GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

RuneScape - gra ktos ?

04.10.2004
11:58
smile
[1]

Arczens [ Legend ]

RuneScape - gra ktos ?

Wlasnie całkowicie przypadkiem znalazlem ta gierke. Wydaje sie byc całkiem interesujaca, chciałbym sie dowiedziec czy juz ktos z was miał z nia stycznosc. Na dole link jesli kogos interesuje, nie trzeba nic sciagac jedynie stworzyc postac i grac. Przyznam ze nie doczytałem jeszcze wszystkiego o grze bo znalazłem ja 5 minut temu, moze potem napisze cos wiecej i wkleje screeny jakies.

04.10.2004
12:01
[2]

zarith [ ]

kiedyś się trochę tym bawiłem i nic specjalnego

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.