GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

SE T610, T630 czy moze Nokia 6610i ??

03.10.2004
12:32
smile
[1]

ziomek01 [ Pretorianin ]

SE T610, T630 czy moze Nokia 6610i ??

no jak w temacie chce kupic telefon i nie wiem jaki. i mam pytanie ktory sie najbardziej opłaca kupic? czym sie rozni t610 od t630?? juz sie w tym wszystkim pogubilem.... :)

03.10.2004
13:05
[2]

Cacuch [ Pretorianin ]

No to tak:
SE t630 ma wyświetlacz w technologii TFT (dzięki czemu lepiej widać prz świetle dziennym)
Ma też programową rozdzielczość aparatu 640-480, Jednak w rzeczywistości zdjęcie zapisujie się przez 30 sekund, obrazek rozciąga się do tej rozdzielczości (aparat jest tak naprawde taki sam jak w T610), ma też 4 mb javy a t610 "tylko" 2.
Radze kupić T630. To jest naprawde dobry telefon, i 65 tyś kolorów a nie to co nokia ledwo 4

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.