
krzynier [ Mów mi Krzynio ]
Dziwny problem z H.D.D.
Mam pewien problem.
Gdy sprwadzam wolne miejsce na dysku C to jest 1. 24 GB no to jest dobrze.
Potem giercuję przez jakieś kilka godzin, potem wywala mnie z gry okienko z napisem:
"Na dysku C zabrakło miejsca"
Chciało mi się śmiać, przecież 4 godz temu miałem ponad 1 GB.
Sprawdzam pojemność dysku C a tam tylko 22 MB !!!???!!!
Od czego to się może dziać??
Przecież gdy grałem nic nie mogło się zainstalować. A może jakiś program mi zabiera dysk?
Proszę pomóżcie!
zarith [ ]
to pewnie swapfile, czyli pamięć wirtualna windowsa. albo zrób więcej miejsca, albo ogranicz wielkość swapa (właściwości sysemu/zaawansowane/wydajność)
wysiu [ ]
A czasem to nie pamiec wirtualna zzera ci miejsce? Ustaw ja na staly rozmiar.
Arxel [ SperMan ]
ja mialem podobny problem tyko ze jak mialem np 10gb na dysku i po resecie kompa nagle bylo ok 6!!
krzynier [ Mów mi Krzynio ]
Pamięć wirtualna jest OK.
Ustawiona na "pozwól systemowi samemu określić....."
wysiu [ ]
krzynier --> To wlasnie nie jest ok.

zarith [ ]
no właśnie tak bywa, jak się ufa systemowi:P. ustaw sobie lepiej stały rozmiar:)
krzynier [ Mów mi Krzynio ]
A więc jaki??
Ile MB powiedzcie konkretnie nie za bardzo się na tym znam

matisf [ X ]
2x więcej niz ramu :)
miało być miniumum 2x więcej :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 18:21:44]
krzynier [ Mów mi Krzynio ]
Czyli jak mam 128 mb to 256mb tak?
Boję się że coś zepsuję
wysiu [ ]
krzynier --> Jak masz tylko 128 ramu, to daj z 350-400 swapa. Pewnie jeszcze win xp?