakcja.... crossroads chyba bylo 2 watqi temu ;D
Justa__ [ kreska kreska ]
Aceofbase wtedy zajmowałam się babcią :>
darek_dragon [ 42 ]
61 -- ZARA
46 -- rostov
38 --CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń
21 -- Lechiander
20 -- gacek -- darek_dragon
18 -- Aceofbase
17 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
15 -- Stranger
13 -- Justa
12 -- Crash8462
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- U.V. Impaler -- Coolabor
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena
---
Macie coś prostego ;)
pizmak [ Pretorianin ]
James Bond: Licencja na zabijanie ? : )
Crash8462 [ Night Elf ]
agent 007
techi [ Legend ]
Licenncja na zabijanie James bond??

Lechiander [ Wardancer ]
Jakiś Bond ???
leeloo7 [ Centurion ]
james bond;))
Crash8462 [ Night Elf ]
licencja na zabijanie
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
The Living Daylights.
WolverineX [ Senator ]
bonda chyba gra dalton ale tytulu nie pamiatam
Aceofbase [ El Mariachi ]
crash--> lol spox sam do dzisiaj nie iwem co znaczy sic czy w00t tak do konca ;) a btw - "by the way" czesto na czatach, ircach i gierqach z multi sie spotkasz
Justa --> to babcia tez mogla zgadywac ;) jak jakies stary film sie trafi to zobacz jaka pomoc ;D

darek_dragon [ 42 ]
U.V. Impaler +1 ^^

Aceofbase [ El Mariachi ]
a to nie jest, cholera, poruczniq Borewicz i 07 zglos sie ?

CHESTER80 [ no legend ]
04.10.2004 | 23:03
Lechiander [ Wardancer ]
Ace ---> Chester też daje głupie screeny? :-P :-)
-------------------------------------
he he, jakie głupie ! Po prostu "szczegółowe" i już.
Justa__ [ kreska kreska ]
Aceofbase babcia powiedziała że ze zboczeńcami się nie bawi :P
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
61 -- ZARA
46 -- rostov
38 --CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń
21 -- Lechiander
20 -- gacek -- darek_dragon
18 -- Aceofbase
17 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
15 -- Stranger
13 -- Justa
12 -- Crash8462
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Coolabor
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena
Tytuł oryginalny mnie interesuje.

techi [ Legend ]
Masz fajną babcię Justa :)
darek_dragon [ 42 ]
Sleepy Hollow
WolverineX [ Senator ]
Braterstwo Wilkow
CHESTER80 [ no legend ]
Sleepy Hollow
leeloo7 [ Centurion ]
jezdziec bez glowy
Crash8462 [ Night Elf ]
jezdzic bez glowy
Justa__ [ kreska kreska ]
jeżdziec bez głowy
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
darek_dragon, CHESTER80 ---> +1.
tytuł oryginalny.................
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 23:21:45]

leeloo7 [ Centurion ]
;(((

piokos [ ]
U.V. Impaler ==> albo oglądałeś TVN 7, albo sam nie wiem... Ze 20 min temu zapowiadali właśnie "jeźdźca bez głowy".
darek_dragon [ 42 ]
61 -- ZARA
46 -- rostov
39 --CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń
21 -- Lechiander -- darek_dragon
20 -- gacek
18 -- Aceofbase
17 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
15 -- Stranger
13 -- Justa
12 -- Crash8462
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Coolabor
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena
---
Something special :]
piokos [ ]
K2

Aceofbase [ El Mariachi ]
to juz bylo ten sam screen :((
Justa__ [ kreska kreska ]
granice wytrzymałości? :)
pizmak [ Pretorianin ]
7 lat w tybecie
bylo ; p
Crash8462 [ Night Elf ]
na krawedzi
CHESTER80 [ no legend ]
Siedem lat w tybecie
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Granice Wytrzymałości?
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Vertical Limit.
piokos ---> Nie oglądam telewizji a już w szczególności takiego syfu jak TVN.
piokos [ ]
ale film i tak będzie :)
darek_dragon [ 42 ]
Było? ^^" Heh...
Jednakowoż pizmak i chester odpowiedzieli poprawnie ;)
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
piokos ---> Wolę DVD... ;)
pizmak [ Pretorianin ]
za ta skuche dawaj nastepnego darek ; ] (wciaz jem kanapki)

Aceofbase [ El Mariachi ]
i o ile sie nie myle to chyba nawet ty to zamiesciles...w kazdym razie prosze troszqe wiecej uwagi w to wkladac ;D

CHESTER80 [ no legend ]
Niech i będzie moja strata, daj nowego !
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
A jednak było 7 lat w Toalecie a ja to przegapiłem. O niewierny...

