tygrysek [ behemot ]
Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - 168
Siara! I wszystko jasne! :)

Szenk [ Master of Blaster ]
piersi

Szenk [ Master of Blaster ]
Padre nie ma piersi, Padre nie ma piersi - tralala tralala

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Ready for duty!

Szenk [ Master of Blaster ]
polemizowałbym :)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Czy to coś, co się robi w pracy?

Szenk [ Master of Blaster ]
między innymi

piokos [ ]
łusmy
doiero po rundce w Battlefielda DC czyję się wypoczęty

Father Michael [ Padre ]
"Kukulka jest ku ku ku, a Fistaszek stuk stuk stuk..."

piokos [ ]
a kasztanek?

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Siema leszcze.

piokos [ ]
przytkało was?

Father Michael [ Padre ]
piokos -> Kasztanek nie zalicza sie do tej samej serii produktow :P
*ignore Piotrasq mode on* :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 13:07:36]

piokos [ ]
Padre ==> ale miętowy, tak.

Szenk [ Master of Blaster ]
miętowy kasztan?
kasztan jest chyba kasztanowy

Father Michael [ Padre ]
piokos -> ale nie o to chodzi. glownym problemem jest to, ze kukulka z drewna kuka a taka z cukru juz nie. to moze okazac sie krokiem milowym w moich badaniach :)

Szenk [ Master of Blaster ]
kukułkofil? hmm....

piokos [ ]
Padre ==> to do czego Ci potrzebny fistaszek, skoro pracujesz nad kukułką.

SirGoldi [ Gladiator ]
O cześć Padre!
*macha do osobnika na zdięciu*

piokos [ ]
toniemy *bul, bul, bul*

Szenk [ Master of Blaster ]
jak nie my, to kto?

piokos [ ]
oni

Szenk [ Master of Blaster ]
oni? - fajny film :)

SirGoldi [ Gladiator ]
A i gra taka była...
tygrysek [ behemot ]
bo wątek był za słony :)

Father Michael [ Padre ]
Goldiboy -> zaplacisz za to :)

Szenk [ Master of Blaster ]
co tu robią zasłony?

piokos [ ]
Szenk ==> chyba czytanie ''spacji'' Ci się rozregulowało.
Peterrek [ 420 ]
Vivat rolety?!
Witam :)

Szenk [ Master of Blaster ]
piokos ---> Co się dziwisz, ja już weekendem żyję :D

SirGoldi [ Gladiator ]
*płaci Padre'mu "za to"*

piokos [ ]
Szenk ==> przeszłym czy przyszłym?

Szenk [ Master of Blaster ]
przeszły to już przeszłość :)

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Uprasza się o nie zaśmiecanie wątku obrazkami, wystarczy że zaśmiecamy go głupotami ;P Na wypadek riposty o ozdabianiu - ozdabiamy piersiami ;)
Padre --> Kara z odsetkami, odsetki płatne co tydzień na tacę? Skąd my to znamy? :>
Szenk --> Ty jakiś masochista jesteś, ja bym w rozpacz czarną wpadła, gdybym już teraz żyła weekendem. Póki co żyję powrotem do normalnych godzin pracy, to wielka radość wychodzić do domu przed zmrokiem :D
tygrysek [ behemot ]
bez piersi ??

Szenk [ Master of Blaster ]
Meghan ---> Ja bym z kolei wpadł w czarną rozpacz, gdybym sobie próbował uprzytomnić, ile dni i godzin jeszcze mnie od weekendu dzieli :)
A co do dekorowania piersiami - nie mam nic naprzeciwko :)

Father Michael [ Padre ]
*pobiera oplate od Goldiego*
*puszcza uwage Meghan mimo uszu*

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Zdrzemnąłem się kapkie ;)
*powiedział na tyle głośno, by usłyszał go Szenk w robocie*

Szenk [ Master of Blaster ]
Szenk w robocie za minutkę będzie szczęśliwym Szenkiem po robocie

Father Michael [ Padre ]
Szenk -> cieszymy sie Twoim szczesciem :)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Szenk -> czyli już :)

mortan_battlehammer [ Legend ]
wrocilem, myslem ze zasne na tym wykladzie :/ klasyka przedmito bardzo łatwy i bardzo ciekawy ;)

