
Chupacabra [ Senator ]
Początek roku akademickiego
Pewnie czesc juz zaczela (ja w czwartek) a pewnie czesc dopiero zacznie jutro. Watek zalozylem tak z ciekawosci, ciekawe ile tu jest studentow i czy jest ich wiecej niz uczniow z gimnazjum/liceum/podstawowki:) Jakbyscie mogli to wpiszcie sie co i gdzie studiujecie. Ja jestem juz na 3 cim roku informatyki na pwsz-cie. Jest bardzo dziwnie, zajecia mam przez 3 dni w tygodniu, ale oczywiscie wolne musieli dac na srode i czwartek:( W reszte mam po jednym, maks 2 cwiczenia. W sumie z wykladami 17h tygodniowo. Dalo by sie upchac w 2 dni, ciekawe po co to tyle czasu trwa, tyle samo mam co zaoczni :)

mortan_battlehammer [ Legend ]
2 rok elektrotechniki na Politechnice Warszawskiej - 17 godzin tygodniowo z czego wiekszosc to cwiczenia i laborki

Buczo. [ Bradypus variegatus ]
I rok historii na Akademii Pedagogicznej w Krakowie.
Historia... fabryka dysydentów ;))

Piotrek [ Generaďż˝ ]
2 rok farmacji na AM w Warszawie, około 30 godzin tygodniowo, w większości są to ćwiczenia
rok akademicki zaczęliśmy 27 września :(
Logadin [ Christian Noir Stein ]
2 rok zarządzania i marketingu w Olsztynie
A jako że jutro jest święto
Dzien Pokoju i Pojednania 4 Pazdziernik Dia da Paz e Reconciliacao 4 de Outubro
- Swieto 4 pazdziernika bedzie obchodzone od 2002, zostalo glosowane przez Sejm w marcu 2002. Podpisano w tym dniu 1992 roku we Wloszech, porozumienie pomiedzy Frelimo i Renamo,dwa ugrupowania które walczyly miedzy soba od 16-tu lat. Zostala zakoñczona wówczas wojna domowa Mozambiku.
TO NA ZAJĘCIA NIE IDĘ :) Jak pojutrze żadna okazja nie wypadnie to idę (no chyba że będzie na 8) :P

ronn [ moralizator ]
Dzienne, 2 semestr, PW, elektronika (wlasciwie to electrical & computer engineering), nie chce mi sie liczyc ile godzin, ale piatek mam wolny (chyba, ze wf sie trafi)
Czamber [ Czamberka ]
IV rok matematyki na Uniwerytecie Śląskim :>
[ kiedy to sie wreszcie skończy? ;-) :P ]
Zajęcia w zasadzie mam dwa razy w tygodniu, bo w środę od 8 do 18 [ w tym 4 godzinne okienko, czyli wyklady :P ] :| i w piątek od 8 do 10 :-)
Bo wykładów oczywiście nie liczę, bo kto by na nie chodził ;-) :P
To sie nazywa studenckie zycie :D
[ a chodzę na dwie specjalności :P ]
The LasT Child [ GoorkA ]
1 rok Prawa w Wawie na UW, nie pamietam ile godzin :)

Sir klesk [ Sazillon ]
HAHA!
Dobrze wam tak!
Ja juz od ponad miesiaca sie mecze w szkole, a teraz juz chociaz sie przyzwyczailem! A wy dopiero zaczynacie i jeszcze macie wakacje w myslach...
Chociaz na studiach to i tak pewnie jest jak na wakacjach :)))
Czamber [ Czamberka ]
Taaak, w zasadzie to jest jak na wakacjach :>
Przez wiekszośc czasu przynajmniej.. aż do sesji ;-) :P

hola' [ koniczynka ]
uniwersytet slaski, katowice, wydzial nauk spolecznych, I semestr studia 3 +2
wiem ze z laciny bede mial klopoty
Czamber [ Czamberka ]
hola' ... ale co studiujesz na tym Wydziale Nauk Społecznych? Jaki kierunek? :-)

Father Michael [ Padre ]
Khe, khe, a ja zaczynam we wtorek o 14 :P

Mitsukai [ Pretorianin ]
ekhm 3 rok historii na Uniwersytecie Warmińsko - Mazurskim w Olsztynie
zaczynam o 13.15 dydatktyką historii
... nareszcie, bo juz nudno sie robilo jak wrzesnia nie ma :P

mortan_battlehammer [ Legend ]
Padre ---> wiem ze przez egzystencyjne rozwazania na temat kukułek masz problemy z czytaniem watku, wiec napisze to najporsciej jak umiem: muszisz napisac co studiujesz i który rok ;P

hotDog [ Outsider ]
Zaczynam jutro... :-) Stresss
Informatyka na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Informatyki na Politechnice Częstochowskiej... rok I.

