TzymischePL [ Senator ]
Filmożercy - Jaki to film? Część 20 !!!!
TRADYCYJNIE PROPONUJE ZACZAC OD PRZEJRZENIA REGULAMINU :)
Regulamin sciagniety :-)
Oryginal by --- Screenersi & itp.
Modified by --- Filmożercy.
ZASADA NACZELNA:
Odgadujemy tytuł filmu na podstawie zamieszczonego kadru.
1. Nie wolno dodawać zdjęcia zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora)
2. Po zadaniu obrazka przez autora, uczestnicy mają minutę (wg zegara GOLa) na poprawną odpowiedź. Nagradzani punktami zostją wszyscy, którzy udzielą prawidłowej odpowiedzi w minucie (liczącej w momencie podania pierwszej poprawnej odpowiedzi). Jeżeli natomiast takowa nie padnie czekamy w myśl zasad na poprawną odpowiedź i od tego momentu liczy się GOLową minutę, bądź następuje seria podpowiedzi. Osoby, które odpowiedzą po "deadline'ie" nie otrzymują punktów.
3. Zdjęcie może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł poprzedniego filmu jako pierwsza (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
4. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje zdjęcie.
5. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejne zdjęcie. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następne zdjęcie lub przekazać to prawo na kogoś innego.
6. Osoba dająca zdjęcie ustala, czy żąda dokładny tytuł filmu i w jakim języku (angielskim lub polskim).
7. W zabawie udział biorą tylko i wyłącznie filmy po kinowej/DVD/VHS premierze, niekoniecznie w naszym kraju. Zawsze podajemy angielski (lub w wyjatkowych przypadkach polski) tytul filmu. Jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy.
8. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
9. W jednym poście podajemy tylko jeden tytuł filmu, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem, ale także jednym.
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
11. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci i wyjątkowo ambitnych produkcji :-)
13. Nie przycinamy kadrów :) Bo to kadrowanie:)
14. Nie edytujemy postów z odpowiedzią.
15. Nie wolno dawać zdjęć z napisów początkowych/końcowych :)
16. Ne wolno używać skrótów.
17. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
18. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli!
Lista Aktualnych Przodowników Pracy:
ZARA --> 47
Torn --> 34
rostov---> 34
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 10
Tzymische -->10
Stranger --> 9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 6
pizmak --> 5
Coy2K --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1
ODCINEK BEZ SPONSORA
No i odrazu prosta zagadka
Poprzednia czesc:
scigall [ Konsul ]
moze Top Gun (jesli to Tom Cruise)
TzymischePL [ Senator ]
nie :)
gacek [ Litzmannstadt ]
vannila sky ?
TzymischePL [ Senator ]
nie :D :D
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Jerry Maquire
rostov [ Generaďż˝ ]
Jerry Maguire?
rostov [ Generaďż˝ ]
cholera, spóźniłem się:/

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Maguirre
TzymischePL [ Senator ]
nie... Ale fajnie sie uparliscie na Jerrego :P
rostov [ Generaďż˝ ]
Navy Seals?
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
powaznie pierwszy screen to nie Jerry??
rostov [ Generaďż˝ ]
Dla mnie to Jerry jak nic ale Michaels Biehn tam chyba nie grał:)
TzymischePL [ Senator ]
rostov +1
rostov [ Generaďż˝ ]
TzymischePl---> jestes pewien, że te 2 obrazki sa z tego samego filmu? Ten pierwszy to musi byc Jerry. Tam są Cruise i Zellweger.

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Tzymische---->to ile tych screenow dajesz?? przeciez w pierwszym poscie zamiesciles zagadke...
rostov [ Generaďż˝ ]
No, chyba że pierwszy to nie była jeszcze zagadka. Więc jak to jest?
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
na dole postu jest napisane ze to zagadka
darek_dragon [ 42 ]
Pierwszy screen JEST z Jerrego... Co można sprawdzić używając chociażby googla (link poniżej).
Obawiam się, że TzymischePL wprowadził nas w błąd ^^ A to by oznaczało....
7. (...) Jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy.
gacek [ Litzmannstadt ]
popieram przedmówce
gacek [ Litzmannstadt ]
Według mnie ILEK + 1 i daje zagadke
rostov [ Generaďż˝ ]
Ok. Drugi obrazek potraktujemy jako niebyły.

