GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Filmożercy - Jaki to film? Część 24

04.10.2004
00:42
[1]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Filmożercy - Jaki to film? Część 24

TRADYCYJNIE PROPONUJE ZACZAC OD PRZEJRZENIA REGULAMINU :)

Regulamin sciagniety :-)
Oryginal by --- Screenersi & itp.
Modified by --- Filmożercy.

ZASADA NACZELNA:
Odgadujemy tytuł filmu na podstawie zamieszczonego kadru.

1. Nie wolno dodawać zdjęcia zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora)
2. Po zadaniu obrazka przez autora, uczestnicy mają minutę (wg zegara GOLa) na poprawną odpowiedź. Nagradzani punktami zostją wszyscy, którzy udzielą prawidłowej odpowiedzi w minucie (liczącej w momencie podania pierwszej poprawnej odpowiedzi). Jeżeli natomiast takowa nie padnie czekamy w myśl zasad na poprawną odpowiedź i od tego momentu liczy się GOLową minutę, bądź następuje seria podpowiedzi. Osoby, które odpowiedzą po "deadline'ie" nie otrzymują punktów.
3. Zdjęcie może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł poprzedniego filmu jako pierwsza (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
4. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje zdjęcie.
5. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejne zdjęcie. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następne zdjęcie lub przekazać to prawo na kogoś innego.
6. Osoba dająca zdjęcie ustala, czy żąda dokładny tytuł filmu i w jakim języku (angielskim lub polskim).
7. W zabawie udział biorą tylko i wyłącznie filmy po kinowej/DVD/VHS premierze, niekoniecznie w naszym kraju. Zawsze podajemy angielski (lub w wyjatkowych przypadkach polski) tytul filmu. Jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy.
8. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
9. W jednym poście podajemy tylko jeden tytuł filmu, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem, ale także jednym.
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
11. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci i wyjątkowo ambitnych produkcji :-)
13. Nie przycinamy kadrów :) Bo to kadrowanie:)
14. Nie edytujemy postów z odpowiedzią.
15. Nie wolno dawać zdjęć z napisów początkowych/końcowych :)
16. Ne wolno używać skrótów.
17. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
18. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli

ODCINEK SPONSOROWANY PRZEZ NIEJAKIEGO PAZUZU :)

KINOMANIACY :
56 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
27 -- garrett
24 -- CHESTER80
19 -- gacek
17 -- Lechiander -- Smoleń
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
11 -- Stranger
10 -- Tzymische -- Aceofbase
09 -- Coy2K -- pizmak
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- Crash8462 -- kwapiszon
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Justa_
03 -- Yos_sarian -- Kush -- PrEd4ToR -- vorsten
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- kozia -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl

Poprzednia czesc:

04.10.2004
00:43
[2]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

kwapiszon daje zdjecie

04.10.2004
00:46
[3]

kwapiszon [ Centurion ]

Taki tam pseudoklasyk...

04.10.2004
00:48
[4]

pizmak [ Pretorianin ]

łeee... coraz dziwniejsze te filmy... nic tu po mnie, narka ; )

04.10.2004
00:51
[5]

kwapiszon [ Centurion ]

No dalej, dalej, zaraz ide spać i się nigdy nie dowiecie :)

04.10.2004
00:51
[6]

Smoleń [ Konsul ]

kwapiszon, jakaś podpowiedź by się przydała, bo nam się ludzie wykruszają

04.10.2004
00:53
[7]

kwapiszon [ Centurion ]

Nie wiem czy to wiele pomaga, ale nieźle wygląda.

04.10.2004
00:56
[8]

Justa__ [ kreska kreska ]

miłość, szmaragd i krokodyl? :)

04.10.2004
00:57
[9]

kwapiszon [ Centurion ]

Justa --> +1, choć nie wiem jak pokrętnymi drogami chodzą myśli osoby, która to zgadła po tych 2 fotach :)

04.10.2004
00:59
[10]

Justa__ [ kreska kreska ]

poznałam po drugim zdjęciu :) zaraz coś wrzuce

04.10.2004
01:04
[11]

Smoleń [ Konsul ]

czekamy

04.10.2004
01:05
smile
[12]

Justa__ [ kreska kreska ]

mam nadzieje że nie było :>

56 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
27 -- garrett
24 -- CHESTER80
19 -- gacek
17 -- Lechiander -- Smoleń
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
11 -- Stranger
10 -- Tzymische -- Aceofbase
09 -- Coy2K -- pizmak
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- Crash8462 -- kwapiszon -- Justa
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal
03 -- Yos_sarian -- Kush -- PrEd4ToR -- vorsten
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- kozia -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl

04.10.2004
01:05
[13]

Kozia [ Generał Krokiecik ]

Szkola uczuc

04.10.2004
01:05
smile
[14]

pizmak [ Pretorianin ]

a walk to remember

04.10.2004
01:06
[15]

Smoleń [ Konsul ]

Szkola uczuć

04.10.2004
01:07
smile
[16]

Justa__ [ kreska kreska ]

cholera, za łatwe :P

Kozia, pizmak +1

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 01:06:17]

04.10.2004
01:07
[17]

Kozia [ Generał Krokiecik ]

Oglada sie te wyciskacze lez, co :P ?

