
ziomek01 [ Pretorianin ]
SE T610, T630 czy moze Nokia 6610i ??
no jak w temacie chce kupic telefon i nie wiem jaki. i mam pytanie ktory sie najbardziej opłaca kupic? czym sie rozni t610 od t630?? juz sie w tym wszystkim pogubilem.... :)
Cacuch [ Pretorianin ]
No to tak:
SE t630 ma wyświetlacz w technologii TFT (dzięki czemu lepiej widać prz świetle dziennym)
Ma też programową rozdzielczość aparatu 640-480, Jednak w rzeczywistości zdjęcie zapisujie się przez 30 sekund, obrazek rozciąga się do tej rozdzielczości (aparat jest tak naprawde taki sam jak w T610), ma też 4 mb javy a t610 "tylko" 2.
Radze kupić T630. To jest naprawde dobry telefon, i 65 tyś kolorów a nie to co nokia ledwo 4