GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Filmożercy - Jaki to film? Część 30

04.10.2004
22:55
[1]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Filmożercy - Jaki to film? Część 30

TRADYCYJNIE PROPONUJE ZACZAC OD PRZEJRZENIA REGULAMINU :)

Regulamin sciagniety :-)
Oryginal by --- Screenersi & itp.
Modified by --- Filmożercy.

ZASADA NACZELNA:
Odgadujemy tytuł filmu na podstawie zamieszczonego kadru.

***reGOLamin :)***
1. Nie wolno dodawać zdjęcia zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora)
2. Po zadaniu obrazka przez autora, uczestnicy mają minutę (wg zegara GOLa) na poprawną odpowiedź. Nagradzane punktami zostają PIERWSZE TRZY OSOBY, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi w minucie (liczącej w momencie podania pierwszej poprawnej odpowiedzi). Jeżeli natomiast takowa nie padnie czekamy w myśl zasad na poprawną odpowiedź i od tego momentu liczy się GOLową minutę, bądź następuje seria podpowiedzi. Osoby, które odpowiedzą po "deadline'ie" lub nie zmieściły się w pierwszej trójce nie otrzymują punktów.
3. Zdjęcie może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł poprzedniego filmu jako pierwsza (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
4. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje zdjęcie.
5. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejne zdjęcie. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następne zdjęcie lub przekazać to prawo na kogoś innego.
6. Osoba dająca zdjęcie ustala, czy żąda dokładny tytuł filmu i w jakim języku (angielskim lub polskim).
7. W zabawie udział biorą tylko i wyłącznie filmy po kinowej/DVD/VHS premierze, niekoniecznie w naszym kraju. Zawsze podajemy angielski (lub w wyjatkowych przypadkach polski) tytul filmu. Jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy.
8. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
9. W jednym poście podajemy tylko jeden tytuł filmu, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem, ale także jednym.
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
11. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci i wyjątkowo ambitnych produkcji :-)
13. Nie przycinamy kadrów :) Bo to kadrowanie:)
14. Nie edytujemy postów z odpowiedzią.
15. Nie wolno dawać zdjęć z napisów początkowych/końcowych :)
16. Ne wolno używać skrótów.
17. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
18. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli

FILMOŻERCY:
61 -- ZARA
46 -- rostov
38 --CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- darek_dragon
18 -- Aceofbase
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische -- pizmak
15 -- Stranger
13 -- Justa
12 -- Crash8462
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- U.V. Impaler -- Coolabor
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena

ODCINEK SPONSOROWANY PRZEZ POGROMCZYNIĘ WAMPIRÓW :)

Poprzednia czesc:

04.10.2004
22:57
smile
[2]

piokos [ ]

Buffy postrach wampirów

04.10.2004
22:57
[3]

WolverineX [ Senator ]

Buffy- Postrach Wampirów :)

04.10.2004
22:57
[4]

leeloo7 [ Centurion ]

no to moze byc fajnie;))

04.10.2004
22:57
smile
[5]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

to jest sponsorka :)

04.10.2004
22:58
[6]

Aceofbase [ El Mariachi ]


Screen dedykowany Lechianderowi i Chesterowi ;D

61 -- ZARA
46 -- rostov
38 --CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- darek_dragon
18 -- Aceofbase
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische -- pizmak
15 -- Stranger
13 -- Justa
12 -- Crash8462
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- U.V. Impaler -- Coolabor
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena

04.10.2004
22:58
[7]

leeloo7 [ Centurion ]

requem dla snow, jakkolwiek to sie pisze

04.10.2004
22:59
[8]

Aceofbase [ El Mariachi ]

LoL to jest tzw sponsor jakbyscie przewerterowali starsze watqi to byscie wiedzieli o co chodzi :D

04.10.2004
22:59
[9]

Lechiander [ Wardancer ]

Trainspotting

04.10.2004
22:59
smile
[10]

piokos [ ]

2000 filmów z wbijaniem strzykawy

04.10.2004
22:59
[11]

Aceofbase [ El Mariachi ]

btw. to jest jeszcze bardziej znane ;D

04.10.2004
23:00
smile
[12]

Lechiander [ Wardancer ]

Requiem dla snów??? Poważnie?