04.10.2004
01:08
smile
[18]

pizmak [ Pretorianin ]

Czasami trzeba sie poswiecic ; p

04.10.2004
01:09
[19]

Justa__ [ kreska kreska ]

liczylam na to że nikt nie oglada tego :)

04.10.2004
01:09
[20]

Kozia [ Generał Krokiecik ]


56 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
27 -- garrett
24 -- CHESTER80
19 -- gacek
17 -- Lechiander -- Smoleń
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
11 -- Stranger
10 -- Tzymische -- Aceofbase -- pizmak
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- Crash8462 -- kwapiszon -- Justa
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal
03 -- Yos_sarian -- Kush -- PrEd4ToR -- vorsten -- Kozia
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl

04.10.2004
01:10
[21]

CHESTER80 [ no legend ]

Milczenie owiec ?

04.10.2004
01:10
[22]

pizmak [ Pretorianin ]

milczenie owiec ?

04.10.2004
01:10
[23]

Smoleń [ Konsul ]

milczenie owiec

04.10.2004
01:11
[24]

Kozia [ Generał Krokiecik ]

Wiedzialam, wiedzialam, ze trzeba cos trudniejszego :P

Wszyscy po punkciku :)

04.10.2004
01:14
smile
[25]

CHESTER80 [ no legend ]

56 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
27 -- garrett
24 -- CHESTER80
19 -- gacek
18 -- Smoleń
17 -- Lechiander --
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
11 -- Stranger -- pizmak
10 -- Tzymische -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- Crash8462 -- kwapiszon -- Justa
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal
03 -- Yos_sarian -- Kush -- PrEd4ToR -- vorsten -- Kozia
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl

04.10.2004
01:14
[26]

Smoleń [ Konsul ]

amelia??

04.10.2004
01:14
smile
[27]

CHESTER80 [ no legend ]

O FUCK !!! Niedoałem sobie punkta !!!

04.10.2004
01:15
[28]

Smoleń [ Konsul ]

trudno, przepadło ;P

04.10.2004
01:15
smile
[29]

CHESTER80 [ no legend ]

Smoleń ---> +1 , he he

04.10.2004
01:16
[30]

Smoleń [ Konsul ]

56 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
27 -- garrett
25 -- CHESTER80
19 -- gacek -- Smoleń
17 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
11 -- Stranger -- pizmak
10 -- Tzymische -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- Crash8462 -- kwapiszon -- Justa
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal
03 -- Yos_sarian -- Kush -- PrEd4ToR -- vorsten -- Kozia
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl


to coś takiego teraz , chyba łatwe

04.10.2004
01:18
[31]

CHESTER80 [ no legend ]

nie wiem....

04.10.2004
01:19
[32]

Smoleń [ Konsul ]

pomocnicze zdjęcie

04.10.2004
01:21
smile
[33]

Smoleń [ Konsul ]

jeszcze jedno, powinno już rozświetlić wasze horyzonty filmowe ;P

04.10.2004
01:22
smile
[34]

Justa__ [ kreska kreska ]

nie, nadal nic :>

04.10.2004
01:24
[35]

Smoleń [ Konsul ]

ale to już chyba wyjaśnia wszystko

04.10.2004
01:25
[36]

Kozia [ Generał Krokiecik ]

Blow ?

04.10.2004
01:25
[37]

Smoleń [ Konsul ]

Kozia +1 bravo

04.10.2004
01:27
[38]

Kozia [ Generał Krokiecik ]

Blow to strasznie popularne jest :P
Juz chyba ze trzy razy bylo :P

56 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
27 -- garrett
25 -- CHESTER80
19 -- gacek -- Smoleń
17 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
11 -- Stranger -- pizmak
10 -- Tzymische -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- Crash8462 -- kwapiszon -- Justa
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia
03 -- Yos_sarian -- Kush -- PrEd4ToR -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl

04.10.2004
01:30
smile
[39]

Smoleń [ Konsul ]

Kozia --> dobiłeś mnie tym zdjęciem,

ide w kimono, trzymajcie się, nara

04.10.2004
01:30
[40]

Justa__ [ kreska kreska ]

pewnie nie Tajemniczy ogród? :)

04.10.2004
01:32
[41]

Kozia [ Generał Krokiecik ]

Smolen ja przysiegam, jak jeszcze ktos mnie wezmie za faceta to pogryze :P

Justa ---) Nie, nie. W ogole nie ten gatunek :)

04.10.2004
01:33
smile
[42]

pizmak [ Pretorianin ]

heheh plec piekna dochodzi do glosu... tylko czemu dopiero tak pozno ? ; p

04.10.2004
01:34
[43]

Kozia [ Generał Krokiecik ]

No zgadnijcie szybkoo :P
Ja tez chce sobie cos zgadnac :P

04.10.2004
01:35
[44]

Justa__ [ kreska kreska ]

może inne zdjecie? bo nie wiem :|

04.10.2004
01:36
[45]

Kozia [ Generał Krokiecik ]

Ja poszukam jakiegos innego zdjecia, a na razie podpowiedz :

Jest to film na podstawie ksiazki Stephena Kinga

04.10.2004
01:37
[46]

pizmak [ Pretorianin ]

alice ? or something like that ; )

04.10.2004
01:40
[47]

pizmak [ Pretorianin ]

Carrie ?

