
Arczens [ Legend ]
RuneScape - gra ktos ?
Wlasnie całkowicie przypadkiem znalazlem ta gierke. Wydaje sie byc całkiem interesujaca, chciałbym sie dowiedziec czy juz ktos z was miał z nia stycznosc. Na dole link jesli kogos interesuje, nie trzeba nic sciagac jedynie stworzyc postac i grac. Przyznam ze nie doczytałem jeszcze wszystkiego o grze bo znalazłem ja 5 minut temu, moze potem napisze cos wiecej i wkleje screeny jakies.
zarith [ ]
kiedyś się trochę tym bawiłem i nic specjalnego