GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - 167

02.10.2004
16:43
smile
[1]

WolverineX [ Senator ]

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - 167

Siara! I wszystko jasne! :)



HELLRAISER

"I am pain"
"Your suffering will be legendary... even in Hell"

02.10.2004
16:47
smile
[2]

Flyby [ Outsider ]

o...piersi Padre...caly komplet...he...he..

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-02 16:46:53]

02.10.2004
16:47
smile
[3]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

biustonosz

02.10.2004
16:57
smile
[4]

Father Michael [ Padre ]

akurat dzisiaj piersi byly takie nijakie, suche, obwisle :)

02.10.2004
17:00
smile
[5]

mortan_battlehammer [ Legend ]

fafnasty

02.10.2004
17:01
smile
[6]

Flyby [ Outsider ]

Padre ges tuczona akurat konsumowal...mam rozumiec :-)

02.10.2004
17:10
smile
[7]

piokos [ ]

pośladki

02.10.2004
18:00
smile
[8]

mortan_battlehammer [ Legend ]

ale sie najadlem.... 5 jajek i dwa kawalki kielbasy :)

02.10.2004
18:22
smile
[9]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Flyby -> po tym nie ma kaca :)
Kolejna zaleta burżujskich używek - burżujski sposób konsumpcji ;)


Spadam zaraz miśki, ale muszę napisać: szczerbenasty!

02.10.2004
18:33
smile
[10]

Flyby [ Outsider ]

eeh...popoludnie konsumpcji...a wieczor ?

02.10.2004
18:36
smile
[11]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Flyby -> popołudnie-wieczór-noc.

02.10.2004
18:38
smile
[12]

Flyby [ Outsider ]

...jutro a.i.n...moze bedziesz mial sily podzielic sie wrazeniami :-)

02.10.2004
18:41
smile
[13]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Flyby -> spoko, to już nie czasy picia dla najebki, ale dla przyjemności :)

Wino + dobry ser + dobre towarzystwo :)
Ale nie pogardzę piwem + dobra golonka + dobre towarzystwo ;D

Siły to ostatnio tracę z niewsypania raczej, niż od kaca.

02.10.2004
18:47
smile
[14]

Flyby [ Outsider ]

powodzenia zatem i pozazdroscic :-)

02.10.2004
18:47
smile
[15]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Najważniejsze towarzystwo - jak to jest dobre, to reszta nieważna :D

02.10.2004
18:57
smile
[16]

SirGoldi [ Gladiator ]

piersi

02.10.2004
19:54
smile
[17]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

tylko bułeczka z centralnym pęknięciem wchodzi w grę

02.10.2004
20:02
smile
[18]

Flyby [ Outsider ]

wracamy do natury :-)

02.10.2004
20:30
smile
[19]

Peterrek [ 420 ]

Trudno ostatnio z tą naturą, a słyszałem że bardzo dobra.
Ja ostatnio tylko chemia.

A tak na marginesie, właśnie wróciłem z Widzewa, kolejna wygrana :)

02.10.2004
20:50
smile
[20]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Witam pierwszy raz w tym wątpiaku :D

02.10.2004
21:04
smile
[21]

WolverineX [ Senator ]

Mazio i jak ty bez zkojarzen :) litosci :) hahahahaha

pekniety jez

02.10.2004
21:31
[22]

Peterrek [ 420 ]

Dobranoc...i znikam.

02.10.2004
21:33
[23]

WolverineX [ Senator ]

i znowu spiaczka *kiwa głową* co wszytki klawiatury nogi dostaly i pouciekaly.

>>>tygryski i ich sposoby na ucieczke

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-02 21:32:52]

02.10.2004
21:34
smile
[24]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Hehe... Dobre :D

02.10.2004
22:16
smile
[25]

mortan_battlehammer [ Legend ]

02.10.2004
22:54
[26]

WolverineX [ Senator ]

Milczenie owiec ogladam wiec nie przeszkadzac bo jaja urwe !

02.10.2004
23:05
smile
[27]

Flyby [ Outsider ]

Beeee...eee

02.10.2004
23:53
smile
[28]

Father Michael [ Padre ]

Kto mi wytlumaczy jak kukulka w zegarze kuka bez procesora dzwieku??

