Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Filmożercy - Jaki to film? Część 24
TRADYCYJNIE PROPONUJE ZACZAC OD PRZEJRZENIA REGULAMINU :)
Regulamin sciagniety :-)
Oryginal by --- Screenersi & itp.
Modified by --- Filmożercy.
ZASADA NACZELNA:
Odgadujemy tytuł filmu na podstawie zamieszczonego kadru.
1. Nie wolno dodawać zdjęcia zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora)
2. Po zadaniu obrazka przez autora, uczestnicy mają minutę (wg zegara GOLa) na poprawną odpowiedź. Nagradzani punktami zostją wszyscy, którzy udzielą prawidłowej odpowiedzi w minucie (liczącej w momencie podania pierwszej poprawnej odpowiedzi). Jeżeli natomiast takowa nie padnie czekamy w myśl zasad na poprawną odpowiedź i od tego momentu liczy się GOLową minutę, bądź następuje seria podpowiedzi. Osoby, które odpowiedzą po "deadline'ie" nie otrzymują punktów.
3. Zdjęcie może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł poprzedniego filmu jako pierwsza (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
4. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje zdjęcie.
5. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejne zdjęcie. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następne zdjęcie lub przekazać to prawo na kogoś innego.
6. Osoba dająca zdjęcie ustala, czy żąda dokładny tytuł filmu i w jakim języku (angielskim lub polskim).
7. W zabawie udział biorą tylko i wyłącznie filmy po kinowej/DVD/VHS premierze, niekoniecznie w naszym kraju. Zawsze podajemy angielski (lub w wyjatkowych przypadkach polski) tytul filmu. Jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy.
8. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
9. W jednym poście podajemy tylko jeden tytuł filmu, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem, ale także jednym.
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
11. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci i wyjątkowo ambitnych produkcji :-)
13. Nie przycinamy kadrów :) Bo to kadrowanie:)
14. Nie edytujemy postów z odpowiedzią.
15. Nie wolno dawać zdjęć z napisów początkowych/końcowych :)
16. Ne wolno używać skrótów.
17. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
18. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli
ODCINEK SPONSOROWANY PRZEZ NIEJAKIEGO PAZUZU :)
KINOMANIACY :
56 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
27 -- garrett
24 -- CHESTER80
19 -- gacek
17 -- Lechiander -- Smoleń
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
11 -- Stranger
10 -- Tzymische -- Aceofbase
09 -- Coy2K -- pizmak
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- Crash8462 -- kwapiszon
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Justa_
03 -- Yos_sarian -- Kush -- PrEd4ToR -- vorsten
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- kozia -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl
Poprzednia czesc:
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
kwapiszon daje zdjecie
kwapiszon [ Centurion ]
Taki tam pseudoklasyk...
pizmak [ Pretorianin ]
łeee... coraz dziwniejsze te filmy... nic tu po mnie, narka ; )
kwapiszon [ Centurion ]
No dalej, dalej, zaraz ide spać i się nigdy nie dowiecie :)
Smoleń [ Konsul ]
kwapiszon, jakaś podpowiedź by się przydała, bo nam się ludzie wykruszają
kwapiszon [ Centurion ]
Nie wiem czy to wiele pomaga, ale nieźle wygląda.
Justa__ [ kreska kreska ]
miłość, szmaragd i krokodyl? :)
kwapiszon [ Centurion ]
Justa --> +1, choć nie wiem jak pokrętnymi drogami chodzą myśli osoby, która to zgadła po tych 2 fotach :)
Justa__ [ kreska kreska ]
poznałam po drugim zdjęciu :) zaraz coś wrzuce
Smoleń [ Konsul ]
czekamy

Justa__ [ kreska kreska ]
mam nadzieje że nie było :>
56 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
27 -- garrett
24 -- CHESTER80
19 -- gacek
17 -- Lechiander -- Smoleń
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
11 -- Stranger
10 -- Tzymische -- Aceofbase
09 -- Coy2K -- pizmak
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- Crash8462 -- kwapiszon -- Justa
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal
03 -- Yos_sarian -- Kush -- PrEd4ToR -- vorsten
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- kozia -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl
Kozia [ Generał Krokiecik ]
Szkola uczuc

pizmak [ Pretorianin ]
a walk to remember
Smoleń [ Konsul ]
Szkola uczuć

Justa__ [ kreska kreska ]
cholera, za łatwe :P
Kozia, pizmak +1
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 01:06:17]
Kozia [ Generał Krokiecik ]
Oglada sie te wyciskacze lez, co :P ?

