GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Emulator PSX

04.10.2004
15:22
[1]

lez [ Konsul ]

Emulator PSX

Potrzebuje emulator, ktory odtwarza gry z psx, najlepiej abyscie podali nazwe takiego programiku co dziala pod WinXP. Z gory thx.

04.10.2004
15:24
smile
[2]

CHESTER80 [ no legend ]

Najlepszy na świecie jest ePSXe , chodzi bezproblemowo pod Xp, jest zajebiście kompatybilny , łatwy w obsłudze itd. Jest najlepszy ! Poszukaj przez Google polskiej stronki o tym programie i o emulatorach, będziesz miał tam wszystko co potrzebne do zassania oraz dokładną instrukcję co i jak.

04.10.2004
15:26
smile
[3]

zarith [ ]

dokładnie

04.10.2004
15:44
smile
[4]

lez [ Konsul ]


Moze i tak ale mi nie dziala nie chce sie skonfigurowac moze cos innego? Bo chce nagrac dzwiek z gry nie musi byc doskonaly program.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.