GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dziwny problem z H.D.D.

04.10.2004
17:52
smile
[1]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Dziwny problem z H.D.D.

Mam pewien problem.
Gdy sprwadzam wolne miejsce na dysku C to jest 1. 24 GB no to jest dobrze.
Potem giercuję przez jakieś kilka godzin, potem wywala mnie z gry okienko z napisem:
"Na dysku C zabrakło miejsca"
Chciało mi się śmiać, przecież 4 godz temu miałem ponad 1 GB.
Sprawdzam pojemność dysku C a tam tylko 22 MB !!!???!!!
Od czego to się może dziać??
Przecież gdy grałem nic nie mogło się zainstalować. A może jakiś program mi zabiera dysk?
Proszę pomóżcie!

04.10.2004
17:54
[2]

zarith [ ]

to pewnie swapfile, czyli pamięć wirtualna windowsa. albo zrób więcej miejsca, albo ogranicz wielkość swapa (właściwości sysemu/zaawansowane/wydajność)

04.10.2004
17:55
[3]

wysiu [ ]

A czasem to nie pamiec wirtualna zzera ci miejsce? Ustaw ja na staly rozmiar.

04.10.2004
17:56
[4]

Arxel [ SperMan ]

ja mialem podobny problem tyko ze jak mialem np 10gb na dysku i po resecie kompa nagle bylo ok 6!!

04.10.2004
17:58
[5]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Pamięć wirtualna jest OK.
Ustawiona na "pozwól systemowi samemu określić....."

04.10.2004
18:00
[6]

wysiu [ ]

krzynier --> To wlasnie nie jest ok.

04.10.2004
18:00
smile
[7]

zarith [ ]

no właśnie tak bywa, jak się ufa systemowi:P. ustaw sobie lepiej stały rozmiar:)

04.10.2004
18:05
[8]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

A więc jaki??
Ile MB powiedzcie konkretnie nie za bardzo się na tym znam

04.10.2004
18:08
smile
[9]

matisf [ X ]

2x więcej niz ramu :)

miało być miniumum 2x więcej :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 18:21:44]

04.10.2004
18:12
[10]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Czyli jak mam 128 mb to 256mb tak?

Boję się że coś zepsuję

04.10.2004
18:12
[11]

wysiu [ ]

krzynier --> Jak masz tylko 128 ramu, to daj z 350-400 swapa. Pewnie jeszcze win xp?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.