Dydas [ Konsul ]
Jak wypalić płytke BIN i CUE [wiem, że już było...]
Hello
Wiem, że pewnie taki topic był już setki razy, ale jak wiecie wyszukiac mozna tylko 7 dni wstecz... A wiec chcialbym zeby ktos w skrocie napisal mi jak wypalic pliki BIN i CUE (pełna demonstracyjna wersja gry)
Monther [ Generaďż˝ ]
Na przykład za pomocą NERO (opcja File ---> new ---> open /u dołu z prawej/)
hannibal2 [ Legia Warszawa ]
tak jak mowi Monther wiem bo dzis robilem tylko ze jak bedziesz już robił open to pamietaj zeby zaznaczycz jakiego typu ma plików szukać

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
Monther ---> a nie przypadkiem "Burn Image" ? :-)

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
Aha - chyba że chodzi "Jak z płytki zrobić bin + cue" :-)