GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z doborem codekow...

02.10.2004
22:36
[1]

tsunami [ PS3 ]

problem z doborem codekow...

jak w temacie... ostatnio musialem zrobic reinstalke systemu bo kupilem nowa plyte glowna. jak zawsze zaisntlowalem All Player, Dvix, Xvid i AC3. Jednak teraz jedne filmy nie maja dzwieku, w innych jest przestawiony. Prosze powiedzcie jakich wersji codekow uzywacie i w jakich zestawieniach. najlepiej z linkami, choc to nie konieczne bo od czego sa wkoncu google ;-).

thx

02.10.2004
22:37
[2]

>Luzer< [ Music Addict ]

Divx total pack i żaden film nie jest mi straszny;)

02.10.2004
22:37
[3]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

AC3 Filter + FFDShow i jak na razie nie ma filmu, który śmiałby działać wadliwie.

02.10.2004
23:27
smile
[4]

zielak4321 [ Legionista ]

tez mam z tym czesto problem , bylem w takiej samej sytuacji jak Ty! mialem zainstalowane jakies tam kodeki i nic nie chulalo , lecz zainatalowalem klcodec227f i wszystko chula , sprobuj moze zadziala

02.10.2004
23:29
smile
[5]

soze [ sick off it all ]

jak mi cos niedziała odpalam update w all playerku i juz działa:))

02.10.2004
23:52
[6]

Smoleń [ Konsul ]

mam to samo co Gooz' i wszystko śmiga. Czyli ffdshow & ac3. wiecej nie trzeba

03.10.2004
11:52
smile
[7]

legrooch [ Legend ]


Pewnie ogg Ci brakuje. Zrób tak jak soze napisał

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.