
WolverineX [ Senator ]
Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - 167
Siara! I wszystko jasne! :)
HELLRAISER
"I am pain"
"Your suffering will be legendary... even in Hell"

Flyby [ Outsider ]
o...piersi Padre...caly komplet...he...he..
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-02 16:46:53]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
biustonosz

Father Michael [ Padre ]
akurat dzisiaj piersi byly takie nijakie, suche, obwisle :)

mortan_battlehammer [ Legend ]
fafnasty

Flyby [ Outsider ]
Padre ges tuczona akurat konsumowal...mam rozumiec :-)

piokos [ ]
pośladki

mortan_battlehammer [ Legend ]
ale sie najadlem.... 5 jajek i dwa kawalki kielbasy :)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Flyby -> po tym nie ma kaca :)
Kolejna zaleta burżujskich używek - burżujski sposób konsumpcji ;)
Spadam zaraz miśki, ale muszę napisać: szczerbenasty!

Flyby [ Outsider ]
eeh...popoludnie konsumpcji...a wieczor ?

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Flyby -> popołudnie-wieczór-noc.

Flyby [ Outsider ]
...jutro a.i.n...moze bedziesz mial sily podzielic sie wrazeniami :-)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Flyby -> spoko, to już nie czasy picia dla najebki, ale dla przyjemności :)
Wino + dobry ser + dobre towarzystwo :)
Ale nie pogardzę piwem + dobra golonka + dobre towarzystwo ;D
Siły to ostatnio tracę z niewsypania raczej, niż od kaca.

Flyby [ Outsider ]
powodzenia zatem i pozazdroscic :-)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Najważniejsze towarzystwo - jak to jest dobre, to reszta nieważna :D

SirGoldi [ Gladiator ]
piersi

Mazio [ Mr.Offtopic ]
tylko bułeczka z centralnym pęknięciem wchodzi w grę

Flyby [ Outsider ]
wracamy do natury :-)

Peterrek [ 420 ]
Trudno ostatnio z tą naturą, a słyszałem że bardzo dobra.
Ja ostatnio tylko chemia.
A tak na marginesie, właśnie wróciłem z Widzewa, kolejna wygrana :)

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Witam pierwszy raz w tym wątpiaku :D

WolverineX [ Senator ]
Mazio i jak ty bez zkojarzen :) litosci :) hahahahaha
pekniety jez
Peterrek [ 420 ]
Dobranoc...i znikam.
WolverineX [ Senator ]
i znowu spiaczka *kiwa głową* co wszytki klawiatury nogi dostaly i pouciekaly.
>>>tygryski i ich sposoby na ucieczke
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-02 21:32:52]

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Hehe... Dobre :D

mortan_battlehammer [ Legend ]
WolverineX [ Senator ]
Milczenie owiec ogladam wiec nie przeszkadzac bo jaja urwe !

Flyby [ Outsider ]
Beeee...eee

Father Michael [ Padre ]
Kto mi wytlumaczy jak kukulka w zegarze kuka bez procesora dzwieku??

mortan_battlehammer [ Legend ]
metal uderza o metal i wydaje okreslony dzwiek cos jak dzwony kosciene tylko ze inaczej :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-02 23:53:55]

Father Michael [ Padre ]
mortan -> ale to nie bije tylko kuka :)

mortan_battlehammer [ Legend ]
tja w fortepianie tez młoteczki ie uderzają tylko wydają okreslone tony nie ?

Father Michael [ Padre ]
ale to sa nadal uderzenia w jednym tonie, a nie kukanie :)

mortan_battlehammer [ Legend ]
gupi jestes ;P

Father Michael [ Padre ]
mortan -> widzisz sam nie wiesz jak to dziala! :)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
jakbyś był kukułką też byś się do takiego wyczesanego zegara wprowadził

Flyby [ Outsider ]
Po prostu...Kuukuu
Swoja droga ciekawe Padre w co ty sie bawisz :-)
tam sa mloteczki i membrana
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 00:09:33]

mortan_battlehammer [ Legend ]
ja wiem tylko Ty nie potrafisz zrozumiec :)

Father Michael [ Padre ]
mortan -> bla, bla, bla, kiedys Ty slyszal kukajace blaszki????

