GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Filmożercy - Jaki to film? Część 20 !!!!

03.10.2004
11:29
[1]

TzymischePL [ Senator ]

Filmożercy - Jaki to film? Część 20 !!!!

TRADYCYJNIE PROPONUJE ZACZAC OD PRZEJRZENIA REGULAMINU :)

Regulamin sciagniety :-)
Oryginal by --- Screenersi & itp.
Modified by --- Filmożercy.

ZASADA NACZELNA:
Odgadujemy tytuł filmu na podstawie zamieszczonego kadru.

1. Nie wolno dodawać zdjęcia zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora)
2. Po zadaniu obrazka przez autora, uczestnicy mają minutę (wg zegara GOLa) na poprawną odpowiedź. Nagradzani punktami zostją wszyscy, którzy udzielą prawidłowej odpowiedzi w minucie (liczącej w momencie podania pierwszej poprawnej odpowiedzi). Jeżeli natomiast takowa nie padnie czekamy w myśl zasad na poprawną odpowiedź i od tego momentu liczy się GOLową minutę, bądź następuje seria podpowiedzi. Osoby, które odpowiedzą po "deadline'ie" nie otrzymują punktów.
3. Zdjęcie może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł poprzedniego filmu jako pierwsza (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
4. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje zdjęcie.
5. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejne zdjęcie. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następne zdjęcie lub przekazać to prawo na kogoś innego.
6. Osoba dająca zdjęcie ustala, czy żąda dokładny tytuł filmu i w jakim języku (angielskim lub polskim).
7. W zabawie udział biorą tylko i wyłącznie filmy po kinowej/DVD/VHS premierze, niekoniecznie w naszym kraju. Zawsze podajemy angielski (lub w wyjatkowych przypadkach polski) tytul filmu. Jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy.
8. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
9. W jednym poście podajemy tylko jeden tytuł filmu, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem, ale także jednym.
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
11. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci i wyjątkowo ambitnych produkcji :-)
13. Nie przycinamy kadrów :) Bo to kadrowanie:)
14. Nie edytujemy postów z odpowiedzią.
15. Nie wolno dawać zdjęć z napisów początkowych/końcowych :)
16. Ne wolno używać skrótów.
17. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
18. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli!

Lista Aktualnych Przodowników Pracy:

ZARA --> 47
Torn --> 34
rostov---> 34
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 10
Tzymische -->10
Stranger --> 9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 6
pizmak --> 5
Coy2K --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1

ODCINEK BEZ SPONSORA

No i odrazu prosta zagadka

Poprzednia czesc:

03.10.2004
11:31
[2]

scigall [ Konsul ]

moze Top Gun (jesli to Tom Cruise)

03.10.2004
11:32
[3]

TzymischePL [ Senator ]

nie :)

03.10.2004
11:32
[4]

gacek [ Litzmannstadt ]

vannila sky ?

03.10.2004
11:34
[5]

TzymischePL [ Senator ]

nie :D :D

03.10.2004
11:35
[6]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]


Jerry Maquire

03.10.2004
11:36
[7]

rostov [ Generaďż˝ ]

Jerry Maguire?

03.10.2004
11:36
[8]

rostov [ Generaďż˝ ]

cholera, spóźniłem się:/

03.10.2004
11:36
smile
[9]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]


Maguirre

03.10.2004
11:36
[10]

TzymischePL [ Senator ]

nie... Ale fajnie sie uparliscie na Jerrego :P

03.10.2004
11:43
[11]

rostov [ Generaďż˝ ]

Navy Seals?

03.10.2004
11:44
[12]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]


powaznie pierwszy screen to nie Jerry??

03.10.2004
11:45
[13]

rostov [ Generaďż˝ ]

Dla mnie to Jerry jak nic ale Michaels Biehn tam chyba nie grał:)

03.10.2004
11:48
[14]

TzymischePL [ Senator ]

rostov +1

03.10.2004
11:50
[15]

rostov [ Generaďż˝ ]

TzymischePl---> jestes pewien, że te 2 obrazki sa z tego samego filmu? Ten pierwszy to musi byc Jerry. Tam są Cruise i Zellweger.

03.10.2004
11:50
smile
[16]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]


Tzymische---->to ile tych screenow dajesz?? przeciez w pierwszym poscie zamiesciles zagadke...