pizmak [ Pretorianin ]
Czasami trzeba sie poswiecic ; p
Justa__ [ kreska kreska ]
liczylam na to że nikt nie oglada tego :)
Kozia [ Generał Krokiecik ]
56 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
27 -- garrett
24 -- CHESTER80
19 -- gacek
17 -- Lechiander -- Smoleń
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
11 -- Stranger
10 -- Tzymische -- Aceofbase -- pizmak
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- Crash8462 -- kwapiszon -- Justa
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal
03 -- Yos_sarian -- Kush -- PrEd4ToR -- vorsten -- Kozia
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl
CHESTER80 [ no legend ]
Milczenie owiec ?
pizmak [ Pretorianin ]
milczenie owiec ?
Smoleń [ Konsul ]
milczenie owiec
Kozia [ Generał Krokiecik ]
Wiedzialam, wiedzialam, ze trzeba cos trudniejszego :P
Wszyscy po punkciku :)

CHESTER80 [ no legend ]
56 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
27 -- garrett
24 -- CHESTER80
19 -- gacek
18 -- Smoleń
17 -- Lechiander --
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
11 -- Stranger -- pizmak
10 -- Tzymische -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- Crash8462 -- kwapiszon -- Justa
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal
03 -- Yos_sarian -- Kush -- PrEd4ToR -- vorsten -- Kozia
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl
Smoleń [ Konsul ]
amelia??

CHESTER80 [ no legend ]
O FUCK !!! Niedoałem sobie punkta !!!
Smoleń [ Konsul ]
trudno, przepadło ;P

CHESTER80 [ no legend ]
Smoleń ---> +1 , he he
Smoleń [ Konsul ]
56 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
27 -- garrett
25 -- CHESTER80
19 -- gacek -- Smoleń
17 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
11 -- Stranger -- pizmak
10 -- Tzymische -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- Crash8462 -- kwapiszon -- Justa
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal
03 -- Yos_sarian -- Kush -- PrEd4ToR -- vorsten -- Kozia
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl
to coś takiego teraz , chyba łatwe
CHESTER80 [ no legend ]
nie wiem....
Smoleń [ Konsul ]
pomocnicze zdjęcie

Smoleń [ Konsul ]
jeszcze jedno, powinno już rozświetlić wasze horyzonty filmowe ;P

Justa__ [ kreska kreska ]
nie, nadal nic :>
Smoleń [ Konsul ]
ale to już chyba wyjaśnia wszystko
Kozia [ Generał Krokiecik ]
Blow ?
Smoleń [ Konsul ]
Kozia +1 bravo
Kozia [ Generał Krokiecik ]
Blow to strasznie popularne jest :P
Juz chyba ze trzy razy bylo :P
56 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
27 -- garrett
25 -- CHESTER80
19 -- gacek -- Smoleń
17 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
11 -- Stranger -- pizmak
10 -- Tzymische -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- Crash8462 -- kwapiszon -- Justa
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia
03 -- Yos_sarian -- Kush -- PrEd4ToR -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl

Smoleń [ Konsul ]
Kozia --> dobiłeś mnie tym zdjęciem,
ide w kimono, trzymajcie się, nara
Justa__ [ kreska kreska ]
pewnie nie Tajemniczy ogród? :)
Kozia [ Generał Krokiecik ]
Smolen ja przysiegam, jak jeszcze ktos mnie wezmie za faceta to pogryze :P
Justa ---) Nie, nie. W ogole nie ten gatunek :)