Crash8462 [ Night Elf ]
Wpadlem tu 15 min temu zeby sie pobawic w zgadywanie,a tu nic innego tylko jakies spory, dawac zagadke i nik nie dostaje punktu. Problem zglowy !
gacek [ Litzmannstadt ]
Ilek napieraj cos dla rozładownia atmosfery
TzymischePL [ Senator ]
Coz :-) Widac oficjalna strona filmu Navy Seals klamie.....
Oba obrazki sa z Navy Seals.
Crash8462 [ Night Elf ]
TzymischePL--------------> dawaj jeszcze jeden obrazek tamta zagadka sie nie liczy.
gacek [ Litzmannstadt ]
ILEK nie da bo on zgadł pierwsza zagadke ...
TzymischePL [ Senator ]
Podaruje sobie. Niech gra nastepny.
TzymischePL [ Senator ]
gacek ===> nie zgadl.

Crash8462 [ Night Elf ]
ILEK to dawaj ty i koniec spierania sie bo zabawa dretwieje !!!
gacek [ Litzmannstadt ]
03.10.2004 | 11:35 ILEK [ Senator ]
Jerry Maquire
A pierwszy screen pochodzi własnie z tego filmu
gacek [ Litzmannstadt ]
koniec finisz final i kropka koniec z tym pieprzeniem.....
TzymischePL [ Senator ]
Z drugiej strony, to tylko zabawa. Sciagnalem, zdjecia ze strony o filmie i tyle. I nikogo nie wprowadzalem w blad. Generalnie odpadam, nie widze sensu grania dalej, jesli nie ma zaufania do autorow zagadek.

leeloo7 [ Centurion ]
niewiedzialam ze chlopcy kluca sie jak baby, o byle co, hihi
TzymischePL [ Senator ]
leeloo7 ===> Nie lubie byc oskarzany o oszustwa w dobrej zabawie.
gacek [ Litzmannstadt ]
A ewnetualnie możesz podac ta strone , napisze sie do nich że maja błąd
kwapiszon [ Centurion ]
Witam z rana - oczywiście moja nocna zagadka to był Prawdziwy Romans. ILEK gratulacje.
TzymischePL [ Senator ]
mily byl watek ale zegnam. I prosilbym o usuniecie mojej osoby w kolejnej punktacji.
darek_dragon [ 42 ]
Coz :-) Widac oficjalna strona filmu Navy Seals klamie.....
To filmy z początku lat '90 mają oficjalne strony? :D

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Tzymische----->dawaj screena i po sprawie...
kwapiszon [ Centurion ]
Witam z rana - oczywiście moja nocna zagadka to był Prawdziwy Romans. ILEK gratulacje.
rostov [ Generaďż˝ ]
Miałem wczoraj podobny przypadek z Dniem Świstaka. Byc może to też był błąd na stronie internetowej. Nieważne. Daje screen bo według autora ja wygrałem, a punkt przyznaje ILKOWI, bo miał racje co do pierwszego zdjęcia. Nie ma sensu sie kłocić.
ZARA --> 47
Torn --> 34
rostov---> 34
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 10
Tzymische -->10
Stranger --> 9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->7
ILEK --> 7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
pizmak --> 5
Coy2K --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1
leeloo7 [ Centurion ]
TzymischePL--nie dziwie sie tobie, ja tez tak nie lubie, chcesz dobrze, nie uda sie nie z twojej winy i draka gotowa, ale moglibyscie sie przestac klucic juz, bo fajna zabawa!!
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
rostov---->no to w ramch sprawiedliwosci...dodaj sobie punkt za Neavy Seals

gacek [ Litzmannstadt ]
Ale czy ktos go o cos go posadzał i najezdzał na niego bo ja nie widze [powodu dlaczego odwrócił sie na piecie i wyszedł. ?
Crash8462 [ Night Elf ]
Kniec dyskusji zgadujemy.......... Ja nie znam tego filmu !
rostov [ Generaďż˝ ]
Zagadka dość trudna chyba. Ta kobieta to Liz Taylor.