03.10.2004
11:54
[17]

rostov [ Generaďż˝ ]

No, chyba że pierwszy to nie była jeszcze zagadka. Więc jak to jest?

03.10.2004
11:55
[18]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]


na dole postu jest napisane ze to zagadka

03.10.2004
11:55
[19]

darek_dragon [ 42 ]

Pierwszy screen JEST z Jerrego... Co można sprawdzić używając chociażby googla (link poniżej).

Obawiam się, że TzymischePL wprowadził nas w błąd ^^ A to by oznaczało....

7. (...) Jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy.

03.10.2004
11:57
[20]

gacek [ Litzmannstadt ]

popieram przedmówce

03.10.2004
11:58
[21]

gacek [ Litzmannstadt ]

Według mnie ILEK + 1 i daje zagadke

03.10.2004
11:59
[22]

rostov [ Generaďż˝ ]

Ok. Drugi obrazek potraktujemy jako niebyły.

03.10.2004
12:01
smile
[23]

Crash8462 [ Night Elf ]

Wpadlem tu 15 min temu zeby sie pobawic w zgadywanie,a tu nic innego tylko jakies spory, dawac zagadke i nik nie dostaje punktu. Problem zglowy !

03.10.2004
12:04
[24]

gacek [ Litzmannstadt ]

Ilek napieraj cos dla rozładownia atmosfery

03.10.2004
12:04
[25]

TzymischePL [ Senator ]

Coz :-) Widac oficjalna strona filmu Navy Seals klamie.....
Oba obrazki sa z Navy Seals.

03.10.2004
12:06
[26]

Crash8462 [ Night Elf ]

TzymischePL--------------> dawaj jeszcze jeden obrazek tamta zagadka sie nie liczy.

03.10.2004
12:07
[27]

gacek [ Litzmannstadt ]

ILEK nie da bo on zgadł pierwsza zagadke ...

03.10.2004
12:08
[28]

TzymischePL [ Senator ]

Podaruje sobie. Niech gra nastepny.

03.10.2004
12:08
[29]

TzymischePL [ Senator ]

gacek ===> nie zgadl.

03.10.2004
12:10
smile
[30]

Crash8462 [ Night Elf ]

ILEK to dawaj ty i koniec spierania sie bo zabawa dretwieje !!!

03.10.2004
12:10
[31]

gacek [ Litzmannstadt ]

03.10.2004 | 11:35 ILEK [ Senator ]


Jerry Maquire


A pierwszy screen pochodzi własnie z tego filmu

03.10.2004
12:11
[32]

gacek [ Litzmannstadt ]

koniec finisz final i kropka koniec z tym pieprzeniem.....

03.10.2004
12:11
[33]

TzymischePL [ Senator ]

Z drugiej strony, to tylko zabawa. Sciagnalem, zdjecia ze strony o filmie i tyle. I nikogo nie wprowadzalem w blad. Generalnie odpadam, nie widze sensu grania dalej, jesli nie ma zaufania do autorow zagadek.

03.10.2004
12:11
smile
[34]

leeloo7 [ Centurion ]

niewiedzialam ze chlopcy kluca sie jak baby, o byle co, hihi

03.10.2004
12:12
[35]

TzymischePL [ Senator ]

leeloo7 ===> Nie lubie byc oskarzany o oszustwa w dobrej zabawie.

03.10.2004
12:12
[36]

gacek [ Litzmannstadt ]

A ewnetualnie możesz podac ta strone , napisze sie do nich że maja błąd

03.10.2004
12:13
[37]

kwapiszon [ Centurion ]

Witam z rana - oczywiście moja nocna zagadka to był Prawdziwy Romans. ILEK gratulacje.

03.10.2004
12:13
[38]

TzymischePL [ Senator ]

mily byl watek ale zegnam. I prosilbym o usuniecie mojej osoby w kolejnej punktacji.

03.10.2004
12:13
[39]

darek_dragon [ 42 ]

Coz :-) Widac oficjalna strona filmu Navy Seals klamie.....

To filmy z początku lat '90 mają oficjalne strony? :D

03.10.2004
12:13
smile
[40]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]


Tzymische----->dawaj screena i po sprawie...

03.10.2004
12:14
[41]

kwapiszon [ Centurion ]

Witam z rana - oczywiście moja nocna zagadka to był Prawdziwy Romans. ILEK gratulacje.

