GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Z cyklu : znalezione w sieci : Helikopter :D

03.10.2004
00:36
smile
[1]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Z cyklu : znalezione w sieci : Helikopter :D

Fajna i przyjemna gierka :)

03.10.2004
00:38
smile
[2]

CHESTER80 [ no legend ]

Fajne ale poziom trudności zbyt wielki !

03.10.2004
00:40
[3]

Oxydrene [ Konsul ]

no nawet to jest

03.10.2004
00:41
smile
[4]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

Fajne, w sam raz na ta godzine ;)

03.10.2004
01:16
smile
[5]

Chacal [ ? ]

kiedys było. Fajne. rozbiłem sie przy 1899 na przeszkodzie której właciwie nie dało sie pokonac (miesjca chyba co do pixela tyle ile wysokosci ma ten helikopter). Screena wrzucac mi sie nie chce, tymbardziej ze i tak mnie pokonacie :)

03.10.2004
08:32
smile
[6]

volvo95 [ Legend ]

Zajebiste , ale już było wiele razy :)

Miałem nawet niezły wynik bo grałem w to przez 2 tygodnie w kafejce [ nic innego nie chodziło :) ]

03.10.2004
08:35
smile
[7]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Było kilka razy :D
Ale gierka spoko :D

03.10.2004
09:11
[8]

Pvt. Creak [ Criav ]

było ale i tak super :)

03.10.2004
09:36
[9]

Anarki [ Demon zła ]

1216 :P wiecej mi sie nie chce :D

03.10.2004
10:40
[10]

LuBeK [ Konsul ]

1292:)

03.10.2004
10:48
smile
[11]

Mnieteq [ SimRacer ]

1341 :D Bułka z masłem !

03.10.2004
11:14
smile
[12]

Sir klesk [ Sazillon ]

Hehe moja ulubiona gra. Jako pierwsza opublikowala ja tutaj Lady Karolcia, ktorej juz chyba z nami nie ma. Pozniej ku przypomnieniu zrobilem to ja :)

Gram w to okolo 2 lata i moj rekord to 2473 :)))
W tej chwili 1233, musze sie rozgrzac i zaraz dolece do 2000 :D

03.10.2004
12:58
smile
[13]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Mi idzie dość cienko, max. wynik cos około 700 :/

03.10.2004
13:03
smile
[14]

xKx [ CLINIC ]

że tak powiem HISTORYCZNA JUŻ GRA :) a raczej KULTOWA :)

rekord 1500 :)

03.10.2004
13:11
[15]

Mr.Paul [ I love Driv3r & Gta Sa ]

spox wiedziałemją już klka razy ale jest super 1700

03.10.2004
13:44
smile
[16]

mycha921 [ N-Gage QD ]

ok.300 słabo ale gierka świetna :D

03.10.2004
13:57
smile
[17]

Buby [ Konsul ]


Było łohohohoho ile razy :]

Ale i tak bekowe :D

03.10.2004
14:17
[18]

mar-rol [ Konsul ]

stare jak świat ale nadal fajne, choc jestem za bardzo zmeczony zeby grac :P

03.10.2004
14:19
[19]

Raziel [ Action Boy ]

nie chce nic mowic ale to bylo z 2 lata temu:)

03.10.2004
21:27
[20]

Presio [ Vanitas Vanitatum ]

Sam to kiedys wrzucalem ale fajne!

03.10.2004
21:33
smile
[21]

>Luzer< [ Music Addict ]

Coś ponad tysiaka miałem-spoko gierka

03.10.2004
21:48
[22]

techi [ Legend ]

patrzcie na to :)==>

05.10.2004
10:30
smile
[23]

Dark Forest [ Chor��y ]

Łatwa i przyjemna gierka dojechałem do 2000 z groszami i mi się jurz nie chciało

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.