leeloo7 [ Centurion ]
a ten koles to richard burton?
Crash8462 [ Night Elf ]
The Sandpiper ?
rostov [ Generaďż˝ ]
leeloo7--> zamiast pytać o aktora lepiej podaj tytuł filmu:)
Mastyl [ Legend ]
A ten koles to nie przypadkiem starsy Mastroianni ? Tylko ze czasowo by sie nie zgadzalo... :/
Crash8462 [ Night Elf ]
rostov--------------> daj jeszcze rok produkcji !

rostov [ Generaďż˝ ]
Macie już parę odtwórców głównych ról. To chyba wystarczy.
leeloo7 [ Centurion ]
hehe, niewiem;)
Crash8462 [ Night Elf ]
Kto się boi Virginii Woolf? (Who's Afraid of Virginia Woolf?) To bedzie to! hyba

yagienka [ pułapka na Misia ]
Kto się boi Wirginii Woolf
leeloo7 [ Centurion ]
z ktorego roku ten film?

rostov [ Generaďż˝ ]
Crash8462 i yagienka dostają po punkcie.
gacek [ Litzmannstadt ]
Kto się boi Virginii Wolf
Crash8462 [ Night Elf ]
Jak wedwoje dostajemy po punkcie to kto wystawia nastepna zagadke, ja bo pierwszy ?
gacek [ Litzmannstadt ]
tak
rostov [ Generaďż˝ ]
Tak, pierwszy wstawia następne zdjęcie. Punkt 3 regulaminu.

yagienka [ pułapka na Misia ]
Crash8462: wstawiaj, wstawiaj może coś zgadnę i jakby co dopisz mi punkta:))
Crash8462 [ Night Elf ]
chwilka nie bylem przygotowany, juz daje !
Crash8462 [ Night Elf ]
Teraz łatwe, czasówka ------------------->
ZARA --> 47
Torn --> 34
rostov---> 34
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 10
Tzymische -->10
Stranger --> 9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->7
ILEK --> 7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
pizmak --> 5
Coy2K --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Crash8462 -->2
yagienka -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
Mastyl -->1
remwall -->1
ZARA [ Generaďż˝ ]
21 gram
gacek [ Litzmannstadt ]
21 gramów"
darek_dragon [ 42 ]
21 grams
leeloo7 [ Centurion ]
"kregi" ? hehe
darek_dragon [ 42 ]
Kruca... Kliknąłem Podgląd zamiast Opublikuj ^^"

Crash8462 [ Night Elf ]
gacek i darek_dragon +1
ZARA nie "21 gram" tylko "21 gramów", gdybys sie pomylil w angielskiej nazwie to rozumie, ale to po polsku. SORRY !
darek_dragon [ 42 ]
crash --> Nie musisz być taki drobiozgowy ;) Chociaż jemu akurat ten jeden punkt i tak niewiele zmieni :D
gacek [ Litzmannstadt ]
no nie przeginaj, wiedział o co choszi ZARA tez punkt i on daje zagadke , według mnie oczywiście
ZARA [ Generaďż˝ ]
Eh musze sie nauczyć poprawnej polszczyzny :)
Crash8462 [ Night Elf ]
ok ZARA tez +1, dawaj ty zagadke, poprost chce byc ok jak by sie ktos czepial ze on nie zgadl !

