GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Filmożercy - Jaki to film? Część 19

02.10.2004
22:27
[1]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Filmożercy - Jaki to film? Część 19

TRADYCYJNIE PROPONUJE ZACZAC OD PRZEJRZENIA REGULAMINU :)

Regulamin sciagniety :-)
Oryginal by --- Screenersi & itp.
Modified by --- Filmożercy.

ZASADA NACZELNA:
Odgadujemy tytuł filmu na podstawie zamieszczonego kadru.

1. Nie wolno dodawać zdjęcia zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora)
2. Po zadaniu obrazka przez autora, uczestnicy mają minutę (wg zegara GOLa) na poprawną odpowiedź. Nagradzani punktami zostją wszyscy, którzy udzielą prawidłowej odpowiedzi w minucie (liczącej w momencie podania pierwszej poprawnej odpowiedzi). Jeżeli natomiast takowa nie padnie czekamy w myśl zasad na poprawną odpowiedź i od tego momentu liczy się GOLową minutę, bądź następuje seria podpowiedzi. Osoby, które odpowiedzą po "deadline'ie" nie otrzymują punktów.
3. Zdjęcie może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł poprzedniego filmu jako pierwsza (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
4. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje zdjęcie.
5. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejne zdjęcie. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następne zdjęcie lub przekazać to prawo na kogoś innego.
6. Osoba dająca zdjęcie ustala, czy żąda dokładny tytuł filmu i w jakim języku (angielskim lub polskim).
7. W zabawie udział biorą tylko i wyłącznie filmy po kinowej/DVD/VHS premierze, niekoniecznie w naszym kraju. Zawsze podajemy angielski (lub w wyjatkowych przypadkach polski) tytul filmu. Jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy.
8. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
9. W jednym poście podajemy tylko jeden tytuł filmu, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem, ale także jednym.
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
11. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci i wyjątkowo ambitnych produkcji :-)
13. Nie przycinamy kadrów :) Bo to kadrowanie:)
14. Nie edytujemy postów z odpowiedzią.
15. Nie wolno dawać zdjęć z napisów początkowych/końcowych :)
16. Ne wolno używać skrótów.
17. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
18. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli!

Lista Aktualnych Przodowników Pracy:
ZARA --> 43
Torn --> 34
rostov---> 32
garrett --> 27
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
CHESTER80 --> 15
Smoleń --> 13
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 7
darek_dragon --> 7
Enc0re -->6
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 5
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
Coy2K -->2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
Aceofbase --> 2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1

ODCINEK SPONSOROWANY PRZEZ PORUCZNIKA FRANKA DREBINA :)

Poprzednia czesc:

02.10.2004
22:29
[2]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

aktualne zdjecie >>>

02.10.2004
22:30
[3]

Aceofbase [ El Mariachi ]

sie troche pospieszylem i umiescilem fotqe w poprzednim watku ;p Jeszcze raz tego posta zrobic??

02.10.2004
22:31
[4]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

nie trzeba :) punktacja jest chyba dobra

02.10.2004
22:31
[5]

Aceofbase [ El Mariachi ]

dzieki ;)
Mam nadzieje, ze bede mial szanse opublikowac jeszcze jednego screena;)

02.10.2004
22:34
[6]

Smoleń [ Konsul ]

podpowiedź proszę

02.10.2004
22:35
[7]

ZARA [ Generaďż˝ ]


taxi driver

02.10.2004
22:37
[8]

Smoleń [ Konsul ]

Taxi Driver??

02.10.2004
22:39
[9]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Zara ofqoz +1 btw naj wspanialszy film jaki kiedykolwiek powstal w hollywodzkich wytworniach ;D

02.10.2004
22:42
smile
[10]

ZARA [ Generaďż˝ ]



ZARA --> 44
Torn --> 34
rostov---> 32
garrett --> 27
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
CHESTER80 --> 15
Smoleń --> 13
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 7
darek_dragon --> 7
Enc0re -->6
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 5
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
Coy2K -->2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
Aceofbase --> 2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1

02.10.2004
22:43
[11]

Lechiander [ Wardancer ]

Terminator :-)

02.10.2004
22:43
smile
[12]

CHESTER80 [ no legend ]

Three Kings ?

02.10.2004
22:44
[13]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Złoto Pustyni

02.10.2004
22:44
[14]

Smoleń [ Konsul ]

złoto pustyni

02.10.2004
22:44
[15]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

The Driver

02.10.2004
22:45
smile
[16]

ZARA [ Generaďż˝ ]

Wow myślalem ze bedzie trudniej, Chester +1.

