GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie o SK8owską bluze i...metal :]

03.10.2004
16:46
[1]

hohner111 [ DragonHeart ]

Pytanie o SK8owską bluze i...metal :]

Jak uważacie, czy to ze slucham metalu a ostatnio polazłem do SK8 shopu kupic nanowszą bluze Player01 za prawie 200zl (biała wielka z kapturem) robi ze mnie pozera? :| Podobala mi sie, dobrze sie w niej czuje a slucham metalu (nie, nie mam dlugich wlosow i nie nosze glanow i ciemnych rzeczy :D )

Co o tym sadzicie? Niedlugo sie wybieram po szersze spodnie (bo mi sie podobają) ale nie takie z krokiem w kostkach...bo takie ubranie mi sie podoba...czy sadzicie ze to chore? dziwne? czy jak...?

03.10.2004
16:50
smile
[2]

sajlentbob [ Konsul ]

Bądż sobą
reszte piep...ć!
(szczególnie ludzi którzy mają z tego powodu jakieś ale..)

03.10.2004
16:51
smile
[3]

Coy2K [ Veteran ]

pfff pieprzyc subkultury... jak Ci w tym wygodnie to się tak ubieraj

03.10.2004
16:52
[4]

xywex [ mlask mlask! ]

w czym leży Twój problem? jesli dobrze się czujesz w tym w czym chodzisz, to o co do diabła chodzi? a co myślą ludzie - interesuje Cię to?

03.10.2004
16:53
[5]

Windi_ [ Generaďż˝ ]

to chyba nie jest pozerstwo... chodzisz w tym w czym ci wygodnie i w czym lubisz, sluchasz tego co ci sie podoba... pewnie znajdzie sie ktos kto powie ze jestes pozerem... ale cyz o to chodzi zeby se nazywac pozerami tylko dlatego ze ktos nie spelnia wszystkich kryteriow przynaleznosci do jakiejs subkultury lub przypomina czlonka takowej grupy, ale nie jest nim itd ipt... to jest moje zdanie... wyiem ze troche nieczytelne i w ogule ale co tam :P moze zrozumiesz o co mi chodzi...

03.10.2004
16:54
smile
[6]

fifalk [ fifalkowiec ]

co za roznica kto jakie ciuchy nosi i czego slucha.

"fuck da szuflada" (czy jakos tak)
by soze :-]

03.10.2004
16:55
[7]

SULIK [ olewam zasady ]

a moge zapytac jakiego metalu sluchasz ?? lub jakicgh zespolow ??

a co do ubioru: nosi sie to co sie lubi :]
ale za bluze 2 stow bym nie dal :]

03.10.2004
16:57
smile
[8]

n2n [ Pielgrzym ]

jak smiales ?!? teraz juz nie jestes true evil metalem ;-)

btw. od kiedy sluchana muzyka do czegokolwiek zobowiazuje ?

03.10.2004
17:06
smile
[9]

fifalk [ fifalkowiec ]

n2n --> od podstawowki do gimnazjum :-)

03.10.2004
17:07
[10]

hohner111 [ DragonHeart ]

wlasnie o to chodzi ze juz 2 osoby z moich znajomych krzywo sie na mnie patrzą...

ktos sie pytal czego slucham: metallica, iron maiden, slayer, guns n roses :P, velvet revolver, black sabbath, ozzy osbourne (jako on sam + zakk wylde na gitarze :D ), Black Label Society i paru(nastu) innych :)

03.10.2004
17:08
smile
[11]

ronn [ moralizator ]

Jestes pozerem i syjonista.

03.10.2004
17:10
[12]

hohner111 [ DragonHeart ]

z tym syjonistą to nie przesadzaj...

03.10.2004
17:11
[13]

SULIK [ olewam zasady ]

hohner111- a czyli ogolnie spokojnej muzyki sluchasz :)

a co do ubioru - kto co lubi :)

03.10.2004
17:14
[14]

hohner111 [ DragonHeart ]

SULIK - no czasami vader, cannibal corpse, decapitated, children of bodom (to w sumie czesto) czy nawet kredki :D itp. ale to jak sie wnerwie i jak sie pokluce ze starymi to robie im koncert :D Vader in Tokyo ;)

03.10.2004
17:15
smile
[15]

EBek [ Konsul ]

hohner111 -> Tak, jesteś wielkim pozerem... Złamałeś regulamin metalowy w podpunkcie piątym punktu ósmego, który znajduje się w rozdziale jedenastym... Za takie przewiniene powinieneś zostać skazany na pracę jako podłoga podczas koncertu metalowego... :)

