GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Passa 29 zwycięstw Mac-a prawie:/ przerwana......

04.10.2004
17:17
smile
[1]

BamSey [ Generaďż˝ ]

Forum CM: Passa 29 zwycięstw Mac-a prawie:/ przerwana......

Graliśmy: 1945, Maj, CA, chyba rural , reszta standart ........

Jedna dużą flagę musiałem całkiem odpuścić i zostawić ją Mac-owi bo nie było jak do niej podejść więc walczyłem o drugą dużą i jedna małą flagę .......

Walka wskazywała na co najmniej Minora dla mnie obie flagi trzymałem dzielnie do końca, rozwaliłem wszystkie mortarki wroga (chyba z 8), spottera, PzIV, StuGa,HT i Gun Tractor .....

...ale skrewiłem i straciłem głupio i niepotrzebnie jednego IS-2 gdyby nie to, to byłaby wygrana:/ Cholera jasna na dodatek StuG w którego moja 45mm ppanc władowała kilka pocisków jakby nigdy nic sobie odjechał bez żadnej szkody, myślałem że mnie trafi szlag:) Mac cały czas walczył o najmniejszy punkcik i w końcu udało mu się wyszarpać remis:(

Mimo to udało mi się przerwać nieprzerwaną jak dotąd passę 29 zwycięstw Maca i zamienic ją na 30 nieprzegranych walk czyli prościej mówiąć zamieniłem te 30 pomarańczowych gwiazdek na 30 szarych:)))) To moje jedyne pocieszenie:DD Ale świadomosć że byłem tak blisko zwycięstwa i je wypusciłem doprowadza mnie do szału :(((( No cóz wojna:))

04.10.2004
17:18
[2]

BamSey [ Generaďż˝ ]

Tabela wyników....

04.10.2004
17:21
smile
[3]

Pejotl [ Senator ]

Niech co nam wielki Bamsey?

04.10.2004
17:26
smile
[4]

Pejotl [ Senator ]

Niech nam żyje!!!!

04.10.2004
17:26
smile
[5]

_Mac_ [ Pretorianin ]

36 zwyciestw z rzedu :)

W tabelce ligowej skrypt ma blad (przestal mi zliczac zwyciestwa po 24 wygranej z rzedu), ale pisalem Szymonowi, ze nie musi naprawiac, bo i tak przerwiesz mi passe i blad zniknie :)

Walk nieprzegranych mam teraz 42 (w tabelce tez jest blad) , ale jestem pewien ze i ta passa zostanie przerwana :)

Gratulacje dla BamSeya - zagral prawie bezblednie, byl ode mnie duzo lepszy i gdyby nie strata ISa cracka (drobny blad) zasluzenie by wygral :) Tak bezradny w bitwie dawno nie bylem (w grach z marshallem tylko chyba).

04.10.2004
17:42
smile
[6]

BamSey [ Generaďż˝ ]

Hmm jak widać strach ma wielkie oczy 4 mortarki dpoadłem a nie 8 (choć głowę bym dał że było ich wiecej:)

Z tym IS-2 to była cholernie głupia decyzja. Miał dobrą pozycje to zachciało mi się nim podjeżdzać. Potem była walka na 30 m IS i Su-76 vs 2 x StuG. Jeden StuG padł co prawda ale od drugiego IS-a ake StuGIrozwaliły mi Su-76 i własnie tego cholernego IS-a crack który nie oddał ani jednego strzału pomimo żę działo miał załadowane a cel wielki jak stodoał był o 30 m od końca lufy (to chyba dlatego że miał jeszce rozkaz rorate nie do końca zrobiony i mielił gąsiennicami)

04.10.2004
17:43
[7]

BamSey [ Generaďż˝ ]

Przepraszam za literówki (to z nerw) :)

04.10.2004
18:45
smile
[8]

bonk_ [ Pretorianin ]

gratuluje:Bamsey

04.10.2004
19:06
smile
[9]

Pejotl [ Senator ]

gratuluje Mac!

04.10.2004
19:25
smile
[10]

swietlo [ Canaille Carthagienne ]

Bamsey, Mac --> gratulacje dla was obu;)

swoja droga zawsze milo poczytac jak bija sie ci ze scislej czolowki!

04.10.2004
19:35
smile
[11]

_Mac_ [ Pretorianin ]

Komp zakonczyl ta potyczke w momencie gdy mialem podjac decyzje, czy warto wyjechac Stugiem na ostatniego ISa na pojedynek czolowy z 200m(mialem 10 metrow by wychilic nos zza gorki :)
Ubicie drugiego ISa cracka daloby mi moze minorka, ale z kolei strata Stuga vet skonczylaby sie na pewno minorkiem w plecy. Mialem podjac decyzje po otrzymaniu pliczka do rozkazow...i komp mnie wyreczyl konczac bitwe w 43 turze :)

04.10.2004
19:35
[12]

gen. płk H. Guderian [ Generaďż˝ ]

aż mnie kusi żeby rzucić rękawicą bo nie lubie jak ktoś jest tak dobry i nic nie przegrywa. to jest niezdrowe i nienaturalne.

04.10.2004
23:28
smile
[13]

Jaskiniowiec [ Pretorianin ]

Gratuluję obu dowódcom. BamSey i tak z tobą nie zagram i wiesz dlaczego ;]

05.10.2004
07:54
smile
[14]

Remifr [ Pretorianin ]

BamSey- gratulacje, dawno nikt tak się z remisu nie cieszył :)
Jaskiniowiec- ty nei tylko z BamSeyem nie chcesz grać :]

05.10.2004
08:52
smile
[15]

Jaskiniowiec [ Pretorianin ]

Remfir ~~> Ty wstrętny prowokatorze. Wstydził byś się. Mnie "prawie" smoczka w BB chcesz na walkę namówić. Już ja z Tobą zagram.
Z BamSeyem to ja nie gram z innego powodu. Z naszych obserwacji z multibitwy i nie tylko wynika, że wszystkie nasze posunięcia jakich byśmy dokonali sa takie same. Nie ma sensu grać, bo wiesz co zamierza przeciwnik, jeżeli myśli tak jak ty ;]

05.10.2004
09:19
smile
[16]

Remifr [ Pretorianin ]

Jaskiniowiec--> ja napewno nie myslę tak jak ty podczas bitwy więc śmiało możemy zagrac :D

05.10.2004
11:27
smile
[17]

NeoBerger [ Generaďż˝ ]

BamSey --> Ja nie w temacie. W skrinie z wynikami jest blad w slowie mozdzierz. Pisze sie przez "rz".
;-)

B.

05.10.2004
14:17
smile
[18]

BamSey [ Generaďż˝ ]

NeoBerger----> O kurde wielkie thx. Nie zauważyłem!!!!

05.10.2004
14:22
smile
[19]

Wiggins [ SSiberian Tiger ]

A co do walk w czolowce, mamy nowego lidera BB. Szczere gratulacje.
Ja juz jestem za stary zeby gonic takie rumaki jak Woland czy Mac.

05.10.2004
14:31
[20]

Pejotl [ Senator ]

Wiggins - osz, kurcze!!

Czyżby to czasy się zmieniały? !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.