pizmak [ Pretorianin ]
heheh plec piekna dochodzi do glosu... tylko czemu dopiero tak pozno ? ; p
Kozia [ Generał Krokiecik ]
No zgadnijcie szybkoo :P
Ja tez chce sobie cos zgadnac :P
Justa__ [ kreska kreska ]
może inne zdjecie? bo nie wiem :|
Kozia [ Generał Krokiecik ]
Ja poszukam jakiegos innego zdjecia, a na razie podpowiedz :
Jest to film na podstawie ksiazki Stephena Kinga
pizmak [ Pretorianin ]
alice ? or something like that ; )
pizmak [ Pretorianin ]
Carrie ?
Kozia [ Generał Krokiecik ]
pizmak --) Zaden z tych filmow :)
pizmak [ Pretorianin ]
miasteczko salem ? ; ]
troche tego za duzo zeby zgadywac; ]
Kozia [ Generał Krokiecik ]
Film jest o pewnym domie. Oczywiscie nawiedzonym :)
Justa__ [ kreska kreska ]
nawiedzony?
Kozia [ Generał Krokiecik ]
Nie :)
Nazwa tego domu pochodzi od pewnego od nazwy rosliny
pizmak [ Pretorianin ]
Pet Sematary ?
pizmak [ Pretorianin ]
Rose Red !
Kozia [ Generał Krokiecik ]
Nie.
Juz nie wiem jak wam podpowiadac :)
Kozia [ Generał Krokiecik ]
Nooo :)
pizmakk w koncu :P

pizmak [ Pretorianin ]
Dobra, daruj nam, pozno juz ;-)
Justa__ [ kreska kreska ]
no nareszcie, a teraz poprosze coś prostego :)
pizmak [ Pretorianin ]
56 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
27 -- garrett
25 -- CHESTER80
19 -- gacek -- Smoleń
17 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak
11 -- Stranger
10 -- Tzymische -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- Crash8462 -- kwapiszon -- Justa
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia
03 -- Yos_sarian -- Kush -- PrEd4ToR -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl
Bardzo latwe i lajtowe.... tylko chyba nie ma juz kto grac ? : )
pizmak [ Pretorianin ]
no co z wami... ? Film nakrecony na podstawie bajki ; )
Kozia [ Generał Krokiecik ]
Ja nie wiem :>
pizmak [ Pretorianin ]
eh.. trzeba bedzie konczyc ta zabawe... ; p
Justa__ [ kreska kreska ]
josie i kociaki :)

pizmak [ Pretorianin ]
Justa__ + 1 ; )
Ja ide spac, milej zabawy dziewczyny ; p

Justa__ [ kreska kreska ]
może to będzie trudniejsze :P
56 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
27 -- garrett
25 -- CHESTER80
19 -- gacek -- Smoleń
17 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak
11 -- Stranger
10 -- Tzymische -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Justa
05 -- Crash8462 -- kwapiszon
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia
03 -- Yos_sarian -- Kush -- PrEd4ToR -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl
Kozia [ Generał Krokiecik ]
Justa daj cos jeszcze, pomyslimy :)
Justa__ [ kreska kreska ]
tamto moze byc za małe wiec wrzucam drugie zdjęcie
Kozia [ Generał Krokiecik ]
Daleko od nieba ?
Justa__ [ kreska kreska ]
bardzo daleko od nieba :) pudło
Kozia [ Generał Krokiecik ]
Pojecia nie mam :/
Justa__ [ kreska kreska ]
film o narkotykach, seksie i dorastaniu :)
ide spać, Kozia zostajesz sama na polu bitwy :>
Kozia [ Generał Krokiecik ]
No nie, kochanie jestescie :p Jak nic :P
PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
thirteen ?

Lechiander [ Wardancer ]
Czy czekamy na Justę? Jest szansa, że się z rana pojawi? A w ogóle to ile jest tu rannych ptaszków?
Chciałbym zacząć już. :-)
vorsten [ Konsul ]
Justa ma jeszcze 5 minut i niech ktoś inny daję zagadkę ;D
Lechiander [ Wardancer ]
Tylko niech napisze, że wrzuca, coby 5 na raz nie dało. :-)

Justa__ [ kreska kreska ]
no jestem jestem :P
PrEd4ToR +1

Lechiander [ Wardancer ]
A Predek jest? :-)

Justa__ [ kreska kreska ]
chyba go nie ma :> wrzućcie coś bo zasypiam przed kompem
zzzZZZZZZZ