02.10.2004
23:55
smile
[29]

mortan_battlehammer [ Legend ]

metal uderza o metal i wydaje okreslony dzwiek cos jak dzwony kosciene tylko ze inaczej :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-02 23:53:55]

02.10.2004
23:55
smile
[30]

Father Michael [ Padre ]

mortan -> ale to nie bije tylko kuka :)

02.10.2004
23:58
smile
[31]

mortan_battlehammer [ Legend ]

tja w fortepianie tez młoteczki ie uderzają tylko wydają okreslone tony nie ?

03.10.2004
00:01
smile
[32]

Father Michael [ Padre ]

ale to sa nadal uderzenia w jednym tonie, a nie kukanie :)

03.10.2004
00:03
smile
[33]

mortan_battlehammer [ Legend ]

gupi jestes ;P

03.10.2004
00:04
smile
[34]

Father Michael [ Padre ]

mortan -> widzisz sam nie wiesz jak to dziala! :)

03.10.2004
00:04
smile
[35]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

jakbyś był kukułką też byś się do takiego wyczesanego zegara wprowadził

03.10.2004
00:08
smile
[36]

Flyby [ Outsider ]

Po prostu...Kuukuu
Swoja droga ciekawe Padre w co ty sie bawisz :-)
tam sa mloteczki i membrana

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 00:09:33]

03.10.2004
00:08
smile
[37]

mortan_battlehammer [ Legend ]

ja wiem tylko Ty nie potrafisz zrozumiec :)

03.10.2004
00:10
smile
[38]

Father Michael [ Padre ]

mortan -> bla, bla, bla, kiedys Ty slyszal kukajace blaszki????

03.10.2004
00:12
smile
[39]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

ja słyszałem śpiewającego Mifała Fiśniewskiego i Dodę Elektrodę, a także Mandarynę - to jest przyszłość tu wszystko jest możliwe :P

03.10.2004
00:12
smile
[40]

mortan_battlehammer [ Legend ]

pffff a co moze jakiegos ptaka tam zzamontowali ?

03.10.2004
00:15
smile
[41]

Father Michael [ Padre ]

mortan -> no nie wiem moze, ale faktem jest to, ze nikt nie potrafi mi powiedziec prawdy :)

03.10.2004
00:22
smile
[42]

Father Michael [ Padre ]

Prosze bardzo, nikt mi nie ma nic do powiedzenia na temat kukulek :)

Ide spac, papa :)

03.10.2004
00:30
smile
[43]

TeadyBeeR [ Legend ]

Branoc.

03.10.2004
02:10
smile
[44]

WolverineX [ Senator ]

beeee i zostalem sam :(

dobranoc

03.10.2004
02:13
[45]

WolverineX [ Senator ]

chyba zaraz ide spac

03.10.2004
07:35
smile
[46]

matisf [ X ]

Dzień Dobry :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 07:33:47]

03.10.2004
07:41
[47]

Father Michael [ Padre ]

Dobry

03.10.2004
08:29
smile
[48]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Dzień Dobry Bardzo :)

03.10.2004
08:40
smile
[49]

Szenk [ Master of Blaster ]

witam z rana :)

chyba się zaraz wezmę za instalowanie Far Cry, przeraża mnie tylko ilość klawiszy obsługi, które trzeba spamiętać :/

03.10.2004
08:48
smile
[50]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

No ja też zawsze mam ten problem :D

03.10.2004
08:52
smile
[51]

Szenk [ Master of Blaster ]

najgorsze, że tam nie można zapisywac, kiedy się chce
przyjdzie mi chyba polec parę razy, zanim coś zapamiętam :)

03.10.2004
09:04
smile
[52]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Ale nie narzekaj :P
Far Cry to naprawde dobra gra. Nie ma co narzekać, Naprawde jest wspaniała :)

03.10.2004
09:40
smile
[53]

TeadyBeeR [ Legend ]

OY!