Father Michael [ Padre ]
mortan -> rzeczywiscie musi byc b. ciekawy, ze az zasnales :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Teraz macie do czynienia ze szczęśliwym Szenkiem, który wrócił po ciężkiej pracy do ukochanego domku, zaszył się w swoim ulubionym pokoju przed nowym kompem i zaraz zacznie buszować po necie w poszukiwaniu... hmm.... pięknych widoków.

mortan_battlehammer [ Legend ]
tja nie ma to jak posluchac o metodach pomiaru, rodzajach miernikow, omowic kilka modeli jakiegos debilizmu i jeszcze najlepsze koles zostawil na koniec: "poprzednie roczniki mialy ten bardzo rtudny przedmiot rozbity na dwa semestry wy macie jeden, macie 8 terminow kiedys to zaliczycie :) "

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Szenk --> Po co szukać? tygrysek już Cię wyręczył i zamieścił ;P
tygrysek --> Miało być bez obrazków ty, ty, ty... sierściuchu jeden! :>
mortan --> Odsiew plew musi być, w zależności od rozliczania w każdym semestrze lub na każdym roku ;)
tygrysek [ behemot ]
Meghan, nie lubisz piersi ?? ;)
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
tygrysek --> Kurzych? Nie bardzo ;P

tygrysek [ behemot ]
a jakie ??

mortan_battlehammer [ Legend ]
Meghan ---> nie wierzysz we mnie :(
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
tygrysek --> A jak myślisz? :>
mortan --> A czy ja mówiłam o Tobie? Po prostu wiem, że tak jest, co nie znaczy że mówiłam o Tobie. Osiem terminów jest dla zwiększenia szans, ale jak ktoś ma zaliczyć to zaliczy.

tygrysek [ behemot ]
WolverineX [ Senator ]
gej
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
tygrysek --> Ty mnie chyba chcesz rozzłościć dzisiaj... Z mortanem się zmówiłeś, czy jak? Gdzie mortan nie może, tam tygryska pośle?
Co do obrazka - nie wielkość się liczy ;P (hmmm, w sumie nie tylko co do obrazka :>)
WolverineX --> 'h' jest obok 'j', nie 'f'.

mortan_battlehammer [ Legend ]
Meghan -----> hmm Ciebie nie trzeba wkurzac juz, wpadłas w teorie spisku, teraz kazdego podejrzewasz ;P
po pierwszym semestrze z 225 osób wylecialo 15, teraz 22, zobaczymy ile zostanie po drugim roku :)

Father Michael [ Padre ]
no czesc! wrocilem :)

mortan_battlehammer [ Legend ]
a gdzie byles ? w lesie ?

Father Michael [ Padre ]
mortan -> u zegarmistrza. :) serio.

mortan_battlehammer [ Legend ]
i jak ? dowiedzials sie ? to opowiadaj

Father Michael [ Padre ]
mortan -> nie, bylem oddac zegarek na reke bo nie kukal :(.
Z takimi pytaniami to trzeba do jakichs starszych zegarmistrzow leciec a nie do takiego mlokosa wychowanego w dobie Casio :)

WolverineX [ Senator ]
+1

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Hleh..... Przeziebiłem się :(
WolverineX [ Senator ]
Do Świąt BN masz czas :)

Flyby [ Outsider ]
...Witajcie...i.t.d.
Padre...kukulka kuka jak akordeon... :-)

SirGoldi [ Gladiator ]
Obcy: Przebudzenie?

Flyby [ Outsider ]
...ma dwa "mieszki" obciazone na gorze ciezarkami , na dole sa klapki - sprezyna podnosi ciezarki czyli rozciaga mieszki - o oznaczonej godzinie puszczaja "zaczepy",pod wplywem ciezrkow "wydmuchiwane" powietrze otwiera klapki robiac "ku..ku" :-) To opis w skrocie na podstawie zeznan dwoch osob ktore swoje zegary "rozebraly", ogarniete ta sama niezdrowa ciekawoscia co Padre...:-)...Starsza pani mowila o jednym "mieszku"...mlodszy osobnik o dwoch (rozebral rosyjska kukulke)...:-)
SirGoldi--->...za pozno, szukaj w sobie malego :-)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 20:01:37]

MASHTRIX [ Human Wizard ]
WolverineX --> A szkoła, a dziewczyna :P
WolverineX [ Senator ]
szkola ---czy tak ja kochasz ?? WAAATPIE :)
dziwczyna --- wierna zostanie,poczeka a inna to bujdzie na grzyby i mzoe cos znajdzie .

