GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

EQ2 na promocji MayClub

04.10.2004
09:46
smile
[1]

Soulcatcher [ Prefekt ]

EQ2 na promocji MayClub

wiadomość wyssana z palca:

Wygląda na to że bedziemy mieli dla was na promocji pod koniec listopada 2004 grę Everquest 2 w wersji europejskiej (ENG).

Będziemy mieli również najprawdopodobniej "karty czasu gry" czyli abonamenty na granie - czyli nie będzie potrzebna wypukła karta kredytowa.

Staramy się aby WoW też się u nas pojawił ale z tego co wiem (wiadomość niepotwierdzona) WoW pojawi się w EU dopiero na początku przyszłego roku

04.10.2004
09:54
smile
[2]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Wow naprawde wspaniała wiadomość. Ale czy gra wejdzie mi na kompa:

System Operacyjny: Microsoft Windows XP Professional
Komputer: Intel Celeron 1.72 GHz
Grafika ram:
- Karta graficzna 64 MB
- Grafika 256 MB RAM

Czy mi wejdzie na kompa czy nie ??


04.10.2004
09:55
smile
[3]

piokos [ ]

czy to znaczy, że ja płacę GOLowi np. SMSami a Wy mi wykupujecie abonament na następny miesiąc?

MASHTRIX ==> tego nie rozumiem:
Grafika ram:
- Karta graficzna 64 MB
- Grafika 256 MB RAM


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 09:56:20]

04.10.2004
09:56
[4]

tygrysek [ behemot ]

wyssana z palca czy prawdziwa ??
i czy mój poniedziałek jest tylko taki niezrozumiały ??

04.10.2004
09:59
smile
[5]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

No karte graficzną mam 64 MB ale na niej jest 264 MB RAM :)

04.10.2004
09:59
[6]

Soulcatcher [ Prefekt ]

tygrysek ---> to jets wiadomość nieoficjalna, może okazać się nieprawdziwa, ale piszę o niej ponieważ wydaje mi się że tak bedzie.

MASHTRIX ---> wymagania EQ2 to:

Minimalne wymagania sprzętowe:
Operating System: Windows 98/2000/ME/XP
Processor: 1GHz or greater
RAM: 512 MB
Video Card: DirectX 9 compatible. Pixel shader and vertex shader compatible hardware with 64 MB of texture memory
Sound Card: DirectSound compatible audio hardware

Zalecane wymagania sprzętowe:
Operating System: Windows 2000/XP
Processor: 2GHz or greater
RAM: 1024 MB
Video Card: DirectX 9 compatible. Pixel shader and vertex shader compatible hardware with 128 MB of texture memory
Sound Card: DirectSound compatible audio hardware

04.10.2004
10:00
smile
[7]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Acha. To nie mam czem się cieszyć nie wejdzie :(

04.10.2004
10:01
[8]

tygrysek [ behemot ]

biorąc po uwagę, że będzie to jednak prawdziwa wiadomość to jak to będzie wyglądało ??

wykupując abonament M@YClub'u dostaje się w na ten sam czas abonament w EQ ?? czy jakieś zniżki ?? a może będzie kilka wersji abonamentu MC ??

04.10.2004
10:03
smile
[9]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Hehe... Tygrysek a jakie zyski ma z tego GOL ??

04.10.2004
10:07
[10]

Soulcatcher [ Prefekt ]

tygrysek --> nie zrozumieliśmy się.

Mając abonament MayClub będziesz mógł kupić EQ2 na promocji po promocyjnej cenie.
Nie mając abonamentu będziesz mógł kupić również na GOLu tyle ze za normalną cenę.
"Karty czasu gry" będziesz mógł kupić na GOLu niezależnie od tego czy masz abonament czy nie.

Biorąc pod uwagę że miesięczny abonamet w EQ2 bedzie wynosił kilkadziesiąc PLN około (12 euro) nie ma fizycznej możliwosci aby wilczyć to w cenę nawet najdroższego abonamentu GOLa.

Ale odpadnie ci koszt przesyłki i bedziesz mógł grać bez wypukłej karty kredytowej.

