GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak wypalić płytke BIN i CUE [wiem, że już było...]

03.10.2004
11:54
[1]

Dydas [ Konsul ]

Jak wypalić płytke BIN i CUE [wiem, że już było...]

Hello
Wiem, że pewnie taki topic był już setki razy, ale jak wiecie wyszukiac mozna tylko 7 dni wstecz... A wiec chcialbym zeby ktos w skrocie napisal mi jak wypalic pliki BIN i CUE (pełna demonstracyjna wersja gry)

03.10.2004
11:58
[2]

Monther [ Generaďż˝ ]

Na przykład za pomocą NERO (opcja File ---> new ---> open /u dołu z prawej/)

03.10.2004
12:12
[3]

hannibal2 [ Legia Warszawa ]


tak jak mowi Monther wiem bo dzis robilem tylko ze jak bedziesz już robił open to pamietaj zeby zaznaczycz jakiego typu ma plików szukać

03.10.2004
12:13
smile
[4]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Monther ---> a nie przypadkiem "Burn Image" ? :-)

03.10.2004
12:18
smile
[5]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Aha - chyba że chodzi "Jak z płytki zrobić bin + cue" :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.