GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak to nagrac ?

03.10.2004
12:26
smile
[1]

tsunami [ PS3 ]

jak to nagrac ?

mam obraz plyty w psotaci dwoch plikow mdf ktory zajmuje tam 600 mb (taki jakby bin) i mds ktory zajmuje kilka kilobitow (cue ?). Moje pytanie czym to nagrac ? W nero wyskakuja jakies zaawansowane opcje, jak daje dalej to pisze ze jakis parametr podany jest nieprawidlowy.

prosze o pomoc.

03.10.2004
12:28
[2]

s_Witch [ Konsul ]

Alcohol 120%

03.10.2004
12:28
[3]

tsunami [ PS3 ]

thx

03.10.2004
12:34
[4]

LuBeK [ Konsul ]

Tylko uwazaj, jesli plik jest w mdf-ie najczesciej oznacza to ze plyta jest zabezpieczona jakims Securomem albo innym syfem i sprawne wypalenie takiej plyty moze okazac sie bardzo trudne.

03.10.2004
12:36
smile
[5]

ArturekPL [ Centurion ]

Najlepiej to wypalić na 2x .

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.