
Pvt. Creak [ Criav ]
W jakim pliku, w WIN XP są zapisane wszystkie maile z Outlook Expres?
Musze zrobić formata, a mam dużo ważnych maili - w jakim pliku i w którym miejscu znajdują się one? Z góry wielkie dzięki...

Pvt. Creak [ Criav ]
przepraszam za stwarzanie problemów - wystarczyło w Outlook Expres nacisnąć na folder i dać "Właściwości" :]
sposób w Windows XP PRO PL:
x:\Documents and Settings\y\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities\7203A1F0-B34A-4D96-B21A-72451B1744CF\Microsoft\Outlook Express
gdzie:
x - litera dysku z wgranym Outlookiem (czyli dysku z Windowsem)
y - nazwa użytkownika
TeadyBeeR [ Legend ]
W outlooku jest tez chyba opcja import/export sluzaca do tego.
leszo [ Mała Wojna ]
albo można też przenieść ten folder przechowania
viesiek [ hoo-doo ]
ja tam przeciągam z Outlooka do jakiegos osobnego folderu i potem zgrywam na plytke :)