PS: Chodź w czym ci się podoba i tyle, nie zwracaj uwagi na innych... :)

03.10.2004
17:18
[16]

SULIK [ olewam zasady ]

hohner111 - nice :)

03.10.2004
17:36
smile
[17]

Monther [ Generaďż˝ ]

Hehehe... jeśli już tak bardzo zależy Ci na jakiejś przynależności "plemiennej", to warto zacząć od zdefiniowania kim/czym jest pozer.
Pozer to jest taki ktoś, kto nosi koszulki Cannibal Corpse na zmianę z Deicide, a nie kojarzy o co chodzi, jak ludzie nucą sobie "pewien kawałek" kiedy zaczyna bić dzwon Ratusza o pełnej godzinie. Pozer to ludek, który zrobił sobię dziarę-pentagram, nosi odwrotny krzyż na szyi, na plecaku ma naszywkę trifixion, ale na hasło LaVey z zaciekawieniem pyta: "a to jest nowy wokalista Limp Bizkit?" :-)

Kiedyś było tak, że jak słuchałeś metalu i nie miałeś długich włosów, to byłeś "nikim". Nie mogłeś przynależeć do plemienia "true-necro-grim....". Aż pewnego dnia publicznie pokazał się Tom Araya... łysy ;-)

03.10.2004
17:54
[18]

peanut [ kriegsmaschine ]

sprawa, jak na moj gust, prezentuje sie w sposob dwojaki:
jezeli uwazasz sie za metaliste, nawet kinder ze spadochronem na ramieniu, a w sluchaniu... niektorych zespolow (velvet revolwer, wtf?) widzisz cos wiecej niz muzyke bedaca konsystencja sekcji akustycznej z wokalna, to rozumiem twoich kolegow. lamiesz kanon w perfidny sposob, 'obrazajac ich uczucia religijne';)
jezeli natomiast jestes li tylko konsumentem lubiacym dzwieki mocniejsze, niz te wydawane przez obwisle dupy muzykow z crowbar, to moda jest rzecza najzupelniej dowolna. stwierdzam jednakze nieprawidlowosci wynikle z rozdwojenia jazni;)...

ps. pozer =! skejt sluchajcy metalu tudziez metal sluchajacy hiphopolo... monther wylozyl definicje pozera bardzo plastycznie;)

03.10.2004
18:39
smile
[19]

Aen [ MatiZ ]

Dżizas- Tylko dzieci pytają się o takie rzeczy...Jak się ubrać? Jak chcesz, czy to nie oczywiste?

03.10.2004
20:40
smile
[20]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


peanut - velvet revolver to chyba nowa kapela Slasha z GNR (tego włochatego kolesia w cylindrze)

03.10.2004
20:47
[21]

Zenedon_oi! [ Pretorianin ]

hohner -> Nie możesz nosić takiej bluzy. Co więcej jutro musisz stanąć przed komisją metalu, zdać legitymacje metala, umyć się i zacząć mówić co drugie słowo yo!

03.10.2004
20:52
[22]

amoreg1234 [ użytkownik ]

zenedon --> sugerujesz ze metalowcy sie nie myja ? :DD:D:D:D

03.10.2004
21:19
[23]

Riven [ infamousbutcher ]

Monther --> Chyba chodzi o Kerry'ego Kinga , on sie zgolil ;)) I tak Hanneman robi lepsze riffy - wniosek - chcesz byc trv metal - musisz miec dlugie wlosy.

A watek jest po prostu... *rece opadaja*

03.10.2004
21:19
[24]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Zacznijmy od tego że nazwanie ubrania "skejtowskim" jest pozerstwem... nie ma czegoś takiego jak ubrania "skejtowskie" i "nieskejtowskie". No i co że kupiłeś? Ubierasz się w to co Ci się podoba, co Ci akurat wygodnie leży.

03.10.2004
21:25
smile
[25]

Presio [ Vanitas Vanitatum ]

Mniej legalnie w dupie to co mówia inni. Zyj jak Ci sie podoba...

03.10.2004
21:54
smile
[26]

peners [ SuperNova ]

Ja tak samo słucham metalu ale nie ubieram się jak metal chodze ubrany normlanie dżiny adidaski jakaś bluza itd :D

03.10.2004
21:58
[27]

...Cannibal... [ Pretorianin ]

chciales sie zeczywiscie zapytac czy jestes pozerem czy chciales sie pochwalic, ze se bluze za 200 zeta kupiles???