04.10.2004
23:00
[13]

pizmak [ Pretorianin ]

Pulp Fiction

04.10.2004
23:00
[14]

darek_dragon [ 42 ]

pulp fiction? ;P

04.10.2004
23:01
[15]

Crash8462 [ Night Elf ]

moze jakis inny kadr ?!

04.10.2004
23:01
smile
[16]

piokos [ ]

wiem że to sponsorka, ale ja robiłem tzw. Warm UP

04.10.2004
23:01
[17]

Aceofbase [ El Mariachi ]

lol pizmak i darek --> cholera nawet nie dacie fajniejszych screenow dac !! ;)

04.10.2004
23:02
smile
[18]

Justa__ [ kreska kreska ]

Aceofbase wypraszam sobie, nie lubie Britany :P

04.10.2004
23:02
smile
[19]

piokos [ ]

jeśli już to Requiem dla snu

04.10.2004
23:02
smile
[20]

pizmak [ Pretorianin ]

darek daj screena bo jem kanapki ; P

04.10.2004
23:02
[21]

WolverineX [ Senator ]

a ja lubie :) Britney

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 23:01:44]

04.10.2004
23:03
[22]

Aceofbase [ El Mariachi ]

ofqoz +1 dla was i btw. ja sam choc est to 3 na liscie moich najukochanszych filmow to i tak bym po czyms takim nie zgadl...co jest? :D

04.10.2004
23:03
smile
[23]

Lechiander [ Wardancer ]

Ace ---> Chester też daje głupie screeny? :-P :-)

04.10.2004
23:04
[24]

darek_dragon [ 42 ]

A ile znasz jest jeszcze bardziej znanych filmów o strzykawkach? ;P

04.10.2004
23:04
[25]

WolverineX [ Senator ]

dzieci z dworca zoo :P

04.10.2004
23:05
[26]

piokos [ ]

to kto wygrał????????

04.10.2004
23:05
[27]

Aceofbase [ El Mariachi ]

LOL to "jeszcze bardziej znane" to miala byc aluzja do tego co napisal Lechu przy swom genialnym screenie pierscionka ale... dobre :D

04.10.2004
23:06
smile
[28]

Aceofbase [ El Mariachi ]

no pizmaq i dareq ://

04.10.2004
23:06
smile
[29]

Crash8462 [ Night Elf ]

daj podpowiedz!!!

04.10.2004
23:07
smile
[30]

Crash8462 [ Night Elf ]

czyli odgadniety

04.10.2004
23:08
smile
[31]

darek_dragon [ 42 ]

Zauważyłeś ;)

04.10.2004
23:08
smile
[32]

Lechiander [ Wardancer ]

Crash ---> A Ty co? Jak Filip z konopii!!! LOL :-)))

04.10.2004
23:08
smile
[33]

piokos [ ]

Crash8462 ==> jaką podpowiedź skoto tytuł już jest znany???

04.10.2004
23:09
[34]

Crash8462 [ Night Elf ]

Ace----> Sorry moze jestem glupi ale ja nie wiem co oznacza ten skrot "btw"

04.10.2004
23:09
[35]

darek_dragon [ 42 ]

darek daj screena bo jem kanapki ; P

Uoo... Nie zauważyłem tego ^^"

04.10.2004
23:10
[36]

Aceofbase [ El Mariachi ]

lol Justa nie ma jak szybka reakcja.... crossroads chyba bylo 2 watqi temu ;D

04.10.2004
23:11
[37]

Justa__ [ kreska kreska ]

Aceofbase wtedy zajmowałam się babcią :>

04.10.2004
23:12
[38]

darek_dragon [ 42 ]

61 -- ZARA
46 -- rostov
38 --CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń
21 -- Lechiander
20 -- gacek -- darek_dragon
18 -- Aceofbase
17 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
15 -- Stranger
13 -- Justa
12 -- Crash8462
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- U.V. Impaler -- Coolabor
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena

---

Macie coś prostego ;)

04.10.2004
23:13
[39]

pizmak [ Pretorianin ]

James Bond: Licencja na zabijanie ? : )

04.10.2004
23:13
[40]

Crash8462 [ Night Elf ]

agent 007

04.10.2004
23:13
[41]

techi [ Legend ]

Licenncja na zabijanie James bond??

