Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Filmożercy - Jaki to film? Część 19
TRADYCYJNIE PROPONUJE ZACZAC OD PRZEJRZENIA REGULAMINU :)
Regulamin sciagniety :-)
Oryginal by --- Screenersi & itp.
Modified by --- Filmożercy.
ZASADA NACZELNA:
Odgadujemy tytuł filmu na podstawie zamieszczonego kadru.
1. Nie wolno dodawać zdjęcia zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora)
2. Po zadaniu obrazka przez autora, uczestnicy mają minutę (wg zegara GOLa) na poprawną odpowiedź. Nagradzani punktami zostją wszyscy, którzy udzielą prawidłowej odpowiedzi w minucie (liczącej w momencie podania pierwszej poprawnej odpowiedzi). Jeżeli natomiast takowa nie padnie czekamy w myśl zasad na poprawną odpowiedź i od tego momentu liczy się GOLową minutę, bądź następuje seria podpowiedzi. Osoby, które odpowiedzą po "deadline'ie" nie otrzymują punktów.
3. Zdjęcie może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł poprzedniego filmu jako pierwsza (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
4. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje zdjęcie.
5. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejne zdjęcie. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następne zdjęcie lub przekazać to prawo na kogoś innego.
6. Osoba dająca zdjęcie ustala, czy żąda dokładny tytuł filmu i w jakim języku (angielskim lub polskim).
7. W zabawie udział biorą tylko i wyłącznie filmy po kinowej/DVD/VHS premierze, niekoniecznie w naszym kraju. Zawsze podajemy angielski (lub w wyjatkowych przypadkach polski) tytul filmu. Jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy.
8. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
9. W jednym poście podajemy tylko jeden tytuł filmu, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem, ale także jednym.
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
11. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci i wyjątkowo ambitnych produkcji :-)
13. Nie przycinamy kadrów :) Bo to kadrowanie:)
14. Nie edytujemy postów z odpowiedzią.
15. Nie wolno dawać zdjęć z napisów początkowych/końcowych :)
16. Ne wolno używać skrótów.
17. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
18. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli!
Lista Aktualnych Przodowników Pracy:
ZARA --> 43
Torn --> 34
rostov---> 32
garrett --> 27
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
CHESTER80 --> 15
Smoleń --> 13
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 7
darek_dragon --> 7
Enc0re -->6
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 5
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
Coy2K -->2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
Aceofbase --> 2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1
ODCINEK SPONSOROWANY PRZEZ PORUCZNIKA FRANKA DREBINA :)
Poprzednia czesc:
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
aktualne zdjecie >>>
Aceofbase [ El Mariachi ]
sie troche pospieszylem i umiescilem fotqe w poprzednim watku ;p Jeszcze raz tego posta zrobic??
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
nie trzeba :) punktacja jest chyba dobra
Aceofbase [ El Mariachi ]
dzieki ;)
Mam nadzieje, ze bede mial szanse opublikowac jeszcze jednego screena;)
Smoleń [ Konsul ]
podpowiedź proszę
ZARA [ Generaďż˝ ]
taxi driver
Smoleń [ Konsul ]
Taxi Driver??
Aceofbase [ El Mariachi ]
Zara ofqoz +1 btw naj wspanialszy film jaki kiedykolwiek powstal w hollywodzkich wytworniach ;D

ZARA [ Generaďż˝ ]
ZARA --> 44
Torn --> 34
rostov---> 32
garrett --> 27
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
CHESTER80 --> 15
Smoleń --> 13
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 7
darek_dragon --> 7
Enc0re -->6
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 5
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
Coy2K -->2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
Aceofbase --> 2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1
Lechiander [ Wardancer ]
Terminator :-)

CHESTER80 [ no legend ]
Three Kings ?
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Złoto Pustyni
Smoleń [ Konsul ]
złoto pustyni
^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
The Driver

ZARA [ Generaďż˝ ]
Wow myślalem ze bedzie trudniej, Chester +1.