03.10.2004
22:02
smile
[28]

slot5 [ Generaďż˝ ]

hohner111 --> a czego sluchasz jesli mozna wiedziec :) bo to co ja slucham zainspirowalo mnie do kupienia glanow/czarnych rzeczy/zapuszczania wlosow, a o sk8 ciuchach nawet przez mysl mie nie przeszlo :>

03.10.2004
22:02
smile
[29]

Globus [ Generaďż˝ ]

co nas to obchodzi ile dales za ta bluze? jakie to ma znaczenia?

czuje sie zniesmaczony...

03.10.2004
22:04
smile
[30]

slot5 [ Generaďż˝ ]

a sorry, nie przyloookalem, ze juz bylo :P

04.10.2004
17:43
[31]

hohner111 [ DragonHeart ]

najciekawesz jest to ze KAZDY jak tylko wspomni ze kupil cos za iles to odrazu ma pojazd...ze a co nas obchodzi....

a akurat zaznaczylemc ene bo przecierz kupienie bluzy za 50zl to wg. wielu moich znajomych (co są SK8 albo sie za takich uwazaja) pozerstwo (cytat) lamerstwo itd. wiec zaznaczylem ze bluza typowo dla "kasiastego matoła" happy?

A co do Velvet Revolver to z GNR jkest tam: Slash, Matt Sorum i Duff McKagan :D Czyli 3/5 GNR :D

04.10.2004
18:06
smile
[32]

matisf [ X ]

metal to metal, ja nie zawsze sie ubieram jak metal więc na siebie nie muwie że jestem metale, chodze po swojemu (czesto jak prawdziwy metal) sucham rock i metalu, a co do ciebie to są dze że na lezy robić co się za suszne uważa !!!!!!!!

04.10.2004
18:08
[33]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Buhahahahahahaha! Co to w ogóle za durne pytanie?

04.10.2004
18:20
smile
[34]

po prostu bartek [ Pretorianin ]

Chłopaki, a jeśli jestem hiphopowcem, a kupiłem buty Cata za 299 zł, pełna skóra, pięknie leżą i nic nie ważą - mogę się pochwalić?

Nie sądzicie, że to pozerstwo?

04.10.2004
18:46
smile
[35]

Riven [ infamousbutcher ]

Impaler --> ciii, kolega chce byc trv, ale boi sie, ze przez te bluze juz nie bedzie...

04.10.2004
19:08
smile
[36]

EBek [ Konsul ]

Globus -> Wielki metalowiec z żelaza i aluminium - ahaha! :D

04.10.2004
20:07
[37]

hohner111 [ DragonHeart ]

po prostu bartek - masz nasrane...

Riven - masz nasrane...

itd.

Pisalem cos pare postow wyzej ale widać nie czytacie...

04.10.2004
20:11
smile
[38]

Riven [ infamousbutcher ]

yy, czemu mam nasrane? sam pytales, czy to nie dziwne, ze sluchajac metalu chcesz sie tak ubierac.

bo takie ubranie mi sie podoba...czy sadzicie ze to chore? dziwne? czy jak...?

I to jest z lekka smieszne ;)). Pytasz tak , jakby to byla jakas dewiacja , lool.
Nosisz co chcesz i tyle. Spoko, bedizesz trv :D

04.10.2004
20:39
[39]

hohner111 [ DragonHeart ]

pytam sie jakie jest Wasze zdanie bo chce je poznac......i tyle....sorry za "nasrane"...

co to trv? bo ja widocznie nie jestem ziom yo yo yo zeby qmać baze co nie ziomal...:P

04.10.2004
20:52
smile
[40]

Riven [ infamousbutcher ]

ekhm, to nie ma zadnego zwiazku ze slangiem hiphopowym, ziomalu drogi.

trv pochodzi od 'true' i sarkastycznie odnosi sie do osob, ktore sluchaja tylko 'true' metalu, pozuja na grim nekro i w ogole iwil. No i ofkors nowy Mayhem to pozerstwo :DDD.

Moze ja jestem jakis dziwny, ale nie widze zadnego zwiazku ubioru z ulubionym gatunkiem muzyki i ubiorem. Po prostu. Jak ktos nosi koszulke z Cannibal Corpse, to najwidoczniej lubi ten zespol. Jezeli natomiast ubiera sie zupelnie normalnie, to nadal nie widze przeciwskazan, zeby sluchal Kanibali ;).