Lechiander [ Wardancer ]
Popieram!
vorsten [ Konsul ]
to ja wrzucę, w8 3 minuty
vorsten [ Konsul ]
Coś łatwego ==>
56 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
27 -- garrett
25 -- CHESTER80
19 -- gacek -- Smoleń
17 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak
11 -- Stranger
10 -- Tzymische -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Justa
05 -- Crash8462 -- kwapiszon
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia -- PrEd4ToR
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl

Crash8462 [ Night Elf ]
Wlasnie mam lekcje informatyki i gosci wyszedl wiec na chwile wpadlem !!!
Lechiander [ Wardancer ]
Hero
Crash8462 [ Night Elf ]
Hero
garrett [ realny nie realny ]
hero
Justa__ [ kreska kreska ]
no i zaspałam :|
Crash8462 [ Night Elf ]
prztczajony tygrys ukryty smok ???
garrett [ realny nie realny ]
ewentualnie jeszcze House of Flying Daggers
vorsten [ Konsul ]
Lechiander, Crash8462, garrett ... +1 :P
LooZAaK [ Centurion ]
Skąd biezecie screeeny z filmów ??
Lechiander [ Wardancer ]
56 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
28 -- garrett
25 -- CHESTER80
19 -- gacek -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak
11 -- Stranger
10 -- Tzymische -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Justa -- Crash8462
05 -- kwapiszon
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia -- PrEd4ToR
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl
Tytuł oryginalny proszę. A w ogóle to klasyka! :-) Łatwe powinno być. bardzo.

garrett [ realny nie realny ]
blade runner ? :)

Lechiander [ Wardancer ]
Dlaczego ja wiedzialem, że garret zgadnie? :-)
Muszę z innego gatunku dawać filmy. :-P :-)

garrett [ realny nie realny ]
Lechu --> przypadek :))
56 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
29 -- garrett
25 -- CHESTER80
19 -- gacek -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak
11 -- Stranger
10 -- Tzymische -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Justa -- Crash8462
05 -- kwapiszon
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia -- PrEd4ToR
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl
tytuł oryginalny prosze, zdjecie takie sobie ale nie latwo znalezc fotki z tego filmu ale sam film jest bardzo dobry i powinniscie byli widzieć :)
TzymischePL [ Senator ]
Split second po naszymu W mgnieniu Oka
Lechiander [ Wardancer ]
Beyond Justice
TzymischePL [ Senator ]
Garrett ===> Na kilometr widac ze to ten film. ale trza bylo dac partnera Hauera :) albo zone "glownego monstrum" to by bylo trudniej :D
garrett [ realny nie realny ]
Tzymische + 1
stary, dobry film z mistrzem Haurem :)
Lechiander [ Wardancer ]
Jak zwykle pomerdało mi się. :)
TzymischePL [ Senator ]
56 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
29 -- garrett
25 -- CHESTER80
19 -- gacek -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak
11 -- Stranger -- Tzymische
10 -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Justa -- Crash8462
05 -- kwapiszon
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia -- PrEd4ToR
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl
Cos prostego. Ale uwaga. Chodzi o PELNY tytul wraz z podtytulem i numerem czesci. Najchetniej w wersji angielskiej...
vorsten [ Konsul ]
Któraś część "Planety Małp"?
TzymischePL [ Senator ]
vorsten ===> Absolutnie nie.
gacek [ Litzmannstadt ]
Witam. A może Grrrrrr

garrett [ realny nie realny ]
kurde ale dales :) bede strzelał : podtytul i numer serii oraz sceneria i dziwna panienka sugerują cykl sf. Numer serii to pewnie star trek a zima na obrazku sugeruje Star Trek VI: The Undiscovered Country :)))) Ale to tylko strzał, moze jakas odpowiedz ?
TzymischePL [ Senator ]
gacek ===> nie :) grrrrry nie :)
TzymischePL [ Senator ]
garrett +1
IMHO: Najlepsza czesc ST the Movie...

garrett [ realny nie realny ]
fuck :) zgadlem :P

garrett [ realny nie realny ]
56 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
30 -- garrett
25 -- CHESTER80
19 -- gacek -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak
11 -- Stranger -- Tzymische
10 -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Justa -- Crash8462
05 -- kwapiszon
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia -- PrEd4ToR
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl
to moze to :) ?

