GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - 168

04.10.2004
12:26
[1]

tygrysek [ behemot ]

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - 168

Siara! I wszystko jasne! :)

04.10.2004
12:27
smile
[2]

Szenk [ Master of Blaster ]

piersi

04.10.2004
12:27
smile
[3]

Szenk [ Master of Blaster ]

Padre nie ma piersi, Padre nie ma piersi - tralala tralala

04.10.2004
12:31
smile
[4]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Ready for duty!

04.10.2004
12:37
smile
[5]

Szenk [ Master of Blaster ]

polemizowałbym :)

04.10.2004
12:43
smile
[6]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Czy to coś, co się robi w pracy?

04.10.2004
12:48
smile
[7]

Szenk [ Master of Blaster ]

między innymi

04.10.2004
12:54
smile
[8]

piokos [ ]

łusmy

doiero po rundce w Battlefielda DC czyję się wypoczęty

04.10.2004
12:55
smile
[9]

Father Michael [ Padre ]

"Kukulka jest ku ku ku, a Fistaszek stuk stuk stuk..."

04.10.2004
12:56
smile
[10]

piokos [ ]

a kasztanek?

04.10.2004
12:59
smile
[11]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Siema leszcze.

04.10.2004
13:07
smile
[12]

piokos [ ]

przytkało was?

04.10.2004
13:08
smile
[13]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> Kasztanek nie zalicza sie do tej samej serii produktow :P

*ignore Piotrasq mode on* :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 13:07:36]

04.10.2004
13:10
smile
[14]

piokos [ ]

Padre ==> ale miętowy, tak.

04.10.2004
13:14
smile
[15]

Szenk [ Master of Blaster ]

miętowy kasztan?
kasztan jest chyba kasztanowy

04.10.2004
13:15
smile
[16]

Father Michael [ Padre ]

piokos -> ale nie o to chodzi. glownym problemem jest to, ze kukulka z drewna kuka a taka z cukru juz nie. to moze okazac sie krokiem milowym w moich badaniach :)

04.10.2004
13:20
smile
[17]

Szenk [ Master of Blaster ]

kukułkofil? hmm....

04.10.2004
13:20
smile
[18]

piokos [ ]

Padre ==> to do czego Ci potrzebny fistaszek, skoro pracujesz nad kukułką.

04.10.2004
13:25
smile
[19]

SirGoldi [ Gladiator ]

O cześć Padre!
*macha do osobnika na zdięciu*

04.10.2004
13:55
smile
[20]

piokos [ ]

toniemy *bul, bul, bul*

04.10.2004
13:58
smile
[21]

Szenk [ Master of Blaster ]

jak nie my, to kto?

04.10.2004
13:59
smile
[22]

piokos [ ]

oni

04.10.2004
14:00
smile
[23]

Szenk [ Master of Blaster ]

oni? - fajny film :)

04.10.2004
14:01
smile
[24]

SirGoldi [ Gladiator ]

A i gra taka była...

04.10.2004
14:06
[25]

tygrysek [ behemot ]

bo wątek był za słony :)

04.10.2004
14:12
smile
[26]

Father Michael [ Padre ]

Goldiboy -> zaplacisz za to :)

04.10.2004
14:20
smile
[27]

Szenk [ Master of Blaster ]

co tu robią zasłony?

04.10.2004
14:21
smile
[28]

piokos [ ]

Szenk ==> chyba czytanie ''spacji'' Ci się rozregulowało.

04.10.2004
14:22
[29]

Peterrek [ 420 ]

Vivat rolety?!

Witam :)

04.10.2004
14:23
smile
[30]

Szenk [ Master of Blaster ]

piokos ---> Co się dziwisz, ja już weekendem żyję :D

04.10.2004
14:27
smile
[31]

SirGoldi [ Gladiator ]

*płaci Padre'mu "za to"*

04.10.2004
14:30
smile
[32]

piokos [ ]

Szenk ==> przeszłym czy przyszłym?

04.10.2004
14:33
smile
[33]

Szenk [ Master of Blaster ]

przeszły to już przeszłość :)

04.10.2004
14:54
smile
[34]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Uprasza się o nie zaśmiecanie wątku obrazkami, wystarczy że zaśmiecamy go głupotami ;P Na wypadek riposty o ozdabianiu - ozdabiamy piersiami ;)

Padre --> Kara z odsetkami, odsetki płatne co tydzień na tacę? Skąd my to znamy? :>

Szenk --> Ty jakiś masochista jesteś, ja bym w rozpacz czarną wpadła, gdybym już teraz żyła weekendem. Póki co żyję powrotem do normalnych godzin pracy, to wielka radość wychodzić do domu przed zmrokiem :D

04.10.2004
15:09
[35]

tygrysek [ behemot ]

bez piersi ??

