GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zielona herbatka z Panem Duże Pe - nowy singiel!

03.10.2004
12:27
smile
[1]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Zielona herbatka z Panem Duże Pe - nowy singiel!

Pierwsze spotkanie z projektem duże Pe + igS + dj SpOx miało miejsce przy okazji singla Nasze Życie (promującego krążek Sinus) z gościnnym udziałem Mezo.
Utwór wzbudził wiele emocji, zarówno negatywnych jak i pozytywnych, co dało się odczytać w Waszych komentarzach.

Jako, że Duże Pe uwielbia przekraczać granice, łamać konwenanse i podburzać hip-hop’ową społeczność, na drugi singiel wybrał nie miej oryginalny i utrzymany w konwencji żywego hip-hop'u kawałek, którego refren zaśpiewała Asia Borecka.

[mp3.wp.pl]

Moim zdaniem świetny utwór, faktycznie bardzo oryginalny. Rządzi.

Zapraszam do słuchania

03.10.2004
13:07
[2]

gofer [ ]

Pan Duże Pe jest imho specyficznym wykonawcą któremu lepiej idzie na wolno niż na płycie. I Sinus miał być hitem roku, a jest płytą przeciętną. Naprawdę przeciętną i poziomem jej daleko do Kodexu II, Muzyki Poważnej czy Notesu...a co do samej piosenki - imho na płycie są lepsze, np. Taktowani werblem sekund (feat. Eldo & Emil Blef) czy Ten dzień to dzisiaj (feat. IGS & Asia Borecka).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.