GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

W jakim pliku, w WIN XP są zapisane wszystkie maile z Outlook Expres?

03.10.2004
14:50
smile
[1]

Pvt. Creak [ Criav ]

W jakim pliku, w WIN XP są zapisane wszystkie maile z Outlook Expres?

Musze zrobić formata, a mam dużo ważnych maili - w jakim pliku i w którym miejscu znajdują się one? Z góry wielkie dzięki...

03.10.2004
15:01
smile
[2]

Pvt. Creak [ Criav ]

przepraszam za stwarzanie problemów - wystarczyło w Outlook Expres nacisnąć na folder i dać "Właściwości" :]

sposób w Windows XP PRO PL:

x:\Documents and Settings\y\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities\‹7203A1F0-B34A-4D96-B21A-72451B1744CF›\Microsoft\Outlook Express

gdzie:

x - litera dysku z wgranym Outlookiem (czyli dysku z Windowsem)
y - nazwa użytkownika

03.10.2004
15:11
[3]

TeadyBeeR [ Legend ]

W outlooku jest tez chyba opcja import/export sluzaca do tego.

03.10.2004
15:22
[4]

leszo [ Mała Wojna ]

albo można też przenieść ten folder przechowania

03.10.2004
15:24
[5]

viesiek [ hoo-doo ]

ja tam przeciągam z Outlooka do jakiegos osobnego folderu i potem zgrywam na plytke :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.