04.10.2004
15:27
smile
[36]

Szenk [ Master of Blaster ]

Meghan ---> Ja bym z kolei wpadł w czarną rozpacz, gdybym sobie próbował uprzytomnić, ile dni i godzin jeszcze mnie od weekendu dzieli :)

A co do dekorowania piersiami - nie mam nic naprzeciwko :)

04.10.2004
15:39
smile
[37]

Father Michael [ Padre ]

*pobiera oplate od Goldiego*

*puszcza uwage Meghan mimo uszu*

04.10.2004
15:54
smile
[38]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Zdrzemnąłem się kapkie ;)




*powiedział na tyle głośno, by usłyszał go Szenk w robocie*

04.10.2004
15:55
smile
[39]

Szenk [ Master of Blaster ]

Szenk w robocie za minutkę będzie szczęśliwym Szenkiem po robocie

04.10.2004
15:56
smile
[40]

Father Michael [ Padre ]

Szenk -> cieszymy sie Twoim szczesciem :)

04.10.2004
15:58
smile
[41]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Szenk -> czyli już :)

04.10.2004
16:02
smile
[42]

mortan_battlehammer [ Legend ]

wrocilem, myslem ze zasne na tym wykladzie :/ klasyka przedmito bardzo łatwy i bardzo ciekawy ;)

04.10.2004
16:31
smile
[43]

Father Michael [ Padre ]

mortan -> rzeczywiscie musi byc b. ciekawy, ze az zasnales :)

04.10.2004
16:39
smile
[44]

Szenk [ Master of Blaster ]

Teraz macie do czynienia ze szczęśliwym Szenkiem, który wrócił po ciężkiej pracy do ukochanego domku, zaszył się w swoim ulubionym pokoju przed nowym kompem i zaraz zacznie buszować po necie w poszukiwaniu... hmm.... pięknych widoków.

04.10.2004
16:39
smile
[45]

mortan_battlehammer [ Legend ]

tja nie ma to jak posluchac o metodach pomiaru, rodzajach miernikow, omowic kilka modeli jakiegos debilizmu i jeszcze najlepsze koles zostawil na koniec: "poprzednie roczniki mialy ten bardzo rtudny przedmiot rozbity na dwa semestry wy macie jeden, macie 8 terminow kiedys to zaliczycie :) "

04.10.2004
17:10
smile
[46]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Szenk --> Po co szukać? tygrysek już Cię wyręczył i zamieścił ;P

tygrysek --> Miało być bez obrazków ty, ty, ty... sierściuchu jeden! :>

mortan --> Odsiew plew musi być, w zależności od rozliczania w każdym semestrze lub na każdym roku ;)

04.10.2004
17:15
[47]

tygrysek [ behemot ]

Meghan, nie lubisz piersi ?? ;)

04.10.2004
17:16
[48]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

tygrysek --> Kurzych? Nie bardzo ;P

04.10.2004
17:17
smile
[49]

tygrysek [ behemot ]

a jakie ??

04.10.2004
17:18
smile
[50]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Meghan ---> nie wierzysz we mnie :(

04.10.2004
17:21
[51]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

tygrysek --> A jak myślisz? :>

mortan --> A czy ja mówiłam o Tobie? Po prostu wiem, że tak jest, co nie znaczy że mówiłam o Tobie. Osiem terminów jest dla zwiększenia szans, ale jak ktoś ma zaliczyć to zaliczy.

04.10.2004
17:26
smile
[52]

tygrysek [ behemot ]

04.10.2004
17:29
[53]

WolverineX [ Senator ]

gej

04.10.2004
17:40
[54]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

tygrysek --> Ty mnie chyba chcesz rozzłościć dzisiaj... Z mortanem się zmówiłeś, czy jak? Gdzie mortan nie może, tam tygryska pośle?
Co do obrazka - nie wielkość się liczy ;P (hmmm, w sumie nie tylko co do obrazka :>)

WolverineX --> 'h' jest obok 'j', nie 'f'.