04.10.2004
01:41
[48]

Kozia [ Generał Krokiecik ]

pizmak --) Zaden z tych filmow :)

04.10.2004
01:44
[49]

pizmak [ Pretorianin ]

miasteczko salem ? ; ]

troche tego za duzo zeby zgadywac; ]

04.10.2004
01:45
[50]

Kozia [ Generał Krokiecik ]

Film jest o pewnym domie. Oczywiscie nawiedzonym :)

04.10.2004
01:47
[51]

Justa__ [ kreska kreska ]


nawiedzony?

04.10.2004
01:48
[52]

Kozia [ Generał Krokiecik ]

Nie :)

Nazwa tego domu pochodzi od pewnego od nazwy rosliny

04.10.2004
01:49
[53]

pizmak [ Pretorianin ]

Pet Sematary ?

04.10.2004
01:53
[54]

pizmak [ Pretorianin ]

Rose Red !

04.10.2004
01:54
[55]

Kozia [ Generał Krokiecik ]

Nie.
Juz nie wiem jak wam podpowiadac :)

04.10.2004
01:55
[56]

Kozia [ Generał Krokiecik ]

Nooo :)

pizmakk w koncu :P

04.10.2004
01:56
smile
[57]

pizmak [ Pretorianin ]

Dobra, daruj nam, pozno juz ;-)

04.10.2004
01:57
[58]

Justa__ [ kreska kreska ]

no nareszcie, a teraz poprosze coś prostego :)

04.10.2004
01:57
[59]

pizmak [ Pretorianin ]

56 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
27 -- garrett
25 -- CHESTER80
19 -- gacek -- Smoleń
17 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak
11 -- Stranger
10 -- Tzymische -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- Crash8462 -- kwapiszon -- Justa
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia
03 -- Yos_sarian -- Kush -- PrEd4ToR -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl

Bardzo latwe i lajtowe.... tylko chyba nie ma juz kto grac ? : )

04.10.2004
02:02
[60]

pizmak [ Pretorianin ]

no co z wami... ? Film nakrecony na podstawie bajki ; )

04.10.2004
02:03
[61]

Kozia [ Generał Krokiecik ]

Ja nie wiem :>

04.10.2004
02:05
[62]

pizmak [ Pretorianin ]

eh.. trzeba bedzie konczyc ta zabawe... ; p

04.10.2004
02:06
[63]

Justa__ [ kreska kreska ]

josie i kociaki :)

04.10.2004
02:08
smile
[64]

pizmak [ Pretorianin ]

Justa__ + 1 ; )

Ja ide spac, milej zabawy dziewczyny ; p

04.10.2004
02:11
smile
[65]

Justa__ [ kreska kreska ]

może to będzie trudniejsze :P

56 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
27 -- garrett
25 -- CHESTER80
19 -- gacek -- Smoleń
17 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak
11 -- Stranger
10 -- Tzymische -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Justa
05 -- Crash8462 -- kwapiszon
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia
03 -- Yos_sarian -- Kush -- PrEd4ToR -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl

04.10.2004
02:11
[66]

Kozia [ Generał Krokiecik ]

Justa daj cos jeszcze, pomyslimy :)

04.10.2004
02:15
[67]

Justa__ [ kreska kreska ]

tamto moze byc za małe wiec wrzucam drugie zdjęcie

04.10.2004
02:15
[68]

Kozia [ Generał Krokiecik ]

Daleko od nieba ?

04.10.2004
02:17
[69]

Justa__ [ kreska kreska ]

bardzo daleko od nieba :) pudło

04.10.2004
02:18
[70]

Kozia [ Generał Krokiecik ]

Pojecia nie mam :/

04.10.2004
02:26
[71]

Justa__ [ kreska kreska ]

film o narkotykach, seksie i dorastaniu :)

ide spać, Kozia zostajesz sama na polu bitwy :>

04.10.2004
02:27
[72]

Kozia [ Generał Krokiecik ]

No nie, kochanie jestescie :p Jak nic :P

04.10.2004
06:32
[73]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

thirteen ?

04.10.2004
07:57
smile
[74]

Lechiander [ Wardancer ]

Czy czekamy na Justę? Jest szansa, że się z rana pojawi? A w ogóle to ile jest tu rannych ptaszków?
Chciałbym zacząć już. :-)

04.10.2004
08:01
[75]

vorsten [ Konsul ]

Justa ma jeszcze 5 minut i niech ktoś inny daję zagadkę ;D

04.10.2004
08:04
[76]

Lechiander [ Wardancer ]

Tylko niech napisze, że wrzuca, coby 5 na raz nie dało. :-)

04.10.2004
08:05
smile
[77]

Justa__ [ kreska kreska ]

no jestem jestem :P

PrEd4ToR +1

04.10.2004
08:09
smile
[78]

Lechiander [ Wardancer ]

A Predek jest? :-)

04.10.2004
08:24
smile
[79]

Justa__ [ kreska kreska ]

chyba go nie ma :> wrzućcie coś bo zasypiam przed kompem
zzzZZZZZZZ

04.10.2004
08:25
smile
[80]

Lechiander [ Wardancer ]

Popieram!