gacek [ Litzmannstadt ]
Przeminęło z wiatrem :)
TzymischePL [ Senator ]
podopowiedz ?

garrett [ realny nie realny ]
ta fotka raczej eliminuje Przeminelo z Wiatrem :)
wersji dvd z tym filmem jest chyba z 5 :)
Justa__ [ kreska kreska ]
kobieta zmienną jest? :))
vorsten [ Konsul ]
Frankenshtain?
TzymischePL [ Senator ]
eeeee hmmm ugh ...

garrett [ realny nie realny ]
akcja się dzieje w średniowieczu :):)

Justa__ [ kreska kreska ]
oooo!
nadal nie wiem :>
gacek [ Litzmannstadt ]
Kościół ??
garrett [ realny nie realny ]
to jeszce fotka :)
TzymischePL [ Senator ]
Evil Dead 3: Army of Darkness
gacek [ Litzmannstadt ]
13 wojownik
TzymischePL [ Senator ]
ta kobita mnie zmylila :)

garrett [ realny nie realny ]
no :)
Tzymische + 1
TzymischePL [ Senator ]
trza bylo odrazu dac 3 albo 4 foto :)
TzymischePL [ Senator ]
jeszcze sekundka bo musialem udawac ze pracuje :)
TzymischePL [ Senator ]
56 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
30 -- garrett
25 -- CHESTER80
19 -- gacek -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak -- Tzymische
11 -- Stranger
10 -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Justa -- Crash8462
05 -- kwapiszon
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia -- PrEd4ToR
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl
To sie nie dzieje w sredniowieczu. Dosyc proste. Ale czasu malo.
garrett [ realny nie realny ]
pan wołodyjowski :):):) ..to nie jest proste
TzymischePL [ Senator ]
nie to nie jest Pan Wolodyjowski, ani potop ani nic polskiego.
akcja dzieje sie troche pozniej :)
megaabol [ Generaďż˝ ]
To jest Brigirh Bardo ?? niewiem jak to sie pisze ?? :)
TzymischePL [ Senator ]
nie to nie jest BB. Znaczy nie przypominam sobie zeby w tym filmie grala...
megaabol [ Generaďż˝ ]
a może sofia loren :) ??
TzymischePL [ Senator ]
Raczej bym powiedzial ze mniej znana :D
PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
jestem jestem : po tej zagadce moge dac swoja zalegla ?
TzymischePL [ Senator ]
PrEd4ToR ===> jasne.... jesli ta zgadniesz :)
megaabol [ Generaďż˝ ]
To europejski film :) ??

megaabol [ Generaďż˝ ]
Krzyżacy

megaabol [ Generaďż˝ ]
ups błąd to nic polskiego przecież :)
megaabol [ Generaďż˝ ]
A to jest komedia , romans, sensacja ??
TzymischePL [ Senator ]
amerykanski ale akcja w europie.
Wg jednej ze stron Thriller :P ale akcja-sensacja :) wojenny :D
TzymischePL [ Senator ]
nooo dobra.
TzymischePL [ Senator ]
zdjecie bo sie nie wkleilo :/
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Where Eagles Dare - Tylko dla orłów.
TzymischePL [ Senator ]
kurna jeszcze raz
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Ahhh.. uwielbiam ten film.
TzymischePL [ Senator ]
U.V.Impaler ==> +1
TzymischePL [ Senator ]
U.V. Impaler ===> Ja tez :) Mowilem ze proste :)

megaabol [ Generaďż˝ ]
I tak bym nie wiedział :P
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
56 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
30 -- garrett
25 -- CHESTER80
19 -- gacek -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak -- Tzymische
11 -- Stranger
10 -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Justa -- Crash8462
05 -- kwapiszon
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia -- PrEd4ToR
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- U.V. Impaler

megaabol [ Generaďż˝ ]
Przede wszystkim podpowiedź :D

soze [ sick off it all ]
dracula :)))
ZARA [ Generaďż˝ ]
cień wampira
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Jeden z najlepszych filmów grozy o wampirze a już na pewno kultowa pozycja dla fanów opowieści o Drakuli. Film niemy.
Justa__ [ kreska kreska ]
Dracula? :)
ZARA [ Generaďż˝ ]
nosferatu ?