04.10.2004
18:12
smile
[55]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Meghan -----> hmm Ciebie nie trzeba wkurzac juz, wpadłas w teorie spisku, teraz kazdego podejrzewasz ;P

po pierwszym semestrze z 225 osób wylecialo 15, teraz 22, zobaczymy ile zostanie po drugim roku :)

04.10.2004
18:14
smile
[56]

Father Michael [ Padre ]

no czesc! wrocilem :)

04.10.2004
18:17
smile
[57]

mortan_battlehammer [ Legend ]

a gdzie byles ? w lesie ?

04.10.2004
18:18
smile
[58]

Father Michael [ Padre ]

mortan -> u zegarmistrza. :) serio.

04.10.2004
18:20
smile
[59]

mortan_battlehammer [ Legend ]

i jak ? dowiedzials sie ? to opowiadaj

04.10.2004
18:23
smile
[60]

Father Michael [ Padre ]

mortan -> nie, bylem oddac zegarek na reke bo nie kukal :(.

Z takimi pytaniami to trzeba do jakichs starszych zegarmistrzow leciec a nie do takiego mlokosa wychowanego w dobie Casio :)

04.10.2004
19:20
smile
[61]

WolverineX [ Senator ]

+1

04.10.2004
19:24
smile
[62]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Hleh..... Przeziebiłem się :(

04.10.2004
19:30
[63]

WolverineX [ Senator ]

Do Świąt BN masz czas :)

04.10.2004
19:44
smile
[64]

Flyby [ Outsider ]

...Witajcie...i.t.d.
Padre...kukulka kuka jak akordeon... :-)

04.10.2004
19:53
smile
[65]

SirGoldi [ Gladiator ]

Obcy: Przebudzenie?

04.10.2004
20:00
smile
[66]

Flyby [ Outsider ]

...ma dwa "mieszki" obciazone na gorze ciezarkami , na dole sa klapki - sprezyna podnosi ciezarki czyli rozciaga mieszki - o oznaczonej godzinie puszczaja "zaczepy",pod wplywem ciezrkow "wydmuchiwane" powietrze otwiera klapki robiac "ku..ku" :-) To opis w skrocie na podstawie zeznan dwoch osob ktore swoje zegary "rozebraly", ogarniete ta sama niezdrowa ciekawoscia co Padre...:-)...Starsza pani mowila o jednym "mieszku"...mlodszy osobnik o dwoch (rozebral rosyjska kukulke)...:-)
SirGoldi--->...za pozno, szukaj w sobie malego :-)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 20:01:37]

04.10.2004
20:01
smile
[67]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

WolverineX --> A szkoła, a dziewczyna :P

04.10.2004
20:06
[68]

WolverineX [ Senator ]

szkola ---czy tak ja kochasz ?? WAAATPIE :)

dziwczyna --- wierna zostanie,poczeka a inna to bujdzie na grzyby i mzoe cos znajdzie .

04.10.2004
20:06
smile
[69]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

czy ja już mówiłem: "gówno"?

04.10.2004
20:11
smile
[70]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

No dobra ze szkołą kity :P więc pozostaje mi tylko zostać w domu i grać :) Ale moze jutro poczuję sie lepiej i na zajęcia wrócę. :)

04.10.2004
20:26
smile
[71]

Flyby [ Outsider ]

MASHTRIX--->...kolderka...cieplo...jedzonko podaja...herbatke...na paluszkach chodza A tys niezadowolony?

04.10.2004
20:27
smile
[72]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Hehe.... Ja akurat takiego luksusu nie posiadam. Rodzice wracają pużno i sam jestem w domu :(

04.10.2004
20:32
smile
[73]

Flyby [ Outsider ]

Nie ma panienki dochodzacej? :-) Pelnej czulosci i wspolczucia?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 20:33:09]

04.10.2004
20:35
smile
[74]

Trollf [ ]

co mi ten watek tutaj na wierzch wylazi! spadaj, a kysz!