04.10.2004
08:27
[81]

vorsten [ Konsul ]

to ja wrzucę, w8 3 minuty

04.10.2004
08:29
[82]

vorsten [ Konsul ]

Coś łatwego ==>

56 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
27 -- garrett
25 -- CHESTER80
19 -- gacek -- Smoleń
17 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak
11 -- Stranger
10 -- Tzymische -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Justa
05 -- Crash8462 -- kwapiszon
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia -- PrEd4ToR
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl

04.10.2004
08:30
smile
[83]

Crash8462 [ Night Elf ]

Wlasnie mam lekcje informatyki i gosci wyszedl wiec na chwile wpadlem !!!

04.10.2004
08:30
[84]

Lechiander [ Wardancer ]

Hero

04.10.2004
08:30
[85]

Crash8462 [ Night Elf ]

Hero

04.10.2004
08:30
[86]

garrett [ realny nie realny ]

hero

04.10.2004
08:31
[87]

Justa__ [ kreska kreska ]

no i zaspałam :|

04.10.2004
08:32
[88]

Crash8462 [ Night Elf ]

prztczajony tygrys ukryty smok ???

04.10.2004
08:34
[89]

garrett [ realny nie realny ]

ewentualnie jeszcze House of Flying Daggers

04.10.2004
08:34
[90]

vorsten [ Konsul ]

Lechiander, Crash8462, garrett ... +1 :P

04.10.2004
08:36
[91]

LooZAaK [ Centurion ]

Skąd biezecie screeeny z filmów ??

04.10.2004
08:40
[92]

Lechiander [ Wardancer ]

56 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
28 -- garrett
25 -- CHESTER80
19 -- gacek -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak
11 -- Stranger
10 -- Tzymische -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Justa -- Crash8462
05 -- kwapiszon
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia -- PrEd4ToR
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl

Tytuł oryginalny proszę. A w ogóle to klasyka! :-) Łatwe powinno być. bardzo.

04.10.2004
08:41
smile
[93]

garrett [ realny nie realny ]

blade runner ? :)

04.10.2004
08:42
smile
[94]

Lechiander [ Wardancer ]

Dlaczego ja wiedzialem, że garret zgadnie? :-)

Muszę z innego gatunku dawać filmy. :-P :-)

04.10.2004
08:45
smile
[95]

garrett [ realny nie realny ]

Lechu --> przypadek :))

56 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
29 -- garrett
25 -- CHESTER80
19 -- gacek -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak
11 -- Stranger
10 -- Tzymische -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Justa -- Crash8462
05 -- kwapiszon
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia -- PrEd4ToR
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl

tytuł oryginalny prosze, zdjecie takie sobie ale nie latwo znalezc fotki z tego filmu ale sam film jest bardzo dobry i powinniscie byli widzieć :)

04.10.2004
08:46
[96]

TzymischePL [ Senator ]

Split second po naszymu W mgnieniu Oka

04.10.2004
08:47
[97]

Lechiander [ Wardancer ]

Beyond Justice

04.10.2004
08:47
[98]

TzymischePL [ Senator ]

Garrett ===> Na kilometr widac ze to ten film. ale trza bylo dac partnera Hauera :) albo zone "glownego monstrum" to by bylo trudniej :D

04.10.2004
08:48
[99]

garrett [ realny nie realny ]

Tzymische + 1

stary, dobry film z mistrzem Haurem :)

04.10.2004
08:49
[100]

Lechiander [ Wardancer ]

Jak zwykle pomerdało mi się. :)

04.10.2004
08:59
[101]

TzymischePL [ Senator ]

56 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
29 -- garrett
25 -- CHESTER80
19 -- gacek -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak
11 -- Stranger -- Tzymische
10 -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Justa -- Crash8462
05 -- kwapiszon
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia -- PrEd4ToR
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl

Cos prostego. Ale uwaga. Chodzi o PELNY tytul wraz z podtytulem i numerem czesci. Najchetniej w wersji angielskiej...

04.10.2004
09:03
[102]

vorsten [ Konsul ]

Któraś część "Planety Małp"?

04.10.2004
09:04
[103]

TzymischePL [ Senator ]

vorsten ===> Absolutnie nie.

04.10.2004
09:07
[104]

gacek [ Litzmannstadt ]

Witam. A może Grrrrrr

04.10.2004
09:11
smile
[105]

garrett [ realny nie realny ]

kurde ale dales :) bede strzelał : podtytul i numer serii oraz sceneria i dziwna panienka sugerują cykl sf. Numer serii to pewnie star trek a zima na obrazku sugeruje Star Trek VI: The Undiscovered Country :)))) Ale to tylko strzał, moze jakas odpowiedz ?

04.10.2004
09:11
[106]

TzymischePL [ Senator ]

gacek ===> nie :) grrrrry nie :)

04.10.2004
09:12
[107]

TzymischePL [ Senator ]

garrett +1


IMHO: Najlepsza czesc ST the Movie...

04.10.2004
09:13
smile
[108]

garrett [ realny nie realny ]

fuck :) zgadlem :P

04.10.2004
09:16
smile
[109]

garrett [ realny nie realny ]

56 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
30 -- garrett
25 -- CHESTER80
19 -- gacek -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak
11 -- Stranger -- Tzymische
10 -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Justa -- Crash8462
05 -- kwapiszon
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia -- PrEd4ToR
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl

to moze to :) ?

