GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Opel Omega z 1939 roku :)

03.10.2004
18:04
smile
[1]

tomirek [ ]

Opel Omega z 1939 roku :)

Jak na ten rocznik to ma niezle wyposazenie :)

03.10.2004
18:05
[2]

tomirek [ ]

Upssss..... Linka nie dalem

03.10.2004
18:10
smile
[3]

dziku86 [ The Cure ]

heh, dobre!

03.10.2004
18:11
smile
[4]

karollus [ parek v rohliku ]

no to Hitler mógł posadzić swą dupę na podgrzewanym siedzeniu :)

03.10.2004
18:11
smile
[5]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

Jak na 1939 to strasznie mały przebieg ma tylko 216000 km chyba był uzywany tylko do przejazdzek w niedziele do kosciola:D

03.10.2004
18:26
smile
[6]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Hitler umie konserwować samochody :D

03.10.2004
18:37
[7]

squallu [ saikano ]

niezla linia nadwozia jak na tamte lata:P moze to jedna z wunderwaffe hitlera?

03.10.2004
20:34
smile
[8]

sebekg [ Generaďż˝ ]

hmm koles pomylil sie za szybko chcial wstawic :) zamiast 1939 powienien 1993 :)

03.10.2004
20:52
smile
[9]

Shalashaska [ REVOLVER OCELOT ]


dobre,dobre

03.10.2004
20:53
smile
[10]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

hehe ;)

sebekg --> no tak,ale pomylil sie 2 razy - w nazwie oferty, i nizej, w roczniku ;).

03.10.2004
20:55
smile
[11]

Garbizaur [ CLS ]

LOL!!! Fajna bryczka!!!

03.10.2004
20:55
[12]

amoreg1234 [ użytkownik ]

hitler chyba nie jezdzil oplem omega jak juz cos...

03.10.2004
22:29
[13]

Maliniarz [ Konsul ]

brutu - > mysle ze nazwa oferty robi sie sama, na podstawie silnika i nazwy samochodu, ale moge sie mylic ;)
Ale fakt - niezle sie trzyma jak na 60 latka :]

03.10.2004
22:32
smile
[14]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Dobre ! Cały sztab pewnie mu zazdrościł !

04.10.2004
18:26
smile
[15]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

No... i co w tym takiego śmiesznego? Brechtał bym się gdy by to był jakiś śmieszny samochód.
Pewnie gość się pomylił i zamiast 199e napisał 1939?
Ja też się raz pomyliłem. To było na allegro gdy sprzedawałem telefon stacjonarny. Zamiast ceny 99 zł wisałem o dwie dziewiątki więcej.

04.10.2004
18:30
smile
[16]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

Upsssssss. Przepraszam za moje powtórzające się posty. Powstały one przez nichcące kilkakrotne naciśnięcie Opublikuj. Błąd fa forum. Jeszcze raz przepraszm.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.