Mazio [ Mr.Offtopic ]
czy ja już mówiłem: "gówno"?

MASHTRIX [ Human Wizard ]
No dobra ze szkołą kity :P więc pozostaje mi tylko zostać w domu i grać :) Ale moze jutro poczuję sie lepiej i na zajęcia wrócę. :)

Flyby [ Outsider ]
MASHTRIX--->...kolderka...cieplo...jedzonko podaja...herbatke...na paluszkach chodza A tys niezadowolony?

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Hehe.... Ja akurat takiego luksusu nie posiadam. Rodzice wracają pużno i sam jestem w domu :(

Flyby [ Outsider ]
Nie ma panienki dochodzacej? :-) Pelnej czulosci i wspolczucia?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 20:33:09]

Trollf [ ]
co mi ten watek tutaj na wierzch wylazi! spadaj, a kysz!

MASHTRIX [ Human Wizard ]
No wiesz co :) Za młody :)

Flyby [ Outsider ]
Trollf..."Ku...ku..ku....a" nie statsuj...
MASTRIX...nie wiem ile masz lat...jak mialem 15 mialem "dochodzaca" starsza o 7 lat...b. byla opiekuncza :-)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 20:43:15]
Trollf [ ]
Flyby -> uwazaj, bo bedzie:
"spotykaja sie 2 zajaczki, jeden jest bez oka i reki
- co ci sie stalo?
- zalozylem sie o oko z niedzwiedziem, ze mi lapy nie wyrwie..."
=]
swoja droga, ciekawe czy dzis Padre wroci z nowymi wiesciami na temat kukajacych kukulek-drewniakow =]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 20:42:43]

Flyby [ Outsider ]
...ja bym sie nie zakladal :-)
Opisalem Padre jak zegar "kuka" bez terminologii technicznej, nie mialem czasu na zegarmistrza :-)
Mazio--->https://www.allegro.pl/show_item.php?item=31983707
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 20:52:08]

MASHTRIX [ Human Wizard ]
No ja mam 13 latek :P

Flyby [ Outsider ]
MASHTRIX...:-)...To juz nie daleko do 15 :-)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Flyby -> sugerujesz najlepsze lekarstwo świata - okłady z młodych piersi? ;D

Flyby [ Outsider ]
Podejrzewam a.i.n. ze niektorzy z nas moga miec tego lekarstwa w nadmiarze :-)
...moze ktos widzial w sprzedazy gre "Kult:Heretic Kingdoms"?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 21:26:07]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Nooooo Flyby :D gratuluję :D
Trollf [ ]
co to znaczy 'miec w nadmiarze oklady z mlodych piersi'? bo nie bardzo rozumiem... ;-P

WolverineX [ Senator ]
rzaden sadomaso eltrurista nie podskoczy do wolverinaX

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Trollf -> nie wiem, dlatego gratuluję Flyby :) Szczęściarz :)

Flyby [ Outsider ]
Trollf--->...slownik jezyka polskiego
Wolve--->...cos pil?
Myslalem o Padre... ile piersi zebral?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 21:31:28]

Father Michael [ Padre ]
Flyby -> hmm... musze sie z tym przespac :)

Trollf [ ]
Flyby -> jaki slownik? po co? chodzi mi o uzycie wyrazenia 'w nadmiarze' w tym kontekscie... wiem, ze nigdy dosyc okladow z mlodych piersi, wiec dziwie sie, ze ktos ma ich w 'nadmiarze', to wbrew meskiej naturze... ;-]
WolverineX [ Senator ]
przyslac z kazdyxm mozza

SirGoldi [ Gladiator ]
Alo... alooo...

WolverineX [ Senator ]
halo...halo

mortan_battlehammer [ Legend ]

Dogon [ Generaďż˝ ]
Pojechałbym tam --->
I życzę Wam tego samego :)) Ehh...*
* pomarzyć ..ludzka rzecz ;)

WolverineX [ Senator ]
n

Flyby [ Outsider ]
Trollf...oj...:-)..."Nie kupiles"? Przeciez w tym watku wszyscy bijemy sie o piersi :-))
Niektorzy maja "zapasy" :-)
Dogon...tapeta w sam raz :-) Zeby tam sie znalezc trzeba troche wiecej niz pieniedzy...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 21:55:14]
WolverineX [ Senator ]
zadupie jak nie wiem i telewizji brak i neta takze
Trollf [ ]
Flyby -> nie kupilem, bo za drogo bylo... =]