03.10.2004
12:14
[42]

rostov [ Generaďż˝ ]

Miałem wczoraj podobny przypadek z Dniem Świstaka. Byc może to też był błąd na stronie internetowej. Nieważne. Daje screen bo według autora ja wygrałem, a punkt przyznaje ILKOWI, bo miał racje co do pierwszego zdjęcia. Nie ma sensu sie kłocić.

ZARA --> 47
Torn --> 34
rostov---> 34
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 10
Tzymische -->10
Stranger --> 9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->7
ILEK --> 7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
pizmak --> 5
Coy2K --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1

03.10.2004
12:15
[43]

leeloo7 [ Centurion ]

TzymischePL--nie dziwie sie tobie, ja tez tak nie lubie, chcesz dobrze, nie uda sie nie z twojej winy i draka gotowa, ale moglibyscie sie przestac klucic juz, bo fajna zabawa!!

03.10.2004
12:16
[44]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]


rostov---->no to w ramch sprawiedliwosci...dodaj sobie punkt za Neavy Seals

03.10.2004
12:17
smile
[45]

gacek [ Litzmannstadt ]

Ale czy ktos go o cos go posadzał i najezdzał na niego bo ja nie widze [powodu dlaczego odwrócił sie na piecie i wyszedł. ?

03.10.2004
12:18
[46]

Crash8462 [ Night Elf ]

Kniec dyskusji zgadujemy.......... Ja nie znam tego filmu !

03.10.2004
12:20
[47]

rostov [ Generaďż˝ ]

Zagadka dość trudna chyba. Ta kobieta to Liz Taylor.

03.10.2004
12:22
smile
[48]

leeloo7 [ Centurion ]

a ten koles to richard burton?

03.10.2004
12:22
[49]

Crash8462 [ Night Elf ]

The Sandpiper ?

03.10.2004
12:23
[50]

rostov [ Generaďż˝ ]

leeloo7--> zamiast pytać o aktora lepiej podaj tytuł filmu:)

03.10.2004
12:24
[51]

Mastyl [ Legend ]


A ten koles to nie przypadkiem starsy Mastroianni ? Tylko ze czasowo by sie nie zgadzalo... :/

03.10.2004
12:24
[52]

Crash8462 [ Night Elf ]

rostov--------------> daj jeszcze rok produkcji !

03.10.2004
12:25
smile
[53]

rostov [ Generaďż˝ ]

Macie już parę odtwórców głównych ról. To chyba wystarczy.

03.10.2004
12:25
[54]

leeloo7 [ Centurion ]

hehe, niewiem;)

03.10.2004
12:29
[55]

Crash8462 [ Night Elf ]

Kto się boi Virginii Woolf? (Who's Afraid of Virginia Woolf?) To bedzie to! hyba

03.10.2004
12:29
smile
[56]

yagienka [ pułapka na Misia ]


Kto się boi Wirginii Woolf

03.10.2004
12:29
[57]

leeloo7 [ Centurion ]

z ktorego roku ten film?

03.10.2004
12:30
smile
[58]

rostov [ Generaďż˝ ]

Crash8462 i yagienka dostają po punkcie.

03.10.2004
12:31
[59]

gacek [ Litzmannstadt ]

Kto się boi Virginii Wolf

03.10.2004
12:31
[60]

Crash8462 [ Night Elf ]

Jak wedwoje dostajemy po punkcie to kto wystawia nastepna zagadke, ja bo pierwszy ?

03.10.2004
12:32
[61]

gacek [ Litzmannstadt ]

tak

03.10.2004
12:32
[62]

rostov [ Generaďż˝ ]

Tak, pierwszy wstawia następne zdjęcie. Punkt 3 regulaminu.

03.10.2004
12:33
smile
[63]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Crash8462: wstawiaj, wstawiaj może coś zgadnę i jakby co dopisz mi punkta:))

03.10.2004
12:34
[64]

Crash8462 [ Night Elf ]

chwilka nie bylem przygotowany, juz daje !