04.10.2004
09:24
smile
[110]

gacek [ Litzmannstadt ]

Przeminęło z wiatrem :)

04.10.2004
09:25
[111]

TzymischePL [ Senator ]

podopowiedz ?

04.10.2004
09:26
smile
[112]

garrett [ realny nie realny ]

ta fotka raczej eliminuje Przeminelo z Wiatrem :)

wersji dvd z tym filmem jest chyba z 5 :)

04.10.2004
09:27
[113]

Justa__ [ kreska kreska ]

kobieta zmienną jest? :))

04.10.2004
09:28
[114]

vorsten [ Konsul ]

Frankenshtain?

04.10.2004
09:30
[115]

TzymischePL [ Senator ]

eeeee hmmm ugh ...

04.10.2004
09:32
smile
[116]

garrett [ realny nie realny ]

akcja się dzieje w średniowieczu :):)

04.10.2004
09:35
smile
[117]

Justa__ [ kreska kreska ]

oooo!
nadal nie wiem :>

04.10.2004
09:36
[118]

gacek [ Litzmannstadt ]

Kościół ??

04.10.2004
09:39
[119]

garrett [ realny nie realny ]

to jeszce fotka :)

04.10.2004
09:39
[120]

TzymischePL [ Senator ]

Evil Dead 3: Army of Darkness

04.10.2004
09:40
[121]

gacek [ Litzmannstadt ]

13 wojownik

04.10.2004
09:40
[122]

TzymischePL [ Senator ]

ta kobita mnie zmylila :)

04.10.2004
09:41
smile
[123]

garrett [ realny nie realny ]

no :)

Tzymische + 1

04.10.2004
09:43
[124]

TzymischePL [ Senator ]

trza bylo odrazu dac 3 albo 4 foto :)

04.10.2004
09:52
[125]

TzymischePL [ Senator ]

jeszcze sekundka bo musialem udawac ze pracuje :)

04.10.2004
09:55
[126]

TzymischePL [ Senator ]

56 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
30 -- garrett
25 -- CHESTER80
19 -- gacek -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak -- Tzymische
11 -- Stranger
10 -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Justa -- Crash8462
05 -- kwapiszon
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia -- PrEd4ToR
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl


To sie nie dzieje w sredniowieczu. Dosyc proste. Ale czasu malo.

04.10.2004
09:56
[127]

garrett [ realny nie realny ]

pan wołodyjowski :):):) ..to nie jest proste

04.10.2004
09:57
[128]

TzymischePL [ Senator ]

nie to nie jest Pan Wolodyjowski, ani potop ani nic polskiego.

akcja dzieje sie troche pozniej :)

04.10.2004
10:00
[129]

megaabol [ Generaďż˝ ]

To jest Brigirh Bardo ?? niewiem jak to sie pisze ?? :)

04.10.2004
10:01
[130]

TzymischePL [ Senator ]

nie to nie jest BB. Znaczy nie przypominam sobie zeby w tym filmie grala...

04.10.2004
10:02
[131]

megaabol [ Generaďż˝ ]

a może sofia loren :) ??

04.10.2004
10:03
[132]

TzymischePL [ Senator ]

Raczej bym powiedzial ze mniej znana :D

04.10.2004
10:03
[133]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

jestem jestem :›› po tej zagadce moge dac swoja zalegla ?

04.10.2004
10:05
[134]

TzymischePL [ Senator ]

PrEd4ToR ===> jasne.... jesli ta zgadniesz :)

04.10.2004
10:05
[135]

megaabol [ Generaďż˝ ]

To europejski film :) ??

04.10.2004
10:08
smile
[136]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Krzyżacy

04.10.2004
10:09
smile
[137]

megaabol [ Generaďż˝ ]

ups błąd to nic polskiego przecież :)

04.10.2004
10:10
[138]

megaabol [ Generaďż˝ ]

A to jest komedia , romans, sensacja ??

04.10.2004
10:12
[139]

TzymischePL [ Senator ]

amerykanski ale akcja w europie.
Wg jednej ze stron Thriller :P ale akcja-sensacja :) wojenny :D

04.10.2004
10:16
[140]

TzymischePL [ Senator ]

nooo dobra.

04.10.2004
10:17
[141]

TzymischePL [ Senator ]

zdjecie bo sie nie wkleilo :/

04.10.2004
10:18
[142]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Where Eagles Dare - Tylko dla orłów.

04.10.2004
10:19
[143]

TzymischePL [ Senator ]

kurna jeszcze raz

04.10.2004
10:19
[144]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Ahhh.. uwielbiam ten film.

04.10.2004
10:19
[145]

TzymischePL [ Senator ]

U.V.Impaler ==> +1

04.10.2004
10:20
[146]

TzymischePL [ Senator ]

U.V. Impaler ===> Ja tez :) Mowilem ze proste :)

04.10.2004
10:20
smile
[147]

megaabol [ Generaďż˝ ]

I tak bym nie wiedział :P

04.10.2004
10:26
[148]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

56 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
30 -- garrett
25 -- CHESTER80
19 -- gacek -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak -- Tzymische
11 -- Stranger
10 -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Justa -- Crash8462
05 -- kwapiszon
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia -- PrEd4ToR
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- U.V. Impaler

04.10.2004
10:27
smile
[149]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Przede wszystkim podpowiedź :D

04.10.2004
10:28
smile
[150]

soze [ sick off it all ]

dracula :)))

04.10.2004
10:28
[151]

ZARA [ Generaďż˝ ]


cień wampira

04.10.2004
10:28
[152]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Jeden z najlepszych filmów grozy o wampirze a już na pewno kultowa pozycja dla fanów opowieści o Drakuli. Film niemy.