soze [ sick off it all ]
szczerze podziwiam was wtym watku!:D czesc ztych filmow widziałem ale zupełnie niekojarze po screenach...i wielu z nich niemiałem przyjemnosci blizej poznac!:))
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
ZARA +1.
megaabol [ Generaďż˝ ]
Draculi i Cinderella

ZARA [ Generaďż˝ ]
57 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
30 -- garrett
25 -- CHESTER80
19 -- gacek -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak -- Tzymische
11 -- Stranger
10 -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Justa -- Crash8462
05 -- kwapiszon
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia -- PrEd4ToR
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- U.V. Impaler
megaabol [ Generaďż˝ ]
Conan brabarzyńca
Justa__ [ kreska kreska ]
conan
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Conan the Destroyer.

ZARA [ Generaďż˝ ]
megaabol, Justa__ +1
megaabol [ Generaďż˝ ]
To kto ma założyc nowy ??
Justa__ [ kreska kreska ]
ty, chyba że nie chcesz to moge ja

garrett [ realny nie realny ]
ZARA --> bys sie wstydzil dawac takie jak mnie nie ma :):):)
megaabol [ Generaďż˝ ]
oki założe :D
garrett [ realny nie realny ]
ZARA --> bys sie wstydzil dawac takie jak mnie nie ma :):):)

megaabol [ Generaďż˝ ]
57 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
30 -- garrett
25 -- CHESTER80
19 -- gacek -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak -- Tzymische
11 -- Stranger
10 -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re -- Justa
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Crash8462
05 -- kwapiszon
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia -- PrEd4ToR
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- U.V. Impaler -- megaabol --
garrett [ realny nie realny ]
boondock saints

megaabol [ Generaďż˝ ]
garrett ---> +1 musze dawać trudniejsze :D

garrett [ realny nie realny ]
57 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
31 -- garrett
25 -- CHESTER80
19 -- gacek -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak -- Tzymische
11 -- Stranger
10 -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re -- Justa
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Crash8462
05 -- kwapiszon
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia -- PrEd4ToR
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- U.V. Impaler -- megaabol --
megaabol [ Generaďż˝ ]
Dzień Apokalipsy ??
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Black Hawk Down.
ZARA [ Generaďż˝ ]
black hawk down
Justa__ [ kreska kreska ]
helikopter w ogniu? :)

garrett [ realny nie realny ]
U.V. Impaler + 1 i obrazek
ZARA, Justa +1
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
58 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
31 -- garrett
25 -- CHESTER80
19 -- gacek -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak -- Tzymische
11 -- Stranger
10 -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...* -- Justa
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Crash8462
05 -- kwapiszon
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia -- PrEd4ToR
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- U.V. Impaler
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol --
ZARA [ Generaďż˝ ]
requiem for a dream
gacek [ Litzmannstadt ]
requiem dla snu
ZARA [ Generaďż˝ ]
Jesli odgadłem to prosilbym gacka o wstawianie screena bo mi zaraz autobus ucieknie, narazie.
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
ZARA, gacek +1.
gacek [ Litzmannstadt ]
Sie robi ZARA

gacek [ Litzmannstadt ]
59 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
31 -- garrett
25 -- CHESTER80
20 -- gacek
19 -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak -- Tzymische
11 -- Stranger
10 -- Aceofbase
09 -- Coy2K --
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...* -- Justa
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Crash8462
05 -- kwapiszon
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia -- PrEd4ToR
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- U.V. Impaler
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol --
No to prosze bardzo
PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
freddy vs jason ?
Justa__ [ kreska kreska ]
Freddy vs. Jason :)

gacek [ Litzmannstadt ]
PrEd4ToR >>> co tak długo :) + 1
PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
ok screen 1st class :
co to za film panie i panowie ?
59 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
31 -- garrett
25 -- CHESTER80
20 -- gacek
19 -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak -- Tzymische
11 -- Stranger
10 -- Aceofbase
09 -- Coy2K -- Justa
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Crash8462
05 -- kwapiszon -- PrEd4ToR
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia --
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- U.V. Impaler
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol --
Juscie tez sie nalezy +1, bo wiedziala. : mam nadzieje ze nie bedzie sprzeciwow ? :