04.10.2004
20:36
smile
[75]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

No wiesz co :) Za młody :)

04.10.2004
20:39
smile
[76]

Flyby [ Outsider ]

Trollf..."Ku...ku..ku....a" nie statsuj...
MASTRIX...nie wiem ile masz lat...jak mialem 15 mialem "dochodzaca" starsza o 7 lat...b. byla opiekuncza :-)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 20:43:15]

04.10.2004
20:43
[77]

Trollf [ ]

Flyby -> uwazaj, bo bedzie:
"spotykaja sie 2 zajaczki, jeden jest bez oka i reki
- co ci sie stalo?
- zalozylem sie o oko z niedzwiedziem, ze mi lapy nie wyrwie..."
=]

swoja droga, ciekawe czy dzis Padre wroci z nowymi wiesciami na temat kukajacych kukulek-drewniakow =]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 20:42:43]

04.10.2004
20:50
smile
[78]

Flyby [ Outsider ]

...ja bym sie nie zakladal :-)
Opisalem Padre jak zegar "kuka" bez terminologii technicznej, nie mialem czasu na zegarmistrza :-)

Mazio--->https://www.allegro.pl/show_item.php?item=31983707

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 20:52:08]

04.10.2004
20:51
smile
[79]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

No ja mam 13 latek :P

04.10.2004
20:56
smile
[80]

Flyby [ Outsider ]

MASHTRIX...:-)...To juz nie daleko do 15 :-)

04.10.2004
21:09
smile
[81]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Flyby -> sugerujesz najlepsze lekarstwo świata - okłady z młodych piersi? ;D

04.10.2004
21:18
smile
[82]

Flyby [ Outsider ]

Podejrzewam a.i.n. ze niektorzy z nas moga miec tego lekarstwa w nadmiarze :-)

...moze ktos widzial w sprzedazy gre "Kult:Heretic Kingdoms"?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 21:26:07]

04.10.2004
21:25
smile
[83]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Nooooo Flyby :D gratuluję :D

04.10.2004
21:25
[84]

Trollf [ ]

co to znaczy 'miec w nadmiarze oklady z mlodych piersi'? bo nie bardzo rozumiem... ;-P

04.10.2004
21:26
smile
[85]

WolverineX [ Senator ]

rzaden sadomaso eltrurista nie podskoczy do wolverinaX

04.10.2004
21:30
smile
[86]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Trollf -> nie wiem, dlatego gratuluję Flyby :) Szczęściarz :)

04.10.2004
21:30
smile
[87]

Flyby [ Outsider ]

Trollf--->...slownik jezyka polskiego
Wolve--->...cos pil?
Myslalem o Padre... ile piersi zebral?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 21:31:28]

04.10.2004
21:32
smile
[88]

Father Michael [ Padre ]

Flyby -> hmm... musze sie z tym przespac :)

04.10.2004
21:44
smile
[89]

Trollf [ ]

Flyby -> jaki slownik? po co? chodzi mi o uzycie wyrazenia 'w nadmiarze' w tym kontekscie... wiem, ze nigdy dosyc okladow z mlodych piersi, wiec dziwie sie, ze ktos ma ich w 'nadmiarze', to wbrew meskiej naturze... ;-]

04.10.2004
21:44
[90]

WolverineX [ Senator ]

przyslac z kazdyxm mozza

04.10.2004
21:45
smile
[91]

SirGoldi [ Gladiator ]

Alo... alooo...

04.10.2004
21:47
smile
[92]

WolverineX [ Senator ]

halo...halo

04.10.2004
21:48
smile
[93]

mortan_battlehammer [ Legend ]

04.10.2004
21:49
smile
[94]

Dogon [ Generaďż˝ ]

Pojechałbym tam --->

I życzę Wam tego samego :)) Ehh...*



* pomarzyć ..ludzka rzecz ;)

04.10.2004
21:49
smile
[95]

WolverineX [ Senator ]

n

04.10.2004
21:50
smile
[96]

Flyby [ Outsider ]

Trollf...oj...:-)..."Nie kupiles"? Przeciez w tym watku wszyscy bijemy sie o piersi :-))
Niektorzy maja "zapasy" :-)
Dogon...tapeta w sam raz :-) Zeby tam sie znalezc trzeba troche wiecej niz pieniedzy...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 21:55:14]

04.10.2004
21:50
[97]

WolverineX [ Senator ]

zadupie jak nie wiem i telewizji brak i neta takze

04.10.2004
22:02
[98]

Trollf [ ]

Flyby -> nie kupilem, bo za drogo bylo... =]

04.10.2004
22:03
smile
[99]

WolverineX [ Senator ]

Ide Oglądać FUSHIGI YUUGI

04.10.2004
22:11
smile
[100]

Flyby [ Outsider ]

Trollf...Scrooge :-)

04.10.2004
22:28
[101]

WolverineX [ Senator ]

Skończyłem oglądać FUSHIGI YUUGI

04.10.2004
22:35
smile
[102]

SirGoldi [ Gladiator ]

04.10.2004 | 22:03
bone_man [ ]

rotfl2 --> Spierdalaj.