Mazio [ Mr.Offtopic ]
ja słyszałem śpiewającego Mifała Fiśniewskiego i Dodę Elektrodę, a także Mandarynę - to jest przyszłość tu wszystko jest możliwe :P

mortan_battlehammer [ Legend ]
pffff a co moze jakiegos ptaka tam zzamontowali ?

Father Michael [ Padre ]
mortan -> no nie wiem moze, ale faktem jest to, ze nikt nie potrafi mi powiedziec prawdy :)

Father Michael [ Padre ]
Prosze bardzo, nikt mi nie ma nic do powiedzenia na temat kukulek :)
Ide spac, papa :)

TeadyBeeR [ Legend ]
Branoc.

WolverineX [ Senator ]
beeee i zostalem sam :(
dobranoc
WolverineX [ Senator ]
chyba zaraz ide spac

matisf [ X ]
Dzień Dobry :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 07:33:47]
Father Michael [ Padre ]
Dobry

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Dzień Dobry Bardzo :)

Szenk [ Master of Blaster ]
witam z rana :)
chyba się zaraz wezmę za instalowanie Far Cry, przeraża mnie tylko ilość klawiszy obsługi, które trzeba spamiętać :/

MASHTRIX [ Human Wizard ]
No ja też zawsze mam ten problem :D

Szenk [ Master of Blaster ]
najgorsze, że tam nie można zapisywac, kiedy się chce
przyjdzie mi chyba polec parę razy, zanim coś zapamiętam :)

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Ale nie narzekaj :P
Far Cry to naprawde dobra gra. Nie ma co narzekać, Naprawde jest wspaniała :)

TeadyBeeR [ Legend ]
OY!

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Hello !!! :D

Szenk [ Master of Blaster ]
Taaa, może i wspaniała... zabili mnie parę razy już w misji dojścia do obozu i wykradzenia jakiegoś pojazdu... i na razie mam dosyć :)
Ciekawe tylko, że mój komp (P4 2,4 GHZ, 512 ramu, Radeon 9600 PRO) gierka wykryła jako zestaw średni i tak ustawiła opcje grafiki. Jak zmieniłem na wyższe, to faktycznie zaczęło mi zwalniać :(

Flyby [ Outsider ]
...Witam dookola...Padre co z ta kukulka w kukulce?...nie moglem spac przez nia
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 11:06:27]

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Pisać !!!! :P

Flyby [ Outsider ]
Padre goni za kukulka...

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Hehe.... Kukółka ma kłopoty :P

WolverineX [ Senator ]
dziendobry witam

Father Michael [ Padre ]
No dobra, wrocilem do domu wiec czas zajac sie najwieksza zagadka ludzkosci - jak dziala kukulka w zegarze? :)

mortan_battlehammer [ Legend ]
a ten znowu zaczyna ;F
tu powinni wiedziec:
https://www.zegarkiclub.pl/forum/index.php
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 14:33:45]

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Jak był pomidor tak jest kukułka :D

Mazio [ Mr.Offtopic ]
mortan - dzięki za podpis :)))
WolverineX [ Senator ]
spiaczka

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Na, na, na, na, na.... La, la, la, la...... Słucham muzyki chc e mi sie śpiewać :D

WolverineX [ Senator ]
tra lalallalal lelelellululllelululelrlrrrrlalalallal
jeeee babe jeeeeeee jeeeee do it jeee do it now jeeeeee

Flyby [ Outsider ]
Kaftanik dla MASHTRIX-a...szybciutko
Dla Wolve z wieksza iloscia klamerek...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 16:45:58]

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Dobrze już dobrze. Wiem że fałszuje :D

WolverineX [ Senator ]
dzien swira

Flyby [ Outsider ]
dwa dni Wolve...sobota i niedziela...zawsze ledwo laze po watkach...

SirGoldi [ Gladiator ]
No właśnie weekend a wy co robicie?
Nul statsiarstwa! :/

mortan_battlehammer [ Legend ]
Goldi Ty sie wez za granie bo widzialem ze cienko Ci idze

SirGoldi [ Gladiator ]
mortan_battlehammer ---> ???

mortan_battlehammer [ Legend ]
poszukja wątku o video galeriach to sie dowiesz

Flyby [ Outsider ]
Baardzo jestem ciekaw czy Padre cos wykuka...:-)
SirGoldi [ Gladiator ]
mortan_battlehammer ---> O żesz ty... czekaj na Doom'a III to zobaczysz że jednak trochę umiem grać. ;)
A tak na serio. Naprawdę jest ciężko dobrze grać podczas gdy musisz manewrować cały czas dodatkowo klawiszem od "kręcenia"...