02.10.2004
22:46
smile
[17]

CHESTER80 [ no legend ]

ZARA --> Uwielbiam twoje zagadki ! :)
Poczekajacie 5 minutek, muszę znaleźć coś naprawdę trudnego ! :)

02.10.2004
22:54
smile
[18]

CHESTER80 [ no legend ]

Świetny film...

ZARA --> 44
Torn --> 34
rostov---> 32
garrett --> 27
ZgReDeK --> 16
CHESTER80 --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 13
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 7
darek_dragon --> 7
Enc0re -->6
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 5
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
Coy2K -->2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
Aceofbase --> 2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1

02.10.2004
22:55
[19]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Avenging Angelo?

02.10.2004
22:59
[20]

rostov [ Generaďż˝ ]

Intacto

02.10.2004
23:00
smile
[21]

CHESTER80 [ no legend ]

rostov ----> +1

02.10.2004
23:01
[22]

rostov [ Generaďż˝ ]

Moja będzie chyba łatwiejsza----->

ZARA --> 44
Torn --> 34
rostov---> 33
garrett --> 27
ZgReDeK --> 16
CHESTER80 --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 13
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 7
darek_dragon --> 7
Enc0re -->6
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 5
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
Coy2K -->2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
Aceofbase --> 2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1

02.10.2004
23:03
[23]

Lechiander [ Wardancer ]

Człowiek zwany koniem?? :-)

Czy ja coś zgadnę dzisiaj? :-P

02.10.2004
23:06
smile
[24]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Niepokonany Seabiscuit ???

02.10.2004
23:08
[25]

rostov [ Generaďż˝ ]

Chyba nikt nie kojarzy. daje screen pomocniczy. Ten koń podobno jest bardzo podobny do aktora na tym zdjęciu:))Teraz juz liczy sie refleks---->

02.10.2004
23:13
smile
[26]

CHESTER80 [ no legend ]

Goście, Goście ?

02.10.2004
23:13
[27]

Enc0re [ Konsul ]

Mężczyzna moich marzeń ??

02.10.2004
23:13
smile
[28]

Lechiander [ Wardancer ]

Przyjaciel gangstera (Tais-toi)

Wszystko mam wklejać, całą filmografię?:-P

02.10.2004
23:14
[29]

Enc0re [ Konsul ]


Tais toi przyjaciel gang.

02.10.2004
23:14
smile
[30]

Lechiander [ Wardancer ]

Wasabi - Hubert zawodowiec

02.10.2004
23:15
[31]

rostov [ Generaďż˝ ]

Jasne, że przyjaciel gangstera. Lechiander wygrywa. +1

02.10.2004
23:15
smile
[32]

Lechiander [ Wardancer ]

Purpurowe rzeki

02.10.2004
23:16
[33]

rostov [ Generaďż˝ ]

Dlaczego całą filmografię? Tylko w tym filmie Depardieu porównał Reno do konia:)

02.10.2004
23:17
smile
[34]

CHESTER80 [ no legend ]

Lechiander ---> Brawo !!! Już nie szukasz żyletki ? :)

02.10.2004
23:19
smile
[35]

Lechiander [ Wardancer ]

No to moge iść spać. :-)
Żyletki też już nie chcę. :-)

ZARA --> 44
Torn --> 34
rostov---> 33
garrett --> 27
ZgReDeK --> 16
CHESTER80 --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 13
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->6
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 5
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
Coy2K -->2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
Aceofbase --> 2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1

Pora odpowiednia na takie zdjątko chyba. ;-) To nie porno.

02.10.2004
23:20
smile
[36]

CHESTER80 [ no legend ]

Aleś przywalił trudną zagadkę, pewno z zemsty ! :)
Takich scen jest pełno w filmach...

02.10.2004
23:20
[37]

rostov [ Generaďż˝ ]

Intymność?

02.10.2004
23:22
smile
[38]

Lechiander [ Wardancer ]

Chester ---> A co ty za filmy oglądasz? :-P

02.10.2004
23:23
[39]

Enc0re [ Konsul ]

daj jakis inny screen ? bo ciezko wyciagnac cos z tej sceny ??

02.10.2004
23:24
smile
[40]

CHESTER80 [ no legend ]

Lechiander ---> Różne ! Generalnie oglądam szeroko rozumiane kino akcji ;)

02.10.2004
23:25
smile
[41]

Lechiander [ Wardancer ]

Taaa, też lubię kino akcji! :-)) :-P

Kino europejskie.

Macie dwiepodpowiedzi.