Aceofbase [ El Mariachi ]
Justa --> dlaczego zboczeni? ;]
darek_dragon [ 42 ]
pizmak --> Smacznego ;)
---
61 -- ZARA
46 -- rostov
40 --CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń
21 -- Lechiander -- darek_dragon
20 -- gacek
18 -- Aceofbase -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
15 -- Stranger
13 -- Justa
12 -- Crash8462
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Coolabor
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena
---
Mam nadzieję, że TEGO nie było ^^
leeloo7 [ Centurion ]
dajcie jakis film;)
CHESTER80 [ no legend ]
Kosmiczne Jaja
WolverineX [ Senator ]
Kosmiczne jaja
Spaceballs
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 23:33:52]
Aceofbase [ El Mariachi ]
Space Balls
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Space Balls.
Justa__ [ kreska kreska ]
kosmiczne jaja? :)
Crash8462 [ Night Elf ]
kosmiczne jaja
leeloo7 [ Centurion ]
kosmiczne jaja
Coolabor [ Poseł ]
kosmiczne jaja

CHESTER80 [ no legend ]
Ups ! Chyba tylko jedna osoba dostanie punkcik ! :)
darek_dragon [ 42 ]
Się rzucili ^^ I tylko jedna odpowiedź na czas :D
CHESTER80 +1 ^^

Aceofbase [ El Mariachi ]
no argh ://
Crash8462 [ Night Elf ]
moje locze jest do dupy, strasznie dlugo mi otwiera !

Aceofbase [ El Mariachi ]
i jeszcze ches i jego "szczegolowe" screeny argh argh :p

CHESTER80 [ no legend ]
Moja ulubiona aktorka... i wasza pewnie też... :)
Jak ktoś zgadnie to jest dobry !
61 -- ZARA
46 -- rostov
41 --CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń
21 -- Lechiander -- darek_dragon
20 -- gacek
18 -- Aceofbase -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
15 -- Stranger
13 -- Justa
12 -- Crash8462
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Coolabor
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Crash8462: locze?
Aceofbase [ El Mariachi ]
dogville
darek_dragon [ 42 ]
dogville?
Coolabor [ Poseł ]
dogville

CHESTER80 [ no legend ]
Aceofbase , darek_dragon , Coolabor ---> +1
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :)
Aceofbase [ El Mariachi ]
do trzech razy sztuqa palec do budqi itp :D

piokos [ ]
Aceofbase => a gdybyś na miejsce ''q'' wstawiał ''k''

Aceofbase [ El Mariachi ]
No to ten film i screena w szczegolnosci dedykuje Juscie ;)
61 -- ZARA
46 -- rostov
41 --CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń
22 -- darek_dragon
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
15 -- Stranger
13 -- Justa
12 -- Crash8462
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena
darek_dragon [ 42 ]
Dziennik Bridget Jones? ;)
CHESTER80 [ no legend ]
Dziennik Bridget Jones
WolverineX [ Senator ]
co to ma byc kufa ???
Crash8462 [ Night Elf ]
dzienik brydzit jons
Coolabor [ Poseł ]
naga bron
piokos [ ]
goło i wesoło
Aceofbase [ El Mariachi ]
hehe darek i ches + 1
WolverineX [ Senator ]
to jest obrzydliwe !
Lechiander [ Wardancer ]
Bridget Jones Diary

Aceofbase [ El Mariachi ]
crash --> i co, mam ci to uznac? ://
Crash8462 [ Night Elf ]
a ja to co troszke nie po polsku ale jest
Aceofbase [ El Mariachi ]
nie wiem niech dareq zdecyduje jaq bedzie pkt wpisywal....

piokos [ ]
może ja odpowiem, NIE WIEM. To ani po polsku ani po angielsku :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 23:47:08]

CHESTER80 [ no legend ]
Uznaj mu, on już nie będzie niegrzecznym chłopcem :)

CHESTER80 [ no legend ]
mógł napisać:
dzienniq brydżyt dżons
darek_dragon [ 42 ]
Uznam, nie będę taki ^^
---
61 -- ZARA
46 -- rostov
42 --CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
15 -- Stranger
13 -- Justa -- Crash8462
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena
---
Znowu coś prostego ^^ (z tego powodu tytuł angielski proszę... bezbłędnie ;P)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Try Seventeen?
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
Wladca Pierscieni: Powrot Pedala

piokos [ ]
Stranger ==> szybki jesteś :)
Crash8462 [ Night Elf ]
wszystko czego pragne
darek_dragon [ 42 ]
Szybki ale błędny ^^
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Eternal Sunshine of the Spotless Mind?
ZARA [ Generaďż˝ ]
eternal sunshine of the spotless mind
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Eternal Sunshine of the Spotless Mind?
Aceofbase [ El Mariachi ]
Zakochanybez pamieci

darek_dragon [ 42 ]
Xazaxus, ZARA, Stranger +1 ^^
Kush --> Miał być angielski tytuł, nie czytałeś ;P
Crash8462 [ Night Elf ]
Ash Wednesday ???
piokos [ ]
gud
darek_dragon [ 42 ]
Ace to samo ;P
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
62 -- ZARA
46 -- rostov
42 --CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische -- Stranger
13 -- Justa -- Crash8462
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus
darek_dragon [ 42 ]
Odyseja Kosmiczna 2001

