GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Początek roku akademickiego

03.10.2004
20:35
smile
[1]

Chupacabra [ Senator ]

Początek roku akademickiego

Pewnie czesc juz zaczela (ja w czwartek) a pewnie czesc dopiero zacznie jutro. Watek zalozylem tak z ciekawosci, ciekawe ile tu jest studentow i czy jest ich wiecej niz uczniow z gimnazjum/liceum/podstawowki:) Jakbyscie mogli to wpiszcie sie co i gdzie studiujecie. Ja jestem juz na 3 cim roku informatyki na pwsz-cie. Jest bardzo dziwnie, zajecia mam przez 3 dni w tygodniu, ale oczywiscie wolne musieli dac na srode i czwartek:( W reszte mam po jednym, maks 2 cwiczenia. W sumie z wykladami 17h tygodniowo. Dalo by sie upchac w 2 dni, ciekawe po co to tyle czasu trwa, tyle samo mam co zaoczni :)

03.10.2004
20:38
smile
[2]

mortan_battlehammer [ Legend ]

2 rok elektrotechniki na Politechnice Warszawskiej - 17 godzin tygodniowo z czego wiekszosc to cwiczenia i laborki

03.10.2004
20:38
smile
[3]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

I rok historii na Akademii Pedagogicznej w Krakowie.

Historia... fabryka dysydentów ;))

03.10.2004
20:45
smile
[4]

Piotrek [ Generaďż˝ ]

2 rok farmacji na AM w Warszawie, około 30 godzin tygodniowo, w większości są to ćwiczenia
rok akademicki zaczęliśmy 27 września :(

03.10.2004
20:49
[5]

Logadin [ Christian Noir Stein ]

2 rok zarządzania i marketingu w Olsztynie

A jako że jutro jest święto
Dzien Pokoju i Pojednania 4 Pazdziernik Dia da Paz e Reconciliacao 4 de Outubro
- Swieto 4 pazdziernika bedzie obchodzone od 2002, zostalo glosowane przez Sejm w marcu 2002. Podpisano w tym dniu 1992 roku we Wloszech, porozumienie pomiedzy Frelimo i Renamo,dwa ugrupowania które walczyly miedzy soba od 16-tu lat. Zostala zakoñczona wówczas wojna domowa Mozambiku.

TO NA ZAJĘCIA NIE IDĘ :) Jak pojutrze żadna okazja nie wypadnie to idę (no chyba że będzie na 8) :P

03.10.2004
21:00
smile
[6]

ronn [ moralizator ]

Dzienne, 2 semestr, PW, elektronika (wlasciwie to electrical & computer engineering), nie chce mi sie liczyc ile godzin, ale piatek mam wolny (chyba, ze wf sie trafi)

03.10.2004
21:01
[7]

Czamber [ Czamberka ]

IV rok matematyki na Uniwerytecie Śląskim :>

[ kiedy to sie wreszcie skończy? ;-) :P ]

Zajęcia w zasadzie mam dwa razy w tygodniu, bo w środę od 8 do 18 [ w tym 4 godzinne okienko, czyli wyklady :P ] :| i w piątek od 8 do 10 :-)
Bo wykładów oczywiście nie liczę, bo kto by na nie chodził ;-) :P
To sie nazywa studenckie zycie :D
[ a chodzę na dwie specjalności :P ]

03.10.2004
21:02
[8]

The LasT Child [ GoorkA ]

1 rok Prawa w Wawie na UW, nie pamietam ile godzin :)

03.10.2004
21:03
smile
[9]

Sir klesk [ Sazillon ]

HAHA!
Dobrze wam tak!
Ja juz od ponad miesiaca sie mecze w szkole, a teraz juz chociaz sie przyzwyczailem! A wy dopiero zaczynacie i jeszcze macie wakacje w myslach...
Chociaz na studiach to i tak pewnie jest jak na wakacjach :)))

03.10.2004
21:05
[10]

Czamber [ Czamberka ]

Taaak, w zasadzie to jest jak na wakacjach :>
Przez wiekszośc czasu przynajmniej.. aż do sesji ;-) :P

