GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z DirectemX

02.10.2004
14:21
smile
[1]

Filipeusz [ Konsul ]

Problem z DirectemX

Wczoraj formatowałem kompa i gdy dzisiaj zainstalowałem directa wszystko było w porzo ale próbowałem instalować gre. Pisało że na moim komputerze znajduje sie nieznana wersja Directa Nie wiem co mam robić bo żadna gra mi nie chodzi i sie nie instaluje.Może ktoś wie jak mi pomóc??

02.10.2004
14:23
smile
[2]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

zassaj directX'a z linka poniżej i zainstaluj go jeszcze raz. Powinno pomóc

02.10.2004
14:27
smile
[3]

Filipeusz [ Konsul ]

dzięki zaraz sprawdze

02.10.2004
14:43
smile
[4]

Filipeusz [ Konsul ]

qrwa nic to nie dalo popierdolony ten komp moj nie ma co dzieki ze chciales pomoc:(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.