
Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
Quake III Arena - gra ktoś jeszcze po sieci???
Czy ktoś z was gra jeszcze po sieci w tą starą gierkę?Ja osobiście czasem sobie zagram ale to tak na jakies góra 10 min , a jak z wami?

reds23 [ redsov ]
e tam ... ET rzadzi :]

YackOO [ Konsul ]
Ludzi grających w Quake'a 3 jest od groma :-)
www.quake3.fpp.pl
www.q3arena.gry.wp.ql
Tam znajdziesz wszystkie uaktualnienia potrzebne do gry na ogólnopoliskich serwerach
Jak ktoś ma ochotę popykac kolo 23, to niech sie zgłosi w tym wątku:-)

Dragon The Next Episode [ Pretorianin ]
ja tylko w to pocinam bo nie mam zamiaru wydawac kasy na cs-a anie chce mi sie szukac pirackich "kluczy"
Trollf [ ]
ja moge sie potrzaskac... jaki mod, i ktora jego wersja? jaki tryb? i jaki serwer?
YackOO [ Konsul ]
Heja Trollf :)
GRam na OSP 1.03a w TDM i 1v1 :)
Możemy pyknąć na serwach RK, UPC, albo kaliszu, który jest zawsze wolny:-)
YackOO [ Konsul ]
... no i rzecz jasna na PR 1.32, żeby nie bylo niedomówien :-)
Trollf [ ]
Yack00 -> nie pytalem o pointrelease'a ;-P OSP, CPMA, czy RA3? 1v1, ffa, pickup tdm lub ctf?

YackOO [ Konsul ]
Trollf - wiem, ze np. instagibowcy grają na 1.31, na cpm też są różne wersje grane, stąd wspomnialem o PR
Gram na OSP 1v1 i TDM, więc chetnie zagram 1v1 na poczatek:)
Trollf [ ]
ok, to ok. 23 podaj tutaj ip tych serwerow to sprawdzimy do nich pingi i wybierzemy w miare dobry...
Trollf [ ]
nie jestem instagibowcem ;-P wychowalem sie na RA3 ;-] a cpma to gra sie na 1.32, ale sama wersja cpma jest wczesniejsza od ostatniej (przynajmniej u nas w Polsce ;-]), no chyba, ze myslisz o kilku dinozaurach grajacych w pm1.0 na pr1.17 ;-]

YackOO [ Konsul ]
ok:)
tak profilaktycznie tylko chce przypomniec o aktualnej wersji punkbustera ;)
pliczek pbweb można pobrac ze stronki poniżej, trzeba go skopiowac do katalogu pb w q3 i odpalic, wtedy nam sie zaktualizuje wszystko, jak należy:). Czesto mozna dostać kopa z serwera za nieaktualnego pb :)
Trollf [ ]
akurat o tym mi nie musisz przypominac ;-P na tym serwerze ra3 co gralem, to PB mial takie restrykcje, ze nawet za krotkie niki wyrzucal (mniejsze niz 3 znaki)... wiec nauczylem sie go miec w wersji 'up to date' =]

hola' [ koniczynka ]
a czy game apsy----> czy to jeszcze istnieje, wiem ze zawsze gralem tam w medala ale aktualnie nie wiem czy ktos jeszcze z tego korzysta..
ps gdzie mozna zagrac w medala, sa jakies dobre serwery ogolnpolskie, na IP to chyba grac sie nie da
pozdrawiam

hola' [ koniczynka ]
przepraszam, game spay
YackOO [ Konsul ]
oto serwerki:)
81.15.136.209:27964 - kalisz
217.113.224.7:27966 - toya
teraz tylko te są wolne:)
Rezor [ Defibrylator ]
Z chęcią też zagram partyjkę ;-)
Ja proponuję Astorię --- 217.96.1.114:27960
tygrysek [ behemot ]
ah ten quake3
lampeczki dla pro :)

YackOO [ Konsul ]
tygrysie, moze sie skusisz? :-)
Trollf [ ]
spoko, zaraz sprobuje wlezc na toye, tylko ztna sciagne... ;-P
YackOO [ Konsul ]
Rezor, ten serwer nie dziala - przynejmniej mnie...
Na tych, ktore wyminilem ping jest staly w granicach ~40 ... (przy neo 512)
Rezor [ Defibrylator ]
Hmm dziwne mi działa a ping waha się w granicy 20ms (dsl 2)
Na Toye i Kalisz ze nieznajomych mi powodów dostałem bana i nie mogę wejsc, moze jakiś babsztyl z mojej sieci mial aim-a :/
YackOO [ Konsul ]
btw: tygrysie, zgodnie z obietnicą z pikniku, wrzucam swojego huda:)

tygrysek [ behemot ]
co to jest ??
YackOO [ Konsul ]
Trollf, żyjesz?:>
Toya jest teraz zajęta, sprawdź kalisz:)
YackOO [ Konsul ]
Spadam spać za 15 minut :>
Trollf [ ]
czekam na kaliszu, a przed chwila gralem na toyi (nick uv)

Dark Forest [ Chor��y ]
Apel do graczy z OSTRZESZOWA. Ludzie mam gorącą proźbę do graczy którzy chcieli by wziąść udział w mistrzostwach Wielkopolski w jednej z najsłynniejszej strzelance na PC. Gracze zainteresowani mą Propozycją piszcie na maila ,,[email protected]" Czekam na odpowiedzi

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
Dark Forest-----> Co to tablica ogłoszeń :)?

YackOO [ Konsul ]
Gra dziś ktoś w okolicach 23?:)
Trollf [ ]
ja zawsze mam checi na qczy jednak dzis jestem tak niemilosiernie 'zjebany', ze ledwo odczytalem godzine z Twojego posta...odezwe sie w tym watku za kila dni jak sie wyspie.... :o

tomek@rick [ Konsul ]
Ja tam wole Jedi Academy (nie lubie klimatu Quake...)!!!!!!
Requiem [ has aides ]
Kto chce potestować moją nową mapkę? :)