03.10.2004
10:12
smile
[54]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Hello !!! :D

03.10.2004
10:42
smile
[55]

Szenk [ Master of Blaster ]

Taaa, może i wspaniała... zabili mnie parę razy już w misji dojścia do obozu i wykradzenia jakiegoś pojazdu... i na razie mam dosyć :)
Ciekawe tylko, że mój komp (P4 2,4 GHZ, 512 ramu, Radeon 9600 PRO) gierka wykryła jako zestaw średni i tak ustawiła opcje grafiki. Jak zmieniłem na wyższe, to faktycznie zaczęło mi zwalniać :(

03.10.2004
11:05
smile
[56]

Flyby [ Outsider ]

...Witam dookola...Padre co z ta kukulka w kukulce?...nie moglem spac przez nia

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 11:06:27]

03.10.2004
13:00
smile
[57]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Pisać !!!! :P

03.10.2004
13:21
smile
[58]

Flyby [ Outsider ]

Padre goni za kukulka...

03.10.2004
13:23
smile
[59]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Hehe.... Kukółka ma kłopoty :P

03.10.2004
14:09
smile
[60]

WolverineX [ Senator ]

dziendobry witam

03.10.2004
14:28
smile
[61]

Father Michael [ Padre ]

No dobra, wrocilem do domu wiec czas zajac sie najwieksza zagadka ludzkosci - jak dziala kukulka w zegarze? :)

03.10.2004
14:30
smile
[62]

mortan_battlehammer [ Legend ]

a ten znowu zaczyna ;F

tu powinni wiedziec:

https://www.zegarkiclub.pl/forum/index.php

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 14:33:45]

03.10.2004
15:09
smile
[63]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Jak był pomidor tak jest kukułka :D

03.10.2004
15:24
smile
[64]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

mortan - dzięki za podpis :)))

03.10.2004
16:22
[65]

WolverineX [ Senator ]

spiaczka

03.10.2004
16:36
smile
[66]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Na, na, na, na, na.... La, la, la, la...... Słucham muzyki chc e mi sie śpiewać :D

03.10.2004
16:45
smile
[67]

WolverineX [ Senator ]

tra lalallalal lelelellululllelululelrlrrrrlalalallal

jeeee babe jeeeeeee jeeeee do it jeee do it now jeeeeee

03.10.2004
16:46
smile
[68]

Flyby [ Outsider ]

Kaftanik dla MASHTRIX-a...szybciutko
Dla Wolve z wieksza iloscia klamerek...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 16:45:58]

03.10.2004
16:58
smile
[69]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Dobrze już dobrze. Wiem że fałszuje :D

03.10.2004
18:39
smile
[70]

WolverineX [ Senator ]

dzien swira

03.10.2004
18:48
smile
[71]

Flyby [ Outsider ]

dwa dni Wolve...sobota i niedziela...zawsze ledwo laze po watkach...

03.10.2004
18:53
smile
[72]

SirGoldi [ Gladiator ]

No właśnie weekend a wy co robicie?
Nul statsiarstwa! :/

03.10.2004
18:54
smile
[73]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Goldi Ty sie wez za granie bo widzialem ze cienko Ci idze

03.10.2004
19:05
smile
[74]

SirGoldi [ Gladiator ]

mortan_battlehammer ---> ???

03.10.2004
19:06
smile
[75]

mortan_battlehammer [ Legend ]

poszukja wątku o video galeriach to sie dowiesz

03.10.2004
19:07
smile
[76]

Flyby [ Outsider ]

Baardzo jestem ciekaw czy Padre cos wykuka...:-)

03.10.2004
19:10
[77]

SirGoldi [ Gladiator ]

mortan_battlehammer ---> O żesz ty... czekaj na Doom'a III to zobaczysz że jednak trochę umiem grać. ;)
A tak na serio. Naprawdę jest ciężko dobrze grać podczas gdy musisz manewrować cały czas dodatkowo klawiszem od "kręcenia"...

03.10.2004
19:10
smile
[78]

WolverineX [ Senator ]

co najwyzej wykuka kukulke w zegarze z kukulka

03.10.2004
19:12
smile
[79]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Golid --> dorby config na klawiaturze i nie ma mocnyvh:P

03.10.2004
19:13
smile
[80]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Siema leszcze.

03.10.2004
19:16
smile
[81]

mortan_battlehammer [ Legend ]

czesc łosiu

03.10.2004
19:18
smile
[82]

SirGoldi [ Gladiator ]

*ignoruje leszcza Piotrasq'a*

03.10.2004
19:35
[83]

WolverineX [ Senator ]

psychotropy sie skonczyly ?

