
BamSey [ Generaďż˝ ]
Forum CM: Passa 29 zwycięstw Mac-a prawie:/ przerwana......
Graliśmy: 1945, Maj, CA, chyba rural , reszta standart ........
Jedna dużą flagę musiałem całkiem odpuścić i zostawić ją Mac-owi bo nie było jak do niej podejść więc walczyłem o drugą dużą i jedna małą flagę .......
Walka wskazywała na co najmniej Minora dla mnie obie flagi trzymałem dzielnie do końca, rozwaliłem wszystkie mortarki wroga (chyba z 8), spottera, PzIV, StuGa,HT i Gun Tractor .....
...ale skrewiłem i straciłem głupio i niepotrzebnie jednego IS-2 gdyby nie to, to byłaby wygrana:/ Cholera jasna na dodatek StuG w którego moja 45mm ppanc władowała kilka pocisków jakby nigdy nic sobie odjechał bez żadnej szkody, myślałem że mnie trafi szlag:) Mac cały czas walczył o najmniejszy punkcik i w końcu udało mu się wyszarpać remis:(
Mimo to udało mi się przerwać nieprzerwaną jak dotąd passę 29 zwycięstw Maca i zamienic ją na 30 nieprzegranych walk czyli prościej mówiąć zamieniłem te 30 pomarańczowych gwiazdek na 30 szarych:)))) To moje jedyne pocieszenie:DD Ale świadomosć że byłem tak blisko zwycięstwa i je wypusciłem doprowadza mnie do szału :(((( No cóz wojna:))
BamSey [ Generaďż˝ ]
Tabela wyników....

Pejotl [ Senator ]
Niech co nam wielki Bamsey?

Pejotl [ Senator ]
Niech nam żyje!!!!

_Mac_ [ Pretorianin ]
36 zwyciestw z rzedu :)
W tabelce ligowej skrypt ma blad (przestal mi zliczac zwyciestwa po 24 wygranej z rzedu), ale pisalem Szymonowi, ze nie musi naprawiac, bo i tak przerwiesz mi passe i blad zniknie :)
Walk nieprzegranych mam teraz 42 (w tabelce tez jest blad) , ale jestem pewien ze i ta passa zostanie przerwana :)
Gratulacje dla BamSeya - zagral prawie bezblednie, byl ode mnie duzo lepszy i gdyby nie strata ISa cracka (drobny blad) zasluzenie by wygral :) Tak bezradny w bitwie dawno nie bylem (w grach z marshallem tylko chyba).

BamSey [ Generaďż˝ ]
Hmm jak widać strach ma wielkie oczy 4 mortarki dpoadłem a nie 8 (choć głowę bym dał że było ich wiecej:)
Z tym IS-2 to była cholernie głupia decyzja. Miał dobrą pozycje to zachciało mi się nim podjeżdzać. Potem była walka na 30 m IS i Su-76 vs 2 x StuG. Jeden StuG padł co prawda ale od drugiego IS-a ake StuGIrozwaliły mi Su-76 i własnie tego cholernego IS-a crack który nie oddał ani jednego strzału pomimo żę działo miał załadowane a cel wielki jak stodoał był o 30 m od końca lufy (to chyba dlatego że miał jeszce rozkaz rorate nie do końca zrobiony i mielił gąsiennicami)
BamSey [ Generaďż˝ ]
Przepraszam za literówki (to z nerw) :)

bonk_ [ Pretorianin ]
gratuluje:Bamsey

Pejotl [ Senator ]
gratuluje Mac!

swietlo [ Canaille Carthagienne ]
Bamsey, Mac --> gratulacje dla was obu;)
swoja droga zawsze milo poczytac jak bija sie ci ze scislej czolowki!

_Mac_ [ Pretorianin ]
Komp zakonczyl ta potyczke w momencie gdy mialem podjac decyzje, czy warto wyjechac Stugiem na ostatniego ISa na pojedynek czolowy z 200m(mialem 10 metrow by wychilic nos zza gorki :)
Ubicie drugiego ISa cracka daloby mi moze minorka, ale z kolei strata Stuga vet skonczylaby sie na pewno minorkiem w plecy. Mialem podjac decyzje po otrzymaniu pliczka do rozkazow...i komp mnie wyreczyl konczac bitwe w 43 turze :)
gen. płk H. Guderian [ Generaďż˝ ]
aż mnie kusi żeby rzucić rękawicą bo nie lubie jak ktoś jest tak dobry i nic nie przegrywa. to jest niezdrowe i nienaturalne.

Jaskiniowiec [ Pretorianin ]
Gratuluję obu dowódcom. BamSey i tak z tobą nie zagram i wiesz dlaczego ;]

Remifr [ Pretorianin ]
BamSey- gratulacje, dawno nikt tak się z remisu nie cieszył :)
Jaskiniowiec- ty nei tylko z BamSeyem nie chcesz grać :]

Jaskiniowiec [ Pretorianin ]
Remfir ~~> Ty wstrętny prowokatorze. Wstydził byś się. Mnie "prawie" smoczka w BB chcesz na walkę namówić. Już ja z Tobą zagram.
Z BamSeyem to ja nie gram z innego powodu. Z naszych obserwacji z multibitwy i nie tylko wynika, że wszystkie nasze posunięcia jakich byśmy dokonali sa takie same. Nie ma sensu grać, bo wiesz co zamierza przeciwnik, jeżeli myśli tak jak ty ;]

Remifr [ Pretorianin ]
Jaskiniowiec--> ja napewno nie myslę tak jak ty podczas bitwy więc śmiało możemy zagrac :D

NeoBerger [ Generaďż˝ ]
BamSey --> Ja nie w temacie. W skrinie z wynikami jest blad w slowie mozdzierz. Pisze sie przez "rz".
;-)
B.

BamSey [ Generaďż˝ ]
NeoBerger----> O kurde wielkie thx. Nie zauważyłem!!!!

Wiggins [ SSiberian Tiger ]
A co do walk w czolowce, mamy nowego lidera BB. Szczere gratulacje.
Ja juz jestem za stary zeby gonic takie rumaki jak Woland czy Mac.
Pejotl [ Senator ]
Wiggins - osz, kurcze!!
Czyżby to czasy się zmieniały? !