WolverineX [ Senator ]
Ide Oglądać FUSHIGI YUUGI

Flyby [ Outsider ]
Trollf...Scrooge :-)
WolverineX [ Senator ]
Skończyłem oglądać FUSHIGI YUUGI

SirGoldi [ Gladiator ]
04.10.2004 | 22:03
bone_man [ ]
rotfl2 --> Spierdalaj.
:D

Widzący [ Generaďż˝ ]
WMMK !!!
Hmmm.... myślałek przez chwilka że godocie o kulinariach a wy ino cięgiem o gruczołach mlecznych jałówek Homo Sapiens.

Flyby [ Outsider ]
SirGoldi--->...wbrew pozorom ten watek jest bardzo "pouczajacy"...:-)

Flyby [ Outsider ]
Widzacy--->...jak widzisz przyszlosc owych gruczolow?
piokos [ ]
00:00

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Eeeee, idę spać :/
piokos [ ]
a ja może zagram w BFa
branoc
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 00:18:48]

Flyby [ Outsider ]
...gasi swiatlo...

TeadyBeeR [ Legend ]
Po ciemku mam siedziec? Wlacza swiatlo.
WolverineX [ Senator ]
Ooops I Did It Again...

mortan_battlehammer [ Legend ]
to ja tysz ide spac jutro na 8 :(
WolverineX [ Senator ]
ja tez wlasnie ide spac
#
##
###
####
#####
######
#######
########
#########
##########
###########
############
#############
##############
D O B R A N O C
##############
#############
############
###########
##########
#########
########
#######
######
#####
####
###
##
#
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 00:36:39]

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Dzień Dobry Bardzo :)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Siema leszcze.

Szenk [ Master of Blaster ]
sie ma, albo sie nie ma :)
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Szenk --> Znowu się spóźniłeś do pracy - widziałam :) A właśnie, co Ty w tej torbie taszczysz, wszystkie do tej pory zebrane piersi? :>

Szenk [ Master of Blaster ]
Wolę je nosić ze sobą - tak na wszelki wypadeczek :)
Poza tym coś trzeba robić w pracy, oprócz pracowania i postowania :)

Father Michael [ Padre ]
Szenk -> :)

Szenk [ Master of Blaster ]
no co? no co?

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Jak to co? Padre się przymila, a nuż coś na tacę rzucisz :D

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
co łaska

Szenk [ Master of Blaster ]
łaskę mogę rzucić na tacę - mało używana, może się komu przyda :)
WolverineX [ Senator ]
GooD Morning

Szenk [ Master of Blaster ]
Vietnam
tygrysek [ behemot ]
hail !!

Szenk [ Master of Blaster ]
aloha
tygrysek [ behemot ]
ajuści

Father Michael [ Padre ]
Kurde, nie chca mnie w wojsku :(
tygrysek [ behemot ]
nie martw się
uratujesz psychikę i nie uzależnisz się od amfetaminy

Szenk [ Master of Blaster ]
Padre ---> Przecież masz powołanie. Nawet na kapelana Cię nie chcą? :)

TeadyBeeR [ Legend ]
Guten Morgen.

Father Michael [ Padre ]
Szenk -> na nikogo mnie nie chca :(. Wszystko przez to, ze na uczelni dali mi jakis swistek i kazali zaniesc to do WKU i teraz nie wolno mi zostac zolnierzem do 2009 roku ;(.
tygrysek [ behemot ]
butem w morde

Father Michael [ Padre ]
Germański Najeźdźca!

Szenk [ Master of Blaster ]
Padre ---> To powiedz, że im będziesz buty i latryny czyścił, pojedziesz na ochotnika do Iraku, zostaniesz oblatywaczem nowych modeli spadochronów... wysil trochę wyobraźnię, bądź przekonywujący, na pewno Cię wezmą :)

Father Michael [ Padre ]
Szenk -> Probowalem, ale mowili ze maja juz od tego jakiegos mortana, czy cos takiego :)

piokos [ ]
zdrastwujcie

Szenk [ Master of Blaster ]
Padre ---> A to cicha woda, nic a nic się z tym przed nami nie zdradził :)
Moze trzeba było rzucić na szalę swoje piersi - może to by pomogło?