Father Michael [ Padre ]
mortan -> ale to nie jest wazne, najwazniejsze jest to, ze niektorzy studenci jeszcze jutro sobie pospia :P

mortan_battlehammer [ Legend ]
no mow bo ja i tak wiem mniej wiecej co a chyba rok tez zgadne ;P
ja tez sobie pospie bo mam na 12 :)

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]
2 rok Informatyka Politechnika Gdańska
zajęcia od 1.10, około 30 godzin w tygodniu, ale po miesiącu trochę ma nam odejść na szczęście :)

Father Michael [ Padre ]
mortan -> zgaduj zgaduj :)
BTW: Czy jest tu ktos kto studiuje ornitologie?

mortan_battlehammer [ Legend ]
informatyka na UJ pierwszy rok -- poprosze ksiazke o kukułce w nagrode :)

Father Michael [ Padre ]
mortan -> informatyka na UJ na pierwszym roku to byla rok temu :P

mortan_battlehammer [ Legend ]
i ci wywalili Cie :)
ronn [ moralizator ]
A teraz jest drugi rok ;)

Father Michael [ Padre ]
ronn -> nie no to by bylo za proste :)

mortan_battlehammer [ Legend ]
ni wyleciales ? to moze ornitologia :))

Father Michael [ Padre ]
Informatyka na Akademii Ekonomicznej, ide ogladnac K.W. :)

mortan_battlehammer [ Legend ]
a jednak go wywalili :))
jeszcze nie ma KW :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 22:09:45]
Fantazyoosh [ sałatka z pora ]
Politechnika Warszawska reprezentant:)
Wydział Transportu
Dalamar [ Konsul ]
Stosunki Miedzynarodowe, spec. nauki polityczne, wsmip na UŁ

Father Michael [ Padre ]
mortan -> co to je KW??
N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
absolwent Politechniki Poznanskiej wydzial maszyn roboczych i transportu kierunek tansport specjalnosci transport drogowy wpisuje sie bo mam legitke jeszcze wazna do 30.10.2004 czyli jestem student a bronie sie w czwartek o 10 :)))
SULIK [ olewam zasady ]
I rok AGH WMN
12,25h tygodniowo
piatki wolne :)
na spotakniu z pro dziekanem bylem juz w piatek
a inauguracja jest jutro - ogolna i wydzialowa :)
15.25h tygodniowo (co dwa tygodnie: 13.75h tygodniowo)
z czego: 10h to wyklady
co jeszcze... a tak przerwy miedzy cwiczeniami i wykladami to tygodniowo lacznie:
7.25
wiec lacznie z cxzasu przebuwania na uczelni i okolicach okolo 1/3 to przerwy - ehhh nie ma sie z czego cieszyc :]

mortan_battlehammer [ Legend ]
Padre -- > ta kukułka ci juz mozg odebrała ;P

m_ax [ Pretorianin ]
Akademia Ekonomiczna w Poznaniu.
Kolo 18h tygodniowo z czego 6h to wyklady

Father Michael [ Padre ]
mortan -> Klub Wysokosciowy? Komenda Wojewodzka? Kilowat?
edit: dobra, bo jeszcze mortan na prawde pomysli, ze cos mi sie zlego stalo :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 23:15:27]
Toolism [ JCreator ]
Polsko Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych - WAWA.. 1 rok informatyki;D

mortan_battlehammer [ Legend ]
prawie trafiłes :) nie wojewodzka a Wojwódzki Kuba ;P
ja nie musze myslic, wszyscy wiedza ze jestes zboczony i potpatrujesz walące sie kukułki ;)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 23:17:38]

Father Michael [ Padre ]
mortan -> no i jeszcze mam 6 piersi :)

mortan_battlehammer [ Legend ]
spokojnie jeszcze troche i Szenk Ci flaki wypruje ;P

Father Michael [ Padre ]
mortan -> dobra, ide spac, a Ty sobie poTpatruj :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
V rok ekonomii na SGGW.
9 godzin wykładów
7 godzin ćwiczeń
2 godziny seminarki...
... tygodniowo.
Te zajęcia są porozrzucane na poniedziałek, wtorek i środę. Czwartek i piątek są wolne. W przyszłym semestrze pozostanie mi już sama seminarka :o)
Wszystko było by ok, gdyby nie fakt, że muszę się przysiąść do magisterki i połaczyć studia z pełnym etatem w robocie. Dobrze, że chociaż zmiany da się ustalać :o)
LuBeK [ Konsul ]
Widze ze wiekszosc z was jest na panstwowej uczelni...no to Ja jestem inny:
Wyższa Szkola Ekonomiczno Informatyczna w Warszawie
II Semestr na wydziale Informatyka (Zaoczne)
Zajecia w sobote (8-21) i w niedziele (8-19).

