
tsunami [ PS3 ]
jak to nagrac ?
mam obraz plyty w psotaci dwoch plikow mdf ktory zajmuje tam 600 mb (taki jakby bin) i mds ktory zajmuje kilka kilobitow (cue ?). Moje pytanie czym to nagrac ? W nero wyskakuja jakies zaawansowane opcje, jak daje dalej to pisze ze jakis parametr podany jest nieprawidlowy.
prosze o pomoc.
s_Witch [ Konsul ]
Alcohol 120%
tsunami [ PS3 ]
thx
LuBeK [ Konsul ]
Tylko uwazaj, jesli plik jest w mdf-ie najczesciej oznacza to ze plyta jest zabezpieczona jakims Securomem albo innym syfem i sprawne wypalenie takiej plyty moze okazac sie bardzo trudne.

ArturekPL [ Centurion ]
Najlepiej to wypalić na 2x .