04.10.2004
23:13
smile
[42]

Lechiander [ Wardancer ]

Jakiś Bond ???

04.10.2004
23:13
[43]

leeloo7 [ Centurion ]

james bond;))

04.10.2004
23:13
[44]

Crash8462 [ Night Elf ]

licencja na zabijanie

04.10.2004
23:14
[45]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

The Living Daylights.

04.10.2004
23:14
[46]

WolverineX [ Senator ]

bonda chyba gra dalton ale tytulu nie pamiatam

04.10.2004
23:14
[47]

Aceofbase [ El Mariachi ]

crash--> lol spox sam do dzisiaj nie iwem co znaczy sic czy w00t tak do konca ;) a btw - "by the way" czesto na czatach, ircach i gierqach z multi sie spotkasz

Justa --> to babcia tez mogla zgadywac ;) jak jakies stary film sie trafi to zobacz jaka pomoc ;D

04.10.2004
23:16
smile
[48]

darek_dragon [ 42 ]

U.V. Impaler +1 ^^

04.10.2004
23:17
smile
[49]

Aceofbase [ El Mariachi ]

a to nie jest, cholera, poruczniq Borewicz i 07 zglos sie ?

04.10.2004
23:19
smile
[50]

CHESTER80 [ no legend ]

04.10.2004 | 23:03
Lechiander [ Wardancer ]

Ace ---> Chester też daje głupie screeny? :-P :-)

-------------------------------------

he he, jakie głupie ! Po prostu "szczegółowe" i już.


04.10.2004
23:20
[51]

Justa__ [ kreska kreska ]

Aceofbase babcia powiedziała że ze zboczeńcami się nie bawi :P

04.10.2004
23:21
[52]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

61 -- ZARA
46 -- rostov
38 --CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń
21 -- Lechiander
20 -- gacek -- darek_dragon
18 -- Aceofbase
17 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
15 -- Stranger
13 -- Justa
12 -- Crash8462
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Coolabor
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena

Tytuł oryginalny mnie interesuje.

04.10.2004
23:21
smile
[53]

techi [ Legend ]

Masz fajną babcię Justa :)

04.10.2004
23:21
[54]

darek_dragon [ 42 ]

Sleepy Hollow

04.10.2004
23:21
[55]

WolverineX [ Senator ]

Braterstwo Wilkow

04.10.2004
23:21
[56]

CHESTER80 [ no legend ]

Sleepy Hollow

04.10.2004
23:22
[57]

leeloo7 [ Centurion ]

jezdziec bez glowy

04.10.2004
23:22
[58]

Crash8462 [ Night Elf ]

jezdzic bez glowy

04.10.2004
23:22
[59]

Justa__ [ kreska kreska ]

jeżdziec bez głowy

04.10.2004
23:23
[60]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

darek_dragon, CHESTER80 ---> +1.

tytuł oryginalny.................

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 23:21:45]

04.10.2004
23:24
smile
[61]

leeloo7 [ Centurion ]

;(((

04.10.2004
23:24
smile
[62]

piokos [ ]

U.V. Impaler ==> albo oglądałeś TVN 7, albo sam nie wiem... Ze 20 min temu zapowiadali właśnie "jeźdźca bez głowy".