ZARA [ Generaďż˝ ]
Eh no dobra jak chcecie.
ZARA --> 48
Torn --> 34
rostov---> 34
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 11
Tzymische -->10
Stranger --> 9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 8
Enc0re -->7
ILEK --> 7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
pizmak --> 5
Coy2K --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Crash8462 -->2
yagienka -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
Mastyl -->1
remwall -->1
darek_dragon [ 42 ]
Co do czepiania to właściwie nikt z nas nie podał właściwego tytułu. Poprawny tytułt to 21 Grams albo 21 gramów, Ja natomiast napisałem 21 grams (z małej litery), a gacek dał na końcu znaczek ", który też nie występuje w tytule :D
gacek [ Litzmannstadt ]
Chyba bedzie potrzebna pomoc
ZARA [ Generaďż˝ ]
Teraz to już na refleks --->
Crash8462 [ Night Elf ]
Szkoda ze mam refleks szachisty....... nie ogladale tego filmy, przynajmnie nie przypominam sobie !

Crash8462 [ Night Elf ]
Jak sie nazywa ten aktor ?
vorsten [ Konsul ]
"Italian job"! :D
Coy2K [ Veteran ]
tam gra bill paxton nie ? :-)
znalezli walizke z kasą :)
leeloo7 [ Centurion ]
wloska robota??
rostov [ Generaďż˝ ]
To jest Fargo.

ZARA [ Generaďż˝ ]
Oczywiście że Fargo, rostov +1.
rostov [ Generaďż˝ ]
Coś mnie dzisiaj naszło na starsze filmy. Choć ten to może jeszcze nie aż tak stary--->
ZARA --> 48
rostov---> 35
Torn --> 34
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 11
Tzymische -->10
Stranger --> 9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 8
Enc0re -->7
ILEK --> 7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
pizmak --> 5
Coy2K --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Crash8462 -->2
yagienka -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
Mastyl -->1
remwall -->1

Crash8462 [ Night Elf ]
Wiecie co, dozucil bym do regulaminu jeszcze jeden punkt, a mianowicie zeby bylo mozna dawac plakaty kinowe danego filmu i z niego zgadywac ! Co wy na to ?
leeloo7 [ Centurion ]
okret!!!
Game Over [ Generaďż˝ ]
u-booth?
Crash8462 [ Night Elf ]
"das boot" ?
darek_dragon [ 42 ]
das boot?
rostov [ Generaďż˝ ]
Nie zaznaczyłem, że chce oryginalny tytuł, więc leeloo7 wygrywa. +1
Crash8462 [ Night Elf ]
a co z tymi plakatami kinowymi ?
darek_dragon [ 42 ]
Emem... Wiesz... Plakaty mają to do siebie, że przeważnie jest na nich tytuł ;)
rostov [ Generaďż˝ ]
Na plakatach na ogół znajduje sie tytuł filmu więc to nie byłyby zagadki.
Crash8462 [ Night Elf ]
z zamazanym tytulem !

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
darek_dragon ---> tytuł można zamazać.
Crash8461 ---> moim zdaniem lepsze są same screeny z filmów.

leeloo7 [ Centurion ]
ZARA --> 48
rostov---> 35
Torn --> 34
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 11
Tzymische -->10
Stranger --> 9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 8
Enc0re -->7
ILEK --> 7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
pizmak --> 5
Coy2K --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Crash8462 -->2
yagienka -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
Mastyl -->1
remwall -->1
leeloo7-- 1
no to zgadujcie;))
darek_dragon [ 42 ]
Tia... I jeszcze zamazanym reżyserem, aktorami, wytwórnią... fajnie by to wyglądało :D
rostov [ Generaďż˝ ]
nie jestem przekonany co do tych plakatów, no ale można spróbować.
Crash8462 [ Night Elf ]
Ja spadam, zastanówcie sie nad tymi plakatami filmowymi bo niektore sa naprawde swietne i kultowe, dlatego fajnie by bylo gdyby je tez dylo mozna umieszczac !

