
^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
The Screeners - Jaka To Gra?? l zapis 144
The Screeners - Jaka To Gra ?? | zapis 144
WITAMY WSZYSTKICH I PROSIMY O PRZESTUDIOWANIE REGULAMINU!!! :)
Regulamin by yazz & Vegetan, .Jacek 99., PAW666THESATAN, Azarothen, Xazaxus i jeszcze ktoś =] :
-Odgadujemy tytuł gry na podstawie zamieszczonych screenów.
1. Nie wolno dodawać screena zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora screena)
2. Screena może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł gry poprzedniej (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego, ale wtedy gdy odgadnie screena wyznaczonej osoby, otrzymuje 0,5 pkt`a)
3. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje screena.
4. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć gry, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor screena nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejnego screena. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następnego screena lub przekazać to prawo na kogoś innego.
5. Osoba dająca screen ustala, czy żąda numerka i podtytułu gry, gdy nie napisze tego, uznajemy ,że wystarczy sam tytuł gry.
6. W zabawie udział biorą tylko gry PCtowe i po premierze. -> jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy
7. Kolejną część zakładamy po 10 obrazkach lub po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
8. W jednym poście podajemy tylko jedną grę, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem gry, ale także jednym.
9. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
10. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
11. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z gier dla dzieci.
12. Nie przycinamy screenow:) Bo to kantowanie:)
13. Nie edytujemy postów z odpowiedzią na dany screen.
14. Nie wolno dawać skrinów z cutscenek i filmikow nie zrobionych na enginie gry.
15. Ne wolno używać skrótów.
16. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
17. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lista nieproszonych gości:
-Narazie pusto i oby tak pozostało :D
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
01. PAW666THESATAN ---> 275 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 242 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 142 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. _Luke_ ---> 62 pkt
09. U.V. Impaler ---> 60 pkt
10. Dbest ---> 58 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 58 pkt
12. Xazaxus ---> 51 pkt
13. Sir klesk --->40 pkt
14. Hadriel ---> 38 pkt
15. peners ---> 37
16. DavHend---> 36 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. Game Over ---> 30 pkt
19. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
20. Regis---> 28 pkt
21. zarith --> 26 pkt
22. Conroy, Techi---> 24 pkt
23. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
24. viesiek ---> 18 pkt
25. Loczek82 ---> 17 pkt
26. Leszo, Cubituss ---> 16 pkt
27. eJay ---> 15 pkt
28. Bili ---> 14,5 pkt
29. Holyfire --> 13 pkt
30. Maevius ---> 12 pkt
31. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
32. Immothep, ..KmP.. ---> 10 pkt
33. zmudix, Logadin, Asmodeusz ---> 9 pkt
34. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
35. vien, Trzepiskor, Khelben, Pvt. Creak ---> 7 pkt
36. SirGoldi ---> 6 pkt
37. Genzo9, LukeS, xanat0s ---> 5 pkt
38. maciej_, Zgred ---> 4 pkt
39. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Esqualante, Kush,noname89, Sabathius, squallu, Mastyl ---> 3 pkt
40. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips ---> 2 pkt
41. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Brisk ---> 1 pkt
poprzednia część:

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
Tu się nie dopisujemy, wątek do kasacji.