lez [ Konsul ]
Emulator PSX
Potrzebuje emulator, ktory odtwarza gry z psx, najlepiej abyscie podali nazwe takiego programiku co dziala pod WinXP. Z gory thx.

CHESTER80 [ no legend ]
Najlepszy na świecie jest ePSXe , chodzi bezproblemowo pod Xp, jest zajebiście kompatybilny , łatwy w obsłudze itd. Jest najlepszy ! Poszukaj przez Google polskiej stronki o tym programie i o emulatorach, będziesz miał tam wszystko co potrzebne do zassania oraz dokładną instrukcję co i jak.

zarith [ ]
dokładnie

lez [ Konsul ]
Moze i tak ale mi nie dziala nie chce sie skonfigurowac moze cos innego? Bo chce nagrac dzwiek z gry nie musi byc doskonaly program.