muniek2 [ Konsul ]
Chce starosci :)
Mam zdjecie i chce by bylo ono w tzw. sepi oraz by byly na nim widoczne jakies rysy itp. Slowem by wygladalo na stare zdjecie. Mam nadzieje ze ktos sie na tym zna i wykona to dla mnie :)
Ame_ [ Generaďż˝ ]
nie lubie przedstawiac tego, co jest bardzo niedokonczone.. ale nie mam czasu na wiecej.
moze i to sie 'na cos' przyda..
pobawilam sie fotką :)
pozdrawiam,
A.
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
muniek, ci dwaj panowie na zdjęciu to twoja rodzina?
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Takie coś starczy?
muniek2 [ Konsul ]
dzieki wielkie! mozesz jednak Ame i Mephistopheles to co zrobiliscie wyslac mi na maila [email protected] bo na forum robi sie taki maly napis na zdjeciu :) bardzo was o to prosze. jak ktos potrafi to zrobic jeszcze lepiej to zachecam do "zabawy" i potem tez wyslania mi na mial. dzieki!

Adamss [ -betting addiction- ]
Ame_ --> Bardzo ładnie Ci to wyszło. Naprawdę obra robota!
muniek2 [ Konsul ]
rowniez mi sie tak wydaje :) zreszta ta druga praca tez jest ok. czekam na maile z nimi :)
gofer [ ]
muniek - > no ale skoro Ame_ i Mephisto wzięli to zdjęcie z forum i przerobili, to nie ważne czy wyślą na maila czy nie, napis 'gry-online' i tak będzie ;)
Mephistopheles [ Hellseeker ]
gofer ---> Nie znasz potęgi PSP7.
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Sorry, że niedopracowane ale nie mam czasu.
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Cholera, to nie to ;)
MarcinRegin [ Konsul ]
wygniecione:)
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
I jeszcze jedno, z ramką.

VisusAugustus [ Tancerz Wojny ]
MarcinRegin [ Konsul ]
pogniotłem jeszcze zdjęcie U.V. Impaler 'a i teraz masz chyba idealnie nie?
Ame_ [ Generaďż˝ ]
wysłane:)
A.