04.10.2004
10:29
[153]

Justa__ [ kreska kreska ]

Dracula? :)

04.10.2004
10:30
[154]

ZARA [ Generaďż˝ ]


nosferatu ?

04.10.2004
10:30
smile
[155]

soze [ sick off it all ]

szczerze podziwiam was wtym watku!:D czesc ztych filmow widziałem ale zupełnie niekojarze po screenach...i wielu z nich niemiałem przyjemnosci blizej poznac!:))

04.10.2004
10:30
[156]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

ZARA +1.

04.10.2004
10:31
[157]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Draculi i Cinderella

04.10.2004
10:33
smile
[158]

ZARA [ Generaďż˝ ]



57 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
30 -- garrett
25 -- CHESTER80
19 -- gacek -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak -- Tzymische
11 -- Stranger
10 -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Justa -- Crash8462
05 -- kwapiszon
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia -- PrEd4ToR
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- U.V. Impaler

04.10.2004
10:34
[159]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Conan brabarzyńca

04.10.2004
10:34
[160]

Justa__ [ kreska kreska ]


conan

04.10.2004
10:34
[161]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Conan the Destroyer.

04.10.2004
10:35
smile
[162]

ZARA [ Generaďż˝ ]


megaabol, Justa__ +1

04.10.2004
10:36
[163]

megaabol [ Generaďż˝ ]

To kto ma założyc nowy ??

04.10.2004
10:38
[164]

Justa__ [ kreska kreska ]

ty, chyba że nie chcesz to moge ja

04.10.2004
10:38
smile
[165]

garrett [ realny nie realny ]

ZARA --> bys sie wstydzil dawac takie jak mnie nie ma :):):)

04.10.2004
10:39
[166]

megaabol [ Generaďż˝ ]

oki założe :D

04.10.2004
10:39
[167]

garrett [ realny nie realny ]

ZARA --> bys sie wstydzil dawac takie jak mnie nie ma :):):)

04.10.2004
10:39
smile
[168]

megaabol [ Generaďż˝ ]

57 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
30 -- garrett
25 -- CHESTER80
19 -- gacek -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak -- Tzymische
11 -- Stranger
10 -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re -- Justa
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Crash8462
05 -- kwapiszon
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia -- PrEd4ToR
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- U.V. Impaler -- megaabol --



04.10.2004
10:40
[169]

garrett [ realny nie realny ]

boondock saints

04.10.2004
10:43
smile
[170]

megaabol [ Generaďż˝ ]

garrett ---> +1 musze dawać trudniejsze :D

04.10.2004
10:45
smile
[171]

garrett [ realny nie realny ]

57 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
31 -- garrett
25 -- CHESTER80
19 -- gacek -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak -- Tzymische
11 -- Stranger
10 -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re -- Justa
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Crash8462
05 -- kwapiszon
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia -- PrEd4ToR
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- U.V. Impaler -- megaabol --

04.10.2004
10:45
[172]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Dzień Apokalipsy ??

04.10.2004
10:46
[173]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Black Hawk Down.

04.10.2004
10:46
[174]

ZARA [ Generaďż˝ ]


black hawk down

04.10.2004
10:46
[175]

Justa__ [ kreska kreska ]

helikopter w ogniu? :)

04.10.2004
10:49
smile
[176]

garrett [ realny nie realny ]

U.V. Impaler + 1 i obrazek

ZARA, Justa +1

04.10.2004
10:53
[177]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

58 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
31 -- garrett
25 -- CHESTER80
19 -- gacek -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak -- Tzymische
11 -- Stranger
10 -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...* -- Justa
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Crash8462
05 -- kwapiszon
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia -- PrEd4ToR
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- U.V. Impaler
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol --

04.10.2004
10:53
[178]

ZARA [ Generaďż˝ ]


requiem for a dream

04.10.2004
10:53
[179]

gacek [ Litzmannstadt ]

requiem dla snu

04.10.2004
10:56
[180]

ZARA [ Generaďż˝ ]


Jesli odgadłem to prosilbym gacka o wstawianie screena bo mi zaraz autobus ucieknie, narazie.

04.10.2004
10:57
[181]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

ZARA, gacek +1.

04.10.2004
10:57
[182]

gacek [ Litzmannstadt ]

Sie robi ZARA

04.10.2004
10:59
smile
[183]

gacek [ Litzmannstadt ]

59 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
31 -- garrett
25 -- CHESTER80
20 -- gacek
19 -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak -- Tzymische
11 -- Stranger
10 -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...* -- Justa
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Crash8462
05 -- kwapiszon
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia -- PrEd4ToR
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- U.V. Impaler
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol --


No to prosze bardzo

04.10.2004
11:02
[184]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

freddy vs jason ?

04.10.2004
11:03
[185]

Justa__ [ kreska kreska ]

Freddy vs. Jason :)

04.10.2004
11:04
smile
[186]

gacek [ Litzmannstadt ]

PrEd4ToR >>> co tak długo :) + 1

04.10.2004
11:13
[187]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

ok screen 1st class :›
co to za film panie i panowie ?