CHESTER80 [ no legend ]
ZARA --> Uwielbiam twoje zagadki ! :)
Poczekajacie 5 minutek, muszę znaleźć coś naprawdę trudnego ! :)

CHESTER80 [ no legend ]
Świetny film...
ZARA --> 44
Torn --> 34
rostov---> 32
garrett --> 27
ZgReDeK --> 16
CHESTER80 --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 13
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 7
darek_dragon --> 7
Enc0re -->6
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 5
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
Coy2K -->2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
Aceofbase --> 2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Avenging Angelo?
rostov [ Generaďż˝ ]
Intacto

CHESTER80 [ no legend ]
rostov ----> +1
rostov [ Generaďż˝ ]
Moja będzie chyba łatwiejsza----->
ZARA --> 44
Torn --> 34
rostov---> 33
garrett --> 27
ZgReDeK --> 16
CHESTER80 --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 13
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 7
darek_dragon --> 7
Enc0re -->6
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 5
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
Coy2K -->2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
Aceofbase --> 2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1
Lechiander [ Wardancer ]
Człowiek zwany koniem?? :-)
Czy ja coś zgadnę dzisiaj? :-P

peeyack [ Weekend Warrior ]
Niepokonany Seabiscuit ???
rostov [ Generaďż˝ ]
Chyba nikt nie kojarzy. daje screen pomocniczy. Ten koń podobno jest bardzo podobny do aktora na tym zdjęciu:))Teraz juz liczy sie refleks---->

CHESTER80 [ no legend ]
Goście, Goście ?
Enc0re [ Konsul ]
Mężczyzna moich marzeń ??

Lechiander [ Wardancer ]
Przyjaciel gangstera (Tais-toi)
Wszystko mam wklejać, całą filmografię?:-P
Enc0re [ Konsul ]
Tais toi przyjaciel gang.

Lechiander [ Wardancer ]
Wasabi - Hubert zawodowiec
rostov [ Generaďż˝ ]
Jasne, że przyjaciel gangstera. Lechiander wygrywa. +1

Lechiander [ Wardancer ]
Purpurowe rzeki
rostov [ Generaďż˝ ]
Dlaczego całą filmografię? Tylko w tym filmie Depardieu porównał Reno do konia:)

CHESTER80 [ no legend ]
Lechiander ---> Brawo !!! Już nie szukasz żyletki ? :)

Lechiander [ Wardancer ]
No to moge iść spać. :-)
Żyletki też już nie chcę. :-)
ZARA --> 44
Torn --> 34
rostov---> 33
garrett --> 27
ZgReDeK --> 16
CHESTER80 --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 13
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->6
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 5
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
Coy2K -->2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
Aceofbase --> 2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1
Pora odpowiednia na takie zdjątko chyba. ;-) To nie porno.

CHESTER80 [ no legend ]
Aleś przywalił trudną zagadkę, pewno z zemsty ! :)
Takich scen jest pełno w filmach...
rostov [ Generaďż˝ ]
Intymność?

Lechiander [ Wardancer ]
Chester ---> A co ty za filmy oglądasz? :-P
Enc0re [ Konsul ]
daj jakis inny screen ? bo ciezko wyciagnac cos z tej sceny ??

CHESTER80 [ no legend ]
Lechiander ---> Różne ! Generalnie oglądam szeroko rozumiane kino akcji ;)

Lechiander [ Wardancer ]
Taaa, też lubię kino akcji! :-)) :-P
Kino europejskie.
Macie dwiepodpowiedzi.
ZARA [ Generaďż˝ ]
przelamujac fale

Lechiander [ Wardancer ]
Dokładnie!

ZARA [ Generaďż˝ ]
No to kolejny przedstawiciel kina europejskiego --->
ZARA --> 45
Torn --> 34
rostov---> 33
garrett --> 27
ZgReDeK --> 16
CHESTER80 --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 13
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->6
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 5
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
Coy2K -->2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
Aceofbase --> 2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1

CHESTER80 [ no legend ]
Strzelam i odchodzę...
Niebo nad berlinem ?
ZARA [ Generaďż˝ ]
Bardzo dobry belgijski film z odrobiną czarnego humoru stylizowany na dokument o zabójcy.