Aceofbase [ El Mariachi ]
bo jak odswiezylem to bylo juz mnosto odp (ale jeszcze nie poprawnych) a doskonale pamietalem fotqe a tytulu nie moglem sobie przypomniec ;D
CHESTER80 [ no legend ]
Solaris
Crash8462 [ Night Elf ]
solaris
ZARA [ Generaďż˝ ]
2001 odyseja kosmiczna
WolverineX [ Senator ]
"Odyseja kosmiczna 2010
Aceofbase [ El Mariachi ]
Armageddon
piokos [ ]
solaris
Crash8462 [ Night Elf ]
jakie wy macie lacza ze zawsze jestem drugi ???
darek_dragon [ 42 ]
A może i solaris... Nie powięszyłem zdjęcia ^^"

WolverineX [ Senator ]
modemy z (te)psy
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
CHESTER80, Crash8462 +1
Piokos niestety po czasie.
Lechiander [ Wardancer ]
Red Planet :-)

piokos [ ]
przecież to Dżordż Kluni
[edit]
wiem, trudno
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 00:03:58]
Aceofbase [ El Mariachi ]
w sumie to nawet moglby byc Apollo 13 ale tam chyba na polad nie wchodzili w kombinezonach ;D

Lechiander [ Wardancer ]
Kowboje Kosmosu
darek_dragon [ 42 ]
Tia... Rocketman.... Możnaby tak długo ;P

CHESTER80 [ no legend ]
Mam świetny pomysł ! Zrobimy sobie zaraz testy łączy, każdy wklei screena ze swoim wynikiem i zobaczymy kto ma największe szanse w zabawie a kto ma łącze nie pozwalające na zabawę.
Może sprawdzimy to po mojej zagadce ?
Zagadka za 5 sekund...
Oto magiczny zegar...
Lechiander [ Wardancer ]
Saturn 3

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Świetny pomysł i jeszcze zmierzmy sobie nasze... ekhem. ;)
darek_dragon [ 42 ]
Kolega miał na myśli pingi... prawda? :]

piokos [ ]
CHESTER ==> włączę ściąganie i okłamię Twój zegar :P. Nie wiem ku czemu ma to służyć? (te pomiary)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 00:08:50]
Crash8462 [ Night Elf ]
Ja mam 113 kbps

CHESTER80 [ no legend ]
To nie są potwory i spółka ! :)
62 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische -- Stranger
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
nie wiem :P
ZARA [ Generaďż˝ ]
kill bill vol 2
WolverineX [ Senator ]
co to ma byc ?

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
ale bylem pierwszy :D
Aceofbase [ El Mariachi ]
nie wiem jak wy ale ja po czesku nie za bardzo....

piokos [ ]
zagubieni w kosmosie
Crash8462 [ Night Elf ]
kill bill 2

CHESTER80 [ no legend ]
Ja serio mówiłem, ja mam 730 kbps, więc nie narzekam.
Lechiander [ Wardancer ]
Ace ---> Kliknij na zegar.
Stary człowiek i może ? :-)
darek_dragon [ 42 ]
641 kbps ^^
Crash8462 [ Night Elf ]
czy to ten moment z kosciolka w kill bill 2 ???
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
to nie jest odpowiedz statsiarzu!! :D

WolverineX [ Senator ]
ale to nie jest jeszcza max mojego lacza :)
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Spać mi się zachciało jak zobaczyłem te parkę.. posiedziałbym tu, ale wczoraj się zagrałem do późna w screenersach i muszę wyrównać średnią snu. ;) Dobranoc.

CHESTER80 [ no legend ]
ZARA --> +1
To był Kill Bill Vol.2 panie i panowie.
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
zaczekaj ZARA, zaloze nowy watek
darek_dragon [ 42 ]
to nie jest odpowiedz statsiarzu!! :D
You didn't answer my question :D
piokos [ ]
kto?

ZARA [ Generaďż˝ ]
No to zostajemy w klimatach tarantinowskich --->
62 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische -- Stranger
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus
Crash8462 [ Night Elf ]
Dobra ja ide w kimono, fajna byla dzisiaj zabawa. Cze all !!!
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
nowy watek: