GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Poradnik CMBB/AK pomoc w Afryce potrzebana.

03.10.2004
15:38
[1]

szwejos [ Konsul ]

Forum CM: Poradnik CMBB/AK pomoc w Afryce potrzebana.

Ponieważ stosunkowo mało walczyłem na froncie afrykańskim mam prośbę o wsparcie. Chodzi o rozpiske dat pojawiania się głównych czołgów tego pola bitwy. Sugestie co do parametrów rozgrywki, i zbalansowania dat.
Wrażenia z gier z terenem typu "rural" "heavy tree" "large town" ( jeżeli graliście takowe w Afryce).

Moje pierwsze odczucia są takie iż lotnictwo i działa dominują na tym polu walki.
Mam obawy co do dynamiki rozgrywki na pustych przestrzeniach i kombinuje jak by to ustawić by grało się ciekawiej.
Może noc i dobra pogoda - widoczność 200m byłaby kluczem do ciekawszych walk w Afryce?

Każdy kto grał sporo tam, niech dorzuci swoje trzy grosze.

03.10.2004
15:58
smile
[2]

faloxxx [ Generaďż˝ ]

człowieku dam ci dobrą radę - jak nie wiesz jak sie gra to nie bierz sie za pisanie poradnika :/

03.10.2004
16:10
smile
[3]

szwejos [ Konsul ]

faloxxx-->człowieku ja też Ci dam rade: jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie mów wcale, bo tak tylko głupka forumowego z siebie dalej robisz, co nowy wątek to post faloxxx-a lub Złośliwy_buraK-a (jedna osoba)

A potem nic dziwnego że masz opis: [ spamer ]

03.10.2004
16:15
smile
[4]

szwejos [ Konsul ]

faloxxx-->tu masz link i przeczytaj najpierw ile już do tej pory napisałem poradnika, a potem wstawiaj jakieś uwagi

03.10.2004
17:42
[5]

faloxxx [ Generaďż˝ ]

szwejos --> piszesz poradnik i sam sie przyznajesz ze nie wiesz co masz pisac :] Przyznaj ze to brzmi śmiesznie

03.10.2004
17:50
[6]

szwejos [ Konsul ]


faloxxx--> nikt nie jest alfą i omegą, często korzystam z wiedzy i doświadczenia innych dzięki temu forum i walkom z najlepszymi w lidze.
A w Afryce stosunkowo mało walczyłem więc stąd moja prośba.
Chciałbym napisać w miarą kompletny poradnik do walk człowiek versus człowiek CMBB i CMAK.

05.10.2004
18:39
[7]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Szwejos-->A powiesz nam jaki masz nick w lidze??????
Bardzo prosimy:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.