gacek [ Litzmannstadt ]
Za dużo kombinacji np jak zamazac taki plakat ??
Co do filmu to nie mam pojecia
ZARA [ Generaďż˝ ]
Hmmm lost highway ?
leeloo7 [ Centurion ]
niestet nie...
Mastyl [ Legend ]
gacek -zaklej napis czarnym prostokatem i bedzie OK :)
rostov [ Generaďż˝ ]
Może jakiś screen pomocniczy, który pokaże coś więcej niż twarz Patricii Arquette.
leeloo7 [ Centurion ]
mala podpowiedz...film z 71. roku, na podstawie ksiazki Larry McMurtry;))
darek_dragon [ 42 ]
Last Picture Show?
Mastyl [ Legend ]
Hmm... to jest 71 ? 1971 ?
leeloo7 [ Centurion ]
chcecie screena...
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
The Last Picture Show :) ?
Mastyl [ Legend ]
A to nie Sybille Shepperd ?
rostov [ Generaďż˝ ]
Hmm, w takim razie to nie Arquette. A taka podobna.
leeloo7 [ Centurion ]
hehe darek_dragon +1,hehe
rostov [ Generaďż˝ ]
Tramwaj zwany pożądaniem?
rostov [ Generaďż˝ ]
Hehehe, spojrzałem na mały obrazek i myślałem że to Brando:)
darek_dragon [ 42 ]
Ja mam w zwyczaju dawać łatwe, więc macie łatwe ;)
---
ZARA --> 48
rostov---> 35
Torn --> 34
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 11
Tzymische -->10
Stranger --> 9
darek_dragon --> 9
Lechiander --> 8
Enc0re -->7
ILEK --> 7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
pizmak --> 5
Coy2K --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Crash8462 -->2
yagienka -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
Mastyl -->1
remwall -->1
leeloo7-- 1
rostov [ Generaďż˝ ]
Primal Fear?
darek_dragon [ 42 ]
rostov +1 ^^
rostov [ Generaďż˝ ]
No, na dzisiaj ostatnia, bo znowy pół dnia straciłem--->
ZARA --> 48
rostov---> 36
Torn --> 34
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 11
Tzymische -->10
Stranger --> 9
darek_dragon --> 9
Lechiander --> 8
Enc0re -->7
ILEK --> 7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
pizmak --> 5
Coy2K --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Crash8462 -->2
yagienka -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
Mastyl -->1
remwall -->1
leeloo7-- 1
leeloo7 [ Centurion ]
ta pani to kate hudson?
darek_dragon [ 42 ]
almost famous?

rostov [ Generaďż˝ ]
darek_dragon--->Trafiłeś. +1
darek_dragon [ 42 ]
Kto pierwszy ten lepszy ;)
---
ZARA --> 48
rostov---> 36
Torn --> 34
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 11
Tzymische -->10
darek_dragon --> 10
Stranger --> 9
Lechiander --> 8
Enc0re -->7
ILEK --> 7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
pizmak --> 5
Coy2K --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Crash8462 -->2
yagienka -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
Mastyl -->1
remwall -->1
leeloo7-- 1
Coy2K [ Veteran ]
siedem
leeloo7 [ Centurion ]
siedem
darek_dragon [ 42 ]
Coy2K +1 ^^

Coy2K [ Veteran ]
ZARA --> 48
rostov---> 36
Torn --> 34
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 11
Tzymische -->10
darek_dragon --> 10
Stranger --> 9
Lechiander --> 8
Enc0re -->7
ILEK --> 7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
Coy2K --> 6
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Crash8462 -->2
yagienka -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
Mastyl -->1
remwall -->1
leeloo7-- 1
sory za malego screena ale trudno znalezc cos wiekszego
Aceofbase [ El Mariachi ]
raany ogldalem to jak bylem dzieckiem chyba, ale za nic tytulu nie pamietam...oprocz tych wielkich robotow.. bk z tego byla :D
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Power Rangers The Movie :) ?
vorsten [ Konsul ]
"Godżilla kontra Mecha-Godżilla" :D

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
a moze Transformers... cos tam :)
Coy2K [ Veteran ]
hahaha :-) zadne Godzille i power rangersy :-)
film z 1990 :-)

yazz_aka_maish [ Legend ]
Witam witam :)
Przyłączam się do zabawy :)
Cojtuki <--- nie wiem :]
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Circuitry Man?

