
Elwiser [ Konsul ]
LIERO eXtreme
Gra ktos z Was w tą satanke?? qmpel mi to polecil jakis miesiac temu i od tej pory gram z qmplem co wieczor....super relax...POLECAM!!

Vegetan [ Leń ]
Gierka nienajnowsza, ale jest spoko.

Elwiser [ Konsul ]
mozna by sie zggadac i zrobic male zawody:D

zarith [ ]
wolę soldata:)
Elwiser [ Konsul ]
kwestia gustu...Liero Rulezzzz, dobry odstresawiacz...jak ktos ma ochote na rzez to niech sie do mnie zglosi...zagramy sobie ehehehe:)

WolverineX [ Senator ]
kiedys gralem w Liero :) te zwykle i wymiatalo bardzo mi sie podobalo i mialo male wymagania. grafika wtedy sie nie liczyla tylko frajda i przyjemnosc.
ale czemu nie mozna tego sciagnac. chodzi mi o najnowsza wersje gry co wazy 12.2 mb
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 23:53:35]
Elwiser [ Konsul ]
moje wazy 16MB...jest super:>