
*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Z cyklu : znalezione w sieci : Helikopter :D
Fajna i przyjemna gierka :)

CHESTER80 [ no legend ]
Fajne ale poziom trudności zbyt wielki !
Oxydrene [ Konsul ]
no nawet to jest

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]
Fajne, w sam raz na ta godzine ;)

Chacal [ ? ]
kiedys było. Fajne. rozbiłem sie przy 1899 na przeszkodzie której właciwie nie dało sie pokonac (miesjca chyba co do pixela tyle ile wysokosci ma ten helikopter). Screena wrzucac mi sie nie chce, tymbardziej ze i tak mnie pokonacie :)

volvo95 [ Legend ]
Zajebiste , ale już było wiele razy :)
Miałem nawet niezły wynik bo grałem w to przez 2 tygodnie w kafejce [ nic innego nie chodziło :) ]

megaabol [ Generaďż˝ ]
Było kilka razy :D
Ale gierka spoko :D
Pvt. Creak [ Criav ]
było ale i tak super :)
Anarki [ Demon zła ]
1216 :P wiecej mi sie nie chce :D
LuBeK [ Konsul ]
1292:)

Mnieteq [ SimRacer ]
1341 :D Bułka z masłem !

Sir klesk [ Sazillon ]
Hehe moja ulubiona gra. Jako pierwsza opublikowala ja tutaj Lady Karolcia, ktorej juz chyba z nami nie ma. Pozniej ku przypomnieniu zrobilem to ja :)
Gram w to okolo 2 lata i moj rekord to 2473 :)))
W tej chwili 1233, musze sie rozgrzac i zaraz dolece do 2000 :D

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Mi idzie dość cienko, max. wynik cos około 700 :/

xKx [ CLINIC ]
że tak powiem HISTORYCZNA JUŻ GRA :) a raczej KULTOWA :)
rekord 1500 :)
Mr.Paul [ I love Driv3r & Gta Sa ]
spox wiedziałemją już klka razy ale jest super 1700

mycha921 [ N-Gage QD ]
ok.300 słabo ale gierka świetna :D

Buby [ Konsul ]
Było łohohohoho ile razy :]
Ale i tak bekowe :D
mar-rol [ Konsul ]
stare jak świat ale nadal fajne, choc jestem za bardzo zmeczony zeby grac :P
Raziel [ Action Boy ]
nie chce nic mowic ale to bylo z 2 lata temu:)
Presio [ Vanitas Vanitatum ]
Sam to kiedys wrzucalem ale fajne!

>Luzer< [ Music Addict ]
Coś ponad tysiaka miałem-spoko gierka
techi [ Legend ]
patrzcie na to :)==>

Dark Forest [ Chor��y ]
Łatwa i przyjemna gierka dojechałem do 2000 z groszami i mi się jurz nie chciało