Daark [ Konsul ]
Logitech Z - 5300 i poziom głośności
Mam takie pytanie czy podnosząc poziom głośności na maxa we własciwościach karty dźwiękowej a następnie dając głośniki na maxa moge je spalić ? Nie wiem na jaką wartość bezpiecznie ustawić głośność na karcie bo chiałbym zobaczyć jak te głośniczki grają na full
sylweek [ Pretorianin ]
nie spala sie.
bukers [ Konsul ]
NO JASNE, ZE sie nie spala!!!
bukers [ Konsul ]
no ale jakość może być mierna :/
Daark [ Konsul ]
Dzięki pytam bo kumpel tak spalił swoje głosniki co prawda jakieś mediatech czy coś takiego ale wolałem sie upewnić
winner [ Generaďż˝ ]
a po co je tak żyłować , ja mam Z-680 i nigdy nirobie czegoś takiego idkręcam Z-680 na pół gwizdla na wyświetlaczu a reszte reguluje we właściwościach kary, niewiem niespalą sie ale napewno bedą przeciążone zbyt dużo, ponieważ po podłączrniu takie zestawu np. do konsoli tak dużej mocy nieosiąga sie.