GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy to może być wirus ? :|

04.10.2004
21:23
smile
[1]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Czy to może być wirus ? :|

A więc spokojnie siedząc sobie przed kompem w pewnej chwili zamykają mi sie wszystkie aplikacje i komp sie wyłacza tak bez powodu . Zdarzyło mi się to 2x Raz dziś i raz w tamtym tygodniu . CZy to moze być wir czy coś innego ?

Btw. Skanuje własnie z update-owanym Nortonem 2004 może on coś wyskrobie choć wątpie :/

04.10.2004
21:27
smile
[2]

neon_one [ Pretorianin ]

a pokazuje ci sie okienko w ktorym pisze ze za 60 sek. zostanie wylaczony komp ??

04.10.2004
21:37
[3]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Neon -->Nie

Btw. to nie sasser bo mam tu te łatki przeciw niemu :P

04.10.2004
22:49
[4]

neon_one [ Pretorianin ]

Arcy Hp =-> moze to pomoze: Start->Uruchom: wpisz msconfig tam bedzie jedna zakladka w ktorej sa uruchamiane programy jesli bedzie jakis szit ktory bedzie podejrzany( jakies numerki albo nieznane programy ) to go poprostu odchaczyc(pozniej ci sie zrestaruje komp) Mozesz zrobioc jeszcze scan Adawarem. Wiecej pomyslow na dzisiaj nie mam. Musze sie z tym przespac :P

04.10.2004
22:58
[5]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Może ktos kontroluje twój komp. Kolega lub cuś, i jak zapragnie wylączyć twój komp. To go wyłącza :) Przypomnij sobie czy nie masz wrogów :) Takie wiry to podajrze TROJANY

04.10.2004
23:17
[6]

neon_one [ Pretorianin ]

Zax_Na_Max ma racje mozliwe ktos Ci to robi. Sa polecenia za posrednictwem ktorych mozna przez siec wylaczyc komus kompa :P

05.10.2004
09:09
[7]

sylweek [ Pretorianin ]

Może być wirus.
Przeskanuj sobnie kompa MKS online i ściągnij narzędzie do kasowania blastera

05.10.2004
09:17
smile
[8]

W32.Blaster [ Pretorianin ]

Sorry, na każdego musi przyjść czas. Również i na twój komputer...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.