WolverineX [ Senator ]
co najwyzej wykuka kukulke w zegarze z kukulka

mortan_battlehammer [ Legend ]
Golid --> dorby config na klawiaturze i nie ma mocnyvh:P

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Siema leszcze.

mortan_battlehammer [ Legend ]
czesc łosiu

SirGoldi [ Gladiator ]
*ignoruje leszcza Piotrasq'a*
WolverineX [ Senator ]
psychotropy sie skonczyly ?
:)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 19:34:48]

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Znowu. Hehe. Ty mu nie dasz żyć :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 19:46:19]

WolverineX [ Senator ]
prostenal

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Prostenal Pro :D

WolverineX [ Senator ]
Prostenal Pro Delux

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Prostenal Pro Delux Edition
Jak myślisz warto kupić grę Shade: Gniew Aniołów ??
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 20:41:50]

SirGoldi [ Gladiator ]
Prostenal Pro Delux Special Edition
MASHTRIX ---> Warto. Chyba. :P

Father Michael [ Padre ]
Prostenal Pro Delux Special Limited Edition
MASHTRIX [ Human Wizard ]
Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Edition
SirGoldi --> No to chyba sobie kupie :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 21:06:53]

WolverineX [ Senator ]
Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Double HeliXXX Edition
acha. shade --->jak masz kase a nie masz jej na co wydac i nie masz w co grac, mozna KUPIC.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 21:12:55]

Father Michael [ Padre ]
Prostenal Pro Bastic Deluxe Special Limited Double HeliXXX Collector's Edition
Trollf [ ]
Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Double HeliXXX Collector's Beerware Edition
dobrze, ze mozna tu edytowac ;-P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 21:16:42]

mortan_battlehammer [ Legend ]
Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Double HeliXXX Collector's Beerware Gold Edition
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 21:18:07]
Trollf [ ]
mortan -> uaktualnij wersje, bo teksty napieraja jak szalone =]

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Double HeliXXX Beerware Gold Edition Big
Już nie mam p;ojęcia co wymyśleć :P

WolverineX [ Senator ]
Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Platinum Double HeliXXX Collector's Beerware Gold Edition Big
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 21:20:26]

mortan_battlehammer [ Legend ]
Trolf ---> no ba juz zrobilem wczesniej ;F
99
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 21:22:34]

Father Michael [ Padre ]
100
Trollf [ ]
dobra, to ja zapytam ile kosztuje tego licencja na 100 uzytkownikow i gdzie to mozna kupic =]

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Niewiem. Ale kiedyś o tym gdzieś czytałem.

Father Michael [ Padre ]
mortan_battlehammer [ Legend ]
Trollf ---> nie wiem o oc biega :)

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Oo.... Kukulka :D
Chodzi chyba mu o to ile osób może zarejestrować się na jego stronie :)
Trollf [ ]
mortan -> pytalem o Prostenal [...], w jakiej go mozna kupic aptece? :>

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Chyba normalnej... :d

mortan_battlehammer [ Legend ]
aaa nie wiem nie biore jestem czystu wiec nie umiem Ci pomoc :)

Father Michael [ Padre ]
OMG!

Flyby [ Outsider ]
Padre to blaszana kukulka...i nie kuka
...musisz kupic ta ksiazke zeby zakukala ?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 21:34:27]

mortan_battlehammer [ Legend ]
Padre jak bardzo zalezy Ci na kupnie :>
WolverineX [ Senator ]
*zaskoczony, zszokowany, osłupialy, zdretwialy, zdebialy Pytaniem Trollf-a*

Father Michael [ Padre ]
mortan -> a co, chcesz mnie przebijac? :)

mortan_battlehammer [ Legend ]
wiesz dwa złote to prawie nic, mozna troche podbic :)

WolverineX [ Senator ]
chce cie przekukac badz wykukac

Father Michael [ Padre ]
Spotkalem dzis w lesie dwa dzieciolki w akcji :)

SirGoldi [ Gladiator ]
Padre ---> Gdyby nie zdięcie zabrzmiało by to conajmniej dwuznacznie...