CHESTER80 [ no legend ]
Człowiek pogryzł psa ?
Smoleń [ Konsul ]
człowiek pogryzł psa ??

ZARA [ Generaďż˝ ]
CHESTER80, Smoleń +1

CHESTER80 [ no legend ]
Banalna zagadka, swoją drogą świetny film zmiażdżony przez krytyków-pajaców !
ZARA --> 45
Torn --> 34
rostov---> 33
garrett --> 27
CHESTER80 --> 17
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->6
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 5
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
Coy2K -->2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
Aceofbase --> 2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1
Lechiander [ Wardancer ]
Smoleń ----> Jak jesteś, to zapodaj, bo Chester odszedł.

Smoleń [ Konsul ]
Chester jest jeszcze wśród nas, hossanna na wysokości
Enc0re [ Konsul ]
3000 mil do Graceland (3000 Miles to Graceland)

Smoleń [ Konsul ]
Dzięki za gre, spadam. Trzymajcie się.
Enc0re [ Konsul ]
CHESTER80 <--- przyznaj mi ten puntk wkoncu,bo to ten film
a ja zadam szybko zagadke i ide w kime no.

CHESTER80 [ no legend ]
Enc0re ---> +1
Ja też już naprawdę spadam, na razie i miłej zabawy !
Enc0re [ Konsul ]
sorki niechcacy juz mi sie wkleil screen :)
CHESTER80 [ no legend ]
Nienawiść
Enc0re [ Konsul ]
CHESTER80 <----- +1
i jak zadaasz to wez mi wpisz punkta bo niewisalem jak zgadlem twojego :D
CHESTER80 [ no legend ]
Dobra ! Za 5 minut kolejan zagradka, cierpliwości jak jeszcze ktoś tu się bawi.
Smoleń [ Konsul ]
jak bedziesz dawał coś łatwego to jeszcze może trochę zostane ;P

CHESTER80 [ no legend ]
ZARA --> 45
Torn --> 34
rostov---> 33
garrett --> 27
CHESTER80 --> 18
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 5
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
Coy2K -->2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
Aceofbase --> 2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1
ZARA [ Generaďż˝ ]
con air
Smoleń [ Konsul ]
Con Air

CHESTER80 [ no legend ]
Smoleń ---> Widzę że nie tylko mnie pogięło na punkcie tej cudownej karczmy :)
Od 3 godzin zamiast czytać wywiad z Rammstein'em , grać w CoD UO , czy robić cokolwiek innego , ja siędze jak poj.... przy komputerze i bawię się w zagadki ! :)

CHESTER80 [ no legend ]
ZARA ---> +1

Smoleń [ Konsul ]
a myślisz ze ze mną inaczej. to chyba jakaś zaraza

CHESTER80 [ no legend ]
Powinni tego zabronić !

ZARA [ Generaďż˝ ]
ZARA --> 46
Torn --> 34
rostov---> 33
garrett --> 27
CHESTER80 --> 18
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 5
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
Coy2K -->2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
Aceofbase --> 2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1
Smoleń [ Konsul ]
jutro chyba idę na odwyk
Lechiander [ Wardancer ]
Wy przynajmniej cos zgadujecie. Ja miałem dzisiaj zakuwać. Jutro wcześnie muszę wstać. F5 mi odpadnie zaraz.

CHESTER80 [ no legend ]
jutro to do kościoła ! :)
Coy2K [ Veteran ]
las vegas parano
Smoleń [ Konsul ]
Lechiander -> 8 punktów juz masz, więc niedługo mnie prześcigniesz

ZARA [ Generaďż˝ ]
Coy2K +1
Coy2K [ Veteran ]
ZARA --> 46
Torn --> 34
rostov---> 33
garrett --> 27
CHESTER80 --> 18
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 5
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Coy2K -->3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
Aceofbase --> 2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1
Lechiander [ Wardancer ]
Doberman ?
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
Mad Max?
Coy2K [ Veteran ]
nowy film :-)
Coy2K [ Veteran ]
zaraz uciekam wiec kolejny screen zeby szybciej poszlo :-)

