GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kolejnosc instalacji.

03.10.2004
16:05
smile
[1]

TeadyBeeR [ Legend ]

Kolejnosc instalacji.

Niedlugo(moze dzisiaj) bede przeinstalowywal WinXP i mam w zwiazku z tym pytanko. Co najpierw instalowac SP2 czy DirectX9.0c ?

03.10.2004
16:07
smile
[2]

Sizalus [ Generaďż˝ ]


1. Najlepiej instalowac XP od razu zintegrowanego z SP2.
2. 9.0c jest zawarty w SP2.

03.10.2004
16:09
smile
[3]

TeadyBeeR [ Legend ]

Nie chce mi sie bawic w laczenia Win i SP2, zainstaluje po kolei. Dzieki.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.