Father Michael [ Padre ]
Goldi - nie wiem o co Ci chodzi, walily az sie drzewo trzeslo :)

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Dobra lece. Dobranoc :)
Trollf [ ]
Father, a kogoz one tak walily, ze sie wszystko trzeslo :>

Father Michael [ Padre ]
Wam to sie wszystko z jednym kojarzy

SirGoldi [ Gladiator ]
Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Platinum Double HeliXXX Collector's Beerware Gold Edition Big Master

Flyby [ Outsider ]
Padre...czy ty przypadkiem nie jestes bibliofil ?...to takie niegrozne zboczenie...

WolverineX [ Senator ]
Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Platinum Double HeliXXX Collector's Beerware Gold Edition Big Fucking Master Friendly Version
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 21:49:47]

Trollf [ ]
Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Platinum Double HeliXXX Collector's Beerware Gold Edition Big Fucking Master Friendly Version
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 21:49:49]

Father Michael [ Padre ]
Flyby -> JC, dlaczego bibliofil???? :)
Ja sie chce tylko dowiedziec dlaczego kukulka kuka :(

WolverineX [ Senator ]
Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Platinum Double HeliXXX Collector's Beerware Gold Edition Big Fucking Master Friendly Version

SirGoldi [ Gladiator ]
Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Platinum Double HeliXXX Collector's Beerware Gold Edition Big Fucking Master Friendly Version 1.2
Kto to wymyślił? :P

WolverineX [ Senator ]
Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Platinum Double HeliXXX Collector's Beerware Gold Edition Big Fucking Master Friendly Mastah Version 1.2
mortan_battlehammer [ Legend ]
Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Platinum Double HeliXXX Collector's Beerware Gold Edition Big Fucking Master Friendly Version 1.2 Full

WolverineX [ Senator ]
Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Platinum Double HeliXXX Collector's Beerware Gold Edition Big Fucking Master Friendly Version 1.2 Full Pleasure

Trollf [ ]
Padre -> kukulka kuka poniewaz:
"Rozprawa w sadzie. Zeznaje oskarżony (myśliwy):
- Mówię sobie - pójdę zapolować. Wyglądam przez okno - śniegu od cholery,
więc pociągam z piersiówki, biorę strzelbę i wychodzę. Idę sobie przez
las, zimno jak cholera, więc sobie pociągam z piersiówki i szukam
zwierzyny. I tak sobie idę, idę, pociągam z piersiówki, żeby wiedzieć, jak
daleko zaszedłem, aż tu nagle patrzę, a na drzewie siedzi kukułka i kuka,
no to wypaliłem.
Zeznaje poszkodowany (jąkała):
- I-Ide S-Sobie p-przez l-las, aż n-nagle w-widz-dzę, i-idzie p-pijan-ny
m-myś-śliw-wy i s-strze-eela. N-no to wl-laz-złem na d-drzewo i
k-k-krzy-yczę: KU...KU...KU...KU...**A NIE STRZELAJ!!!...

Father Michael [ Padre ]
Trollf -> to mnie nadal nie przekonuje :)

WolverineX [ Senator ]
Trollf ---hahahahahhahaha ZAJEBISTE :)
"KU...KU...KU..KU...RWA NIE SZCZEJA"

WolverineX [ Senator ]
Właśnie się zaczyna Fushigi Yuugi. Wiec ide oglądać.

Trollf [ ]
Padre -> w taki sposob zaleca sie samiec kukulki podczas godow do samicy... gdyby w spoleczenstwie ludzkim wybieralo sie partnerki glownie poprzez werbalne kukanie, to biegal bys teraz pewnie po ulicach i tez tak kukal... =]

Father Michael [ Padre ]
Trollf -> ale jak taka drewniana kukulka kuka? :)
Trollf [ ]
Padre -> drewniana kukulka kuka na podobnej zasadzie, ktora wydluza Pinokiowi nos... to klamstwo, ze kuka - jest zbyt sztywna by to robic =]

Flyby [ Outsider ]
Trollf--->...nie znalem tego kawalu...i oblalem sie herbata...moje uznanie :-):-):-)
Padre...mysle ze jutro bede wiedzial jak drewniana kukulka kuka...i ty tez :-) Kazdy zegarmistrz wie...(prawie kazdy:-))
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 22:25:03]
WolverineX [ Senator ]
upskirt
Trollf [ ]
taaa, pewnie drewniana kuka z dubbingiem... w srodku tego drewnianego domku zapewne siedzi zwykla biedna kukulka i tak przepieknie kuka, a co jakis czas pokazuje sie ta stara drewniana krowa i zbiera wszystkie laury... :/

WolverineX [ Senator ]
proste urzadzenie na baretyjke
Father Michael [ Padre ]
Flyby -> no pewnie tak, ale ja zadnego nie znam.
WolverineX [ Senator ]
Stranger* eyes keep on watching me
*nie ten o ktorym myslicie

mortan_battlehammer [ Legend ]
don't look to the eye of the stranger ?