Smoleń [ Konsul ]
znam kolesia, ale nie mam pojęcia co to za film
Coy2K [ Veteran ]
no to skoro go znasz to w wyszukiwarce znajdziesz info odnosnie filmow w jakich grał :-)
Smoleń [ Konsul ]
znam z widzenia, ale niestety nie z nazwiska
Coy2K [ Veteran ]
no to trzeci screen :-)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
High Crimes?
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
Screen by o Interstate 76 pasowal
ale czy byl takowy film? (pytanie retoryczne - nie wysilac sie)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
a moze Ride With The Devil?

Coy2K [ Veteran ]
ok podpowiedź: Stranger "High" jest częścią tego tytułu :-)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Highway?

Coy2K [ Veteran ]
bardzo blisko ale czegoś jeszcze tam brakuje :-)
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
highway to hell?
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Lost Highway?
Coy2K [ Veteran ]
ok teraz bedzie na refleks :)
aktor wykonujący głowną rolę gral Jezusa w Pasji :-)
kwapiszon [ Centurion ]
Highwaymen?
Witam wątkowiczów :)

Coy2K [ Veteran ]
noooo :-) w koncu :-)
Smoleń [ Konsul ]
no właśnie wiedziaęłm, że znam ta twarz
kwapiszon [ Centurion ]
To teraz ja, tak?
Moment, zaraz wynajde coś w sam raz...
Smoleń [ Konsul ]
witaj kwapiszon
kwapiszon [ Centurion ]
Mam nadzieję że proste... żaden egzotyk.
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
eeee
Buszujacy w zbozu
Smoleń [ Konsul ]
ZARA --> 46
Torn --> 34
rostov---> 33
garrett --> 27
CHESTER80 --> 18
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 5
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Coy2K -->3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
Aceofbase --> 2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1
kwapiszon -->1
nie zapominajcie o liście
CHESTER80 [ no legend ]
Snajper
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
Snajper 2
Smoleń [ Konsul ]
może jakaś podpowiedź
Coy2K [ Veteran ]
Snajper 3 ;-))

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Snajper 4 :P
kwapiszon [ Centurion ]
Fakt, lista, sorry :)
Snajpery nie.
Aczkolwiek w tym filmie snajperzy się pojawiają :)
Smoleń [ Konsul ]
daj jeszcze jedno zdjęcie

CHESTER80 [ no legend ]
może...
Nożownik (The Hunted)
Coy2K [ Veteran ]
moze Patriota ? ( ten z Seagalem )
kwapiszon [ Centurion ]
Nożownik też nie, aczkolwiek w filmie nożownicy są :)
Druga fota - niby to samo, ale...
Coy2K [ Veteran ]
a nie ma innych fot z kims innym ? :-)

Smoleń [ Konsul ]
szkoda, że nie widać twarzy
może to film jednoosobowy

CHESTER80 [ no legend ]
kwapiszon ---> he he he, aleś mnie rozśmieszył z tą fotką nr.2 , gratuluję poczucia humoru !
Smoleń [ Konsul ]
snajperzy na tropie nożowników 5
Coy2K [ Veteran ]
on zamawia pizze ? ;-)
kwapiszon [ Centurion ]
No dobra, teraz polecą podpowiedzi brutalne.
Najpierw ta lżejsza.
Następna rozwiąże konkurs, więc postarajcie się tutaj. Jak widać, na obrazku sławny aktor.
Coy2K [ Veteran ]
kurde kojarze ten film...oni (grupa komandosow ) odbijali kogos z rąk wroga nie ?
Smoleń [ Konsul ]
gunmen
CHESTER80 [ no legend ]
Łzy słońca ?
Smoleń [ Konsul ]
Wzgórze Złamanych Serc
kwapiszon [ Centurion ]
Coy2K ---> dobrze kombinujesz, wytypowałeś jakieś 100 filmów :)
Niestety nadal nie widzę satysfakcjonującego tytułu. Za 5 min wrzucam końcową fotę.