03.10.2004
12:38
[65]

Crash8462 [ Night Elf ]

Teraz łatwe, czasówka ------------------->

ZARA --> 47
Torn --> 34
rostov---> 34
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 10
Tzymische -->10
Stranger --> 9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->7
ILEK --> 7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
pizmak --> 5
Coy2K --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Crash8462 -->2
yagienka -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
Mastyl -->1
remwall -->1

03.10.2004
12:39
[66]

ZARA [ Generaďż˝ ]


21 gram

03.10.2004
12:39
[67]

gacek [ Litzmannstadt ]

21 gramów"


03.10.2004
12:39
[68]

darek_dragon [ 42 ]

21 grams

03.10.2004
12:40
[69]

leeloo7 [ Centurion ]

"kregi" ? hehe

03.10.2004
12:41
[70]

darek_dragon [ 42 ]

Kruca... Kliknąłem Podgląd zamiast Opublikuj ^^"

03.10.2004
12:43
smile
[71]

Crash8462 [ Night Elf ]

gacek i darek_dragon +1

ZARA nie "21 gram" tylko "21 gramów", gdybys sie pomylil w angielskiej nazwie to rozumie, ale to po polsku. SORRY !

03.10.2004
12:44
[72]

darek_dragon [ 42 ]

crash --> Nie musisz być taki drobiozgowy ;) Chociaż jemu akurat ten jeden punkt i tak niewiele zmieni :D

03.10.2004
12:44
[73]

gacek [ Litzmannstadt ]

no nie przeginaj, wiedział o co choszi ZARA tez punkt i on daje zagadke , według mnie oczywiście

03.10.2004
12:45
[74]

ZARA [ Generaďż˝ ]


Eh musze sie nauczyć poprawnej polszczyzny :)

03.10.2004
12:45
[75]

Crash8462 [ Night Elf ]

ok ZARA tez +1, dawaj ty zagadke, poprost chce byc ok jak by sie ktos czepial ze on nie zgadl !

03.10.2004
12:48
smile
[76]

ZARA [ Generaďż˝ ]

Eh no dobra jak chcecie.

ZARA --> 48
Torn --> 34
rostov---> 34
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 11
Tzymische -->10
Stranger --> 9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 8
Enc0re -->7
ILEK --> 7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
pizmak --> 5
Coy2K --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Crash8462 -->2
yagienka -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
Mastyl -->1
remwall -->1

03.10.2004
12:50
[77]

darek_dragon [ 42 ]

Co do czepiania to właściwie nikt z nas nie podał właściwego tytułu. Poprawny tytułt to 21 Grams albo 21 gramów, Ja natomiast napisałem 21 grams (z małej litery), a gacek dał na końcu znaczek ", który też nie występuje w tytule :D

03.10.2004
12:55
[78]

gacek [ Litzmannstadt ]

Chyba bedzie potrzebna pomoc

03.10.2004
12:56
[79]

ZARA [ Generaďż˝ ]

Teraz to już na refleks --->

03.10.2004
12:58
[80]

Crash8462 [ Night Elf ]

Szkoda ze mam refleks szachisty....... nie ogladale tego filmy, przynajmnie nie przypominam sobie !

03.10.2004
12:59
smile
[81]

Crash8462 [ Night Elf ]

Jak sie nazywa ten aktor ?

03.10.2004
12:59
[82]

vorsten [ Konsul ]

"Italian job"! :D

03.10.2004
12:59
[83]

Coy2K [ Veteran ]

tam gra bill paxton nie ? :-)
znalezli walizke z kasą :)

03.10.2004
12:59
[84]

leeloo7 [ Centurion ]

wloska robota??

03.10.2004
12:59
[85]

rostov [ Generaďż˝ ]

To jest Fargo.

03.10.2004
13:01
smile
[86]

ZARA [ Generaďż˝ ]


Oczywiście że Fargo, rostov +1.

03.10.2004
13:04
[87]

rostov [ Generaďż˝ ]

Coś mnie dzisiaj naszło na starsze filmy. Choć ten to może jeszcze nie aż tak stary--->

ZARA --> 48
rostov---> 35
Torn --> 34
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 11
Tzymische -->10
Stranger --> 9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 8
Enc0re -->7
ILEK --> 7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
pizmak --> 5
Coy2K --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Crash8462 -->2
yagienka -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
Mastyl -->1
remwall -->1

03.10.2004
13:04
smile
[88]

Crash8462 [ Night Elf ]

Wiecie co, dozucil bym do regulaminu jeszcze jeden punkt, a mianowicie zeby bylo mozna dawac plakaty kinowe danego filmu i z niego zgadywac ! Co wy na to ?

03.10.2004
13:05
[89]

leeloo7 [ Centurion ]

okret!!!

03.10.2004
13:06
[90]

Game Over [ Generaďż˝ ]

u-booth?

