
Filipeusz [ Konsul ]
Problem z DirectemX
Wczoraj formatowałem kompa i gdy dzisiaj zainstalowałem directa wszystko było w porzo ale próbowałem instalować gre. Pisało że na moim komputerze znajduje sie nieznana wersja Directa Nie wiem co mam robić bo żadna gra mi nie chodzi i sie nie instaluje.Może ktoś wie jak mi pomóc??

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
zassaj directX'a z linka poniżej i zainstaluj go jeszcze raz. Powinno pomóc

Filipeusz [ Konsul ]
dzięki zaraz sprawdze

Filipeusz [ Konsul ]
qrwa nic to nie dalo popierdolony ten komp moj nie ma co dzieki ze chciales pomoc:(