04.10.2004
23:24
[63]

darek_dragon [ 42 ]

61 -- ZARA
46 -- rostov
39 --CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń
21 -- Lechiander -- darek_dragon
20 -- gacek
18 -- Aceofbase
17 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
15 -- Stranger
13 -- Justa
12 -- Crash8462
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Coolabor
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena

---

Something special :]

04.10.2004
23:25
[64]

piokos [ ]

K2

04.10.2004
23:25
smile
[65]

Aceofbase [ El Mariachi ]

to juz bylo ten sam screen :((

04.10.2004
23:25
[66]

Justa__ [ kreska kreska ]


granice wytrzymałości? :)

04.10.2004
23:25
[67]

pizmak [ Pretorianin ]

7 lat w tybecie
bylo ; p

04.10.2004
23:25
[68]

Crash8462 [ Night Elf ]

na krawedzi

04.10.2004
23:25
[69]

CHESTER80 [ no legend ]

Siedem lat w tybecie

04.10.2004
23:25
[70]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Granice Wytrzymałości?

04.10.2004
23:26
[71]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Vertical Limit.


piokos ---> Nie oglądam telewizji a już w szczególności takiego syfu jak TVN.

04.10.2004
23:27
[72]

piokos [ ]

ale film i tak będzie :)

04.10.2004
23:27
[73]

darek_dragon [ 42 ]

Było? ^^" Heh...

Jednakowoż pizmak i chester odpowiedzieli poprawnie ;)

04.10.2004
23:28
[74]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

piokos ---> Wolę DVD... ;)

04.10.2004
23:29
[75]

pizmak [ Pretorianin ]

za ta skuche dawaj nastepnego darek ; ] (wciaz jem kanapki)

04.10.2004
23:30
smile
[76]

Aceofbase [ El Mariachi ]

i o ile sie nie myle to chyba nawet ty to zamiesciles...w kazdym razie prosze troszqe wiecej uwagi w to wkladac ;D

04.10.2004
23:30
smile
[77]

CHESTER80 [ no legend ]

Niech i będzie moja strata, daj nowego !

04.10.2004
23:31
[78]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

A jednak było 7 lat w Toalecie a ja to przegapiłem. O niewierny...

04.10.2004
23:32
smile
[79]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Justa --> dlaczego zboczeni? ;]

04.10.2004
23:34
[80]

darek_dragon [ 42 ]

pizmak --> Smacznego ;)

---

61 -- ZARA
46 -- rostov
40 --CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń
21 -- Lechiander -- darek_dragon
20 -- gacek
18 -- Aceofbase -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
15 -- Stranger
13 -- Justa
12 -- Crash8462
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Coolabor
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena

---

Mam nadzieję, że TEGO nie było ^^

04.10.2004
23:34
[81]

leeloo7 [ Centurion ]

dajcie jakis film;)

04.10.2004
23:35
[82]

CHESTER80 [ no legend ]

Kosmiczne Jaja

04.10.2004
23:35
[83]

WolverineX [ Senator ]

Kosmiczne jaja
Spaceballs

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 23:33:52]

04.10.2004
23:35
[84]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Space Balls

04.10.2004
23:35
[85]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Space Balls.

04.10.2004
23:35
[86]

Justa__ [ kreska kreska ]


kosmiczne jaja? :)

04.10.2004
23:35
[87]

Crash8462 [ Night Elf ]

kosmiczne jaja

04.10.2004
23:35
[88]

leeloo7 [ Centurion ]

kosmiczne jaja

04.10.2004
23:35
[89]

Coolabor [ Poseł ]

kosmiczne jaja

04.10.2004
23:36
smile
[90]

CHESTER80 [ no legend ]

Ups ! Chyba tylko jedna osoba dostanie punkcik ! :)

04.10.2004
23:36
[91]

darek_dragon [ 42 ]

Się rzucili ^^ I tylko jedna odpowiedź na czas :D

CHESTER80 +1 ^^

04.10.2004
23:36
smile
[92]

Aceofbase [ El Mariachi ]

no argh ://

04.10.2004
23:36
[93]

Crash8462 [ Night Elf ]

moje locze jest do dupy, strasznie dlugo mi otwiera !

