GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Chce starosci :)

04.10.2004
20:32
[1]

muniek2 [ Konsul ]

Chce starosci :)

Mam zdjecie i chce by bylo ono w tzw. sepi oraz by byly na nim widoczne jakies rysy itp. Slowem by wygladalo na stare zdjecie. Mam nadzieje ze ktos sie na tym zna i wykona to dla mnie :)

04.10.2004
21:03
[2]

Ame_ [ Generaďż˝ ]

nie lubie przedstawiac tego, co jest bardzo niedokonczone.. ale nie mam czasu na wiecej.
moze i to sie 'na cos' przyda..
pobawilam sie fotką :)

pozdrawiam,

A.

04.10.2004
21:22
[3]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

muniek, ci dwaj panowie na zdjęciu to twoja rodzina?

04.10.2004
21:34
[4]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Takie coś starczy?

04.10.2004
22:24
[5]

muniek2 [ Konsul ]

dzieki wielkie! mozesz jednak Ame i Mephistopheles to co zrobiliscie wyslac mi na maila [email protected] bo na forum robi sie taki maly napis na zdjeciu :) bardzo was o to prosze. jak ktos potrafi to zrobic jeszcze lepiej to zachecam do "zabawy" i potem tez wyslania mi na mial. dzieki!

04.10.2004
22:25
smile
[6]

Adamss [ -betting addiction- ]

Ame_ --> Bardzo ładnie Ci to wyszło. Naprawdę obra robota!

04.10.2004
22:30
[7]

muniek2 [ Konsul ]

rowniez mi sie tak wydaje :) zreszta ta druga praca tez jest ok. czekam na maile z nimi :)

04.10.2004
23:45
[8]

gofer [ ]

muniek - > no ale skoro Ame_ i Mephisto wzięli to zdjęcie z forum i przerobili, to nie ważne czy wyślą na maila czy nie, napis 'gry-online' i tak będzie ;)

05.10.2004
14:52
[9]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

gofer ---> Nie znasz potęgi PSP7.

05.10.2004
15:02
[10]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Sorry, że niedopracowane ale nie mam czasu.

05.10.2004
15:03
[11]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Cholera, to nie to ;)

05.10.2004
15:13
[12]

MarcinRegin [ Konsul ]

wygniecione:)

05.10.2004
15:14
[13]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

I jeszcze jedno, z ramką.

05.10.2004
15:14
smile
[14]

VisusAugustus [ Tancerz Wojny ]

05.10.2004
15:18
[15]

MarcinRegin [ Konsul ]

pogniotłem jeszcze zdjęcie U.V. Impaler 'a i teraz masz chyba idealnie nie?

05.10.2004
16:12
[16]

Ame_ [ Generaďż˝ ]

wysłane:)

A.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.