02.10.2004
23:26
[42]

ZARA [ Generaďż˝ ]


przelamujac fale

02.10.2004
23:27
smile
[43]

Lechiander [ Wardancer ]

Dokładnie!

02.10.2004
23:28
smile
[44]

ZARA [ Generaďż˝ ]

No to kolejny przedstawiciel kina europejskiego --->


ZARA --> 45
Torn --> 34
rostov---> 33
garrett --> 27
ZgReDeK --> 16
CHESTER80 --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 13
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->6
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 5
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
Coy2K -->2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
Aceofbase --> 2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1

02.10.2004
23:30
smile
[45]

CHESTER80 [ no legend ]

Strzelam i odchodzę...
Niebo nad berlinem ?

02.10.2004
23:33
[46]

ZARA [ Generaďż˝ ]


Bardzo dobry belgijski film z odrobiną czarnego humoru stylizowany na dokument o zabójcy.

02.10.2004
23:34
smile
[47]

CHESTER80 [ no legend ]

Człowiek pogryzł psa ?

02.10.2004
23:34
[48]

Smoleń [ Konsul ]

człowiek pogryzł psa ??

02.10.2004
23:35
smile
[49]

ZARA [ Generaďż˝ ]


CHESTER80, Smoleń +1

02.10.2004
23:40
smile
[50]

CHESTER80 [ no legend ]

Banalna zagadka, swoją drogą świetny film zmiażdżony przez krytyków-pajaców !

ZARA --> 45
Torn --> 34
rostov---> 33
garrett --> 27
CHESTER80 --> 17
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->6
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 5
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
Coy2K -->2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
Aceofbase --> 2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1

02.10.2004
23:41
[51]

Lechiander [ Wardancer ]

Smoleń ----> Jak jesteś, to zapodaj, bo Chester odszedł.

02.10.2004
23:42
smile
[52]

Smoleń [ Konsul ]

Chester jest jeszcze wśród nas, hossanna na wysokości

02.10.2004
23:42
[53]

Enc0re [ Konsul ]

3000 mil do Graceland (3000 Miles to Graceland)

02.10.2004
23:46
smile
[54]

Smoleń [ Konsul ]

Dzięki za gre, spadam. Trzymajcie się.

02.10.2004
23:47
[55]

Enc0re [ Konsul ]

CHESTER80 <--- przyznaj mi ten puntk wkoncu,bo to ten film
a ja zadam szybko zagadke i ide w kime no.

02.10.2004
23:47
smile
[56]

CHESTER80 [ no legend ]

Enc0re ---> +1

Ja też już naprawdę spadam, na razie i miłej zabawy !

02.10.2004
23:48
[57]

Enc0re [ Konsul ]

sorki niechcacy juz mi sie wkleil screen :)

02.10.2004
23:48
[58]

CHESTER80 [ no legend ]

Nienawiść

02.10.2004
23:49
[59]

Enc0re [ Konsul ]

CHESTER80 <----- +1
i jak zadaasz to wez mi wpisz punkta bo niewisalem jak zgadlem twojego :D

02.10.2004
23:50
[60]

CHESTER80 [ no legend ]

Dobra ! Za 5 minut kolejan zagradka, cierpliwości jak jeszcze ktoś tu się bawi.

02.10.2004
23:53
[61]

Smoleń [ Konsul ]

jak bedziesz dawał coś łatwego to jeszcze może trochę zostane ;P

02.10.2004
23:54
smile
[62]

CHESTER80 [ no legend ]

ZARA --> 45
Torn --> 34
rostov---> 33
garrett --> 27
CHESTER80 --> 18
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 5
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
Coy2K -->2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
Aceofbase --> 2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1

02.10.2004
23:54
[63]

ZARA [ Generaďż˝ ]

con air

02.10.2004
23:55
[64]

Smoleń [ Konsul ]

Con Air

02.10.2004
23:55
smile
[65]

CHESTER80 [ no legend ]

Smoleń ---> Widzę że nie tylko mnie pogięło na punkcie tej cudownej karczmy :)
Od 3 godzin zamiast czytać wywiad z Rammstein'em , grać w CoD UO , czy robić cokolwiek innego , ja siędze jak poj.... przy komputerze i bawię się w zagadki ! :)

02.10.2004
23:56
smile
[66]

CHESTER80 [ no legend ]

ZARA ---> +1

02.10.2004
23:57
smile
[67]

Smoleń [ Konsul ]

a myślisz ze ze mną inaczej. to chyba jakaś zaraza

02.10.2004
23:57
smile
[68]

CHESTER80 [ no legend ]

Powinni tego zabronić !