:D

04.10.2004
22:44
smile
[103]

Widzący [ Generaďż˝ ]

WMMK !!!

Hmmm.... myślałek przez chwilka że godocie o kulinariach a wy ino cięgiem o gruczołach mlecznych jałówek Homo Sapiens.

04.10.2004
22:51
smile
[104]

Flyby [ Outsider ]

SirGoldi--->...wbrew pozorom ten watek jest bardzo "pouczajacy"...:-)

04.10.2004
22:54
smile
[105]

Flyby [ Outsider ]

Widzacy--->...jak widzisz przyszlosc owych gruczolow?

05.10.2004
00:01
[106]

piokos [ ]

00:00

05.10.2004
00:03
smile
[107]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Eeeee, idę spać :/

05.10.2004
00:20
[108]

piokos [ ]

a ja może zagram w BFa
branoc

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 00:18:48]

05.10.2004
00:20
smile
[109]

Flyby [ Outsider ]

...gasi swiatlo...

05.10.2004
00:29
smile
[110]

TeadyBeeR [ Legend ]

Po ciemku mam siedziec? Wlacza swiatlo.

05.10.2004
00:30
[111]

WolverineX [ Senator ]

Ooops I Did It Again...

05.10.2004
00:33
smile
[112]

mortan_battlehammer [ Legend ]

to ja tysz ide spac jutro na 8 :(

05.10.2004
00:35
[113]

WolverineX [ Senator ]

ja tez wlasnie ide spac


#
##
###
####
#####
######
#######
########
#########
##########
###########
############
#############
##############

D O B R A N O C

##############
#############
############
###########
##########
#########
########
#######
######
#####
####
###
##
#

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 00:36:39]

05.10.2004
07:15
smile
[114]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Dzień Dobry Bardzo :)

05.10.2004
08:19
smile
[115]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Siema leszcze.

05.10.2004
08:36
smile
[116]

Szenk [ Master of Blaster ]

sie ma, albo sie nie ma :)

05.10.2004
09:01
[117]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Szenk --> Znowu się spóźniłeś do pracy - widziałam :) A właśnie, co Ty w tej torbie taszczysz, wszystkie do tej pory zebrane piersi? :>

05.10.2004
09:02
smile
[118]

Szenk [ Master of Blaster ]

Wolę je nosić ze sobą - tak na wszelki wypadeczek :)
Poza tym coś trzeba robić w pracy, oprócz pracowania i postowania :)

05.10.2004
09:08
smile
[119]

Father Michael [ Padre ]

Szenk -> :)

05.10.2004
09:30
smile
[120]

Szenk [ Master of Blaster ]

no co? no co?

05.10.2004
09:34
smile
[121]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Jak to co? Padre się przymila, a nuż coś na tacę rzucisz :D

05.10.2004
09:36
smile
[122]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

co łaska

05.10.2004
09:38
smile
[123]

Szenk [ Master of Blaster ]

łaskę mogę rzucić na tacę - mało używana, może się komu przyda :)

05.10.2004
09:49
[124]

WolverineX [ Senator ]

GooD Morning

05.10.2004
09:53
smile
[125]

Szenk [ Master of Blaster ]

Vietnam

05.10.2004
10:01
[126]

tygrysek [ behemot ]

hail !!

05.10.2004
10:09
smile
[127]

Szenk [ Master of Blaster ]

aloha

05.10.2004
10:11
[128]

tygrysek [ behemot ]

ajuści

05.10.2004
10:18
smile
[129]

Father Michael [ Padre ]

Kurde, nie chca mnie w wojsku :(

05.10.2004
10:19
[130]

tygrysek [ behemot ]

nie martw się
uratujesz psychikę i nie uzależnisz się od amfetaminy

05.10.2004
10:22
smile
[131]

Szenk [ Master of Blaster ]

Padre ---> Przecież masz powołanie. Nawet na kapelana Cię nie chcą? :)

05.10.2004
10:22
smile
[132]

TeadyBeeR [ Legend ]

Guten Morgen.