03.10.2004
21:07
smile
[11]

hola' [ koniczynka ]

uniwersytet slaski, katowice, wydzial nauk spolecznych, I semestr studia 3 +2
wiem ze z laciny bede mial klopoty

03.10.2004
21:11
[12]

Czamber [ Czamberka ]

hola' ... ale co studiujesz na tym Wydziale Nauk Społecznych? Jaki kierunek? :-)

03.10.2004
21:14
smile
[13]

Father Michael [ Padre ]

Khe, khe, a ja zaczynam we wtorek o 14 :P

03.10.2004
21:24
smile
[14]

Mitsukai [ Pretorianin ]


ekhm 3 rok historii na Uniwersytecie Warmińsko - Mazurskim w Olsztynie
zaczynam o 13.15 dydatktyką historii

... nareszcie, bo juz nudno sie robilo jak wrzesnia nie ma :P

03.10.2004
21:29
smile
[15]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Padre ---> wiem ze przez egzystencyjne rozwazania na temat kukułek masz problemy z czytaniem watku, wiec napisze to najporsciej jak umiem: muszisz napisac co studiujesz i który rok ;P

03.10.2004
21:58
smile
[16]

hotDog [ Outsider ]

Zaczynam jutro... :-) Stresss

Informatyka na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Informatyki na Politechnice Częstochowskiej... rok I.

03.10.2004
22:00
smile
[17]

Father Michael [ Padre ]

mortan -> ale to nie jest wazne, najwazniejsze jest to, ze niektorzy studenci jeszcze jutro sobie pospia :P

03.10.2004
22:01
smile
[18]

mortan_battlehammer [ Legend ]

no mow bo ja i tak wiem mniej wiecej co a chyba rok tez zgadne ;P


ja tez sobie pospie bo mam na 12 :)

03.10.2004
22:03
smile
[19]

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]

2 rok Informatyka Politechnika Gdańska
zajęcia od 1.10, około 30 godzin w tygodniu, ale po miesiącu trochę ma nam odejść na szczęście :)

03.10.2004
22:04
smile
[20]

Father Michael [ Padre ]

mortan -> zgaduj zgaduj :)

BTW: Czy jest tu ktos kto studiuje ornitologie?

03.10.2004
22:05
smile
[21]

mortan_battlehammer [ Legend ]

informatyka na UJ pierwszy rok -- poprosze ksiazke o kukułce w nagrode :)

03.10.2004
22:06
smile
[22]

Father Michael [ Padre ]

mortan -> informatyka na UJ na pierwszym roku to byla rok temu :P

03.10.2004
22:07
smile
[23]

mortan_battlehammer [ Legend ]

i ci wywalili Cie :)

03.10.2004
22:07
[24]

ronn [ moralizator ]

A teraz jest drugi rok ;)

03.10.2004
22:07
smile
[25]

Father Michael [ Padre ]

ronn -> nie no to by bylo za proste :)

03.10.2004
22:08
smile
[26]

mortan_battlehammer [ Legend ]

ni wyleciales ? to moze ornitologia :))

03.10.2004
22:09
smile
[27]

Father Michael [ Padre ]

Informatyka na Akademii Ekonomicznej, ide ogladnac K.W. :)

03.10.2004
22:10
smile
[28]

mortan_battlehammer [ Legend ]

a jednak go wywalili :))

jeszcze nie ma KW :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 22:09:45]

03.10.2004
22:13
[29]

Fantazyoosh [ sałatka z pora ]

Politechnika Warszawska reprezentant:)
Wydział Transportu

03.10.2004
22:14
[30]

Dalamar [ Konsul ]

Stosunki Miedzynarodowe, spec. nauki polityczne, wsmip na UŁ

03.10.2004
22:26
smile
[31]

Father Michael [ Padre ]

mortan -> co to je KW??