02.10.2004
23:57
smile
[69]

ZARA [ Generaďż˝ ]


ZARA --> 46
Torn --> 34
rostov---> 33
garrett --> 27
CHESTER80 --> 18
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 5
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
Coy2K -->2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
Aceofbase --> 2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1

02.10.2004
23:58
[70]

Smoleń [ Konsul ]

jutro chyba idę na odwyk

02.10.2004
23:59
[71]

Lechiander [ Wardancer ]

Wy przynajmniej cos zgadujecie. Ja miałem dzisiaj zakuwać. Jutro wcześnie muszę wstać. F5 mi odpadnie zaraz.

02.10.2004
23:59
smile
[72]

CHESTER80 [ no legend ]

jutro to do kościoła ! :)

03.10.2004
00:00
[73]

Coy2K [ Veteran ]

las vegas parano

03.10.2004
00:00
[74]

Smoleń [ Konsul ]

Lechiander -> 8 punktów juz masz, więc niedługo mnie prześcigniesz

03.10.2004
00:01
smile
[75]

ZARA [ Generaďż˝ ]


Coy2K +1

03.10.2004
00:05
[76]

Coy2K [ Veteran ]

ZARA --> 46
Torn --> 34
rostov---> 33
garrett --> 27
CHESTER80 --> 18
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 5
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Coy2K -->3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
Aceofbase --> 2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1

03.10.2004
00:07
[77]

Lechiander [ Wardancer ]

Doberman ?

03.10.2004
00:08
[78]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

Mad Max?

03.10.2004
00:09
[79]

Coy2K [ Veteran ]

nowy film :-)

03.10.2004
00:12
[80]

Coy2K [ Veteran ]

zaraz uciekam wiec kolejny screen zeby szybciej poszlo :-)

03.10.2004
00:13
smile
[81]

Smoleń [ Konsul ]

znam kolesia, ale nie mam pojęcia co to za film

03.10.2004
00:14
[82]

Coy2K [ Veteran ]

no to skoro go znasz to w wyszukiwarce znajdziesz info odnosnie filmow w jakich grał :-)

03.10.2004
00:15
[83]

Smoleń [ Konsul ]

znam z widzenia, ale niestety nie z nazwiska

03.10.2004
00:16
[84]

Coy2K [ Veteran ]

no to trzeci screen :-)

03.10.2004
00:18
[85]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

High Crimes?

03.10.2004
00:18
[86]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

Screen by o Interstate 76 pasowal
ale czy byl takowy film? (pytanie retoryczne - nie wysilac sie)

03.10.2004
00:18
[87]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

a moze Ride With The Devil?

03.10.2004
00:19
smile
[88]

Coy2K [ Veteran ]

ok podpowiedź: Stranger "High" jest częścią tego tytułu :-)

03.10.2004
00:21
[89]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Highway?

03.10.2004
00:22
smile
[90]

Coy2K [ Veteran ]

bardzo blisko ale czegoś jeszcze tam brakuje :-)

03.10.2004
00:22
[91]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

highway to hell?

03.10.2004
00:22
[92]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Lost Highway?

03.10.2004
00:23
[93]

Coy2K [ Veteran ]

ok teraz bedzie na refleks :)
aktor wykonujący głowną rolę gral Jezusa w Pasji :-)

03.10.2004
00:23
[94]

kwapiszon [ Centurion ]

Highwaymen?

Witam wątkowiczów :)

03.10.2004
00:24
smile
[95]

Coy2K [ Veteran ]

noooo :-) w koncu :-)

03.10.2004
00:24
[96]

Smoleń [ Konsul ]

no właśnie wiedziaęłm, że znam ta twarz

03.10.2004
00:28
[97]

kwapiszon [ Centurion ]

To teraz ja, tak?
Moment, zaraz wynajde coś w sam raz...

03.10.2004
00:28
[98]

Smoleń [ Konsul ]

witaj kwapiszon

03.10.2004
00:32
[99]

kwapiszon [ Centurion ]

Mam nadzieję że proste... żaden egzotyk.

