GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Quake III Arena - gra ktoś jeszcze po sieci???

04.10.2004
19:40
smile
[1]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

Quake III Arena - gra ktoś jeszcze po sieci???

Czy ktoś z was gra jeszcze po sieci w tą starą gierkę?Ja osobiście czasem sobie zagram ale to tak na jakies góra 10 min , a jak z wami?

04.10.2004
20:06
smile
[2]

reds23 [ redsov ]

e tam ... ET rzadzi :]

04.10.2004
20:09
smile
[3]

YackOO [ Konsul ]

Ludzi grających w Quake'a 3 jest od groma :-)

www.quake3.fpp.pl
www.q3arena.gry.wp.ql

Tam znajdziesz wszystkie uaktualnienia potrzebne do gry na ogólnopoliskich serwerach

Jak ktoś ma ochotę popykac kolo 23, to niech sie zgłosi w tym wątku:-)

04.10.2004
20:19
smile
[4]

Dragon The Next Episode [ Pretorianin ]

ja tylko w to pocinam bo nie mam zamiaru wydawac kasy na cs-a anie chce mi sie szukac pirackich "kluczy"

04.10.2004
20:20
[5]

Trollf [ ]

ja moge sie potrzaskac... jaki mod, i ktora jego wersja? jaki tryb? i jaki serwer?

04.10.2004
20:23
[6]

YackOO [ Konsul ]

Heja Trollf :)

GRam na OSP 1.03a w TDM i 1v1 :)

Możemy pyknąć na serwach RK, UPC, albo kaliszu, który jest zawsze wolny:-)

04.10.2004
20:24
[7]

YackOO [ Konsul ]

... no i rzecz jasna na PR 1.32, żeby nie bylo niedomówien :-)

04.10.2004
20:27
[8]

Trollf [ ]

Yack00 -> nie pytalem o pointrelease'a ;-P OSP, CPMA, czy RA3? 1v1, ffa, pickup tdm lub ctf?

04.10.2004
20:28
smile
[9]

YackOO [ Konsul ]

Trollf - wiem, ze np. instagibowcy grają na 1.31, na cpm też są różne wersje grane, stąd wspomnialem o PR

Gram na OSP 1v1 i TDM, więc chetnie zagram 1v1 na poczatek:)

04.10.2004
20:29
[10]

Trollf [ ]

ok, to ok. 23 podaj tutaj ip tych serwerow to sprawdzimy do nich pingi i wybierzemy w miare dobry...

04.10.2004
20:32
[11]

Trollf [ ]

nie jestem instagibowcem ;-P wychowalem sie na RA3 ;-] a cpma to gra sie na 1.32, ale sama wersja cpma jest wczesniejsza od ostatniej (przynajmniej u nas w Polsce ;-]), no chyba, ze myslisz o kilku dinozaurach grajacych w pm1.0 na pr1.17 ;-]

04.10.2004
20:34
smile
[12]

YackOO [ Konsul ]

ok:)

tak profilaktycznie tylko chce przypomniec o aktualnej wersji punkbustera ;)

pliczek pbweb można pobrac ze stronki poniżej, trzeba go skopiowac do katalogu pb w q3 i odpalic, wtedy nam sie zaktualizuje wszystko, jak należy:). Czesto mozna dostać kopa z serwera za nieaktualnego pb :)

04.10.2004
20:38
[13]

Trollf [ ]

akurat o tym mi nie musisz przypominac ;-P na tym serwerze ra3 co gralem, to PB mial takie restrykcje, ze nawet za krotkie niki wyrzucal (mniejsze niz 3 znaki)... wiec nauczylem sie go miec w wersji 'up to date' =]

04.10.2004
20:45
smile
[14]

hola' [ koniczynka ]

a czy game apsy----> czy to jeszcze istnieje, wiem ze zawsze gralem tam w medala ale aktualnie nie wiem czy ktos jeszcze z tego korzysta..
ps gdzie mozna zagrac w medala, sa jakies dobre serwery ogolnpolskie, na IP to chyba grac sie nie da
pozdrawiam

04.10.2004
20:46
smile
[15]

hola' [ koniczynka ]

przepraszam, game spay

04.10.2004
23:11
[16]

YackOO [ Konsul ]

oto serwerki:)

81.15.136.209:27964 - kalisz
217.113.224.7:27966 - toya

teraz tylko te są wolne:)

04.10.2004
23:22
[17]

Rezor [ Defibrylator ]

Z chęcią też zagram partyjkę ;-)
Ja proponuję Astorię --- 217.96.1.114:27960

04.10.2004
23:24
[18]

tygrysek [ behemot ]

ah ten quake3

lampeczki dla pro :)

04.10.2004
23:25
smile
[19]

YackOO [ Konsul ]

tygrysie, moze sie skusisz? :-)

04.10.2004
23:27
[20]

Trollf [ ]

spoko, zaraz sprobuje wlezc na toye, tylko ztna sciagne... ;-P

04.10.2004
23:28
[21]

YackOO [ Konsul ]

Rezor, ten serwer nie dziala - przynejmniej mnie...

Na tych, ktore wyminilem ping jest staly w granicach ~40 ... (przy neo 512)

04.10.2004
23:33
[22]

Rezor [ Defibrylator ]

Hmm dziwne mi działa a ping waha się w granicy 20ms (dsl 2)
Na Toye i Kalisz ze nieznajomych mi powodów dostałem bana i nie mogę wejsc, moze jakiś babsztyl z mojej sieci mial aim-a :/

04.10.2004
23:34
[23]

YackOO [ Konsul ]

btw: tygrysie, zgodnie z obietnicą z pikniku, wrzucam swojego huda:)

04.10.2004
23:35
smile
[24]

tygrysek [ behemot ]

co to jest ??

04.10.2004
23:39
[25]

YackOO [ Konsul ]

Trollf, żyjesz?:>

Toya jest teraz zajęta, sprawdź kalisz:)

05.10.2004
00:02
[26]

YackOO [ Konsul ]

Spadam spać za 15 minut :>

05.10.2004
00:07
[27]

Trollf [ ]

czekam na kaliszu, a przed chwila gralem na toyi (nick uv)

05.10.2004
09:46
smile
[28]

Dark Forest [ Chor��y ]

Apel do graczy z OSTRZESZOWA. Ludzie mam gorącą proźbę do graczy którzy chcieli by wziąść udział w mistrzostwach Wielkopolski w jednej z najsłynniejszej strzelance na PC. Gracze zainteresowani mą Propozycją piszcie na maila ,,[email protected]" Czekam na odpowiedzi

07.10.2004
14:52
smile
[29]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

Dark Forest-----> Co to tablica ogłoszeń :)?

07.10.2004
19:37
smile
[30]

YackOO [ Konsul ]

Gra dziś ktoś w okolicach 23?:)

07.10.2004
20:24
[31]

Trollf [ ]

ja zawsze mam checi na qczy jednak dzis jestem tak niemilosiernie 'zjebany', ze ledwo odczytalem godzine z Twojego posta...odezwe sie w tym watku za kila dni jak sie wyspie.... :o

13.10.2004
15:11
smile
[32]

tomek@rick [ Konsul ]

Ja tam wole Jedi Academy (nie lubie klimatu Quake...)!!!!!!

04.02.2005
00:06
[33]

Requiem [ has aides ]

Kto chce potestować moją nową mapkę? :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.