yagienka [ pułapka na Misia ]
a podyplomowka też się liczy?
Wycena nieruchomosci - Wydział geodezji i kartografii PW - zajęcia raz w miesiącu (piątek niedziela)
ciemek [ Senator ]
ja w sobotę pisałem exm w Dreźnie i czekam dopiero na wyniki... wtorek , godzina 14.00 będę wiedział, czy coś z mojego studiowania w Dreźnie wyjdzie, czy też nie ... jeśli nie (to @#$@%a NIE gupie szwawby!!) to Irlandia mnie mam nadzieje przyjmie :>
zbm [ Flash Gordon ]
Politechnika warszawska
3 Rok , Wydział Geodezji i Kartografii
yagienka --> ile płącisz, coś koło 4 tyśków za to? :)
też pewnie jak skończę moje to zaatakuję wycene;)
bukers [ Konsul ]
hehe ja juz mam wszytko zaliczone za tydzien daje index za pierwszy rok!!!
HAHAHA :]
Teraz zaczynam II rok informatyki w biznesie!!
|WSB TORUŃ|

yagienka [ pułapka na Misia ]
zbm: dokładnie 3500 w dwóch ratach :(

hola' [ koniczynka ]
czamber-----> studiuje historie, tyle ze ja podlegam pod US w katowicach a oddzial dydaktyczny znajduje sie w rybniku.
pozdrawiam

KaPuhY [ Bury Osioł ]
Ja mam 1,5h wykladow, 1,5 seminarka i 1,5 pracownia :-) I wszystko we wtorek
V Ochrona Srodowiska spec. Kstaltowanie srodowiska przyrodniczeg UAM Poznan
Mayhem [ Henry Chinaski ]
AE w Krakowie, Finanse i Bankowość, dopiero 1. rok :(
Zaczynam w środę, bo dziś jest jakaś uroczystość inauguracyjna, a jutro przyjeżdża Kwaśniewski, więc są godziny rektorskie :)

Kaktusak [ Pretorianin ]
Na moja matule AE w Krakowie Prezydent przyjezdza?, to moze popatrze przez szybe z biura:)
Po raz pierwszy od hmm 7,5 roku ? (3 lata na prawie na UJ i 4,5 na FiB na AE) poczatek pazdziernika to dla mnie zwyczajny okres, ot wiecej ludzi rano w tramwaju ( choc dzis jeszcze nie bylo tak zle, ale pewnie dlatego ze to poczatek:)
A 1 X powitalem na delegacji
Choc uczyc sie powinnem , 15 X mam egzamin przed nastepna umowa o prace:)

Eldorrado [ Pretorianin ]
Zarzadzanie w administracji publicznej dzienne na UJ - Dzis zaingurowalem II roczek :) A zaczelo sie ciekawie bo gdzies tak w srodku pierwszego wykladu, do sali weszla pani w swiesznym odblaskowym kaftaniku i zaczela wolac " Uwaga, Uwaga, zagrozenie pozarowe, prosze opuscic budynek!" Niedlugo potem wszyscy byli juz na zewnatrz :) Na szczescie okazalo sie ze byly to tylko cwiczenia :D

mortan_battlehammer [ Legend ]
a mi sie zaczał maksymalnie chujowo....
przychodze dzis na zajecia a wszyscy mowią ze doktor z którym mielismy fizyke i nie zaliczyme drugiego semestru nie zyje, rozbil sie na paralotni..... W sumie mimo ze mnie oblał to byl w porzadku koles, podciagal chlopako i dawal szanse, ale teraz mam problem bo musze szukac jakiegos innego kolesia u którego zalicze semestr :/

ronn [ moralizator ]
Heh.. ja sie zdziwilem bo do mojej grupy na wuefie (pilka nozna) zapisaly sie dwie dziewczyny. To bedzie gra koedukacyjna :) Koles od zajec mial srednio zadowolona mine :p

Torn [ Merces Letifer ]
UŚ, 3 rok (teoretycznie :P), Wydział Techniki.
póki co mam plan taki sobie :/
Wolałbym mniej okienek a być wcześniej w domu.
13 h wykładów + 15 h ćwiczeń / tydzień.
Jakoś to będzie... jak zawsze :-)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
II rok geografii na UW. Godzin - za dużo. Chyba znów zmienię kierunek :P
ciemek [ Senator ]

ciemek [ Senator ]
tak kontynuując mój poprzedni post to chciałem napisać, że się dostałem i generalnie, że ...TAK...jestem kozakiem :D
PS: Poprzedni post do kasacji, bo coś się z radości pomerdało ;>