03.10.2004
13:06
[91]

Crash8462 [ Night Elf ]

"das boot" ?

03.10.2004
13:07
[92]

darek_dragon [ 42 ]

das boot?

03.10.2004
13:07
[93]

rostov [ Generaďż˝ ]

Nie zaznaczyłem, że chce oryginalny tytuł, więc leeloo7 wygrywa. +1

03.10.2004
13:09
[94]

Crash8462 [ Night Elf ]

a co z tymi plakatami kinowymi ?

03.10.2004
13:10
[95]

darek_dragon [ 42 ]

Emem... Wiesz... Plakaty mają to do siebie, że przeważnie jest na nich tytuł ;)

03.10.2004
13:11
[96]

rostov [ Generaďż˝ ]

Na plakatach na ogół znajduje sie tytuł filmu więc to nie byłyby zagadki.

03.10.2004
13:11
[97]

Crash8462 [ Night Elf ]

z zamazanym tytulem !

03.10.2004
13:11
smile
[98]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

darek_dragon ---> tytuł można zamazać.

Crash8461 ---> moim zdaniem lepsze są same screeny z filmów.

03.10.2004
13:12
smile
[99]

leeloo7 [ Centurion ]

ZARA --> 48
rostov---> 35
Torn --> 34
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 11
Tzymische -->10
Stranger --> 9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 8
Enc0re -->7
ILEK --> 7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
pizmak --> 5
Coy2K --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Crash8462 -->2
yagienka -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
Mastyl -->1
remwall -->1
leeloo7-- 1

no to zgadujcie;))

03.10.2004
13:12
[100]

darek_dragon [ 42 ]

Tia... I jeszcze zamazanym reżyserem, aktorami, wytwórnią... fajnie by to wyglądało :D

03.10.2004
13:12
[101]

rostov [ Generaďż˝ ]

nie jestem przekonany co do tych plakatów, no ale można spróbować.

03.10.2004
13:14
[102]

Crash8462 [ Night Elf ]

Ja spadam, zastanówcie sie nad tymi plakatami filmowymi bo niektore sa naprawde swietne i kultowe, dlatego fajnie by bylo gdyby je tez dylo mozna umieszczac !

03.10.2004
13:15
smile
[103]

gacek [ Litzmannstadt ]

Za dużo kombinacji np jak zamazac taki plakat ??

Co do filmu to nie mam pojecia

03.10.2004
13:18
[104]

ZARA [ Generaďż˝ ]



Hmmm lost highway ?

03.10.2004
13:20
[105]

leeloo7 [ Centurion ]

niestet nie...

03.10.2004
13:22
[106]

Mastyl [ Legend ]


gacek -zaklej napis czarnym prostokatem i bedzie OK :)

03.10.2004
13:23
[107]

rostov [ Generaďż˝ ]

Może jakiś screen pomocniczy, który pokaże coś więcej niż twarz Patricii Arquette.

03.10.2004
13:25
[108]

leeloo7 [ Centurion ]

mala podpowiedz...film z 71. roku, na podstawie ksiazki Larry McMurtry;))

03.10.2004
13:26
[109]

darek_dragon [ 42 ]

Last Picture Show?

03.10.2004
13:26
[110]

Mastyl [ Legend ]


Hmm... to jest 71 ? 1971 ?

03.10.2004
13:27
[111]

leeloo7 [ Centurion ]

chcecie screena...

03.10.2004
13:27
[112]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

The Last Picture Show :) ?

03.10.2004
13:27
[113]

Mastyl [ Legend ]


A to nie Sybille Shepperd ?

03.10.2004
13:27
[114]

rostov [ Generaďż˝ ]

Hmm, w takim razie to nie Arquette. A taka podobna.

03.10.2004
13:27
[115]

leeloo7 [ Centurion ]

hehe darek_dragon +1,hehe

03.10.2004
13:28
[116]

rostov [ Generaďż˝ ]

Tramwaj zwany pożądaniem?

03.10.2004
13:31
[117]

rostov [ Generaďż˝ ]

Hehehe, spojrzałem na mały obrazek i myślałem że to Brando:)

03.10.2004
13:32
[118]

darek_dragon [ 42 ]

Ja mam w zwyczaju dawać łatwe, więc macie łatwe ;)

---

ZARA --> 48
rostov---> 35
Torn --> 34
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 11
Tzymische -->10
Stranger --> 9
darek_dragon --> 9
Lechiander --> 8
Enc0re -->7
ILEK --> 7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
pizmak --> 5
Coy2K --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Crash8462 -->2
yagienka -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
Mastyl -->1
remwall -->1
leeloo7-- 1

03.10.2004
13:33
[119]

rostov [ Generaďż˝ ]

Primal Fear?