Smoleń [ Konsul ]
Street Lawyer, The (2003) (TV)
Gang of Roses (2003) .... Cameo, Jessie Lee
How to Get the Man's Foot Outta Your Ass (2003) .... Melvin Van Peebles
... aka Baadasssss! (2004) (USA: new title)
... aka Badass (2004) (USA)
... aka Gettin' the Man's Foot Outta Your Baadasssss! (2003) (USA: new title)
44 Minutes: The North Hollywood Shoot-Out (2003) (TV) .... Henry Jones
Hebrew Hammer, The (2003) .... Mohammed Ali Paula Abdul Rahiem
Crown Heights (2002) (TV) .... Paul Johnson
"Fiona" (2002) TV Series .... Detective Winston Cates
10,000 Black Men Named George (2002) (TV) .... Totten
Ali (2001) .... Malcolm X
"Rude Awakening" (1998) TV Series .... Marcus Adams (2000-2001)
Guardian (2000) .... John Kross
Blowback (2000) .... Insp. Don Morrell
Sally Hemings: An American Scandal (2000) (TV) .... James Hemings
Judgment Day (1999) (V) .... Thomas Payne
Raw Nerve (1999) .... Detective Blair Valdez
Love Kills (1998) .... Poe Finklestein
Valentine's Day (1998) (TV) .... Jack Valentine
... aka Protector (1998/II) (TV) (USA)
Killers in the House (1998) (TV) .... Rodney Sawyer
Mama Flora's Family (1998) (TV) .... Luke
Crazy Six (1998) .... Dirty Mao
Los Locos (1997) .... Chance
... aka Los Locos: Posse Rides Again (1997)
Stag (1997) .... Michael Barnes
Riot (1997) (TV) .... Turner (segment "Homecoming Day")
... aka Riot in the Streets (1997) (TV) (video title)
Gang in Blue (1996) .... Michael Rhoades
Solo (1996) .... Solo
Panther (1995) .... Stokely Carmichael
In the Living Years (1994)
... aka Letter to Dad (1994) (USA)
Highlander III: The Sorcerer (1994) .... Kane
... aka Highlander III (1995) (Canada: French title) (France)
... aka Highlander 3: The Final Conflict (1994) (Europe: English title)
... aka Highlander: The Final Dimension (1994) (USA)
... aka Highlander: The Magician (1994)
Gunmen (1994) .... Cole Parker
Full Eclipse (1993) (TV) .... Max Dire
Posse (1993) .... Jessie Lee
In the Line of Duty: Street War (1992) (TV) .... Raymond Williamson
... aka Urban Crossfire (1992) (TV)
Stompin' at the Savoy (1992) (TV) .... Walter
Triumph of the Heart: The Ricky Bell Story, A (1991) (TV) .... Ricky Bell
New Jack City (1991) .... Stone
Blue Bayou (1990) (TV) .... Jay Filley
Identity Crisis (1989) .... Chilly D
"Sonny Spoon" (1988) TV Series .... Sonny Spoon
Child Saver, The (1988) (TV)
Jaws: The Revenge (1987) .... Jake
Facts of Life Down Under, The (1987) (TV) .... David Johnson
Hotshot (1987) .... Winston
... aka Rey del futbol, El (1987) (USA: Spanish title)
"L.A. Law" (1986) TV Series .... Andrew Taylor (1986)
Heartbreak Ridge (1986) .... Cpl. 'Stitch' Jones
L.A. Law (1986) (TV) .... Andrew Taylor
D.C. Cops (1986) (TV) .... Cliff Dickerson
Last Resort (1986) .... Pino
... aka She Knew No Other Way (1986)
3:15 (1986) .... Whisperer
... aka 3:15 a Time to Die (1986) (UK: video title)
... aka 3:15 the Moment of Truth (1986)
... aka Showdown at Lincoln High (1986) (USA)
Rappin' (1985) .... John Hood
South Bronx Heroes (1985) .... Tony
... aka Revenge of the Innocents (1985)
... aka Runaways, The (1985)
Children of the Night (1985) (TV) .... Roy Spanish
Delivery Boys (1984) .... Spider, the gangster wannabe
Cotton Club, The (1984) .... Dancer
Exterminator 2 (1984) .... X
"One Life to Live" (1968) TV Series .... Doc Gilmore (1982-1983)
Sophisticated Gents, The (1981) (TV) .... Nicholas
Crosscurrent (1971/I) (TV) .... Raphael
... aka Cable Car Murder, The (1971) (TV)
Sweet Sweetback's Baad Asssss Song (1971) (as Melvin Peebles) .... Kid
któryś z tych pewnie
Coy2K [ Veteran ]
kurde no nie wiem
Delta Force Commando ?
kwapiszon [ Centurion ]
Smoleń ---> to nie jest Mario V.P. Ten aktor nawet nie jest czarny! :) Ale piątka za starania.
Końcowa fota. Kto pierwszy ten lepszy.
Coy2K [ Veteran ]
albo ktorys z tych :-)
Smoleń [ Konsul ]
druga czesc czasu patriotow, ale cholera zapomnilem tytul
Coy2K [ Veteran ]
Clear and Present Danger
Stan zagrożenia
kwapiszon [ Centurion ]
Coy2K ---> Brawo, +1
Smoleń ---> Obawiam się, że nie mogę uznać :)