Father Michael [ Padre ]
Szenk -> wara od moich piersi :)

Szenk [ Master of Blaster ]
tera mam swoje

Flyby [ Outsider ]
...zdrawlja zelaju wszem...Padre...idi wpierod...za rodinu
...Nie sluchaj defetystow...Zawsze sa ogoleni ochotnicy chetni do walki za szczytne cele...:-)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 10:39:33]

Father Michael [ Padre ]
Ech, trzeba dzis na uczelnie leciec... a tak mi sie nie chce :)
Flyby -> *zmieszany*

Szenk [ Master of Blaster ]
mnie się wydaje, że Padre się zwyczajnie miga, a zwala to na innych, żeby to miganie nie wyszło na jaw

Father Michael [ Padre ]
Szenk -> ciiiiiii.... :)

Szenk [ Master of Blaster ]
aaaaha... no więc... ładna dziś pogoda, prawda?

Father Michael [ Padre ]
Szenk -> bardzo ladna pogoda drogi Szenku :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Padre ---> Tak ładna, że o mało nie przegapiłem swojego tramwaju w drodze do pracy, kiedy to zagapiłem się na dwie miniówy na przystanku :D

Flyby [ Outsider ]
...laaadna pogoda...wlasnie bawie sie rosyjska kampania w "Codename: Panzers..." :-)...moze kto widzial w sprzedazy "Kult: Heroic Kingdoms" ? Powinno byc a nie ma...
tygrysek [ behemot ]

Father Michael [ Padre ]
Szenk -> wystarczyloby zebys napisal, ze prawie spozniles sie na tramwaj, bez podawania przyczyny, a i tak wszyscy wiedzieliby dlaczego :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Ten Hawajczyk na zdjęciu to jakiś "przyszywany" Hawajczyk - nie ma ani bambaryłki ani tamburydanów :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Padre ---> Podałem przyczyną, która przyczyniła się tylko w 10% procentach do mojego planowego spóźnienia :DD
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 10:55:13]

Widzący [ Generaďż˝ ]
WMMK !!!
Szalom bracia.

Father Michael [ Padre ]
Szenk -> no chyba ze tak. Pozostale 90% to bylo zbyt czeste sprawdzanie czy ktos Ci piersi nie ukradl?

Szenk [ Master of Blaster ]
Szaloha Widzący :DD
Padre ---> Nie bądź taki dociekliwy, bo Ci dadzą numerek 007 :)

Father Michael [ Padre ]
Szenk -> moze 00666? :D

Flyby [ Outsider ]
...Szenk...pozostale 90% to to samo tylko w stopniu rozbudowanym ?
Padre... moze to pisemko bylo od ABW? :-))
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 11:03:27]

Father Michael [ Padre ]
A moze Szenk podszedl do miniowy i chcial sie wymienic na piersi? Dostal z buta i przegapil tramwajke :)

Flyby [ Outsider ]
...eeeh...nie ma to jak wesoly poranek...ide po swieze buleczki...prase...

Szenk [ Master of Blaster ]
hmmm... bułeczki... świeże...

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Szenk, ty zboczeńcu, a ja myślałam, że Ty tak tramwaju wypatrujesz i dlatego nie przeszkadzałam ;) Następnym razem rzucę w Ciebie truskawką ;P

Peterrek [ 420 ]
Witam :)
To ja też skocze do kuchni i sobie coś przyszukuje do zjedzenia.
Wybieram bułeczke z masełkiem i wędzoną rybką plus szklanka zimnej coli na moje chore gardło.

Szenk [ Master of Blaster ]
co to za świat, w którym facet oglądający się za spódniczkami nazywany jest zboczeńcem?

Father Michael [ Padre ]
Szenk -> moze to bylo w Szkocji? :)

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Szenk, sam chciałeś, uzupełniam: wydawało mi się, że żujesz przy tym wypatrywaniu gumę, a Ty po prostu zapatrzony mlaskałeś z zachwytu, zboczeńcu ;P

Szenk [ Master of Blaster ]
gumę żułem, naprawdę :D

EwUnIa_kR [ Legend ]

Szenk [ Master of Blaster ]
ktoś nam pokazuje język
EwUnIa_kR [ Legend ]
z kolczykiem nawet:)

Szenk [ Master of Blaster ]
a nie zauważyłem kolczyka :)

EwUnIa_kR [ Legend ]
patrz teraz;D

Szenk [ Master of Blaster ]
coś tam faktycznie się błyska, ale głowy nie dam, czy to kolczyk...
z początku myślałem, że to burchel, ale skoro twierdzisz, że to kolczyk, to niech będzie kolczyk
EwUnIa_kR [ Legend ]
co to być" burchel"?