59 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
31 -- garrett
25 -- CHESTER80
20 -- gacek
19 -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak -- Tzymische
11 -- Stranger
10 -- Aceofbase
09 -- Coy2K -- Justa
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Crash8462
05 -- kwapiszon -- PrEd4ToR
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia --
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- U.V. Impaler
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol --

Juscie tez sie nalezy +1, bo wiedziala. :› mam nadzieje ze nie bedzie sprzeciwow ? :›

04.10.2004
11:14
smile
[188]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

to kpina jakas...a nadzieja matka glupich:PPPP trzymajcie sie regulaminu:PP

04.10.2004
11:14
[189]

garrett [ realny nie realny ]

PrEd4ToR --> liczy sie ta sama minuta :)

04.10.2004
11:14
[190]

gacek [ Litzmannstadt ]

PrEd4ToR >>> niestety nie powinna dostać punktu, ponieważ tylko osoby co zgadły w tej samej minucie :( taki regulamin

04.10.2004
11:14
[191]

gacek [ Litzmannstadt ]

taxi

04.10.2004
11:15
[192]

gacek [ Litzmannstadt ]

taxi 2 :)

04.10.2004
11:18
[193]

Justa__ [ kreska kreska ]

PrEd4ToR ja nie mam nic przeciwko, ale regulamin nie pozwala :>

04.10.2004
11:18
[194]

garrett [ realny nie realny ]

albo taxi 3 :)

04.10.2004
11:21
[195]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

ok poprawciie to kto tam zgadnie :›

narazie nikt nie jest nawet blisko :P

04.10.2004
11:22
[196]

garrett [ realny nie realny ]

ale to francuzik na fotce :) ?

moze Przyjaciel Gangstera ?

04.10.2004
11:23
smile
[197]

legrooch [ Legend ]


Wasabi?

04.10.2004
11:24
[198]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

dzien dobry
wasabi?

04.10.2004
11:24
[199]

gacek [ Litzmannstadt ]

Wasabi - Hubert zawodowiec

04.10.2004
11:27
[200]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

zły duch?

04.10.2004
11:28
smile
[201]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

legrooch tak jest +1

04.10.2004
11:31
smile
[202]

gacek [ Litzmannstadt ]

Nigdzie nie widze takiego tytułu jak on podał :P

04.10.2004
11:33
smile
[203]

legrooch [ Legend ]

To będzie coś prostego :)
Klasyk!

59 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
31 -- garrett
25 -- CHESTER80
20 -- gacek
19 -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak -- Tzymische
11 -- Stranger
10 -- Aceofbase
09 -- Coy2K -- Justa
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Crash8462
05 -- kwapiszon -- PrEd4ToR
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia --
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- U.V. Impaler --
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- legrooch --

04.10.2004
11:33
[204]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Znikajacy Punkt:)) juscie - 1

04.10.2004
11:34
[205]

legrooch [ Legend ]


Tu masz ten tytuł. Polskie gówno się nie liczy :P

04.10.2004
11:34
smile
[206]

legrooch [ Legend ]


ILEK ==> Wiedziałem że będziesz pierwszy :)
Challenger :>

04.10.2004
11:36
[207]

Coolabor [ Poseł ]

mistrz kierownicy ucieka :D

04.10.2004
11:38
smile
[208]

legrooch [ Legend ]


Coolabor ==> Smokey and the Bandit nie miał prawa leżeć nawet na tej samej półce w wypożyczalni :)

04.10.2004
11:38
smile
[209]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

to ja moze cos latwego:))

59 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
31 -- garrett
25 -- CHESTER80
20 -- gacek
19 -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak -- Tzymische
11 -- Stranger
10 -- Aceofbase
09 -- Coy2K -- ILEK
08 -- *...:::JaRo:::...* -- Justa
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Crash8462
05 -- kwapiszon -- PrEd4ToR
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia --
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- U.V. Impaler --
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- legrooch --

04.10.2004
11:38
smile
[210]

legrooch [ Legend ]


Twierdza?

04.10.2004
11:39
[211]

TzymischePL [ Senator ]

Wyglada mi to na
The Rock a po naszymu Twierdza

04.10.2004
11:39
[212]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

legrooch + 1

04.10.2004
11:39
[213]

Coolabor [ Poseł ]

twierdza

04.10.2004
11:40
[214]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

a nie jakis brudny harry?

04.10.2004
11:40
[215]

TzymischePL [ Senator ]

chociaz chyba nie. Te samochody w tle to chyba wczesniejsze lata ...

04.10.2004
11:44
[216]

Coolabor [ Poseł ]

bo tylko staroci na rozwalkę nie jest szkoda :)

04.10.2004
11:44
smile
[217]

legrooch [ Legend ]

Banał :)

59 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
31 -- garrett
25 -- CHESTER80
20 -- gacek
19 -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak -- Tzymische
11 -- Stranger
10 -- Aceofbase
09 -- Coy2K -- ILEK
08 -- *...:::JaRo:::...* -- Justa
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Crash8462
05 -- kwapiszon -- PrEd4ToR
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia --
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- U.V. Impaler -- legrooch --
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol --

04.10.2004
11:45
[218]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Biel :D ??