03.10.2004
00:33
[100]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

eeee
Buszujacy w zbozu

03.10.2004
00:34
[101]

Smoleń [ Konsul ]

ZARA --> 46
Torn --> 34
rostov---> 33
garrett --> 27
CHESTER80 --> 18
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 5
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Coy2K -->3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
Aceofbase --> 2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1
kwapiszon -->1

nie zapominajcie o liście

03.10.2004
00:35
[102]

CHESTER80 [ no legend ]

Snajper

03.10.2004
00:35
[103]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

Snajper 2

03.10.2004
00:37
[104]

Smoleń [ Konsul ]

może jakaś podpowiedź

03.10.2004
00:38
[105]

Coy2K [ Veteran ]

Snajper 3 ;-))

03.10.2004
00:39
smile
[106]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Snajper 4 :P

03.10.2004
00:39
[107]

kwapiszon [ Centurion ]

Fakt, lista, sorry :)

Snajpery nie.
Aczkolwiek w tym filmie snajperzy się pojawiają :)

03.10.2004
00:40
[108]

Smoleń [ Konsul ]

daj jeszcze jedno zdjęcie

03.10.2004
00:41
smile
[109]

CHESTER80 [ no legend ]

może...
Nożownik (The Hunted)

03.10.2004
00:42
[110]

Coy2K [ Veteran ]

moze Patriota ? ( ten z Seagalem )

03.10.2004
00:43
[111]

kwapiszon [ Centurion ]

Nożownik też nie, aczkolwiek w filmie nożownicy są :)
Druga fota - niby to samo, ale...

03.10.2004
00:44
[112]

Coy2K [ Veteran ]

a nie ma innych fot z kims innym ? :-)

03.10.2004
00:45
smile
[113]

Smoleń [ Konsul ]

szkoda, że nie widać twarzy

może to film jednoosobowy

03.10.2004
00:46
smile
[114]

CHESTER80 [ no legend ]

kwapiszon ---> he he he, aleś mnie rozśmieszył z tą fotką nr.2 , gratuluję poczucia humoru !

03.10.2004
00:46
[115]

Smoleń [ Konsul ]

snajperzy na tropie nożowników 5

03.10.2004
00:47
[116]

Coy2K [ Veteran ]

on zamawia pizze ? ;-)

03.10.2004
00:49
[117]

kwapiszon [ Centurion ]

No dobra, teraz polecą podpowiedzi brutalne.
Najpierw ta lżejsza.
Następna rozwiąże konkurs, więc postarajcie się tutaj. Jak widać, na obrazku sławny aktor.

03.10.2004
00:51
[118]

Coy2K [ Veteran ]

kurde kojarze ten film...oni (grupa komandosow ) odbijali kogos z rąk wroga nie ?

03.10.2004
00:51
[119]

Smoleń [ Konsul ]

gunmen

03.10.2004
00:51
[120]

CHESTER80 [ no legend ]

Łzy słońca ?

03.10.2004
00:53
[121]

Smoleń [ Konsul ]

Wzgórze Złamanych Serc

03.10.2004
01:00
[122]

kwapiszon [ Centurion ]

Coy2K ---> dobrze kombinujesz, wytypowałeś jakieś 100 filmów :)

Niestety nadal nie widzę satysfakcjonującego tytułu. Za 5 min wrzucam końcową fotę.

03.10.2004
01:02
smile
[123]

Smoleń [ Konsul ]

Street Lawyer, The (2003) (TV)
Gang of Roses (2003) .... Cameo, Jessie Lee
How to Get the Man's Foot Outta Your Ass (2003) .... Melvin Van Peebles
... aka Baadasssss! (2004) (USA: new title)
... aka Badass (2004) (USA)
... aka Gettin' the Man's Foot Outta Your Baadasssss! (2003) (USA: new title)
44 Minutes: The North Hollywood Shoot-Out (2003) (TV) .... Henry Jones
Hebrew Hammer, The (2003) .... Mohammed Ali Paula Abdul Rahiem
Crown Heights (2002) (TV) .... Paul Johnson
"Fiona" (2002) TV Series .... Detective Winston Cates
10,000 Black Men Named George (2002) (TV) .... Totten
Ali (2001) .... Malcolm X
"Rude Awakening" (1998) TV Series .... Marcus Adams (2000-2001)
Guardian (2000) .... John Kross
Blowback (2000) .... Insp. Don Morrell
Sally Hemings: An American Scandal (2000) (TV) .... James Hemings