04.10.2004
20:54
[41]

Riven [ infamousbutcher ]

errata:

nie widze zadnego zwiazku ubioru z ulubionym gatunkiem muzyki i ubiorem

yy, chyba troche pomieszalem :))

np - alan parson project - pyramid

04.10.2004
21:02
[42]

goldenSo [ AnomaliA ]

Noś to co lubisz

04.10.2004
21:02
[43]

Kruk [ In Flames ]

Nienawidzę bluz z kapturami. Nawet czarnych. Uważam, że są zajebiście pozerskie :)
Ale kto co lubi, ja zakładam dzwony, bundesę i jest ok.

04.10.2004
21:05
smile
[44]

Fett [ Avatar ]

pozerstwo to by było jakbyś sobie twarz na biało wytapetował i włosy na żelu postawił

04.10.2004
22:13
smile
[45]

EBek [ Konsul ]

Kruk -> Z flagą niemiecką na ramieniu, tak? :)

04.10.2004
22:16
[46]

Kruk [ In Flames ]

No niestety nie udało Ci się :))

Wiele osób za to owalam gdy widzę flagi szkopów na bundesach. Sam mam dwie, na każdej ślady po flagach.

04.10.2004
22:23
smile
[47]

EBek [ Konsul ]

Kruk -> To po co kupujesz niemieckie kurtki i potem odpruwasz z nich niemieckie flagi? :)

04.10.2004
22:28
[48]

Adamss [ -betting addiction- ]

hohner --> Heh, a dla Ciebie aż tak ważna jest opinia innych na twój temat? Nie ubieraj sie pod publike tylko ubieraj sie dla siebie.

04.10.2004
22:36
[49]

Kruk [ In Flames ]

EBek
Sam sobie odpowiedziałeś.

04.10.2004
22:44
smile
[50]

EBek [ Konsul ]

Kruk -> Rozumiem, że to jakąś własna inicjatywa - akcja zrywania niemieckich flag z niemieckich kurtek? :)

04.10.2004
22:46
[51]

Kruk [ In Flames ]

Ja.

04.10.2004
22:51
smile
[52]

EBek [ Konsul ]

Kruk -> Hmm..., a czy to nie jest bezsensowne kupować niemiecką kurtkę i odrywać z niej niemieckie flagi i śmiać się z ludzi, którzy chodzą z tymi niemieckimi flagami, bo ich nie odpruli? :)

04.10.2004
23:02
[53]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

hohner111 ---> Nasrane we łbie to masz najwidoczniej Ty, skoro martwisz się tym, no, pozerstwem bo kupujesz jakieś szmaty za 200 zł. Za pięć lat, jak dorośniesz i przypomnisz sobie to durne pytanie, stwierdzisz, że trzeba być niezłym idiotą żeby martwić się o ubiór, który wedle jakichś dewiantów nie pasuje do słuchanej muzyki. Od syfa.

04.10.2004
23:03
[54]

Kruk [ In Flames ]

Bundeswera sama w sobie jest zajebista. Jedyna dobra rzecz od szkopów jednakże nienawidzę tego narodu za całokształt. Odrywając ich flagi nie okazuję im w ten spoósb szacunku, druga sprawa czysto estetyczna, bundeska z jakimikolwiek naszywkami wygląda po prostu dennie.

04.10.2004
23:04
smile
[55]

EBek [ Konsul ]

Kruk -> A za co tak nie lubisz Niemców, co? Szwedów też nie lubisz? :)

04.10.2004
23:13
[56]

Kruk [ In Flames ]

Za ich AKTUALNĄ postawę wobec Polaków, śmieją się z nas, mają nas za nic, za śmieci, uważają nas za materiał roboczy. Przeszłość nie wchodzi w grę.

mmm
akurat opinię ludzi mam w dupie, a szczególnie tych w kapturach i dziewczyn, któe mają stajla :o

04.10.2004
23:16
smile
[57]

EBek [ Konsul ]

Kruk -> A jak kaptur nosi ktoś z klimatu rockowego/punkowego/metalowego, też masz go za nic, a jego opinie masz w dupie? :)

04.10.2004
23:19
[58]

Kruk [ In Flames ]

Nie mam go za nic. Jest mi obojętny, ewentualnie pozerski.
Liczę się z opiniami tych, których uważam za ludzi inteligentych.

04.10.2004
23:21
[59]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


a tych w mrocznych glanach i z tępymi ćwiekami na skórzanych kurtkach uważasz za inteligentnych ?

04.10.2004
23:24
[60]

Kruk [ In Flames ]

Zajebiście stereotypowe podejście. Żyjemy w innych czasach.
Może BIGos w twoim mieście tak ludzie chodzą ubrani, w moim nie.

Inteligencja nie wynika przede wszystkim z ubioru.