:)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 19:34:48]

03.10.2004
19:47
smile
[84]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Znowu. Hehe. Ty mu nie dasz żyć :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 19:46:19]

03.10.2004
20:33
smile
[85]

WolverineX [ Senator ]

prostenal

03.10.2004
20:35
smile
[86]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Prostenal Pro :D

03.10.2004
20:40
smile
[87]

WolverineX [ Senator ]

Prostenal Pro Delux

03.10.2004
20:42
smile
[88]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Prostenal Pro Delux Edition

Jak myślisz warto kupić grę Shade: Gniew Aniołów ??

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 20:41:50]

03.10.2004
21:00
smile
[89]

SirGoldi [ Gladiator ]

Prostenal Pro Delux Special Edition

MASHTRIX ---> Warto. Chyba. :P

03.10.2004
21:01
smile
[90]

Father Michael [ Padre ]

Prostenal Pro Delux Special Limited Edition

03.10.2004
21:07
[91]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Edition

SirGoldi --> No to chyba sobie kupie :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 21:06:53]

03.10.2004
21:13
smile
[92]

WolverineX [ Senator ]

Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Double HeliXXX Edition

acha. shade --->jak masz kase a nie masz jej na co wydac i nie masz w co grac, mozna KUPIC.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 21:12:55]

03.10.2004
21:16
smile
[93]

Father Michael [ Padre ]

Prostenal Pro Bastic Deluxe Special Limited Double HeliXXX Collector's Edition

03.10.2004
21:16
[94]

Trollf [ ]

Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Double HeliXXX Collector's Beerware Edition

dobrze, ze mozna tu edytowac ;-P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 21:16:42]

03.10.2004
21:18
smile
[95]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Double HeliXXX Collector's Beerware Gold Edition

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 21:18:07]

03.10.2004
21:20
[96]

Trollf [ ]

mortan -> uaktualnij wersje, bo teksty napieraja jak szalone =]

03.10.2004
21:21
smile
[97]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Double HeliXXX Beerware Gold Edition Big

Już nie mam p;ojęcia co wymyśleć :P

03.10.2004
21:21
smile
[98]

WolverineX [ Senator ]

Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Platinum Double HeliXXX Collector's Beerware Gold Edition Big

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 21:20:26]

03.10.2004
21:22
smile
[99]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Trolf ---> no ba juz zrobilem wczesniej ;F


99

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 21:22:34]

03.10.2004
21:22
smile
[100]

Father Michael [ Padre ]

100

03.10.2004
21:23
[101]

Trollf [ ]

dobra, to ja zapytam ile kosztuje tego licencja na 100 uzytkownikow i gdzie to mozna kupic =]

03.10.2004
21:24
smile
[102]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Niewiem. Ale kiedyś o tym gdzieś czytałem.

03.10.2004
21:24
smile
[103]

Father Michael [ Padre ]

03.10.2004
21:24
[104]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Trollf ---> nie wiem o oc biega :)

03.10.2004
21:28
smile
[105]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Oo.... Kukulka :D

Chodzi chyba mu o to ile osób może zarejestrować się na jego stronie :)

03.10.2004
21:29
[106]

Trollf [ ]

mortan -> pytalem o Prostenal [...], w jakiej go mozna kupic aptece? :>

03.10.2004
21:30
smile
[107]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Chyba normalnej... :d

03.10.2004
21:31
smile
[108]

mortan_battlehammer [ Legend ]

aaa nie wiem nie biore jestem czystu wiec nie umiem Ci pomoc :)

03.10.2004
21:32
smile
[109]

Father Michael [ Padre ]

OMG!

03.10.2004
21:33
smile
[110]

Flyby [ Outsider ]

Padre to blaszana kukulka...i nie kuka
...musisz kupic ta ksiazke zeby zakukala ?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 21:34:27]

03.10.2004
21:33
smile
[111]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Padre jak bardzo zalezy Ci na kupnie :>

03.10.2004
21:34
[112]

WolverineX [ Senator ]

*zaskoczony, zszokowany, osłupialy, zdretwialy, zdebialy Pytaniem Trollf-a*

03.10.2004
21:35
smile
[113]

Father Michael [ Padre ]

mortan -> a co, chcesz mnie przebijac? :)

03.10.2004
21:36
smile
[114]

mortan_battlehammer [ Legend ]

wiesz dwa złote to prawie nic, mozna troche podbic :)

03.10.2004
21:37
smile
[115]

WolverineX [ Senator ]

chce cie przekukac badz wykukac

03.10.2004
21:40
smile
[116]

Father Michael [ Padre ]

Spotkalem dzis w lesie dwa dzieciolki w akcji :)

03.10.2004
21:42
smile
[117]

SirGoldi [ Gladiator ]

Padre ---> Gdyby nie zdięcie zabrzmiało by to conajmniej dwuznacznie...

