
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Czy to może być wirus ? :|
A więc spokojnie siedząc sobie przed kompem w pewnej chwili zamykają mi sie wszystkie aplikacje i komp sie wyłacza tak bez powodu . Zdarzyło mi się to 2x Raz dziś i raz w tamtym tygodniu . CZy to moze być wir czy coś innego ?
Btw. Skanuje własnie z update-owanym Nortonem 2004 może on coś wyskrobie choć wątpie :/

neon_one [ Pretorianin ]
a pokazuje ci sie okienko w ktorym pisze ze za 60 sek. zostanie wylaczony komp ??
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Neon -->Nie
Btw. to nie sasser bo mam tu te łatki przeciw niemu :P
neon_one [ Pretorianin ]
Arcy Hp =-> moze to pomoze: Start->Uruchom: wpisz msconfig tam bedzie jedna zakladka w ktorej sa uruchamiane programy jesli bedzie jakis szit ktory bedzie podejrzany( jakies numerki albo nieznane programy ) to go poprostu odchaczyc(pozniej ci sie zrestaruje komp) Mozesz zrobioc jeszcze scan Adawarem. Wiecej pomyslow na dzisiaj nie mam. Musze sie z tym przespac :P
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Może ktos kontroluje twój komp. Kolega lub cuś, i jak zapragnie wylączyć twój komp. To go wyłącza :) Przypomnij sobie czy nie masz wrogów :) Takie wiry to podajrze TROJANY
neon_one [ Pretorianin ]
Zax_Na_Max ma racje mozliwe ktos Ci to robi. Sa polecenia za posrednictwem ktorych mozna przez siec wylaczyc komus kompa :P
sylweek [ Pretorianin ]
Może być wirus.
Przeskanuj sobnie kompa MKS online i ściągnij narzędzie do kasowania blastera

W32.Blaster [ Pretorianin ]
Sorry, na każdego musi przyjść czas. Również i na twój komputer...