03.10.2004
13:34
[120]

darek_dragon [ 42 ]

rostov +1 ^^

03.10.2004
13:38
[121]

rostov [ Generaďż˝ ]

No, na dzisiaj ostatnia, bo znowy pół dnia straciłem--->

ZARA --> 48
rostov---> 36
Torn --> 34
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 11
Tzymische -->10
Stranger --> 9
darek_dragon --> 9
Lechiander --> 8
Enc0re -->7
ILEK --> 7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
pizmak --> 5
Coy2K --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Crash8462 -->2
yagienka -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
Mastyl -->1
remwall -->1
leeloo7-- 1

03.10.2004
13:40
[122]

leeloo7 [ Centurion ]

ta pani to kate hudson?

03.10.2004
13:43
[123]

darek_dragon [ 42 ]

almost famous?

03.10.2004
13:44
smile
[124]

rostov [ Generaďż˝ ]

darek_dragon--->Trafiłeś. +1

03.10.2004
13:49
[125]

darek_dragon [ 42 ]

Kto pierwszy ten lepszy ;)

---

ZARA --> 48
rostov---> 36
Torn --> 34
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 11
Tzymische -->10
darek_dragon --> 10
Stranger --> 9
Lechiander --> 8
Enc0re -->7
ILEK --> 7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
pizmak --> 5
Coy2K --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Crash8462 -->2
yagienka -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
Mastyl -->1
remwall -->1
leeloo7-- 1

03.10.2004
13:49
[126]

Coy2K [ Veteran ]

siedem

03.10.2004
13:50
[127]

leeloo7 [ Centurion ]

siedem

03.10.2004
13:53
[128]

darek_dragon [ 42 ]

Coy2K +1 ^^

03.10.2004
13:54
smile
[129]

Coy2K [ Veteran ]

ZARA --> 48
rostov---> 36
Torn --> 34
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 11
Tzymische -->10
darek_dragon --> 10
Stranger --> 9
Lechiander --> 8
Enc0re -->7
ILEK --> 7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
Coy2K --> 6
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Crash8462 -->2
yagienka -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
Mastyl -->1
remwall -->1
leeloo7-- 1

sory za malego screena ale trudno znalezc cos wiekszego

03.10.2004
13:56
[130]

Aceofbase [ El Mariachi ]

raany ogldalem to jak bylem dzieckiem chyba, ale za nic tytulu nie pamietam...oprocz tych wielkich robotow.. bk z tego byla :D

03.10.2004
13:57
[131]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Power Rangers The Movie :) ?

03.10.2004
13:58
[132]

vorsten [ Konsul ]

"Godżilla kontra Mecha-Godżilla" :D

03.10.2004
13:59
smile
[133]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

a moze Transformers... cos tam :)

03.10.2004
13:59
[134]

Coy2K [ Veteran ]

hahaha :-) zadne Godzille i power rangersy :-)
film z 1990 :-)

03.10.2004
13:59
smile
[135]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Witam witam :)
Przyłączam się do zabawy :)
Cojtuki <--- nie wiem :]

03.10.2004
14:00
[136]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Circuitry Man?

03.10.2004
14:00
smile
[137]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

a moze Robot Ninja?

03.10.2004
14:01
smile
[138]

Coy2K [ Veteran ]

screen dodatkowy :-)

03.10.2004
14:01
smile
[139]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Mechwarrior: The Movie :)))

03.10.2004
14:02
[140]

leeloo7 [ Centurion ]

gwiezdne wojny;))

03.10.2004
14:02
[141]

Aceofbase [ El Mariachi ]

kuurde na pewno to ogladalem, ludki wsiadaly do tych ich mehanicznych glow i chodzili po takich tasmach jak do cwiczenia ;)

03.10.2004
14:03
[142]

darek_dragon [ 42 ]

Czyżby Robot Jox? ;)

03.10.2004
14:03
[143]

Coy2K [ Veteran ]

hehehe nie ale Stranger dobrze kombinuje, Robot jest w tytule
i Aceofbase tez jest na dobrej drodze :-)