Judgment Day (1999) (V) .... Thomas Payne
Raw Nerve (1999) .... Detective Blair Valdez
Love Kills (1998) .... Poe Finklestein
Valentine's Day (1998) (TV) .... Jack Valentine
... aka Protector (1998/II) (TV) (USA)
Killers in the House (1998) (TV) .... Rodney Sawyer
Mama Flora's Family (1998) (TV) .... Luke
Crazy Six (1998) .... Dirty Mao
Los Locos (1997) .... Chance
... aka Los Locos: Posse Rides Again (1997)
Stag (1997) .... Michael Barnes
Riot (1997) (TV) .... Turner (segment "Homecoming Day")
... aka Riot in the Streets (1997) (TV) (video title)
Gang in Blue (1996) .... Michael Rhoades
Solo (1996) .... Solo
Panther (1995) .... Stokely Carmichael
In the Living Years (1994)
... aka Letter to Dad (1994) (USA)
Highlander III: The Sorcerer (1994) .... Kane
... aka Highlander III (1995) (Canada: French title) (France)
... aka Highlander 3: The Final Conflict (1994) (Europe: English title)
... aka Highlander: The Final Dimension (1994) (USA)
... aka Highlander: The Magician (1994)
Gunmen (1994) .... Cole Parker
Full Eclipse (1993) (TV) .... Max Dire
Posse (1993) .... Jessie Lee
In the Line of Duty: Street War (1992) (TV) .... Raymond Williamson
... aka Urban Crossfire (1992) (TV)
Stompin' at the Savoy (1992) (TV) .... Walter
Triumph of the Heart: The Ricky Bell Story, A (1991) (TV) .... Ricky Bell
New Jack City (1991) .... Stone
Blue Bayou (1990) (TV) .... Jay Filley


Identity Crisis (1989) .... Chilly D
"Sonny Spoon" (1988) TV Series .... Sonny Spoon
Child Saver, The (1988) (TV)
Jaws: The Revenge (1987) .... Jake
Facts of Life Down Under, The (1987) (TV) .... David Johnson
Hotshot (1987) .... Winston
... aka Rey del futbol, El (1987) (USA: Spanish title)
"L.A. Law" (1986) TV Series .... Andrew Taylor (1986)
Heartbreak Ridge (1986) .... Cpl. 'Stitch' Jones
L.A. Law (1986) (TV) .... Andrew Taylor
D.C. Cops (1986) (TV) .... Cliff Dickerson
Last Resort (1986) .... Pino
... aka She Knew No Other Way (1986)
3:15 (1986) .... Whisperer
... aka 3:15 a Time to Die (1986) (UK: video title)
... aka 3:15 the Moment of Truth (1986)
... aka Showdown at Lincoln High (1986) (USA)
Rappin' (1985) .... John Hood
South Bronx Heroes (1985) .... Tony
... aka Revenge of the Innocents (1985)
... aka Runaways, The (1985)
Children of the Night (1985) (TV) .... Roy Spanish
Delivery Boys (1984) .... Spider, the gangster wannabe
Cotton Club, The (1984) .... Dancer
Exterminator 2 (1984) .... X
"One Life to Live" (1968) TV Series .... Doc Gilmore (1982-1983)
Sophisticated Gents, The (1981) (TV) .... Nicholas


Crosscurrent (1971/I) (TV) .... Raphael
... aka Cable Car Murder, The (1971) (TV)
Sweet Sweetback's Baad Asssss Song (1971) (as Melvin Peebles) .... Kid

któryś z tych pewnie

03.10.2004
01:03
[124]

Coy2K [ Veteran ]

kurde no nie wiem
Delta Force Commando ?

03.10.2004
01:06
[125]

kwapiszon [ Centurion ]

Smoleń ---> to nie jest Mario V.P. Ten aktor nawet nie jest czarny! :) Ale piątka za starania.

Końcowa fota. Kto pierwszy ten lepszy.

03.10.2004
01:07
[126]

Coy2K [ Veteran ]


albo ktorys z tych :-)

03.10.2004
01:07
[127]

Smoleń [ Konsul ]

druga czesc czasu patriotow, ale cholera zapomnilem tytul

03.10.2004
01:09
[128]

Coy2K [ Veteran ]

Clear and Present Danger
Stan zagrożenia

03.10.2004
01:13
[129]

kwapiszon [ Centurion ]

Coy2K ---> Brawo, +1
Smoleń ---> Obawiam się, że nie mogę uznać :)

03.10.2004
01:16
smile
[130]

Smoleń [ Konsul ]

wiem, wiem, spoko

03.10.2004
01:16
smile
[131]

Coy2K [ Veteran ]

cos prostego

ZARA --> 46
Torn --> 34
rostov---> 33
garrett --> 27
CHESTER80 --> 18
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 5
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Coy2K --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
Aceofbase --> 2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1
kwapiszon -->1

03.10.2004
01:17
[132]

Aceofbase [ El Mariachi ]

przekret

03.10.2004
01:17
[133]

CHESTER80 [ no legend ]

Snach (Przekręt)

03.10.2004
01:18
[134]

Smoleń [ Konsul ]

przekret

03.10.2004
01:19
[135]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Guy'a Ritchiego ;)
btw wyskoczylo mi okienqo z logowaniem i sie niezle wkurzylem :D
a wogole witam po seansie z Dr Lecterem

03.10.2004
01:19
[136]

Coy2K [ Veteran ]

mowilem ze proste :-)
Aceofbase dopisz sobie punkt :-)
ps. Snatch :-)

03.10.2004
01:19
[137]

Aceofbase [ El Mariachi ]

pkt dla mnie i Chestera?