Flyby [ Outsider ]
Aaaaa...kotki dwa...

piokos [ ]
DOBRANOC

WolverineX [ Senator ]
Dobranoc moje śpiochy

mortan_battlehammer [ Legend ]
branoc..ka

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Dzień Dobry Bardzo :)
150 Post

Szenk [ Master of Blaster ]
Kurdelebele - poniedziałek...

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Cześć
WolverineX [ Senator ]
WITAM
cholera poniedzialek i zajecia do 5 :(

TeadyBeeR [ Legend ]
Bleee... za godzine pierwszy wyklad. Moze sie urwac? :)

Szenk [ Master of Blaster ]
możesz się urwać z choinki

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
fyfnasta ;P
Szenk --> Razem z żółwikiem? :>

Szenk [ Master of Blaster ]
Meguś ---> Nieeee, żółwik jest strasznym indywidualistą, chyba sam nawet nie wie, co za chwilę zrobi i na co będzie miał ochotę. A ja nie mam już sił go gonić i zmuszać do czegokolwiek :)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
A ja niby zajęcia mam od wtorku, ale ze strony zniknął plan zajęć... wypadałoby przejechać się do dziekanatu... tak mi się nie chce :P
Może jutro pojadę...?

Szenk [ Master of Blaster ]
Nie jedź, poradzą sobie bez Ciebie :)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Na to liczę, ale czy ja poradzę sobie bez nich? ;D

Father Michael [ Padre ]
ain -> no co Ty, lepiej w cos pograc ;)

MASHTRIX [ Human Wizard ]
No już po Angielskim. Ale ulga :P

piokos [ ]
no cześć
spać mi się chce
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 09:37:45]

Szenk [ Master of Blaster ]
święte słowa, Padre, święte słowa

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Witamy.......
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
A ja nie mam już sił go gonić i zmuszać do czegokolwiek
Szenk --> Czyżbyś kiedyś próbował? :> A ja tego nie widziałam, jaka szkoda :(
piokos --> Mnie też się chce spać i się nie chwalę ;)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Padre -> nie mam jakoś ochoty. A i pomysłu na to w co zagrać nie mam.
Może zagram w taki stary hicior Śniadanie i gazetka 2.0?

Father Michael [ Padre ]
ain -> ale koniecznie opisz Szenkowi co jesz. Ze wszystkimi szczegolami, no i podkoloruj troche ten opis :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Padre ---> Phi, jestem po śniadannku, po kawusi i po paru dymkach :PPP
Meguś ---> Nie było na co patrzeć. Ja już na samą myśl o gonieniu i zmuszaniu jestem tak zmęczony, że zaraz muszę odpocząć :)

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Padre --> Każdy sąd mnie uniewinni :> I nawet rozgrzeszenie dostanę :>
Szenk --> No taaak, do przewidzenia to było ;)

piokos [ ]
*bezczelny chwalipięta mode on*
spać mi się chce bo dziś mnie pies sąsiadów z góry, wyciem obudził, a wczoraj ci kretyni odkurzali podłogę w mieszkaniu o 7.30 RANO!!!, a nawet dywanu nie mają, sądząc po hałasie (sukinsyny)
*bezczelny chwalipięta mode off*
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 10:06:47]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Padre -> szpoko ;)
Na razie ładuję mały programik Ssanie w żołądku pro ;)

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Platinum Double HeliXXX Collector's Beerware Gold Edition Big Full

MASHTRIX [ Human Wizard ]
No to toczmy sprawe dalej :D

Father Michael [ Padre ]
Meghan (mph) -> no z tym rozgrzeszeniem to nie bylbym taki pewien :P

