
oip1488 [ Chor��y ]
prosze o pomoc?
witam czy moglibyscie mi polecic program do robienia gifow tylko zeby byl spolszczony i prosty w obsludze z gory dzieki

krzynier [ Mów mi Krzynio ]
Tak prosisz o pomoc :D:D
steward [ Legia Warszawa ]
AniMagic - prosty i szybki. Nie posiadam linka do niego wiec bedziesz musial poszukac :) najlepiej w \/