03.10.2004
14:04
smile
[144]

Coy2K [ Veteran ]

nooo brawo darek :-)

03.10.2004
14:06
[145]

Aceofbase [ El Mariachi ]

oo thx za tytu, jeszcze z kumplami z podstawowki czy nawet wczesniej to widzialem, bede musial to gdzie dostac i obejrzec to jeszcze raz ;)

03.10.2004
14:08
[146]

darek_dragon [ 42 ]

Dobra... Ponieważ nie mam czasu to dam wam coś, czego się nie da nie zgadnąć. Zobaczymy jak tam wasze pingi ;)

PS. Punkty przydzielcie sobie sami. Ja naprawdę muszę iść. Będę wieczorem (późnym oczywiście ^^)

---

ZARA --> 48
rostov---> 36
Torn --> 34
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 11
darek_dragon --> 11
Tzymische -->10
Stranger --> 9
Lechiander --> 8
Enc0re -->7
ILEK --> 7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
Coy2K --> 6
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Crash8462 -->2
yagienka -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
Mastyl -->1
remwall -->1
leeloo7-- 1

03.10.2004
14:09
[147]

yazz_aka_maish [ Legend ]

star wars powrót jedi

03.10.2004
14:09
[148]

Coy2K [ Veteran ]

Gwiezdne wojny Powrot Jedi ? :-)

03.10.2004
14:10
[149]

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]

Gwiezdne Wojny Nowa Nadzieja

03.10.2004
14:10
[150]

vorsten [ Konsul ]

"Star wars"

03.10.2004
14:11
[151]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Hehe, dał niby proste, ale kto wie która to część!

03.10.2004
14:11
[152]

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]

a skad w powrocie jedi Obi Wan Kenobi?

03.10.2004
14:12
smile
[153]

Aceofbase [ El Mariachi ]

no to na pewno jest "new hope" pkt dla Esqualante

03.10.2004
14:12
smile
[154]

yazz_aka_maish [ Legend ]

no to imperium kontraatakuje?

03.10.2004
14:12
[155]

leeloo7 [ Centurion ]

to pierwsza ze starych czesci czyli z tymi nowymi 4, chyba, zwykle gwiezdne wojny

03.10.2004
14:13
[156]

Coy2K [ Veteran ]

Esqualante stąd moj "pytajnik" bo ogladalem wszystkie czesci ale fanem nie jestem i to byl moj strzal na slepo :-)

03.10.2004
14:13
smile
[157]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Zgadza się, jest to samo zdjęcie w galerii New Hope. Esqua poprosimy o przyznanie sobie pkt. i screenik :)

03.10.2004
14:13
[158]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

gwiezdne wojny imperium kontratakuje

03.10.2004
14:20
[159]

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]

ZARA --> 48
rostov---> 36
Torn --> 34
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 11
darek_dragon --> 11
Tzymische -->10
Stranger --> 9
Lechiander --> 8
Enc0re -->7
ILEK --> 7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
Coy2K --> 6
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Crash8462 -->2
yagienka -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
Mastyl -->1
remwall -->1
leeloo7-- 1
Esqualante --> 1

03.10.2004
14:21
[160]

Coy2K [ Veteran ]

piraci z Karaibów

03.10.2004
14:22
[161]

Coy2K [ Veteran ]

kompletny tytuł : Piraci z Karaibów i klątwa Czarnej Perły :-)
żeby sie nikt nie czepiał :P

03.10.2004
14:22
smile
[162]

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]

Coy2K >>>> naturalnie +1

03.10.2004
14:27
smile
[163]

Coy2K [ Veteran ]

ZARA --> 48
rostov---> 36
Torn --> 34
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 11
darek_dragon --> 11
Tzymische -->10
Stranger --> 9
Lechiander --> 8
Enc0re -->7
ILEK --> 7
Coy2K --> 7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Crash8462 -->2
yagienka -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
Mastyl -->1
remwall -->1
leeloo7-- 1
Esqualante --> 1

03.10.2004
14:29
smile
[164]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Podobna sytuacja była w Godziny Szczytu , ale to to nie wiem :/

03.10.2004
14:29
[165]

ZARA [ Generaďż˝ ]


white chicks ?

03.10.2004
14:30
[166]

Coy2K [ Veteran ]

hehehe ZARA dobrym tropem idziesz ale nie ten film ;)

03.10.2004
14:34
[167]

yazz_aka_maish [ Legend ]

open mic ?