03.10.2004
21:43
smile
[118]

Father Michael [ Padre ]

Goldi - nie wiem o co Ci chodzi, walily az sie drzewo trzeslo :)

03.10.2004
21:44
smile
[119]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Dobra lece. Dobranoc :)

03.10.2004
21:45
[120]

Trollf [ ]

Father, a kogoz one tak walily, ze sie wszystko trzeslo :>

03.10.2004
21:46
smile
[121]

Father Michael [ Padre ]

Wam to sie wszystko z jednym kojarzy

03.10.2004
21:47
smile
[122]

SirGoldi [ Gladiator ]

Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Platinum Double HeliXXX Collector's Beerware Gold Edition Big Master

03.10.2004
21:49
smile
[123]

Flyby [ Outsider ]

Padre...czy ty przypadkiem nie jestes bibliofil ?...to takie niegrozne zboczenie...

03.10.2004
21:50
smile
[124]

WolverineX [ Senator ]

Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Platinum Double HeliXXX Collector's Beerware Gold Edition Big Fucking Master Friendly Version

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 21:49:47]

03.10.2004
21:50
smile
[125]

Trollf [ ]

Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Platinum Double HeliXXX Collector's Beerware Gold Edition Big Fucking Master Friendly Version

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 21:49:49]

03.10.2004
21:51
smile
[126]

Father Michael [ Padre ]

Flyby -> JC, dlaczego bibliofil???? :)

Ja sie chce tylko dowiedziec dlaczego kukulka kuka :(

03.10.2004
21:52
smile
[127]

WolverineX [ Senator ]

Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Platinum Double HeliXXX Collector's Beerware Gold Edition Big Fucking Master Friendly Version

03.10.2004
21:55
smile
[128]

SirGoldi [ Gladiator ]

Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Platinum Double HeliXXX Collector's Beerware Gold Edition Big Fucking Master Friendly Version 1.2

Kto to wymyślił? :P

03.10.2004
21:57
smile
[129]

WolverineX [ Senator ]

Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Platinum Double HeliXXX Collector's Beerware Gold Edition Big Fucking Master Friendly Mastah Version 1.2

03.10.2004
21:57
[130]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Platinum Double HeliXXX Collector's Beerware Gold Edition Big Fucking Master Friendly Version 1.2 Full

03.10.2004
21:59
smile
[131]

WolverineX [ Senator ]

Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Platinum Double HeliXXX Collector's Beerware Gold Edition Big Fucking Master Friendly Version 1.2 Full Pleasure

03.10.2004
22:00
smile
[132]

Trollf [ ]

Padre -> kukulka kuka poniewaz:

"Rozprawa w sadzie. Zeznaje oskarżony (myśliwy):
- Mówię sobie - pójdę zapolować. Wyglądam przez okno - śniegu od cholery,
więc pociągam z piersiówki, biorę strzelbę i wychodzę. Idę sobie przez
las, zimno jak cholera, więc sobie pociągam z piersiówki i szukam
zwierzyny. I tak sobie idę, idę, pociągam z piersiówki, żeby wiedzieć, jak
daleko zaszedłem, aż tu nagle patrzę, a na drzewie siedzi kukułka i kuka,
no to wypaliłem.
Zeznaje poszkodowany (jąkała):
- I-Ide S-Sobie p-przez l-las, aż n-nagle w-widz-dzę, i-idzie p-pijan-ny
m-myś-śliw-wy i s-strze-eela. N-no to wl-laz-złem na d-drzewo i
k-k-krzy-yczę: KU...KU...KU...KU...**A NIE STRZELAJ!!!...