05.10.2004
10:24
smile
[133]

Father Michael [ Padre ]

Szenk -> na nikogo mnie nie chca :(. Wszystko przez to, ze na uczelni dali mi jakis swistek i kazali zaniesc to do WKU i teraz nie wolno mi zostac zolnierzem do 2009 roku ;(.

05.10.2004
10:24
[134]

tygrysek [ behemot ]

butem w morde

05.10.2004
10:25
smile
[135]

Father Michael [ Padre ]

Germański Najeźdźca!

05.10.2004
10:26
smile
[136]

Szenk [ Master of Blaster ]

Padre ---> To powiedz, że im będziesz buty i latryny czyścił, pojedziesz na ochotnika do Iraku, zostaniesz oblatywaczem nowych modeli spadochronów... wysil trochę wyobraźnię, bądź przekonywujący, na pewno Cię wezmą :)

05.10.2004
10:28
smile
[137]

Father Michael [ Padre ]

Szenk -> Probowalem, ale mowili ze maja juz od tego jakiegos mortana, czy cos takiego :)

05.10.2004
10:29
smile
[138]

piokos [ ]

zdrastwujcie

05.10.2004
10:29
smile
[139]

Szenk [ Master of Blaster ]

Padre ---> A to cicha woda, nic a nic się z tym przed nami nie zdradził :)

Moze trzeba było rzucić na szalę swoje piersi - może to by pomogło?

05.10.2004
10:30
smile
[140]

Father Michael [ Padre ]

Szenk -> wara od moich piersi :)

05.10.2004
10:32
smile
[141]

Szenk [ Master of Blaster ]

tera mam swoje

05.10.2004
10:37
smile
[142]

Flyby [ Outsider ]

...zdrawlja zelaju wszem...Padre...idi wpierod...za rodinu
...Nie sluchaj defetystow...Zawsze sa ogoleni ochotnicy chetni do walki za szczytne cele...:-)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 10:39:33]

05.10.2004
10:39
smile
[143]

Father Michael [ Padre ]

Ech, trzeba dzis na uczelnie leciec... a tak mi sie nie chce :)

Flyby -> *zmieszany*

05.10.2004
10:42
smile
[144]

Szenk [ Master of Blaster ]

mnie się wydaje, że Padre się zwyczajnie miga, a zwala to na innych, żeby to miganie nie wyszło na jaw

05.10.2004
10:42
smile
[145]

Father Michael [ Padre ]

Szenk -> ciiiiiii.... :)

05.10.2004
10:46
smile
[146]

Szenk [ Master of Blaster ]

aaaaha... no więc... ładna dziś pogoda, prawda?

05.10.2004
10:48
smile
[147]

Father Michael [ Padre ]

Szenk -> bardzo ladna pogoda drogi Szenku :)

05.10.2004
10:50
smile
[148]

Szenk [ Master of Blaster ]

Padre ---> Tak ładna, że o mało nie przegapiłem swojego tramwaju w drodze do pracy, kiedy to zagapiłem się na dwie miniówy na przystanku :D

05.10.2004
10:54
smile
[149]

Flyby [ Outsider ]

...laaadna pogoda...wlasnie bawie sie rosyjska kampania w "Codename: Panzers..." :-)...moze kto widzial w sprzedazy "Kult: Heroic Kingdoms" ? Powinno byc a nie ma...

05.10.2004
10:54
[150]

tygrysek [ behemot ]

05.10.2004
10:54
smile
[151]

Father Michael [ Padre ]

Szenk -> wystarczyloby zebys napisal, ze prawie spozniles sie na tramwaj, bez podawania przyczyny, a i tak wszyscy wiedzieliby dlaczego :)

05.10.2004
10:55
smile
[152]

Szenk [ Master of Blaster ]

Ten Hawajczyk na zdjęciu to jakiś "przyszywany" Hawajczyk - nie ma ani bambaryłki ani tamburydanów :)

05.10.2004
10:56
smile
[153]

Szenk [ Master of Blaster ]

Padre ---> Podałem przyczyną, która przyczyniła się tylko w 10% procentach do mojego planowego spóźnienia :DD

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 10:55:13]

05.10.2004
10:58
smile
[154]

Widzący [ Generaďż˝ ]

WMMK !!!

Szalom bracia.

05.10.2004
10:59
smile
[155]

Father Michael [ Padre ]

Szenk -> no chyba ze tak. Pozostale 90% to bylo zbyt czeste sprawdzanie czy ktos Ci piersi nie ukradl?

