GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tony Hawk's Pro Skater 3

03.10.2004
11:22
smile
[1]

RVIN [ Legionista ]

Tony Hawk's Pro Skater 3

Witam.

Prosze o pomoc!
Zainstalowałem THPS3, instalowało się ok. 0,5 h, i gdy włączam gre taki oto komunikat się pojawia:
screen ----->

THPS3 mam oczywiście z CDA, a mój sprzęt to:
AMD Athlon 1700+ XP
256 MB DDRAM
Radeon 7000 64 MB

Może te dane nie są potrzebne, ale tak na wszelki wypadek podaje.
Jeszcze raz prosze o pomoc!

03.10.2004
11:24
smile
[2]

zarith [ ]

bardziej by sie przydała wiadomość o systemie operacyjnym:)

ja sobiście podejrzewam, że coś z płytką, bo .5h instalacji to delikatne przegięcie:)

03.10.2004
11:26
[3]

RVIN [ Legionista ]

Windows 98 SE
Kiedyś mi działało a teraz pierdzielneło się.
I nie 5 h tylko 0,5h się instalowało :P

03.10.2004
11:35
[4]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

RVIN -> Przecież Zarith napisał .5 h. Sorry za offtopic. :o

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.