GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

LIERO eXtreme

03.10.2004
22:40
smile
[1]

Elwiser [ Konsul ]

LIERO eXtreme

Gra ktos z Was w tą satanke?? qmpel mi to polecil jakis miesiac temu i od tej pory gram z qmplem co wieczor....super relax...POLECAM!!

03.10.2004
22:46
smile
[2]

Vegetan [ Leń ]

Gierka nienajnowsza, ale jest spoko.

03.10.2004
22:47
smile
[3]

Elwiser [ Konsul ]

mozna by sie zggadac i zrobic male zawody:D

03.10.2004
23:09
smile
[4]

zarith [ ]

wolę soldata:)

03.10.2004
23:20
[5]

Elwiser [ Konsul ]

kwestia gustu...Liero Rulezzzz, dobry odstresawiacz...jak ktos ma ochote na rzez to niech sie do mnie zglosi...zagramy sobie ehehehe:)

03.10.2004
23:50
smile
[6]

WolverineX [ Senator ]

kiedys gralem w Liero :) te zwykle i wymiatalo bardzo mi sie podobalo i mialo male wymagania. grafika wtedy sie nie liczyla tylko frajda i przyjemnosc.

ale czemu nie mozna tego sciagnac. chodzi mi o najnowsza wersje gry co wazy 12.2 mb

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 23:53:35]

04.10.2004
00:01
[7]

Elwiser [ Konsul ]

moje wazy 16MB...jest super:>

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.