05.10.2004
11:00
smile
[156]

Szenk [ Master of Blaster ]

Szaloha Widzący :DD

Padre ---> Nie bądź taki dociekliwy, bo Ci dadzą numerek 007 :)

05.10.2004
11:01
smile
[157]

Father Michael [ Padre ]

Szenk -> moze 00666? :D

05.10.2004
11:02
smile
[158]

Flyby [ Outsider ]

...Szenk...pozostale 90% to to samo tylko w stopniu rozbudowanym ?
Padre... moze to pisemko bylo od ABW? :-))

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 11:03:27]

05.10.2004
11:03
smile
[159]

Father Michael [ Padre ]

A moze Szenk podszedl do miniowy i chcial sie wymienic na piersi? Dostal z buta i przegapil tramwajke :)

05.10.2004
11:07
smile
[160]

Flyby [ Outsider ]

...eeeh...nie ma to jak wesoly poranek...ide po swieze buleczki...prase...

05.10.2004
11:07
smile
[161]

Szenk [ Master of Blaster ]

hmmm... bułeczki... świeże...

05.10.2004
11:22
smile
[162]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Szenk, ty zboczeńcu, a ja myślałam, że Ty tak tramwaju wypatrujesz i dlatego nie przeszkadzałam ;) Następnym razem rzucę w Ciebie truskawką ;P

05.10.2004
11:23
smile
[163]

Peterrek [ 420 ]

Witam :)

To ja też skocze do kuchni i sobie coś przyszukuje do zjedzenia.
Wybieram bułeczke z masełkiem i wędzoną rybką plus szklanka zimnej coli na moje chore gardło.

05.10.2004
11:54
smile
[164]

Szenk [ Master of Blaster ]

co to za świat, w którym facet oglądający się za spódniczkami nazywany jest zboczeńcem?

05.10.2004
12:23
smile
[165]

Father Michael [ Padre ]

Szenk -> moze to bylo w Szkocji? :)

05.10.2004
12:26
smile
[166]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Szenk, sam chciałeś, uzupełniam: wydawało mi się, że żujesz przy tym wypatrywaniu gumę, a Ty po prostu zapatrzony mlaskałeś z zachwytu, zboczeńcu ;P

05.10.2004
12:33
smile
[167]

Szenk [ Master of Blaster ]

gumę żułem, naprawdę :D

05.10.2004
12:38
smile
[168]

EwUnIa_kR [ Legend ]

05.10.2004
12:55
smile
[169]

Szenk [ Master of Blaster ]

ktoś nam pokazuje język

05.10.2004
12:56
[170]

EwUnIa_kR [ Legend ]

z kolczykiem nawet:)

05.10.2004
12:58
smile
[171]

Szenk [ Master of Blaster ]

a nie zauważyłem kolczyka :)

05.10.2004
12:59
smile
[172]

EwUnIa_kR [ Legend ]

patrz teraz;D

05.10.2004
13:01
smile
[173]

Szenk [ Master of Blaster ]

coś tam faktycznie się błyska, ale głowy nie dam, czy to kolczyk...
z początku myślałem, że to burchel, ale skoro twierdzisz, że to kolczyk, to niech będzie kolczyk

05.10.2004
13:09
[174]

EwUnIa_kR [ Legend ]

co to być" burchel"?

05.10.2004
13:10
smile
[175]

Szenk [ Master of Blaster ]

coś jak tylko większe pypeć :)

edit:
jeszcze raz: coś jak pypeć, tylko więsze :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 13:09:22]

05.10.2004
13:13
smile
[176]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Szenkuś --> A co Ty masz na języku, że tak Ci się plącze? :>

05.10.2004
13:14
smile
[177]

EwUnIa_kR [ Legend ]

yhym..

05.10.2004
13:20
smile
[178]

Szenk [ Master of Blaster ]

Meguś ---> Właśnie niechcąco ugryzłem się w język :)

05.10.2004
13:21
smile
[179]

piokos [ ]

a W y z n o w u o d u p a c h g a d a c i e

05.10.2004
13:21
smile
[180]

Szenk [ Master of Blaster ]

a właśnieżenie - tą razą o pypciach, burchlach i języczkach

05.10.2004
13:29
smile
[181]

Flyby [ Outsider ]

...hmm...to jest wiecie zarazliwe...przy kiosku nagle zobaczylem ile ladnych dziewczyn mnie mija...i ponetnych...To przez to slonce albo przez Szenka...
...Padre...paciorek na moja intencje bo czuje ze chce mi sie grzeszyc...