Smoleń [ Konsul ]
wiem, wiem, spoko

Coy2K [ Veteran ]
cos prostego
ZARA --> 46
Torn --> 34
rostov---> 33
garrett --> 27
CHESTER80 --> 18
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 5
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Coy2K --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
Aceofbase --> 2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1
kwapiszon -->1
Aceofbase [ El Mariachi ]
przekret
CHESTER80 [ no legend ]
Snach (Przekręt)
Smoleń [ Konsul ]
przekret
Aceofbase [ El Mariachi ]
Guy'a Ritchiego ;)
btw wyskoczylo mi okienqo z logowaniem i sie niezle wkurzylem :D
a wogole witam po seansie z Dr Lecterem
Coy2K [ Veteran ]
mowilem ze proste :-)
Aceofbase dopisz sobie punkt :-)
ps. Snatch :-)
Aceofbase [ El Mariachi ]
pkt dla mnie i Chestera?
Smoleń [ Konsul ]
jak pech to pech, dobra może jutro będzie lepiej. Narazie FILMOŻERCY

Coy2K [ Veteran ]
to jak zliczacie te punkty ? nie ten kto pierwszy ? :-)

Coy2K [ Veteran ]
aa mea culpa, doczytalem teraz z tą minutą :-)
CHESTER80 [ no legend ]
co to jest ta mea kupa ? :)
Aceofbase [ El Mariachi ]
to jak to bylo cos prostego to tu cos banalnego ;)
ale sie pozniej postaram...
ZARA --> 46
Torn --> 34
rostov---> 33
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 5
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Coy2K --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1
kwapiszon -->1

Coy2K [ Veteran ]
hehehe culpa...moja wina :-)
Coy2K [ Veteran ]
bullit ?
Aceofbase [ El Mariachi ]
no raczej ;) +1 dla ciebie ;D

CHESTER80 [ no legend ]
Coy2K --> Dzięki za wyjaśnienie. W kółko spotykam się z tym określeniem i niewiem co oznacza. Teraz już mogę zaliczyć się do elity :)

Coy2K [ Veteran ]
ZARA --> 46
Torn --> 34
rostov---> 33
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 5
pizmak --> 5
Coy2K --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1
kwapiszon -->1
cos rowniez prostego bo ide za pare minut spac :-)
kwapiszon [ Centurion ]
Ja też idę, więc Starship Troopers.