04.10.2004
23:29
[61]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


kurde, a myślałem, że jak ktoś nie potrafi sobie kupić spodni na swój rozmiar to ma coś nie tak z głową

04.10.2004
23:32
[62]

xywex [ mlask mlask! ]

Kruk --> Masz moje poparcie. Sam osobiście odprułem kilka kompletów takich flag. I w sumie nie ma to żadnego związku ze stosunkiem do Niemiec czy też Niemców. Uważam że noszenie czegoś takiego jest conajmniej głupie. Tak samo jak mam polskie moro. Też bez flag.

04.10.2004
23:33
[63]

Kruk [ In Flames ]

Jeżeli ktoś kupuje celowo ciuchy o większych bądź o mniejszych rozmiarach to znaczy, że kreuje jakiś tam swój styl. Jeżeli nie to znaczy, że nie dba o swój wygląd.

Inteligencja nie ma tu nic do rzeczy.

No, kiedyś się mówiło, że "inteligentni" chłopcy "ładnie" się ubierają. Może o to Ci chodzi?

04.10.2004
23:35
[64]

Kruk [ In Flames ]

xywex
respekt
kto co wyznaje, kto co lubi.

nie wiesz przypadkiem co jest teraz trendi? :P

04.10.2004
23:40
[65]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

Kruk - kombinujesz, kombinujesz :)

jak ktoś nie potafi sobie dobrać rozmiaru spodni to jest po prostu głupi :)
wlasnie inteligencja ma tu coś do rzeczy, a na pewno nic do rzeczy nie ma dbałośc o wygląd - miałbyś rację jakby sobie statystyczny hiphopowiec kupił spodnie "całe fioletowe, szerokie, lalala", ale nie kiedy nie potrafii nawet zauważyć że mu się krok zsuwa w kostki. To nie przejdzie. Tu jest jakiś defekt. Defekt muzgó :)

poza tym - powiedz mi - dlaczego większość kretynek nosi jasnobłekitne lub jasnoróżowe ciuszki ?
dlaczego noszą misie przypięte do plecaków ?
skąd u nich te bałe obcisle spodnie ?
to co mówisz to też stereotyp, tylko, ze jaky z drugiej strony.
myślisz, ze jesteś mądrzejszy bo nie powtarzasz tego co wszyscy, a powtarzasz to co niektórzy.
a pomyśl ad tym sam :)
ubiór wiele mówi o inteligencji, zainteresowaniach i zajęciach
tylko nie wolno nadinterpretować.

04.10.2004
23:53
[66]

Kruk [ In Flames ]

Jak ktoś nie potrafi sobie dobrać rozmiaru spodni to cierpi na jakąś chorobę wrodzoną, posiada dysfunkcje mózgowe, ale te przypadki przecież wykluczamy, bo to są ludzie, którzy wymagają stałej opieki.

Jeżeli przykładowy Stefan zdrowy chłopak wchodzi do peweksu po nową parę jeans i wychodzi w nich nogawkami sunąc po zemi to znaczy, że kreuje taki styl. Chyba, że nie jest świadomy tego, że wygląda inaczej niż wszyscy (może chce prowokować), wówczas byłaby to po prostu nieświadomość, brak obycia wobec środowiska, inny klimat na codzień. Może u niego w mieście chodzi się z długimi nogawkami? Inteligencja nie ma tu nic do rzeczy.

Co do mnie to chodzę ubrany często prowokująco - powielam gości z Oasis, AC/DC czy tam Rolling Stones gdzie w moim mieście nie jest to znane. Wszyscy żyją hiphopem, ozonami i tym całym głównem. British Rock to zupełnie inna bajka więc ja też muszę być inny, ale przyjemność sprawia mi gdy ktoś powiela mój styl.

"ubiór wiele mówi o inteligencji, zainteresowaniach i zajęciach"
zdanie absolutnie sprzeczne co do tematu wątku, ale zgodne z życiem np. policjan ubiera mundur policjanta, strażak mundur strażaka itd.

wszystko kwestia interpretacji, kompromis nie do osiągnięcia :)

05.10.2004
15:55
smile
[67]

EBek [ Konsul ]

Kruk -> Kupowanie niemieckich kurtek i odpruwanie z nich niemieckich flag jest tak samo bezsensowne jak kupowanie długich spodni i obcinanie od nich połowy nogawek, ponieważ chce się zrobić z nich krutkie spodenki... :)

05.10.2004
15:58
[68]

Kruk [ In Flames ]

Ee.. sam jesteś bezsensowny EBek, a wlaściwie nudny. Zamykanie się w szablonach i schematach jest głupie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.