GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

norton commandre pod DOS-a

04.10.2004
14:29
[1]

zupak [ Pretorianin ]

norton commandre pod DOS-a

potrzebuje nortona lub windowsa 98 bylbym wdzieczny za wyslanie go na maila mojego kolegi [email protected] z gory dzieki

04.10.2004
14:38
smile
[2]

Loczek [ Senator ]

poszedł windows :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.