04.10.2004
23:37
smile
[94]

Aceofbase [ El Mariachi ]

i jeszcze ches i jego "szczegolowe" screeny argh argh :p

04.10.2004
23:38
smile
[95]

CHESTER80 [ no legend ]

Moja ulubiona aktorka... i wasza pewnie też... :)
Jak ktoś zgadnie to jest dobry !

61 -- ZARA
46 -- rostov
41 --CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń
21 -- Lechiander -- darek_dragon
20 -- gacek
18 -- Aceofbase -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
15 -- Stranger
13 -- Justa
12 -- Crash8462
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Coolabor
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena

04.10.2004
23:38
[96]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Crash8462: locze?

04.10.2004
23:39
[97]

Aceofbase [ El Mariachi ]

dogville

04.10.2004
23:39
[98]

darek_dragon [ 42 ]

dogville?

04.10.2004
23:39
[99]

Coolabor [ Poseł ]

dogville

04.10.2004
23:40
smile
[100]

CHESTER80 [ no legend ]

Aceofbase , darek_dragon , Coolabor ---> +1

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :)

04.10.2004
23:40
[101]

Aceofbase [ El Mariachi ]

do trzech razy sztuqa palec do budqi itp :D

04.10.2004
23:42
smile
[102]

piokos [ ]

Aceofbase => a gdybyś na miejsce ''q'' wstawiał ''k''

04.10.2004
23:44
smile
[103]

Aceofbase [ El Mariachi ]

No to ten film i screena w szczegolnosci dedykuje Juscie ;)

61 -- ZARA
46 -- rostov
41 --CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń
22 -- darek_dragon
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
15 -- Stranger
13 -- Justa
12 -- Crash8462
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena

04.10.2004
23:44
[104]

darek_dragon [ 42 ]

Dziennik Bridget Jones? ;)

04.10.2004
23:44
[105]

CHESTER80 [ no legend ]

Dziennik Bridget Jones

04.10.2004
23:44
[106]

WolverineX [ Senator ]

co to ma byc kufa ???

04.10.2004
23:44
[107]

Crash8462 [ Night Elf ]

dzienik brydzit jons

04.10.2004
23:45
[108]

Coolabor [ Poseł ]

naga bron

04.10.2004
23:45
[109]

piokos [ ]

goło i wesoło

04.10.2004
23:45
[110]

Aceofbase [ El Mariachi ]

hehe darek i ches + 1

04.10.2004
23:45
[111]

WolverineX [ Senator ]

to jest obrzydliwe !

04.10.2004
23:45
[112]

Lechiander [ Wardancer ]

Bridget Jones Diary

04.10.2004
23:45
smile
[113]

Aceofbase [ El Mariachi ]

crash --> i co, mam ci to uznac? ://

04.10.2004
23:46
[114]

Crash8462 [ Night Elf ]

a ja to co troszke nie po polsku ale jest

04.10.2004
23:47
[115]

Aceofbase [ El Mariachi ]

nie wiem niech dareq zdecyduje jaq bedzie pkt wpisywal....

04.10.2004
23:47
smile
[116]

piokos [ ]

może ja odpowiem, NIE WIEM. To ani po polsku ani po angielsku :P


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 23:47:08]

04.10.2004
23:47
smile
[117]

CHESTER80 [ no legend ]

Uznaj mu, on już nie będzie niegrzecznym chłopcem :)

04.10.2004
23:48
smile
[118]

CHESTER80 [ no legend ]

mógł napisać:

dzienniq brydżyt dżons

04.10.2004
23:54
[119]

darek_dragon [ 42 ]

Uznam, nie będę taki ^^

---

61 -- ZARA
46 -- rostov
42 --CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische
15 -- Stranger
13 -- Justa -- Crash8462
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena

---

Znowu coś prostego ^^ (z tego powodu tytuł angielski proszę... bezbłędnie ;P)

04.10.2004
23:55
[120]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Try Seventeen?