04.10.2004
11:45
[219]

garrett [ realny nie realny ]

aaa mam biały obrazek

04.10.2004
11:46
[220]

TzymischePL [ Senator ]

Wielki Biel-kit ?

04.10.2004
11:46
[221]

Coolabor [ Poseł ]

trzy kolory: bialy

04.10.2004
11:47
[222]

TzymischePL [ Senator ]

Gliniarz z Biel Hill ?

04.10.2004
11:47
[223]

legrooch [ Legend ]

Sorki, coś się zrypało... :/

04.10.2004
11:48
[224]

gacek [ Litzmannstadt ]

biały kieł :)

04.10.2004
11:48
smile
[225]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

mam wysypke na takie filmy

04.10.2004
11:49
[226]

TzymischePL [ Senator ]

ooo kurde :-)

04.10.2004
11:50
smile
[227]

legrooch [ Legend ]


Wybacz, ale to nie ma być nabijanie rankingu, tylko zagadka.
Ten film jest jednym z najbardziej znanych filmów lat 70.
Matrixa zgadnąć to żaden problem.

04.10.2004
11:50
[228]

Justa__ [ kreska kreska ]

po screenie widac że film pierwsza klasa, niestety nie znam :))

04.10.2004
11:50
[229]

Coolabor [ Poseł ]

Grease

04.10.2004
11:51
smile
[230]

legrooch [ Legend ]

Specjalnie dałem jedną z postaci drugoplanowych, bo inaczej to każdy w ciemno by zgadł.

Coolabor ==> Brawo!

04.10.2004
11:53
[231]

TzymischePL [ Senator ]

legrooch ===> Ale mimo wszystko przesadziles z tym "Ten film jest jednym z najbardziej znanych filmów lat 70. " ...

04.10.2004
11:54
smile
[232]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

no nie przesadzil. ladna zagadka ale musicali.. brrrrr

04.10.2004
11:54
smile
[233]

legrooch [ Legend ]


TzymischePL ==>Que? Nie znasz go? Znasz kogoś kto nie zna tego tytułu?

04.10.2004
11:56
[234]

Coolabor [ Poseł ]

prosze

59 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
31 -- garrett
25 -- CHESTER80
20 -- gacek
19 -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak -- Tzymische
11 -- Stranger
10 -- Aceofbase
09 -- Coy2K -- ILEK
08 -- *...:::JaRo:::...* -- Justa
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Crash8462
05 -- kwapiszon -- PrEd4ToR -- Coolabor
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia --
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- U.V. Impaler -- legrooch --
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol --

04.10.2004
11:57
smile
[235]

legrooch [ Legend ]


Godfather?

04.10.2004
11:57
[236]

TzymischePL [ Senator ]

jesli chodzi o zagadke to naprawde fajna.

Jesli chodzi o film, to owszem widzialem raz i nigdy wiecej go nie tkne. A w kategorii musicali to przegrywa na calej lini z HAIR.

04.10.2004
11:58
[237]

legrooch [ Legend ]

Ale i tak pewnie jestem ślepy i gówno widzę :))
Wydawało mi się, że to Marlon Brando.. :/

04.10.2004
11:59
[238]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

okruchy dnia

04.10.2004
12:00
[239]

legrooch [ Legend ]

TzymischePL ==> Ja akurat Hair nie zmogłem, a do Grease bardzo często wracam. Tak samo jak do Vanishing Point.

04.10.2004
12:00
[240]

Coolabor [ Poseł ]

odgadujecie dalej :) ani okruchy, ani gotfather

04.10.2004
12:00
[241]

Justa__ [ kreska kreska ]

legrooch to Anthony Hopkins jest :)

04.10.2004
12:01
[242]

TzymischePL [ Senator ]

Moze nie porownujmy genialnego Vanishing Point z Grease....

04.10.2004
12:02
[243]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

Powrót do Howards End

04.10.2004
12:02
[244]

TzymischePL [ Senator ]

nie Freshman ?

04.10.2004
12:03
[245]

Coolabor [ Poseł ]

Tak jest - Yos Sarian +1

04.10.2004
12:04
[246]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

59 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
31 -- garrett
25 -- CHESTER80
20 -- gacek
19 -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak -- Tzymische
11 -- Stranger
10 -- Aceofbase
09 -- Coy2K -- ILEK
08 -- *...:::JaRo:::...* -- Justa
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Crash8462
05 -- kwapiszon -- PrEd4ToR -- Coolabor
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia -- Yos_sarian
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- U.V. Impaler -- legrooch --
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol --

i od razu zagadka

04.10.2004
12:04
[247]

TzymischePL [ Senator ]

Yos_sarian ===> Zaloz nowa czesc!

04.10.2004
12:05
[248]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

ups, to juz nie nastepny stuknie dobrze?

04.10.2004
12:05
[249]

gacek [ Litzmannstadt ]

12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci

04.10.2004
12:06
[250]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

dobra to zakladam nowy

04.10.2004
12:07
[251]

Justa__ [ kreska kreska ]

chip i dale? :)

04.10.2004
12:08
smile
[252]

legrooch [ Legend ]


Justa ==> Bym Ci coś napisał, ale się powstrzymam :>

04.10.2004
12:08
smile
[253]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2829508&N=1
nowy

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.