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
to kpina jakas...a nadzieja matka glupich:PPPP trzymajcie sie regulaminu:PP
garrett [ realny nie realny ]
PrEd4ToR --> liczy sie ta sama minuta :)
gacek [ Litzmannstadt ]
PrEd4ToR >>> niestety nie powinna dostać punktu, ponieważ tylko osoby co zgadły w tej samej minucie :( taki regulamin
gacek [ Litzmannstadt ]
taxi
gacek [ Litzmannstadt ]
taxi 2 :)
Justa__ [ kreska kreska ]
PrEd4ToR ja nie mam nic przeciwko, ale regulamin nie pozwala :>
garrett [ realny nie realny ]
albo taxi 3 :)
PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
ok poprawciie to kto tam zgadnie :
narazie nikt nie jest nawet blisko :P
garrett [ realny nie realny ]
ale to francuzik na fotce :) ?
moze Przyjaciel Gangstera ?

legrooch [ Legend ]
Wasabi?
Yos_sarian [ Irving Washington ]
dzien dobry
wasabi?
gacek [ Litzmannstadt ]
Wasabi - Hubert zawodowiec
Yos_sarian [ Irving Washington ]
zły duch?

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
legrooch tak jest +1

gacek [ Litzmannstadt ]
Nigdzie nie widze takiego tytułu jak on podał :P

legrooch [ Legend ]
To będzie coś prostego :)
Klasyk!
59 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
31 -- garrett
25 -- CHESTER80
20 -- gacek
19 -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak -- Tzymische
11 -- Stranger
10 -- Aceofbase
09 -- Coy2K -- Justa
08 -- ILEK -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Crash8462
05 -- kwapiszon -- PrEd4ToR
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia --
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- U.V. Impaler --
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- legrooch --
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Znikajacy Punkt:)) juscie - 1
legrooch [ Legend ]
Tu masz ten tytuł. Polskie gówno się nie liczy :P

legrooch [ Legend ]
ILEK ==> Wiedziałem że będziesz pierwszy :)
Challenger :>
Coolabor [ Poseł ]
mistrz kierownicy ucieka :D

legrooch [ Legend ]
Coolabor ==> Smokey and the Bandit nie miał prawa leżeć nawet na tej samej półce w wypożyczalni :)

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
to ja moze cos latwego:))
59 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
31 -- garrett
25 -- CHESTER80
20 -- gacek
19 -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak -- Tzymische
11 -- Stranger
10 -- Aceofbase
09 -- Coy2K -- ILEK
08 -- *...:::JaRo:::...* -- Justa
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Crash8462
05 -- kwapiszon -- PrEd4ToR
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia --
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- U.V. Impaler --
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- legrooch --

legrooch [ Legend ]
Twierdza?
TzymischePL [ Senator ]
Wyglada mi to na
The Rock a po naszymu Twierdza
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
legrooch + 1
Coolabor [ Poseł ]
twierdza
Yos_sarian [ Irving Washington ]
a nie jakis brudny harry?
TzymischePL [ Senator ]
chociaz chyba nie. Te samochody w tle to chyba wczesniejsze lata ...
Coolabor [ Poseł ]
bo tylko staroci na rozwalkę nie jest szkoda :)

legrooch [ Legend ]
Banał :)
59 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
31 -- garrett
25 -- CHESTER80
20 -- gacek
19 -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak -- Tzymische
11 -- Stranger
10 -- Aceofbase
09 -- Coy2K -- ILEK
08 -- *...:::JaRo:::...* -- Justa
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Crash8462
05 -- kwapiszon -- PrEd4ToR
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Coolabor -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia --
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- U.V. Impaler -- legrooch --
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol --
megaabol [ Generaďż˝ ]
Biel :D ??
garrett [ realny nie realny ]
aaa mam biały obrazek
TzymischePL [ Senator ]
Wielki Biel-kit ?
Coolabor [ Poseł ]
trzy kolory: bialy
TzymischePL [ Senator ]
Gliniarz z Biel Hill ?
legrooch [ Legend ]
Sorki, coś się zrypało... :/
gacek [ Litzmannstadt ]
biały kieł :)

