
tomirek [ ]
Opel Omega z 1939 roku :)
Jak na ten rocznik to ma niezle wyposazenie :)
tomirek [ ]
Upssss..... Linka nie dalem

dziku86 [ The Cure ]
heh, dobre!

karollus [ parek v rohliku ]
no to Hitler mógł posadzić swą dupę na podgrzewanym siedzeniu :)

wich3r [ Sprzedam nerkę ]
Jak na 1939 to strasznie mały przebieg ma tylko 216000 km chyba był uzywany tylko do przejazdzek w niedziele do kosciola:D

megaabol [ Generaďż˝ ]
Hitler umie konserwować samochody :D
squallu [ saikano ]
niezla linia nadwozia jak na tamte lata:P moze to jedna z wunderwaffe hitlera?

sebekg [ Generaďż˝ ]
hmm koles pomylil sie za szybko chcial wstawic :) zamiast 1939 powienien 1993 :)

Shalashaska [ REVOLVER OCELOT ]
dobre,dobre

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]
hehe ;)
sebekg --> no tak,ale pomylil sie 2 razy - w nazwie oferty, i nizej, w roczniku ;).

Garbizaur [ CLS ]
LOL!!! Fajna bryczka!!!
amoreg1234 [ użytkownik ]
hitler chyba nie jezdzil oplem omega jak juz cos...
Maliniarz [ Konsul ]
brutu - > mysle ze nazwa oferty robi sie sama, na podstawie silnika i nazwy samochodu, ale moge sie mylic ;)
Ale fakt - niezle sie trzyma jak na 60 latka :]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Dobre ! Cały sztab pewnie mu zazdrościł !

krzynier [ Mów mi Krzynio ]
No... i co w tym takiego śmiesznego? Brechtał bym się gdy by to był jakiś śmieszny samochód.
Pewnie gość się pomylił i zamiast 199e napisał 1939?
Ja też się raz pomyliłem. To było na allegro gdy sprzedawałem telefon stacjonarny. Zamiast ceny 99 zł wisałem o dwie dziewiątki więcej.

krzynier [ Mów mi Krzynio ]
Upsssssss. Przepraszam za moje powtórzające się posty. Powstały one przez nichcące kilkakrotne naciśnięcie Opublikuj. Błąd fa forum. Jeszcze raz przepraszm.