03.10.2004
01:20
[138]

Smoleń [ Konsul ]

jak pech to pech, dobra może jutro będzie lepiej. Narazie FILMOŻERCY

03.10.2004
01:20
smile
[139]

Coy2K [ Veteran ]

to jak zliczacie te punkty ? nie ten kto pierwszy ? :-)

03.10.2004
01:21
smile
[140]

Coy2K [ Veteran ]

aa mea culpa, doczytalem teraz z tą minutą :-)

03.10.2004
01:22
[141]

CHESTER80 [ no legend ]

co to jest ta mea kupa ? :)

03.10.2004
01:22
[142]

Aceofbase [ El Mariachi ]

to jak to bylo cos prostego to tu cos banalnego ;)
ale sie pozniej postaram...
ZARA --> 46
Torn --> 34
rostov---> 33
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 5
pizmak --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Coy2K --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1
kwapiszon -->1

03.10.2004
01:23
smile
[143]

Coy2K [ Veteran ]

hehehe culpa...moja wina :-)

03.10.2004
01:23
[144]

Coy2K [ Veteran ]

bullit ?

03.10.2004
01:24
[145]

Aceofbase [ El Mariachi ]

no raczej ;) +1 dla ciebie ;D

03.10.2004
01:25
smile
[146]

CHESTER80 [ no legend ]

Coy2K --> Dzięki za wyjaśnienie. W kółko spotykam się z tym określeniem i niewiem co oznacza. Teraz już mogę zaliczyć się do elity :)

03.10.2004
01:30
smile
[147]

Coy2K [ Veteran ]

ZARA --> 46
Torn --> 34
rostov---> 33
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 5
pizmak --> 5
Coy2K --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1
kwapiszon -->1

cos rowniez prostego bo ide za pare minut spac :-)

03.10.2004
01:31
[148]

kwapiszon [ Centurion ]

Ja też idę, więc Starship Troopers.

03.10.2004
01:32
smile
[149]

Coy2K [ Veteran ]

:-) hehehe podpisałeś na siebie wyrok, teraz bedą się domagali fotki :)

03.10.2004
01:33
[150]

piniusz [ Generaďż˝ ]

Nie doczytalem więc nie wiem o co w tym wątku chodzi:)
Ale czekam na krótkie, zwięzłe wyjaśnienie)

03.10.2004
01:36
smile
[151]

CHESTER80 [ no legend ]

Tu chodzi tylko o nabijanie sobie postów, odkąd za każde 1000 GOL daje karty graficzne.....

[żart]

03.10.2004
01:37
smile
[152]

Aceofbase [ El Mariachi ]

lol to taki Coy2k ma ich juz 8? :D

03.10.2004
01:38
[153]

kwapiszon [ Centurion ]

Chroba, faktycznie się wkopałem. Daję coś znanego z klasyki i czekam z 10 minut na twórcze propozycje, potem kimono :)

ZARA --> 46
Torn --> 34
rostov---> 33
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 5
pizmak --> 5
Coy2K --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1

03.10.2004
01:38
smile
[154]

Coy2K [ Veteran ]

Aceofbase >>> mam jedną...reszte sprzedałem :P

03.10.2004
01:39
smile
[155]

CHESTER80 [ no legend ]

Tak, i na Allegro je puszcza w atrakcyjnych cenach....

03.10.2004
01:39
smile
[156]

CHESTER80 [ no legend ]

3000 Mil Do Graceland ?

03.10.2004
01:41
[157]

Coy2K [ Veteran ]

Chester jak nie miales pierwszego tysiaca to sam chciales ode mnie odkupic jedną sztukę :P

03.10.2004
01:43
[158]

CHESTER80 [ no legend ]

Zgadza się !

03.10.2004
01:44
smile
[159]

Coy2K [ Veteran ]

a tymczasem zbijam do wyrka...dobranoc :-)

03.10.2004
01:44
[160]

kwapiszon [ Centurion ]

3000 mil - nie. Znacznie łatwiejsze :)

03.10.2004
01:45
smile
[161]

CHESTER80 [ no legend ]

Dobranoc !

A pana kwapiszona prosimy o podpowiedź lub screena !

03.10.2004
01:48
[162]

kwapiszon [ Centurion ]

A proszę bardzo, bo zaraz tu sam zostanę...

