
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Dzięki;]
Już chodziłem zdołowany, bo tylko rodzice pamiętali o moich urodzinach, a tutaj taki fajny prezent:)
Jesteście boscy ;)

volvo95 [ Legend ]
Nie pamiętali tylko to automatycznie wyskakuje :)
BTW. Wszystkiego najlepszego :)
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
volvo95--> Wiem, ale trzeba się jakoś dowartościować ;) i dzięki;]
White Star [ Soldier ]
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO i tej panienki ze zdjęcia;]
Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Panny ze zdjęcia i dużo radości :) Żebyś zamienił się na pozycje z motorem ;-)
Wszystkiego najlepszego!

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
Życze Ci spełnienia wszystkich marzeń,
pogody ducha do następnych urodzin
- za rok przedłużę swoje życzenia,
wielu nowych przyjaciół,
albo nie tak wielu,
ale za to sprawdzonych
oraz żebyś był zawsze uśmiechnięty i
szczęśliwy.

zarith [ ]
100 lat :)

Sir klesk [ Sazillon ]
O fajnie... ja na swoje urodziny dostalem taki obrazek :P Zamieniasz sie? :D ----->>

Anarki [ Demon zła ]
Najlepszego! :)

Garbizaur [ CLS ]
100 Lat!!!

bone_man [ Powered by ATI ]
Mutant --> Syćkiego Najlepszego :D
Tez dzisiaj mam urodziny:)

Adamss [ -betting addiction- ]
Dużo radości i szczęścia.. ogółem 100 lat!

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Bone_man---> No to również wszystkiego naj:)
reszta -> dzięki, ach, alem się wzruszył :)

eJay [ Gladiator ]
Wszystkiego naj naj naj:)
bone_man-------------->Tobie tez wszystkiego naj naj naj:)
Dorotkadk [ Konsul ]
100 lat seksu zero wpadek :-)