05.10.2004
13:30
smile
[182]

piokos [ ]

tak smao presyrwenje jak i dpuy

05.10.2004
13:34
smile
[183]

Szenk [ Master of Blaster ]

piokos ---> Też się ugryzłeś w język? Bo coś seplenisz :D

05.10.2004
13:35
smile
[184]

Flyby [ Outsider ]

...piokos...tys jezyk chyba do butelki wlozyl....
albo cos z klawiatura nie tak

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 13:36:38]

05.10.2004
13:39
smile
[185]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Flyby --> A Ty skąd wnosisz? Z doświadczenia? ;P

<-- I języczek do wszystkich :)

05.10.2004
13:43
smile
[186]

Flyby [ Outsider ]

ooo...Meghan...jaki sliczny...:-) No nie....ehhh

05.10.2004
13:44
smile
[187]

Szenk [ Master of Blaster ]

Meguś ---> A pokaż jeszcze kolanko :)

05.10.2004
13:48
smile
[188]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

No tak, Szenkusiowi pokazać język, natychmiast opuszcza wzrok (zawstydzony?... nieeeee, przecież to zboczeniec ;P) na kolana :D

05.10.2004
13:48
smile
[189]

SirGoldi [ Gladiator ]

Czuje się jakbym przed godziną służył jako taczki... :/

05.10.2004
13:50
smile
[190]

Flyby [ Outsider ]

Meghan...lepiej wiecej nie pokazuj...miej serce...:-)...
SirGoldi... ty skad spadles?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 13:51:09]

05.10.2004
13:51
smile
[191]

piokos [ ]

Szenk, Flyby ==> ale wszystko zrozumieliście, ważne w tym eksperymencie jest to że pierwsza i ostatnia litera są na swoich miejscach, te w środku możn pomieszać, a i tak wszystko da się przeczytać

05.10.2004
13:52
smile
[192]

SirGoldi [ Gladiator ]

Bardzo proszę o współczucie... bardzo.

05.10.2004
13:56
smile
[193]

Flyby [ Outsider ]

SirGoldi...wyjasnienia
piokos...na co to komu...:-)

05.10.2004
13:58
smile
[194]

SirGoldi [ Gladiator ]

Flyby ---> Jakie wyjaśnienia...? Lubię być w centrum uwagi... [powiedział dziarsko]

05.10.2004
13:59
[195]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Flyby --> Ja mam serce... na dłoni, ale proszę bardzo, mogę schować :) I wcale nie chcę nic pokazywać, tylko przeziębienie z przemęczeniem mnie rozbierają :( Rozpalona jestem, że hej...

piokos --> Zrozumieć można, ale po co się męczyć? Serca dla Szenka nie masz ;)

05.10.2004
14:03
smile
[196]

mortan_battlehammer [ Legend ]

najpierw jakis zjeb podniecal sie jak umie zartowac po angielsku, pozniej stary dziadek prowadzil na odchamiaczu kampanie na tematy wyjazdy za granice i jeszcze sobie kolowkium wymyslił, a pozniej przez 2 godziny banada cieci pieorzyła to sam co rok temu o wyborze wuefu......

05.10.2004
14:04
smile
[197]

Szenk [ Master of Blaster ]

Meguś ---> Rozbierają Cię? Jak Cię rozbierają, to nie zwalaj na przemęczenie z przeziębieniem :DD

Goldi ---> A co, jeździli na Tobie jak na łysej taczce?

05.10.2004
14:08
[198]

tygrysek [ behemot ]

czas założyć nową część

05.10.2004
14:08
[199]

tygrysek [ behemot ]

więc zakładam

05.10.2004
14:08
smile
[200]

Szenk [ Master of Blaster ]

to zakładaj :)

05.10.2004
14:09
smile
[201]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

NEXT

05.10.2004
14:09
[202]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

tja. a mashtrix cichaczem już założył... bojkotujemy? :>

05.10.2004
14:12
smile
[203]

Flyby [ Outsider ]

...SirGoldi...falszywymi alarmami uwage sciagac...nieladnie...i to sie msci z czasem :-)
Meghan--->...wspolczuje...to tez przez sloneczko...minie i bedzie dobrze :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.