Zaznaczam że ta informacja nie jest potwierdzona, jak będzie oficjalna pojawi się jako oficjalna informacja na GOL

04.10.2004
10:09
[11]

tygrysek [ behemot ]

rozumiem, że płacę GOL'owi a on zajmuje się resztą
nieźle ... a czy będą jakieś promocje cenowe dla M@Y'owiczów ?? mniej więcej jak to będzie wyglądać ??

04.10.2004
10:10
smile
[12]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

A na czym to polega. Na tych kartach jest jakiś numer i co wchodzisz na jakąs strone i go wpisujesz czy musisz kupić gre i do tego karte. Ja nie rozumiem :)

04.10.2004
10:10
smile
[13]

Dogon [ Generaďż˝ ]

No to pięknie jest -tylko nie podoba mi sie tekst "wyssane z palca " ;(( Wolałbym jednak aby to było prawda ... No i nareszcie May Club się może przydać :)))

04.10.2004
10:13
[14]

piokos [ ]

W jaki sposób będziemy za te ''karty" płacić GOLowi???

04.10.2004
10:44
[15]

Soulcatcher [ Prefekt ]

piokos ---> przelew, przekaz, karta płatnicza

04.10.2004
17:15
smile
[16]

Dogon [ Generaďż˝ ]

Przekaz jest drogi na poczcie ...ale już przelew jak najbardziej :) No i oczywiście czekamy na wersje oficjalną a nie "wyssaną " z palca ;))

04.10.2004
17:32
smile
[17]

WolverineX [ Senator ]

Panie Soulcatcher czy to znaczy ze niebede musial wogule posiadac karty kredytowej by placic abonament za gre w Everquest 2 ?? jak tak to BARDZO DOBRA WIADOMOSCA :)

WoW tez by pasowal :)

[edit]

ile koszuje przelew np30 czy 60 zloty ??

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 17:36:25]

04.10.2004
21:46
smile
[18]

Dogon [ Generaďż˝ ]

WolverineX ---> przelew to taka dyspozycja z konta osobistego i opłata na pewno nie będzie duża ...choć to zalezy wszystko od banku w którym masz swoje konto ...opłata może być ok 3 zł i chyba obojętnie od jakiej sumy...coś kiedyś przelewałem z konta na konto i opłata była niewielka

04.10.2004
21:50
[19]

SirGoldi [ Gladiator ]

Extra! Teraz podnoście łapki kto mi takowy abonament opłaci... co?... nikt... no wiecie??!!
:)

Ile będzie wynosiła promocyjna cena Everquesta II?

04.10.2004
21:51
[20]

eJay [ Gladiator ]


Hmmm interesting:) Jakby moj komp spelnial wymagania chocby w polowie to nie wahalbym sie ani chwili:) A tak musze dokupic Ramu i karte graficzna....

04.10.2004
21:53
smile
[21]

SirGoldi [ Gladiator ]

Co do wymagań. Myślę że detale high były by dla mnie i mojego kompa w zasięgu ręki. :)

04.10.2004
21:57
smile
[22]

eJay [ Gladiator ]


SirGoldi----------------->Ale wystarczyloby wlaczyc Frapsa i twoj komp zaczalby sie pocic:) Mimo nowego coolerka:)

04.10.2004
21:59
smile
[23]

Dogon [ Generaďż˝ ]

Ja także się martwie o swój config ... wydaje mi się iż mój GF 4200 Ti 128 RAM to jednak za mało ... Uff ... P IV i 1.8 GhZ takze to nie ścigacz wśród procków .... żona mnie wystawi za drzwi z tym kompem jak bede chciał zmieniać kompa ;(( No ale jak coś to może tak tuż po Nowym Roku ...sam już nie wiem co robić ..ehh

04.10.2004
22:35
smile
[24]

SirGoldi [ Gladiator ]

No właśnie eJay dzięki za przypomnienie... chwaliłem się juz tutaj nowym chłodzeniem na grafę? :)

04.10.2004
22:53
smile
[25]

Trzepiskor [ SETH ]

no po prostu super
mam nadzieje ze to wypali

04.10.2004
23:08
[26]

Testosteron^ [ Pretorianin ]

Soul to znaczy, że EQ2 nie pojdzie na kartach starszych niz GF 5 (Ti40XX) ?

05.10.2004
00:02
[27]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Testosteron^ ---> nie wiem, ale musisz miec szybki i nowoczesny komputer aby mie przyjemnośc z grafiki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.