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
a moze Robot Ninja?

Coy2K [ Veteran ]
screen dodatkowy :-)

yazz_aka_maish [ Legend ]
Mechwarrior: The Movie :)))
leeloo7 [ Centurion ]
gwiezdne wojny;))
Aceofbase [ El Mariachi ]
kuurde na pewno to ogladalem, ludki wsiadaly do tych ich mehanicznych glow i chodzili po takich tasmach jak do cwiczenia ;)
darek_dragon [ 42 ]
Czyżby Robot Jox? ;)
Coy2K [ Veteran ]
hehehe nie ale Stranger dobrze kombinuje, Robot jest w tytule
i Aceofbase tez jest na dobrej drodze :-)

Coy2K [ Veteran ]
nooo brawo darek :-)
Aceofbase [ El Mariachi ]
oo thx za tytu, jeszcze z kumplami z podstawowki czy nawet wczesniej to widzialem, bede musial to gdzie dostac i obejrzec to jeszcze raz ;)
darek_dragon [ 42 ]
Dobra... Ponieważ nie mam czasu to dam wam coś, czego się nie da nie zgadnąć. Zobaczymy jak tam wasze pingi ;)
PS. Punkty przydzielcie sobie sami. Ja naprawdę muszę iść. Będę wieczorem (późnym oczywiście ^^)
---
ZARA --> 48
rostov---> 36
Torn --> 34
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 11
darek_dragon --> 11
Tzymische -->10
Stranger --> 9
Lechiander --> 8
Enc0re -->7
ILEK --> 7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
Coy2K --> 6
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Crash8462 -->2
yagienka -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
Mastyl -->1
remwall -->1
leeloo7-- 1
yazz_aka_maish [ Legend ]
star wars powrót jedi
Coy2K [ Veteran ]
Gwiezdne wojny Powrot Jedi ? :-)
Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]
Gwiezdne Wojny Nowa Nadzieja
vorsten [ Konsul ]
"Star wars"
yazz_aka_maish [ Legend ]
Hehe, dał niby proste, ale kto wie która to część!
Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]
a skad w powrocie jedi Obi Wan Kenobi?

Aceofbase [ El Mariachi ]
no to na pewno jest "new hope" pkt dla Esqualante

yazz_aka_maish [ Legend ]
no to imperium kontraatakuje?
leeloo7 [ Centurion ]
to pierwsza ze starych czesci czyli z tymi nowymi 4, chyba, zwykle gwiezdne wojny
Coy2K [ Veteran ]
Esqualante stąd moj "pytajnik" bo ogladalem wszystkie czesci ale fanem nie jestem i to byl moj strzal na slepo :-)

yazz_aka_maish [ Legend ]
Zgadza się, jest to samo zdjęcie w galerii New Hope. Esqua poprosimy o przyznanie sobie pkt. i screenik :)
remwall [ Zagłębiak z DG ]
gwiezdne wojny imperium kontratakuje
Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]
ZARA --> 48
rostov---> 36
Torn --> 34
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 11
darek_dragon --> 11
Tzymische -->10
Stranger --> 9
Lechiander --> 8
Enc0re -->7
ILEK --> 7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
Coy2K --> 6
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Crash8462 -->2
yagienka -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
Mastyl -->1
remwall -->1
leeloo7-- 1
Esqualante --> 1
Coy2K [ Veteran ]
piraci z Karaibów
Coy2K [ Veteran ]
kompletny tytuł : Piraci z Karaibów i klątwa Czarnej Perły :-)
żeby sie nikt nie czepiał :P

