zupak [ Pretorianin ]
norton commandre pod DOS-a
potrzebuje nortona lub windowsa 98 bylbym wdzieczny za wyslanie go na maila mojego kolegi [email protected] z gory dzieki
Loczek [ Senator ]
poszedł windows :D