
TeadyBeeR [ Legend ]
Kolejnosc instalacji.
Niedlugo(moze dzisiaj) bede przeinstalowywal WinXP i mam w zwiazku z tym pytanko. Co najpierw instalowac SP2 czy DirectX9.0c ?

Sizalus [ Generaďż˝ ]
1. Najlepiej instalowac XP od razu zintegrowanego z SP2.
2. 9.0c jest zawarty w SP2.

TeadyBeeR [ Legend ]
Nie chce mi sie bawic w laczenia Win i SP2, zainstaluje po kolei. Dzieki.