Yos_sarian [ Irving Washington ]
mam wysypke na takie filmy
TzymischePL [ Senator ]
ooo kurde :-)

legrooch [ Legend ]
Wybacz, ale to nie ma być nabijanie rankingu, tylko zagadka.
Ten film jest jednym z najbardziej znanych filmów lat 70.
Matrixa zgadnąć to żaden problem.
Justa__ [ kreska kreska ]
po screenie widac że film pierwsza klasa, niestety nie znam :))
Coolabor [ Poseł ]
Grease

legrooch [ Legend ]
Specjalnie dałem jedną z postaci drugoplanowych, bo inaczej to każdy w ciemno by zgadł.
Coolabor ==> Brawo!
TzymischePL [ Senator ]
legrooch ===> Ale mimo wszystko przesadziles z tym "Ten film jest jednym z najbardziej znanych filmów lat 70. " ...

Yos_sarian [ Irving Washington ]
no nie przesadzil. ladna zagadka ale musicali.. brrrrr

legrooch [ Legend ]
TzymischePL ==>Que? Nie znasz go? Znasz kogoś kto nie zna tego tytułu?
Coolabor [ Poseł ]
prosze
59 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
31 -- garrett
25 -- CHESTER80
20 -- gacek
19 -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak -- Tzymische
11 -- Stranger
10 -- Aceofbase
09 -- Coy2K -- ILEK
08 -- *...:::JaRo:::...* -- Justa
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Crash8462
05 -- kwapiszon -- PrEd4ToR -- Coolabor
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia --
03 -- Yos_sarian -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- U.V. Impaler -- legrooch --
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol --

legrooch [ Legend ]
Godfather?
TzymischePL [ Senator ]
jesli chodzi o zagadke to naprawde fajna.
Jesli chodzi o film, to owszem widzialem raz i nigdy wiecej go nie tkne. A w kategorii musicali to przegrywa na calej lini z HAIR.
legrooch [ Legend ]
Ale i tak pewnie jestem ślepy i gówno widzę :))
Wydawało mi się, że to Marlon Brando.. :/
Yos_sarian [ Irving Washington ]
okruchy dnia
legrooch [ Legend ]
TzymischePL ==> Ja akurat Hair nie zmogłem, a do Grease bardzo często wracam. Tak samo jak do Vanishing Point.
Coolabor [ Poseł ]
odgadujecie dalej :) ani okruchy, ani gotfather
Justa__ [ kreska kreska ]
legrooch to Anthony Hopkins jest :)
TzymischePL [ Senator ]
Moze nie porownujmy genialnego Vanishing Point z Grease....
Yos_sarian [ Irving Washington ]
Powrót do Howards End
TzymischePL [ Senator ]
nie Freshman ?
Coolabor [ Poseł ]
Tak jest - Yos Sarian +1
Yos_sarian [ Irving Washington ]
59 -- ZARA
40 -- rostov
34 -- Torn
31 -- garrett
25 -- CHESTER80
20 -- gacek
19 -- Smoleń
18 -- Lechiander
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish
14 -- darek_dragon
12 -- pizmak -- Tzymische
11 -- Stranger
10 -- Aceofbase
09 -- Coy2K -- ILEK
08 -- *...:::JaRo:::...* -- Justa
07 -- Enc0re
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- Crash8462
05 -- kwapiszon -- PrEd4ToR -- Coolabor
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- techi -- scigall -- remwal -- Kozia -- Yos_sarian
03 -- Kush -- vorsten --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- leeloo7 -- Esqualante -- U.V. Impaler -- legrooch --
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol --
i od razu zagadka
TzymischePL [ Senator ]
Yos_sarian ===> Zaloz nowa czesc!
Yos_sarian [ Irving Washington ]
ups, to juz nie nastepny stuknie dobrze?
gacek [ Litzmannstadt ]
12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci
Yos_sarian [ Irving Washington ]
dobra to zakladam nowy
Justa__ [ kreska kreska ]
chip i dale? :)

legrooch [ Legend ]
Justa ==> Bym Ci coś napisał, ale się powstrzymam :>

Yos_sarian [ Irving Washington ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2829508&N=1
nowy