GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

XP - wygląd Win2k

02.10.2004
13:05
[1]

iNfiNity! [ Senator ]

XP - wygląd Win2k

Witam. Mam pytanko : jak zrobić, żeby np. ekran logowania był taki sam jak w Win2k? Chodzi mi o to okienko...

02.10.2004
13:07
[2]

tomirek [ ]

Konta urzytkownikow/zmien sposob logowania i wylacz opcje ekranu powitalnego

02.10.2004
13:09
smile
[3]

iNfiNity! [ Senator ]

Dzięki :) O to mi chodziło.

Tak na marginesie użytkowników :|

02.10.2004
13:10
[4]

tomirek [ ]

no tak. Wstyd sie przyznac ale jak sie spiesze (a zaraz musze wyjsc) to zdarza mi sie walnac byka :)

02.10.2004
13:12
[5]

iNfiNity! [ Senator ]

Spoko, jeszcze raz dzięki

EOT

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.