GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Historyczne legendy, zagadki, tajemnice. Cz.I

02.10.2004
18:09
smile
[1]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Historyczne legendy, zagadki, tajemnice. Cz.I

Wstępniak

Mam nadzieję utworzyć wątek seryjny (oby!), w któym pogadać będą mogły osoby interesujące się np. Świętym Graalem, Bursztynową Komnatą, Atlantydą, Piramidami, Biblią, szeroko pojętą archeologią (i to niekoniecznie w wydaniu Indiany Jones'a, którego jednakowoż, mimo wszystko bardzo lubię :) etc.
Raczej nie o kosmitach, czy innych mutantach - chodzi mi głównie o nierozwiązane zagadki Templariuszy, Krucjat, pełnych symboli obrazów (mistrzem w tej kategorii jest Leonardo da Vinci), ogólnie symboliki, jakich tajnych szyfrów, legend zamków w Polsce i na świecie.

Linkownia (skromna - na razie :):
- https://www.vital.com.pl/tajemnice/ - dość skromna stronka o tajemnicach;
- https://asseq.pl/~jachacy/strefa51/ - strona ActionMag'owego magazynu o aktywności paranormalnej, ale również o tajemnicach, kodzie Biblijnym, itd.

So - witam.

02.10.2004
18:33
[2]

White Star [ Soldier ]

hm...moze nieinteresuje sie tak bardzo...ale lubie poczytać/pooglądać coś ciekawego...np. ostatnio ogladalem film vcd 10 największych skarbów świata i mnie bardzi zainteresował:D

02.10.2004
18:34
smile
[3]

techi [ Legend ]

A co sądzicie o tej tajemniczej wykutej czaszcze z kryształu naleziona u azteków(chyba)?? Mozę to jednak było dzielo obcych :D

02.10.2004
18:41
[4]

White Star [ Soldier ]

techi>>> ale Tobie chodzi o tą malutką czy taką normalną??

02.10.2004
18:43
smile
[5]

techi [ Legend ]

wielkosci normalnej czaszki :0 Idealnie wyrzeźbiona :) podejrzenia padły na kosmitów :)

02.10.2004
18:44
[6]

Dydas [ Konsul ]

Ja dziś byłem w muzeum archeologicznym w Poznaniu na wystawie egipskiej i widziałem wiele bardzo ciekawych rzeczy :)

02.10.2004
18:45
[7]

White Star [ Soldier ]

a bo ja jeszcze widziałem jakąś malutką...se srebra/złota

02.10.2004
18:53
[8]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Taka jest ludzka mentalność - jak czegoś nie rozumieją, zwlalają na kosmitów. Ładne czaski - kosmici. Połamane zboże - kosmici. Egipskie piramidy - kosmici. Andrzej Lepper - kosmici. :)

02.10.2004
18:54
[9]

White Star [ Soldier ]

hehe Lepper-kosmici:D a Beger?? kingkongi czy yeti:D

02.10.2004
18:58
[10]

White Star [ Soldier ]

ciekawe te stronki...jutro poczytam głębiej a narazie spadam na tv:D

02.10.2004
19:21
smile
[11]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Niom. Ja mam nadzieję, że wątek się rozkręci i będzie żył długo i szczęśliwie :)

02.10.2004
19:52
[12]

White Star [ Soldier ]

Kurdt>>> też mam taką nadzieję:Dbo pomysł jest naprade dobry...

03.10.2004
12:43
smile
[13]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Dzisiejszy Up. Dalej szukamy chętnych! :)

03.10.2004
15:26
[14]

Kencik [ Konsul ]

Co do tej czaszki to oglądalem kiedys program o niej, ponoc jest tak idealnie wyrzezbiona, ze nawet w dzisiejszych czasach aby taka zrobic, trzeba uzyc technologi laserowej

03.10.2004
15:32
[15]

White Star [ Soldier ]

Kencik>>> też to oglądałem...kolejny dowód na to ze to kosmici:D

03.10.2004
15:39
[16]

Kencik [ Konsul ]

za tym wszystkim stoi Lepper, on jest ich łącznikiem :)

03.10.2004
15:43
smile
[17]

White Star [ Soldier ]

taa...jak cos sie stanie to na Lepper wszystko leci:D

03.10.2004
15:51
[18]

Kencik [ Konsul ]

ogladałem tez program o klątwie tutenhamona (nie wiem jak sie piszea jestem za leniwy zeby isc sprawdzic w encyklopedii) kazdy z nich umarl gwaltownie po jakims czasie, tłumaczyli to tak, że w tym sargofagu byl jakis wirus i stąd te zgony

03.10.2004
16:33
[19]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Ale ta teoria ma pewne luki - w tym samym czasie, w taki sam sposób zginął pies jednego z tych archeologów - którego w Egipcie nie było. Jeżeli więc archeolodzy przenieśli wirusa ze sobą i zarazili psa - to czemu tylko jego? Na pewno w tych dniach kontaktowali się tez z innymi...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.