03.10.2004
22:34
[32]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

absolwent Politechniki Poznanskiej wydzial maszyn roboczych i transportu kierunek tansport specjalnosci transport drogowy wpisuje sie bo mam legitke jeszcze wazna do 30.10.2004 czyli jestem student a bronie sie w czwartek o 10 :)))

03.10.2004
22:36
[33]

SULIK [ olewam zasady ]

I rok AGH WMN
12,25h tygodniowo
piatki wolne :)

na spotakniu z pro dziekanem bylem juz w piatek
a inauguracja jest jutro - ogolna i wydzialowa :)

15.25h tygodniowo (co dwa tygodnie: 13.75h tygodniowo)
z czego: 10h to wyklady

co jeszcze... a tak przerwy miedzy cwiczeniami i wykladami to tygodniowo lacznie:
7.25
wiec lacznie z cxzasu przebuwania na uczelni i okolicach okolo 1/3 to przerwy - ehhh nie ma sie z czego cieszyc :]

03.10.2004
23:04
smile
[34]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Padre -- > ta kukułka ci juz mozg odebrała ;P

03.10.2004
23:09
smile
[35]

m_ax [ Pretorianin ]

Akademia Ekonomiczna w Poznaniu.
Kolo 18h tygodniowo z czego 6h to wyklady

03.10.2004
23:14
smile
[36]

Father Michael [ Padre ]

mortan -> Klub Wysokosciowy? Komenda Wojewodzka? Kilowat?

edit: dobra, bo jeszcze mortan na prawde pomysli, ze cos mi sie zlego stalo :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 23:15:27]

03.10.2004
23:17
[37]

Toolism [ JCreator ]

Polsko Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych - WAWA.. 1 rok informatyki;D

03.10.2004
23:18
smile
[38]

mortan_battlehammer [ Legend ]

prawie trafiłes :) nie wojewodzka a Wojwódzki Kuba ;P

ja nie musze myslic, wszyscy wiedza ze jestes zboczony i potpatrujesz walące sie kukułki ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 23:17:38]

03.10.2004
23:22
smile
[39]

Father Michael [ Padre ]

mortan -> no i jeszcze mam 6 piersi :)

03.10.2004
23:23
smile
[40]

mortan_battlehammer [ Legend ]

spokojnie jeszcze troche i Szenk Ci flaki wypruje ;P

03.10.2004
23:24
smile
[41]

Father Michael [ Padre ]

mortan -> dobra, ide spac, a Ty sobie poTpatruj :P

03.10.2004
23:24
smile
[42]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

V rok ekonomii na SGGW.

9 godzin wykładów
7 godzin ćwiczeń
2 godziny seminarki...
... tygodniowo.

Te zajęcia są porozrzucane na poniedziałek, wtorek i środę. Czwartek i piątek są wolne. W przyszłym semestrze pozostanie mi już sama seminarka :o)

Wszystko było by ok, gdyby nie fakt, że muszę się przysiąść do magisterki i połaczyć studia z pełnym etatem w robocie. Dobrze, że chociaż zmiany da się ustalać :o)

03.10.2004
23:48
[43]

LuBeK [ Konsul ]

Widze ze wiekszosc z was jest na panstwowej uczelni...no to Ja jestem inny:

Wyższa Szkola Ekonomiczno Informatyczna w Warszawie

II Semestr na wydziale Informatyka (Zaoczne)

Zajecia w sobote (8-21) i w niedziele (8-19).

03.10.2004
23:58
smile
[44]

yagienka [ pułapka na Misia ]

a podyplomowka też się liczy?
Wycena nieruchomosci - Wydział geodezji i kartografii PW - zajęcia raz w miesiącu (piątek niedziela)

04.10.2004
00:57
[45]

ciemek [ Senator ]


ja w sobotę pisałem exm w Dreźnie i czekam dopiero na wyniki... wtorek , godzina 14.00 będę wiedział, czy coś z mojego studiowania w Dreźnie wyjdzie, czy też nie ... jeśli nie (to @#$@%a NIE gupie szwawby!!) to Irlandia mnie mam nadzieje przyjmie :>

04.10.2004
08:40
[46]

zbm [ Flash Gordon ]

Politechnika warszawska
3 Rok , Wydział Geodezji i Kartografii

yagienka --> ile płącisz, coś koło 4 tyśków za to? :)

też pewnie jak skończę moje to zaatakuję wycene;)


04.10.2004
09:45
[47]

bukers [ Konsul ]

hehe ja juz mam wszytko zaliczone za tydzien daje index za pierwszy rok!!!
HAHAHA :]
Teraz zaczynam II rok informatyki w biznesie!!