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]
Coy2K >>>> naturalnie +1

Coy2K [ Veteran ]
ZARA --> 48
rostov---> 36
Torn --> 34
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 11
darek_dragon --> 11
Tzymische -->10
Stranger --> 9
Lechiander --> 8
Enc0re -->7
ILEK --> 7
Coy2K --> 7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Crash8462 -->2
yagienka -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
Mastyl -->1
remwall -->1
leeloo7-- 1
Esqualante --> 1

yazz_aka_maish [ Legend ]
Podobna sytuacja była w Godziny Szczytu , ale to to nie wiem :/
ZARA [ Generaďż˝ ]
white chicks ?
Coy2K [ Veteran ]
hehehe ZARA dobrym tropem idziesz ale nie ten film ;)
yazz_aka_maish [ Legend ]
open mic ?
Aceofbase [ El Mariachi ]
chlopaczki z sasiedztwa ?? ;D
Coy2K [ Veteran ]
yazz nie
Aceofbase nie
gatunek: komedia
:-)

yazz_aka_maish [ Legend ]
Huh, aleś podp[owiedział...nie dość że Wayansów jak mrówek to jeszcze wszyscy grają w koemdiach :DDD
Ja nawet nie wiem który to jest :D
vorsten [ Konsul ]
"Zakręcony"?
yazz_aka_maish [ Legend ]
Teraz się przyjrzałem kolesiowi i nawet nie wiem, czy to któryś z Wayansów jest :/
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Więcej szmalu :) ?
Coy2K [ Veteran ]
:-))) yazz no i o to chodzilo :-)
vorsten a moge prosic o tytul angielski ?

yazz_aka_maish [ Legend ]
bedazzled
Coy2K [ Veteran ]
hehehe :-) nie ten aktor yazz, problem w tym ze jest kilka tytulow polskich tego filmu i wlasnie ten "zakrecony" nie ma nic wspolnego z odpowiednikiem angielskim :-)

yazz_aka_maish [ Legend ]
A może to jest Jamie Foxx w filmie Booty Call?
Coy2K [ Veteran ]
hahaha :-)) nie no wrocmy do braci Wayans :-)
PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
white chicks ?
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Most Wanted?
vorsten [ Konsul ]
qrcze, miałem gdzieś kasete z tego filmu, ale nie mogę znaleźć :/

Coy2K [ Veteran ]
nie, jesli vorsten da znak zycia to dostanie punkt :-)
yazz_aka_maish [ Legend ]
Senseless
Coy2K [ Veteran ]
vorsten tytuł znasz ( jeden z dwóch ), ale że z angielskim tytulem nie ma on nic wspolnego totez musze prosic o oryginalny

Coy2K [ Veteran ]
nooo yazz brawo :-)
yazz_aka_maish [ Legend ]
albo Stark Raving Mad
jak nie to to ja się poddaje...
vorsten [ Konsul ]
"Senseless" z Marlonem Wayansem, ha!

yazz_aka_maish [ Legend ]
hehehe :) ok, zaczekajcie tradycyjne 5 minutek :) O 15:58 pojawi się screen :)

Aceofbase [ El Mariachi ]
lol.... ale sie przepychanqa na koncu zrobila ;P
Coy2K [ Veteran ]
to tak jak w regulaminie, panowie po punkcie, ale yazz byl pierwszy to on daje screena :-)
Coolabor [ Poseł ]
ale liste punktową możnaby zmienić
vorsten [ Konsul ]
ale nie fart, gdybym minutę wcześniej znalazł kasętę bym wygrał ^^
BTW: ten screen który dałeś jest na odwrocie kasety :D
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
ZACZEKAJCIE, ZAKLADAM NOWY WATEK!

yazz_aka_maish [ Legend ]
Dobra zaczekam na nowy wątek.
vorsten i tak masz punkt :)
Aceofbase [ El Mariachi ]
btw yazz --> 15:58 to godzinq i 5 minuteq....

vorsten [ Konsul ]
yazz_aka_maish
ale ja chcę zagadkę dać :P
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
nowy watek, jesli pomylilem cos z punktacja to mnie poprawcie :)