03.10.2004
22:02
smile
[133]

Father Michael [ Padre ]

Trollf -> to mnie nadal nie przekonuje :)

03.10.2004
22:04
smile
[134]

WolverineX [ Senator ]

Trollf ---hahahahahhahaha ZAJEBISTE :)

"KU...KU...KU..KU...RWA NIE SZCZEJA"

03.10.2004
22:05
smile
[135]

WolverineX [ Senator ]

Właśnie się zaczyna Fushigi Yuugi. Wiec ide oglądać.

03.10.2004
22:08
smile
[136]

Trollf [ ]

Padre -> w taki sposob zaleca sie samiec kukulki podczas godow do samicy... gdyby w spoleczenstwie ludzkim wybieralo sie partnerki glownie poprzez werbalne kukanie, to biegal bys teraz pewnie po ulicach i tez tak kukal... =]

03.10.2004
22:09
smile
[137]

Father Michael [ Padre ]

Trollf -> ale jak taka drewniana kukulka kuka? :)

03.10.2004
22:13
[138]

Trollf [ ]

Padre -> drewniana kukulka kuka na podobnej zasadzie, ktora wydluza Pinokiowi nos... to klamstwo, ze kuka - jest zbyt sztywna by to robic =]

03.10.2004
22:20
smile
[139]

Flyby [ Outsider ]

Trollf--->...nie znalem tego kawalu...i oblalem sie herbata...moje uznanie :-):-):-)
Padre...mysle ze jutro bede wiedzial jak drewniana kukulka kuka...i ty tez :-) Kazdy zegarmistrz wie...(prawie kazdy:-))

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 22:25:03]

03.10.2004
23:04
[140]

WolverineX [ Senator ]

upskirt

03.10.2004
23:12
[141]

Trollf [ ]

taaa, pewnie drewniana kuka z dubbingiem... w srodku tego drewnianego domku zapewne siedzi zwykla biedna kukulka i tak przepieknie kuka, a co jakis czas pokazuje sie ta stara drewniana krowa i zbiera wszystkie laury... :/

03.10.2004
23:14
smile
[142]

WolverineX [ Senator ]

proste urzadzenie na baretyjke

03.10.2004
23:16
[143]

Father Michael [ Padre ]

Flyby -> no pewnie tak, ale ja zadnego nie znam.

04.10.2004
00:19
[144]

WolverineX [ Senator ]

Stranger* eyes keep on watching me




*nie ten o ktorym myslicie

04.10.2004
00:27
smile
[145]

mortan_battlehammer [ Legend ]

don't look to the eye of the stranger ?

04.10.2004
01:12
smile
[146]

Flyby [ Outsider ]

Aaaaa...kotki dwa...

04.10.2004
01:13
smile
[147]

piokos [ ]

DOBRANOC

04.10.2004
01:17
smile
[148]

WolverineX [ Senator ]

Dobranoc moje śpiochy

04.10.2004
02:46
smile
[149]

mortan_battlehammer [ Legend ]

branoc..ka

04.10.2004
07:12
smile
[150]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Dzień Dobry Bardzo :)

150 Post

04.10.2004
08:36
smile
[151]

Szenk [ Master of Blaster ]

Kurdelebele - poniedziałek...

04.10.2004
08:39
smile
[152]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Cześć

04.10.2004
08:44
[153]

WolverineX [ Senator ]

WITAM
cholera poniedzialek i zajecia do 5 :(

04.10.2004
08:46
smile
[154]

TeadyBeeR [ Legend ]

Bleee... za godzine pierwszy wyklad. Moze sie urwac? :)

04.10.2004
08:52
smile
[155]

Szenk [ Master of Blaster ]

możesz się urwać z choinki

04.10.2004
08:56
smile
[156]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

fyfnasta ;P

Szenk --> Razem z żółwikiem? :>

04.10.2004
09:00
smile
[157]

Szenk [ Master of Blaster ]

Meguś ---> Nieeee, żółwik jest strasznym indywidualistą, chyba sam nawet nie wie, co za chwilę zrobi i na co będzie miał ochotę. A ja nie mam już sił go gonić i zmuszać do czegokolwiek :)

04.10.2004
09:06
smile
[158]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

A ja niby zajęcia mam od wtorku, ale ze strony zniknął plan zajęć... wypadałoby przejechać się do dziekanatu... tak mi się nie chce :P
Może jutro pojadę...?

