GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Logitech Z - 5300 i poziom głośności

04.10.2004
09:12
[1]

Daark [ Konsul ]

Logitech Z - 5300 i poziom głośności

Mam takie pytanie czy podnosząc poziom głośności na maxa we własciwościach karty dźwiękowej a następnie dając głośniki na maxa moge je spalić ? Nie wiem na jaką wartość bezpiecznie ustawić głośność na karcie bo chiałbym zobaczyć jak te głośniczki grają na full

04.10.2004
09:30
[2]

sylweek [ Pretorianin ]

nie spala sie.

04.10.2004
09:41
[3]

bukers [ Konsul ]

NO JASNE, ZE sie nie spala!!!

04.10.2004
09:41
[4]

bukers [ Konsul ]

no ale jakość może być mierna :/

04.10.2004
11:48
[5]

Daark [ Konsul ]

Dzięki pytam bo kumpel tak spalił swoje głosniki co prawda jakieś mediatech czy coś takiego ale wolałem sie upewnić

04.10.2004
14:35
[6]

winner [ Generaďż˝ ]

a po co je tak żyłować , ja mam Z-680 i nigdy nirobie czegoś takiego idkręcam Z-680 na pół gwizdla na wyświetlaczu a reszte reguluje we właściwościach kary, niewiem niespalą sie ale napewno bedą przeciążone zbyt dużo, ponieważ po podłączrniu takie zestawu np. do konsoli tak dużej mocy nieosiąga sie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.