GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jakosc zdjec

04.10.2004
15:10
[1]

kator [ Junior ]

jakosc zdjec

otoz posiadam aparat cyfrowy premier dc 3301.
czy zakup karty sd (na razie mam tylko pamiec wewnetrzna) poprawi jakosc zdjec, czy tylko zwiekszy mozliwosc ilosc zapisanych ?

04.10.2004
15:13
[2]

wysiu [ ]

Jakosc sie, oczywiscie, nie zmieni.

04.10.2004
15:15
[3]

Alnilam [ Centurion ]

popatrz we wlasciwosciach aparatu aby podniesc rozdzielczosc, jakosc i nalepiej format (do tiff'a), karta Ci nic nie da podniesie wylacznie pojemnosc....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.