04.10.2004
09:26
smile
[159]

Szenk [ Master of Blaster ]

Nie jedź, poradzą sobie bez Ciebie :)

04.10.2004
09:32
smile
[160]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Na to liczę, ale czy ja poradzę sobie bez nich? ;D

04.10.2004
09:34
smile
[161]

Father Michael [ Padre ]

ain -> no co Ty, lepiej w cos pograc ;)

04.10.2004
09:36
smile
[162]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

No już po Angielskim. Ale ulga :P

04.10.2004
09:38
smile
[163]

piokos [ ]

no cześć

spać mi się chce

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 09:37:45]

04.10.2004
09:38
smile
[164]

Szenk [ Master of Blaster ]

święte słowa, Padre, święte słowa

04.10.2004
09:38
smile
[165]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Witamy.......

04.10.2004
09:56
[166]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

A ja nie mam już sił go gonić i zmuszać do czegokolwiek
Szenk --> Czyżbyś kiedyś próbował? :> A ja tego nie widziałam, jaka szkoda :(

piokos --> Mnie też się chce spać i się nie chwalę ;)

04.10.2004
09:58
smile
[167]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Padre -> nie mam jakoś ochoty. A i pomysłu na to w co zagrać nie mam.
Może zagram w taki stary hicior Śniadanie i gazetka 2.0?

04.10.2004
10:02
smile
[168]

Father Michael [ Padre ]

ain -> ale koniecznie opisz Szenkowi co jesz. Ze wszystkimi szczegolami, no i podkoloruj troche ten opis :)

04.10.2004
10:04
smile
[169]

Szenk [ Master of Blaster ]

Padre ---> Phi, jestem po śniadannku, po kawusi i po paru dymkach :PPP

Meguś ---> Nie było na co patrzeć. Ja już na samą myśl o gonieniu i zmuszaniu jestem tak zmęczony, że zaraz muszę odpocząć :)

04.10.2004
10:06
smile
[170]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Padre --> Każdy sąd mnie uniewinni :> I nawet rozgrzeszenie dostanę :>

Szenk --> No taaak, do przewidzenia to było ;)

04.10.2004
10:07
smile
[171]

piokos [ ]

*bezczelny chwalipięta mode on*

spać mi się chce bo dziś mnie pies sąsiadów z góry, wyciem obudził, a wczoraj ci kretyni odkurzali podłogę w mieszkaniu o 7.30 RANO!!!, a nawet dywanu nie mają, sądząc po hałasie (sukinsyny)

*bezczelny chwalipięta mode off*


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 10:06:47]

04.10.2004
10:08
smile
[172]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Padre -> szpoko ;)
Na razie ładuję mały programik Ssanie w żołądku pro ;)

04.10.2004
10:13
smile
[173]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Platinum Double HeliXXX Collector's Beerware Gold Edition Big Full

04.10.2004
10:14
smile
[174]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

No to toczmy sprawe dalej :D

04.10.2004
10:16
smile
[175]

Father Michael [ Padre ]

Meghan (mph) -> no z tym rozgrzeszeniem to nie bylbym taki pewien :P

04.10.2004
10:25
smile
[176]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

No i shareware Ssanie w żołądku pro mi się skończyło, odpalam Śniadanko... :D

Przeniosłem się do dużego pokoju z kompem i gazetką, mam tu jeszcze tv, a w przedpokoju panowie z ekipy co jakiś czas odpalają Dużą_Głośną_Maszynę_Do_Rżnięcia_Płytek ;P

04.10.2004
10:26
smile
[177]

Szenk [ Master of Blaster ]

a ja mam na razie w pracy ciszę i spokój, choć mam jakieś złe przeczucie, że ta sielanka może nie potrwać zbyt długo :)

04.10.2004
10:29
[178]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Padre --> To nie Ty będziesz mi tego rozgrzeszenia udzielał... Bez obaw, chętni się znajdą ;P

Szenk --> U mnie też cisza i mam wrażenie, że to cisza przed burzą...