04.10.2004
23:55
[121]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

Wladca Pierscieni: Powrot Pedala

04.10.2004
23:56
smile
[122]

piokos [ ]

Stranger ==> szybki jesteś :)

04.10.2004
23:56
[123]

Crash8462 [ Night Elf ]

wszystko czego pragne

04.10.2004
23:57
[124]

darek_dragon [ 42 ]

Szybki ale błędny ^^

04.10.2004
23:57
[125]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Eternal Sunshine of the Spotless Mind?

04.10.2004
23:57
[126]

ZARA [ Generaďż˝ ]


eternal sunshine of the spotless mind

04.10.2004
23:57
[127]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Eternal Sunshine of the Spotless Mind?

04.10.2004
23:59
[128]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Zakochanybez pamieci

04.10.2004
23:59
smile
[129]

darek_dragon [ 42 ]

Xazaxus, ZARA, Stranger +1 ^^

Kush --> Miał być angielski tytuł, nie czytałeś ;P

04.10.2004
23:59
[130]

Crash8462 [ Night Elf ]

Ash Wednesday ???

04.10.2004
23:59
[131]

piokos [ ]

gud

05.10.2004
00:01
[132]

darek_dragon [ 42 ]

Ace to samo ;P

05.10.2004
00:01
[133]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

62 -- ZARA
46 -- rostov
42 --CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische -- Stranger
13 -- Justa -- Crash8462
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus

05.10.2004
00:02
[134]

darek_dragon [ 42 ]

Odyseja Kosmiczna 2001

05.10.2004
00:02
smile
[135]

Aceofbase [ El Mariachi ]

bo jak odswiezylem to bylo juz mnosto odp (ale jeszcze nie poprawnych) a doskonale pamietalem fotqe a tytulu nie moglem sobie przypomniec ;D

05.10.2004
00:02
[136]

CHESTER80 [ no legend ]

Solaris

05.10.2004
00:02
[137]

Crash8462 [ Night Elf ]

solaris

05.10.2004
00:02
[138]

ZARA [ Generaďż˝ ]


2001 odyseja kosmiczna

05.10.2004
00:02
[139]

WolverineX [ Senator ]

"Odyseja kosmiczna 2010

05.10.2004
00:02
[140]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Armageddon

05.10.2004
00:03
[141]

piokos [ ]

solaris

05.10.2004
00:03
[142]

Crash8462 [ Night Elf ]

jakie wy macie lacza ze zawsze jestem drugi ???

05.10.2004
00:03
[143]

darek_dragon [ 42 ]

A może i solaris... Nie powięszyłem zdjęcia ^^"

05.10.2004
00:04
smile
[144]

WolverineX [ Senator ]

modemy z (te)psy

05.10.2004
00:04
[145]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

CHESTER80, Crash8462 +1
Piokos niestety po czasie.

05.10.2004
00:04
[146]

Lechiander [ Wardancer ]

Red Planet :-)

05.10.2004
00:04
smile
[147]

piokos [ ]

przecież to Dżordż Kluni
[edit]
wiem, trudno


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 00:03:58]

05.10.2004
00:04
[148]

Aceofbase [ El Mariachi ]

w sumie to nawet moglby byc Apollo 13 ale tam chyba na polad nie wchodzili w kombinezonach ;D

05.10.2004
00:06
smile
[149]

Lechiander [ Wardancer ]

Kowboje Kosmosu

05.10.2004
00:06
[150]

darek_dragon [ 42 ]

Tia... Rocketman.... Możnaby tak długo ;P

05.10.2004
00:07
smile
[151]

CHESTER80 [ no legend ]

Mam świetny pomysł ! Zrobimy sobie zaraz testy łączy, każdy wklei screena ze swoim wynikiem i zobaczymy kto ma największe szanse w zabawie a kto ma łącze nie pozwalające na zabawę.

Może sprawdzimy to po mojej zagadce ?
Zagadka za 5 sekund...

