tsunami [ PS3 ]
problem z doborem codekow...
jak w temacie... ostatnio musialem zrobic reinstalke systemu bo kupilem nowa plyte glowna. jak zawsze zaisntlowalem All Player, Dvix, Xvid i AC3. Jednak teraz jedne filmy nie maja dzwieku, w innych jest przestawiony. Prosze powiedzcie jakich wersji codekow uzywacie i w jakich zestawieniach. najlepiej z linkami, choc to nie konieczne bo od czego sa wkoncu google ;-).
thx
>Luzer< [ Music Addict ]
Divx total pack i żaden film nie jest mi straszny;)
Gooz' [ Generaďż˝ ]
AC3 Filter + FFDShow i jak na razie nie ma filmu, który śmiałby działać wadliwie.

zielak4321 [ Legionista ]
tez mam z tym czesto problem , bylem w takiej samej sytuacji jak Ty! mialem zainstalowane jakies tam kodeki i nic nie chulalo , lecz zainatalowalem klcodec227f i wszystko chula , sprobuj moze zadziala

soze [ sick off it all ]
jak mi cos niedziała odpalam update w all playerku i juz działa:))
Smoleń [ Konsul ]
mam to samo co Gooz' i wszystko śmiga. Czyli ffdshow & ac3. wiecej nie trzeba

legrooch [ Legend ]
Pewnie ogg Ci brakuje. Zrób tak jak soze napisał