Coy2K [ Veteran ]
:-) hehehe podpisałeś na siebie wyrok, teraz bedą się domagali fotki :)
piniusz [ Generaďż˝ ]
Nie doczytalem więc nie wiem o co w tym wątku chodzi:)
Ale czekam na krótkie, zwięzłe wyjaśnienie)

CHESTER80 [ no legend ]
Tu chodzi tylko o nabijanie sobie postów, odkąd za każde 1000 GOL daje karty graficzne.....
[żart]

Aceofbase [ El Mariachi ]
lol to taki Coy2k ma ich juz 8? :D
kwapiszon [ Centurion ]
Chroba, faktycznie się wkopałem. Daję coś znanego z klasyki i czekam z 10 minut na twórcze propozycje, potem kimono :)
ZARA --> 46
Torn --> 34
rostov---> 33
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 5
pizmak --> 5
Coy2K --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1

Coy2K [ Veteran ]
Aceofbase >>> mam jedną...reszte sprzedałem :P

CHESTER80 [ no legend ]
Tak, i na Allegro je puszcza w atrakcyjnych cenach....

CHESTER80 [ no legend ]
3000 Mil Do Graceland ?
Coy2K [ Veteran ]
Chester jak nie miales pierwszego tysiaca to sam chciales ode mnie odkupic jedną sztukę :P
CHESTER80 [ no legend ]
Zgadza się !

Coy2K [ Veteran ]
a tymczasem zbijam do wyrka...dobranoc :-)
kwapiszon [ Centurion ]
3000 mil - nie. Znacznie łatwiejsze :)

CHESTER80 [ no legend ]
Dobranoc !
A pana kwapiszona prosimy o podpowiedź lub screena !
kwapiszon [ Centurion ]
A proszę bardzo, bo zaraz tu sam zostanę...
CHESTER80 [ no legend ]
No to ja nie wiem. Idę sobie, nara !

Aceofbase [ El Mariachi ]
Juz nikogo nie ma chyba, wiec podaj tytul tak dla ptomnych tylko.. nara

Mastyl [ Legend ]
Nie wiem zuplenie co to, strzele cos zeby watek nie spadl... Chlopcy z ferajny ? :)
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Prawdziwy romans??

CHESTER80 [ no legend ]
Kwapiszon, proszony jest o 3 podpowiedź !!!

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Jestem pewnien ze to "True Romance"...na zdjeciu nr. 1 jest Val Kilmer (przebrany ze Elvisa) i Christian Slater

gacek [ Litzmannstadt ]
Witam niedzielnych zgadywaczy . co tam dzisaj grają ?
CHESTER80 [ no legend ]
Też myślę że to jest Prawdziwy Romans ale to zdjęcie nr.2 mnie cały czas denerwuje, nie pprzypominam sopie tej sceny i tego aktora.
rostov [ Generaďż˝ ]
Chyba nie ma co czekac na kwapiszona. To na 100% jest Prawdziwy romans. ILEK dostaje punkt i niech wrzuca następne zdjęcie.

gacek [ Litzmannstadt ]
no no jestem tego samego zdania . Ilek napieraj
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
ZARA --> 46
Torn --> 34
rostov---> 33
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 6
pizmak --> 5
Coy2K --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1
ZARA [ Generaďż˝ ]
how high
rostov [ Generaďż˝ ]
Chyba w którejs części był nawet ten sam screen. I znowu nie mogłem skojarzyć.

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Zara + 1
ktos tu obok mnie smial watpic ze ktos zgadnie...bueheheheh

ZARA [ Generaďż˝ ]
ZARA --> 47
Torn --> 34
rostov---> 33
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 6
pizmak --> 5
Coy2K --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1
rostov [ Generaďż˝ ]
Memento

ZARA [ Generaďż˝ ]
Ovczywiście rostov +1
rostov [ Generaďż˝ ]
Troche mały screen ale chyba da się poznać----->
ZARA --> 47
Torn --> 34
rostov---> 34
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 6
pizmak --> 5
Coy2K --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1
TzymischePL [ Senator ]
Rio Bravo

rostov [ Generaďż˝ ]
TzymischePL ---->Prawidłowo. +1
gacek [ Litzmannstadt ]
Załóż nowy wątek .pls.
TzymischePL [ Senator ]
bedzie nowa czesc :)
TzymischePL [ Senator ]
nowa czesc tutaj