03.10.2004
14:35
[168]

Aceofbase [ El Mariachi ]

chlopaczki z sasiedztwa ?? ;D

03.10.2004
14:38
[169]

Coy2K [ Veteran ]

yazz nie
Aceofbase nie
gatunek: komedia

:-)

03.10.2004
14:39
smile
[170]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Huh, aleś podp[owiedział...nie dość że Wayansów jak mrówek to jeszcze wszyscy grają w koemdiach :DDD
Ja nawet nie wiem który to jest :D

03.10.2004
14:40
[171]

vorsten [ Konsul ]

"Zakręcony"?

03.10.2004
14:41
[172]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Teraz się przyjrzałem kolesiowi i nawet nie wiem, czy to któryś z Wayansów jest :/

03.10.2004
14:42
[173]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Więcej szmalu :) ?

03.10.2004
14:42
[174]

Coy2K [ Veteran ]

:-))) yazz no i o to chodzilo :-)
vorsten a moge prosic o tytul angielski ?

03.10.2004
14:43
smile
[175]

yazz_aka_maish [ Legend ]

bedazzled

03.10.2004
14:45
[176]

Coy2K [ Veteran ]

hehehe :-) nie ten aktor yazz, problem w tym ze jest kilka tytulow polskich tego filmu i wlasnie ten "zakrecony" nie ma nic wspolnego z odpowiednikiem angielskim :-)

03.10.2004
14:47
smile
[177]

yazz_aka_maish [ Legend ]

A może to jest Jamie Foxx w filmie Booty Call?

03.10.2004
14:48
[178]

Coy2K [ Veteran ]

hahaha :-)) nie no wrocmy do braci Wayans :-)

03.10.2004
14:48
[179]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

white chicks ?

03.10.2004
14:50
[180]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Most Wanted?

03.10.2004
14:50
[181]

vorsten [ Konsul ]

qrcze, miałem gdzieś kasete z tego filmu, ale nie mogę znaleźć :/

03.10.2004
14:50
smile
[182]

Coy2K [ Veteran ]

nie, jesli vorsten da znak zycia to dostanie punkt :-)

03.10.2004
14:51
[183]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Senseless

03.10.2004
14:52
[184]

Coy2K [ Veteran ]

vorsten tytuł znasz ( jeden z dwóch ), ale że z angielskim tytulem nie ma on nic wspolnego totez musze prosic o oryginalny

03.10.2004
14:52
smile
[185]

Coy2K [ Veteran ]

nooo yazz brawo :-)

03.10.2004
14:52
[186]

yazz_aka_maish [ Legend ]

albo Stark Raving Mad
jak nie to to ja się poddaje...

03.10.2004
14:52
[187]

vorsten [ Konsul ]

"Senseless" z Marlonem Wayansem, ha!

03.10.2004
14:53
smile
[188]

yazz_aka_maish [ Legend ]

hehehe :) ok, zaczekajcie tradycyjne 5 minutek :) O 15:58 pojawi się screen :)

03.10.2004
14:54
smile
[189]

Aceofbase [ El Mariachi ]

lol.... ale sie przepychanqa na koncu zrobila ;P

03.10.2004
14:54
[190]

Coy2K [ Veteran ]

to tak jak w regulaminie, panowie po punkcie, ale yazz byl pierwszy to on daje screena :-)

03.10.2004
14:55
[191]

Coolabor [ Poseł ]

ale liste punktową możnaby zmienić

03.10.2004
14:58
[192]

vorsten [ Konsul ]

ale nie fart, gdybym minutę wcześniej znalazł kasętę bym wygrał ^^
BTW: ten screen który dałeś jest na odwrocie kasety :D

03.10.2004
14:59
[193]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

ZACZEKAJCIE, ZAKLADAM NOWY WATEK!

03.10.2004
15:00
smile
[194]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Dobra zaczekam na nowy wątek.
vorsten i tak masz punkt :)

03.10.2004
15:01
[195]

Aceofbase [ El Mariachi ]

btw yazz --> 15:58 to godzinq i 5 minuteq....

03.10.2004
15:02
smile
[196]

vorsten [ Konsul ]

yazz_aka_maish
ale ja chcę zagadkę dać :P

03.10.2004
15:04
[197]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

nowy watek, jesli pomylilem cos z punktacja to mnie poprawcie :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.