03.10.2004
01:49
[163]

CHESTER80 [ no legend ]

No to ja nie wiem. Idę sobie, nara !

03.10.2004
01:56
smile
[164]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Juz nikogo nie ma chyba, wiec podaj tytul tak dla ptomnych tylko.. nara

03.10.2004
02:35
smile
[165]

Mastyl [ Legend ]

Nie wiem zuplenie co to, strzele cos zeby watek nie spadl... Chlopcy z ferajny ? :)

03.10.2004
03:37
[166]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]


Prawdziwy romans??

03.10.2004
09:58
smile
[167]

CHESTER80 [ no legend ]

Kwapiszon, proszony jest o 3 podpowiedź !!!

03.10.2004
10:07
smile
[168]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]


Jestem pewnien ze to "True Romance"...na zdjeciu nr. 1 jest Val Kilmer (przebrany ze Elvisa) i Christian Slater

03.10.2004
10:10
smile
[169]

gacek [ Litzmannstadt ]

Witam niedzielnych zgadywaczy . co tam dzisaj grają ?

03.10.2004
10:12
[170]

CHESTER80 [ no legend ]

Też myślę że to jest Prawdziwy Romans ale to zdjęcie nr.2 mnie cały czas denerwuje, nie pprzypominam sopie tej sceny i tego aktora.

03.10.2004
10:55
[171]

rostov [ Generaďż˝ ]

Chyba nie ma co czekac na kwapiszona. To na 100% jest Prawdziwy romans. ILEK dostaje punkt i niech wrzuca następne zdjęcie.

03.10.2004
11:01
smile
[172]

gacek [ Litzmannstadt ]

no no jestem tego samego zdania . Ilek napieraj

03.10.2004
11:03
[173]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

ZARA --> 46
Torn --> 34
rostov---> 33
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 6
pizmak --> 5
Coy2K --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1

03.10.2004
11:06
[174]

ZARA [ Generaďż˝ ]


how high

03.10.2004
11:07
[175]

rostov [ Generaďż˝ ]

Chyba w którejs części był nawet ten sam screen. I znowu nie mogłem skojarzyć.

03.10.2004
11:08
smile
[176]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]


Zara + 1

ktos tu obok mnie smial watpic ze ktos zgadnie...bueheheheh

03.10.2004
11:09
smile
[177]

ZARA [ Generaďż˝ ]


ZARA --> 47
Torn --> 34
rostov---> 33
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 6
pizmak --> 5
Coy2K --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1

03.10.2004
11:10
[178]

rostov [ Generaďż˝ ]

Memento

03.10.2004
11:11
smile
[179]

ZARA [ Generaďż˝ ]


Ovczywiście rostov +1

03.10.2004
11:14
[180]

rostov [ Generaďż˝ ]

Troche mały screen ale chyba da się poznać----->

ZARA --> 47
Torn --> 34
rostov---> 34
garrett --> 27
CHESTER80 --> 19
ZgReDeK --> 16
yazz_aka_maish --> 15
Smoleń --> 14
gacek --> 10
Stranger --> 9
Tzymische -->9
Lechiander --> 8
darek_dragon --> 7
Enc0re -->7
StarWarsDroidWanabe --> 6
Yisrael --> 6
_Szakal_ --> 6
*...:::JaRo:::...* --> 6
ILEK --> 6
pizmak --> 5
Coy2K --> 5
Soldamn --> 4
Paudyn --> 4
koksbox --> 4
Coolabor --> 4
techi --> 4
scigall --> 4
Yos_sarian ---> 3
Kush --> 3
Aceofbase => 3
Mysza --> 2
Obergeist --> 2
Justa_ --> 2
^Piotrek^ --> 2
kozia --> 2
pred4tor --> 2
Game Over --> 2
kwapiszon -->2
Okruch --> 1
-=chudy=- --> 1
yagienka --> 1
Filipesco -->1
AQA --> 1
viesiek --> 1
crash8462 -->1
Mastyl -->1
remwall -->1

03.10.2004
11:15
[181]

TzymischePL [ Senator ]

Rio Bravo

03.10.2004
11:16
smile
[182]

rostov [ Generaďż˝ ]

TzymischePL ---->Prawidłowo. +1

03.10.2004
11:17
[183]

gacek [ Litzmannstadt ]

Załóż nowy wątek .pls.

03.10.2004
11:24
[184]

TzymischePL [ Senator ]

bedzie nowa czesc :)

03.10.2004
11:31
[185]

TzymischePL [ Senator ]

nowa czesc tutaj

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.