Oto magiczny zegar...

05.10.2004
00:08
[152]

Lechiander [ Wardancer ]

Saturn 3

05.10.2004
00:08
smile
[153]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Świetny pomysł i jeszcze zmierzmy sobie nasze... ekhem. ;)

05.10.2004
00:09
[154]

darek_dragon [ 42 ]

Kolega miał na myśli pingi... prawda? :]

05.10.2004
00:09
smile
[155]

piokos [ ]

CHESTER ==> włączę ściąganie i okłamię Twój zegar :P. Nie wiem ku czemu ma to służyć? (te pomiary)


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 00:08:50]

05.10.2004
00:09
[156]

Crash8462 [ Night Elf ]

Ja mam 113 kbps

05.10.2004
00:09
smile
[157]

CHESTER80 [ no legend ]

To nie są potwory i spółka ! :)

62 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische -- Stranger
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus

05.10.2004
00:10
[158]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

nie wiem :P

05.10.2004
00:10
[159]

ZARA [ Generaďż˝ ]

kill bill vol 2

05.10.2004
00:10
[160]

WolverineX [ Senator ]

co to ma byc ?

05.10.2004
00:10
smile
[161]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

ale bylem pierwszy :D

05.10.2004
00:10
[162]

Aceofbase [ El Mariachi ]

nie wiem jak wy ale ja po czesku nie za bardzo....

05.10.2004
00:11
smile
[163]

piokos [ ]

zagubieni w kosmosie

05.10.2004
00:11
[164]

Crash8462 [ Night Elf ]

kill bill 2

05.10.2004
00:11
smile
[165]

CHESTER80 [ no legend ]

Ja serio mówiłem, ja mam 730 kbps, więc nie narzekam.

05.10.2004
00:12
[166]

Lechiander [ Wardancer ]

Ace ---> Kliknij na zegar.

Stary człowiek i może ? :-)

05.10.2004
00:12
[167]

darek_dragon [ 42 ]

641 kbps ^^

05.10.2004
00:12
[168]

Crash8462 [ Night Elf ]

czy to ten moment z kosciolka w kill bill 2 ???

05.10.2004
00:12
[169]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

to nie jest odpowiedz statsiarzu!! :D

05.10.2004
00:12
smile
[170]

WolverineX [ Senator ]

ale to nie jest jeszcza max mojego lacza :)

05.10.2004
00:12
[171]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Spać mi się zachciało jak zobaczyłem te parkę.. posiedziałbym tu, ale wczoraj się zagrałem do późna w screenersach i muszę wyrównać średnią snu. ;) Dobranoc.

05.10.2004
00:12
smile
[172]

CHESTER80 [ no legend ]

ZARA --> +1

To był Kill Bill Vol.2 panie i panowie.

05.10.2004
00:13
[173]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

zaczekaj ZARA, zaloze nowy watek

05.10.2004
00:13
[174]

darek_dragon [ 42 ]

to nie jest odpowiedz statsiarzu!! :D

You didn't answer my question :D

05.10.2004
00:13
[175]

piokos [ ]

kto?

05.10.2004
00:14
smile
[176]

ZARA [ Generaďż˝ ]

No to zostajemy w klimatach tarantinowskich --->


62 -- ZARA
46 -- rostov
43 -- CHESTER80
34 -- Torn
33 -- garrett
23 -- smoleń -- darek_dragon
21 -- Lechiander
20 -- gacek
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Tzymische -- Stranger
14 -- Crash8462
13 -- Justa
11 -- ILEK
10 -- Yos_sarian
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- remwall
08 -- Enc0re
07 -- kwapiszon -- U.V. Impaler -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- scigall -- Kozia
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- legrooch -- WolverineX -- piokos -
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Kargulena -- Xazaxus

05.10.2004
00:14
[177]

Crash8462 [ Night Elf ]

Dobra ja ide w kimono, fajna byla dzisiaj zabawa. Cze all !!!

05.10.2004
00:14
[178]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

nowy watek:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.