GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Trial Version

03.10.2004
12:14
[1]

pauleta [ Konsul ]

Trial Version

czy da sie zrobic cos takiego zeby trial gdzie mam 3 godziny grania w roller coaster tycoon 2 i po 3 h gra sie wylancza i pisze zeby kupic pelna wersje zrobic tak aby nie bylo ograniczenia czasu???
niektorzy mowia ze tak da sie zrobic pytanie jak??????/

03.10.2004
12:21
[2]

wysiu [ ]

Oczywiscie, ze sie da. Trzeba kupic pelna wersje.

03.10.2004
12:27
[3]

Anarki [ Demon zła ]

da się zrobic....tak jak mówi wysiu kupić oryginalna wersje! a jest jeszcze inny sposób :) ale to tylko dla wtajemniczonych :>

03.10.2004
14:55
[4]

pauleta [ Konsul ]

up

03.10.2004
14:58
[5]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

nie podbijaj tematu bez powodu! dostalas odpowiedz - jedyne wyjscie to kupno oryginalu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.