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
No i shareware Ssanie w żołądku pro mi się skończyło, odpalam Śniadanko... :D
Przeniosłem się do dużego pokoju z kompem i gazetką, mam tu jeszcze tv, a w przedpokoju panowie z ekipy co jakiś czas odpalają Dużą_Głośną_Maszynę_Do_Rżnięcia_Płytek ;P

Szenk [ Master of Blaster ]
a ja mam na razie w pracy ciszę i spokój, choć mam jakieś złe przeczucie, że ta sielanka może nie potrwać zbyt długo :)
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Padre --> To nie Ty będziesz mi tego rozgrzeszenia udzielał... Bez obaw, chętni się znajdą ;P
Szenk --> U mnie też cisza i mam wrażenie, że to cisza przed burzą...

Szenk [ Master of Blaster ]
Meguś ---> Może ta burza pójdzie w Twoją strone :D

Father Michael [ Padre ]
Meghan (mph) -> :(

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Hehe..... A ja mam w domu cisze. Zajęcia na 12 :d Oh Ye

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Dobra dajcie dla mnie kaftanik bo nie wytrzymam dłużej :D

mortan_battlehammer [ Legend ]
no to sie wyspalismy czas sie zbierac na zajecia :)

Father Michael [ Padre ]
mortan -> powodzenia :)

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Mi sie nie chce do szkoły :P

Szenk [ Master of Blaster ]
a propos tego słówka przypomniał mi się pewien wierszyk z przedszkola:
powodzenia
ślepa Gienia
kup se trąbkę
do pierdzenia
Niestety, poziom abstrakcji owego dzieła jest dla mnie nieco za wysoki, więc do tej pory nie za bardzo orientuję się, co poeta miał na myśli :)

MASHTRIX [ Human Wizard ]
No ja tez nie mam pojęcia na ten temat :) Może chodziło że sprzątaczka puszcza za ciche bąki :)
Genia = Sprzątaczka :D

mortan_battlehammer [ Legend ]
Padre ---> czemu powodzenia ? zminie tylko wygodne łozko na mniej wygodna sale wykladową ale nadla bede spał :D szczegolnie ze mama 3 godziny wyklady z metrologii elektrycznej :)

Father Michael [ Padre ]
mortan -> ano chyba ze tak :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Przychodzi facet do lekarza i mówi, że bolą go jądra.
- Często Pan uprawia seks?
- Nie za często. Zwykle kochamy się z żoną dwa razy o poranku, potem ze trzy
razy po powrocie z pracy, a w nocy jeszcze ze dwa razy. No, trochę więcej w
weekend.
- Hmm - myśli lekarz - Przy takim trybie życia to już chyba nie ma mowy o
kochance?...
- Prawde mówiąc - odpowiada nieśmiało pacjent - mam kogoś. Rzeczywiście, nie
jest łatwo, muszę się urywać z pracy, a kochamy się przeważnie w czasie
lunchu, czasem udaje się wpaść do niej przed powrotem do domu...
- Tyle stosunków na dzień!? - wola zdumiony lekarz - To nie ma się co
dziwić, że Pana bolą jądra!
- Uff, pocieszył mnie Pan - mówi pacjent - bo ja myślałem, że to od
masturbacji.

SirGoldi [ Gladiator ]
Prostenal Pro Bastic Delux Special Limited Platinum Double HeliXXX Collector's Beerware Gold Platinum Edition Big Fucking Master Friendly Version 1.2 Full Pleasure
Witka! Kontynujemy! :)

SirGoldi [ Gladiator ]
<---- Szenk

Szenk [ Master of Blaster ]
Żona do męża:
- Kochanie, powiedz mi cos słodkiego...
- Nie teraz, jestem zajęty.
- Kochanie, no powiedz mi coś słodkiego...
- Naprawdę, teraz nie mam czasu.
- Ale kochanie, chociaż jedno slówko...
- "Miód" do kurwy nedzy i odpierdol się!

Szenk [ Master of Blaster ]
już wiem, czemu niektórzy preferują macintoshe :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 12:06:58]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Szenk [ Master of Blaster ]
kończcie Waszmościowie tę część, wstydu oszczędźcie :)
tygrysek [ behemot ]
zakładam ??
tygrysek [ behemot ]
zakładam

Szenk [ Master of Blaster ]
zakładaj :)
tygrysek [ behemot ]
zakładam !!
tygrysek [ behemot ]
założyłem