Szenk [ Master of Blaster ]
coś jak tylko większe pypeć :)
edit:
jeszcze raz: coś jak pypeć, tylko więsze :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 13:09:22]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Szenkuś --> A co Ty masz na języku, że tak Ci się plącze? :>

EwUnIa_kR [ Legend ]
yhym..

Szenk [ Master of Blaster ]
Meguś ---> Właśnie niechcąco ugryzłem się w język :)

piokos [ ]
a W y z n o w u o d u p a c h g a d a c i e

Szenk [ Master of Blaster ]
a właśnieżenie - tą razą o pypciach, burchlach i języczkach

Flyby [ Outsider ]
...hmm...to jest wiecie zarazliwe...przy kiosku nagle zobaczylem ile ladnych dziewczyn mnie mija...i ponetnych...To przez to slonce albo przez Szenka...
...Padre...paciorek na moja intencje bo czuje ze chce mi sie grzeszyc...

piokos [ ]
tak smao presyrwenje jak i dpuy

Szenk [ Master of Blaster ]
piokos ---> Też się ugryzłeś w język? Bo coś seplenisz :D

Flyby [ Outsider ]
...piokos...tys jezyk chyba do butelki wlozyl....
albo cos z klawiatura nie tak
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 13:36:38]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Flyby --> A Ty skąd wnosisz? Z doświadczenia? ;P
<-- I języczek do wszystkich :)

Flyby [ Outsider ]
ooo...Meghan...jaki sliczny...:-) No nie....ehhh

Szenk [ Master of Blaster ]
Meguś ---> A pokaż jeszcze kolanko :)

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
No tak, Szenkusiowi pokazać język, natychmiast opuszcza wzrok (zawstydzony?... nieeeee, przecież to zboczeniec ;P) na kolana :D

SirGoldi [ Gladiator ]
Czuje się jakbym przed godziną służył jako taczki... :/

Flyby [ Outsider ]
Meghan...lepiej wiecej nie pokazuj...miej serce...:-)...
SirGoldi... ty skad spadles?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 13:51:09]

piokos [ ]
Szenk, Flyby ==> ale wszystko zrozumieliście, ważne w tym eksperymencie jest to że pierwsza i ostatnia litera są na swoich miejscach, te w środku możn pomieszać, a i tak wszystko da się przeczytać

SirGoldi [ Gladiator ]
Bardzo proszę o współczucie... bardzo.

Flyby [ Outsider ]
SirGoldi...wyjasnienia
piokos...na co to komu...:-)

SirGoldi [ Gladiator ]
Flyby ---> Jakie wyjaśnienia...? Lubię być w centrum uwagi... [powiedział dziarsko]
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Flyby --> Ja mam serce... na dłoni, ale proszę bardzo, mogę schować :) I wcale nie chcę nic pokazywać, tylko przeziębienie z przemęczeniem mnie rozbierają :( Rozpalona jestem, że hej...
piokos --> Zrozumieć można, ale po co się męczyć? Serca dla Szenka nie masz ;)

mortan_battlehammer [ Legend ]
najpierw jakis zjeb podniecal sie jak umie zartowac po angielsku, pozniej stary dziadek prowadzil na odchamiaczu kampanie na tematy wyjazdy za granice i jeszcze sobie kolowkium wymyslił, a pozniej przez 2 godziny banada cieci pieorzyła to sam co rok temu o wyborze wuefu......

Szenk [ Master of Blaster ]
Meguś ---> Rozbierają Cię? Jak Cię rozbierają, to nie zwalaj na przemęczenie z przeziębieniem :DD
Goldi ---> A co, jeździli na Tobie jak na łysej taczce?
tygrysek [ behemot ]
czas założyć nową część
tygrysek [ behemot ]
więc zakładam

Szenk [ Master of Blaster ]
to zakładaj :)

MASHTRIX [ Human Wizard ]
NEXT
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
tja. a mashtrix cichaczem już założył... bojkotujemy? :>

Flyby [ Outsider ]
...SirGoldi...falszywymi alarmami uwage sciagac...nieladnie...i to sie msci z czasem :-)
Meghan--->...wspolczuje...to tez przez sloneczko...minie i bedzie dobrze :-)