04.10.2004
10:31
smile
[179]

Szenk [ Master of Blaster ]

Meguś ---> Może ta burza pójdzie w Twoją strone :D

04.10.2004
10:33
smile
[180]

Father Michael [ Padre ]

Meghan (mph) -> :(

04.10.2004
10:34
smile
[181]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Hehe..... A ja mam w domu cisze. Zajęcia na 12 :d Oh Ye

04.10.2004
10:41
smile
[182]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Dobra dajcie dla mnie kaftanik bo nie wytrzymam dłużej :D

04.10.2004
10:49
smile
[183]

mortan_battlehammer [ Legend ]

no to sie wyspalismy czas sie zbierac na zajecia :)

04.10.2004
10:50
smile
[184]

Father Michael [ Padre ]

mortan -> powodzenia :)

04.10.2004
10:54
smile
[185]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Mi sie nie chce do szkoły :P

04.10.2004
10:55
smile
[186]

Szenk [ Master of Blaster ]

a propos tego słówka przypomniał mi się pewien wierszyk z przedszkola:

powodzenia
ślepa Gienia
kup se trąbkę
do pierdzenia

Niestety, poziom abstrakcji owego dzieła jest dla mnie nieco za wysoki, więc do tej pory nie za bardzo orientuję się, co poeta miał na myśli :)

04.10.2004
10:58
smile
[187]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

No ja tez nie mam pojęcia na ten temat :) Może chodziło że sprzątaczka puszcza za ciche bąki :)

Genia = Sprzątaczka :D

04.10.2004
10:59
smile
[188]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Padre ---> czemu powodzenia ? zminie tylko wygodne łozko na mniej wygodna sale wykladową ale nadla bede spał :D szczegolnie ze mama 3 godziny wyklady z metrologii elektrycznej :)

04.10.2004
11:18
smile
[189]

Father Michael [ Padre ]

mortan -> ano chyba ze tak :)

04.10.2004
11:46
smile
[190]

Szenk [ Master of Blaster ]

Przychodzi facet do lekarza i mówi, że bolą go jądra.
- Często Pan uprawia seks?
- Nie za często. Zwykle kochamy się z żoną dwa razy o poranku, potem ze trzy
razy po powrocie z pracy, a w nocy jeszcze ze dwa razy. No, trochę więcej w
weekend.
- Hmm - myśli lekarz - Przy takim trybie życia to już chyba nie ma mowy o
kochance?...
- Prawde mówiąc - odpowiada nieśmiało pacjent - mam kogoś. Rzeczywiście, nie
jest łatwo, muszę się urywać z pracy, a kochamy się przeważnie w czasie
lunchu, czasem udaje się wpaść do niej przed powrotem do domu...
- Tyle stosunków na dzień!? - wola zdumiony lekarz - To nie ma się co
dziwić, że Pana bolą jądra!
- Uff, pocieszył mnie Pan - mówi pacjent - bo ja myślałem, że to od
masturbacji.

04.10.2004
11:51
smile
[191]

SirGoldi [ Gladiator ]

Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Platinum Double HeliXXX Collector's Beerware Gold Platinum Edition Big Fucking Master Friendly Version 1.2 Full Pleasure

Witka! Kontynujemy! :)

04.10.2004
11:53
smile
[192]

SirGoldi [ Gladiator ]

<---- Szenk

04.10.2004
11:55
smile
[193]

Szenk [ Master of Blaster ]

Żona do męża:
- Kochanie, powiedz mi cos słodkiego...
- Nie teraz, jestem zajęty.
- Kochanie, no powiedz mi coś słodkiego...
- Naprawdę, teraz nie mam czasu.
- Ale kochanie, chociaż jedno slówko...
- "Miód" do kurwy nedzy i odpierdol się!

04.10.2004
12:08
smile
[194]

Szenk [ Master of Blaster ]

już wiem, czemu niektórzy preferują macintoshe :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 12:06:58]

04.10.2004
12:10
smile
[195]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

04.10.2004
12:21
smile
[196]

Szenk [ Master of Blaster ]

kończcie Waszmościowie tę część, wstydu oszczędźcie :)

04.10.2004
12:23
[197]

tygrysek [ behemot ]

zakładam ??

04.10.2004
12:24
[198]

tygrysek [ behemot ]

zakładam

04.10.2004
12:25
smile
[199]

Szenk [ Master of Blaster ]

zakładaj :)

04.10.2004
12:25
[200]

tygrysek [ behemot ]

zakładam !!

04.10.2004
12:26
[201]

tygrysek [ behemot ]

założyłem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.