|WSB TORUŃ|

04.10.2004
10:08
smile
[48]

yagienka [ pułapka na Misia ]

zbm: dokładnie 3500 w dwóch ratach :(

04.10.2004
10:27
smile
[49]

hola' [ koniczynka ]

czamber-----> studiuje historie, tyle ze ja podlegam pod US w katowicach a oddzial dydaktyczny znajduje sie w rybniku.
pozdrawiam

04.10.2004
12:45
smile
[50]

KaPuhY [ Bury Osioł ]

Ja mam 1,5h wykladow, 1,5 seminarka i 1,5 pracownia :-) I wszystko we wtorek

V Ochrona Srodowiska spec. Kstaltowanie srodowiska przyrodniczeg UAM Poznan

04.10.2004
13:07
[51]

Mayhem [ Henry Chinaski ]

AE w Krakowie, Finanse i Bankowość, dopiero 1. rok :(

Zaczynam w środę, bo dziś jest jakaś uroczystość inauguracyjna, a jutro przyjeżdża Kwaśniewski, więc są godziny rektorskie :)

04.10.2004
18:42
smile
[52]

Kaktusak [ Pretorianin ]

Na moja matule AE w Krakowie Prezydent przyjezdza?, to moze popatrze przez szybe z biura:)
Po raz pierwszy od hmm 7,5 roku ? (3 lata na prawie na UJ i 4,5 na FiB na AE) poczatek pazdziernika to dla mnie zwyczajny okres, ot wiecej ludzi rano w tramwaju ( choc dzis jeszcze nie bylo tak zle, ale pewnie dlatego ze to poczatek:)
A 1 X powitalem na delegacji
Choc uczyc sie powinnem , 15 X mam egzamin przed nastepna umowa o prace:)

04.10.2004
18:59
smile
[53]

Eldorrado [ Pretorianin ]

Zarzadzanie w administracji publicznej dzienne na UJ - Dzis zaingurowalem II roczek :) A zaczelo sie ciekawie bo gdzies tak w srodku pierwszego wykladu, do sali weszla pani w swiesznym odblaskowym kaftaniku i zaczela wolac " Uwaga, Uwaga, zagrozenie pozarowe, prosze opuscic budynek!" Niedlugo potem wszyscy byli juz na zewnatrz :) Na szczescie okazalo sie ze byly to tylko cwiczenia :D

04.10.2004
19:02
smile
[54]

mortan_battlehammer [ Legend ]

a mi sie zaczał maksymalnie chujowo....

przychodze dzis na zajecia a wszyscy mowią ze doktor z którym mielismy fizyke i nie zaliczyme drugiego semestru nie zyje, rozbil sie na paralotni..... W sumie mimo ze mnie oblał to byl w porzadku koles, podciagal chlopako i dawal szanse, ale teraz mam problem bo musze szukac jakiegos innego kolesia u którego zalicze semestr :/

04.10.2004
19:13
smile
[55]

ronn [ moralizator ]

Heh.. ja sie zdziwilem bo do mojej grupy na wuefie (pilka nozna) zapisaly sie dwie dziewczyny. To bedzie gra koedukacyjna :) Koles od zajec mial srednio zadowolona mine :p

04.10.2004
19:26
smile
[56]

Torn [ Merces Letifer ]

UŚ, 3 rok (teoretycznie :P), Wydział Techniki.
póki co mam plan taki sobie :/
Wolałbym mniej okienek a być wcześniej w domu.
13 h wykładów + 15 h ćwiczeń / tydzień.
Jakoś to będzie... jak zawsze :-)

04.10.2004
19:46
[57]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

II rok geografii na UW. Godzin - za dużo. Chyba znów zmienię kierunek :P

05.10.2004
11:13
[58]

ciemek [ Senator ]


05.10.2004
11:14
smile
[59]

ciemek [ Senator ]


tak kontynuując mój poprzedni post to chciałem napisać, że się dostałem i generalnie, że ...TAK...jestem kozakiem :D

PS: Poprzedni post do kasacji, bo coś się z radości pomerdało ;>

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.