QQuel [ Master of Puppets ]
Aniołowie Apokalipsy - Co to będzie?
Mam pytanie, co to będzie za film Aniołowie Apokalipsy? Chodzi mi o to czy będzie to coś horrorowatego, czy może thriller jakiś. Jak sądzicie, zcy będzie dobry? Tak czy owak reżyser dobry, więc chyba pójdę... Z góry dzięki za wszelką pomoc.
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Thun [ Konsul ]
Zobacz trailer i sam oceń:

CHESTER80 [ no legend ]
Oglądałem to wczoraj i powiem że film jest bardzo fajny, jak ktoś oglądałam pierwaszą część (Purpurowe rzeki) to wie czego się spodziewać. A druga część jest moimzdaniem lepsza i ciekawasz. Polecam miłośnikom mrocznych klimatów.
CHESTER80 [ no legend ]
edit:
ma być:
"jak ktoś oglądał pierwszą część"

BoyLer [ tribunus plebis ]
Niedawno widzialem obie cześci Purpurowych Rzek i moim zdaniem bardzo warto zobaczyc te filmy, mają niesamowity mroczny klimat. Trudno ocenic która częsc była lepsza, obie sa warte polecenia. Jean Reno jak zwykle stworzył świetną kreacje aktorską, tylko torche szkoda że Vincent Cassel nie zagrał juz w drugiej czesci. Coraz częsciej sie zdarza że francuskie kino dogania, a nawet przegania kino amerykańskie.
ps.
Dla zainteresowanych donosze, że bedzie trzecia częśc tego filmu.

okix [ Ze Francesco ]
Ja ten film mam juz na kompie 2 miesiace a go jeszcze nie ogladalem...:D
Wczoraj jak widzialem reklame w tv to mi sie o nim przypomnialo