iNfiNity! [ Senator ]
XP - wygląd Win2k
Witam. Mam pytanko : jak zrobić, żeby np. ekran logowania był taki sam jak w Win2k? Chodzi mi o to okienko...
tomirek [ ]
Konta urzytkownikow/zmien sposob logowania i wylacz opcje ekranu powitalnego

iNfiNity! [ Senator ]
Dzięki :) O to mi chodziło.
Tak na marginesie użytkowników :|
tomirek [ ]
no tak. Wstyd sie przyznac ale jak sie spiesze (a zaraz musze wyjsc) to zdarza mi sie walnac byka :)
iNfiNity! [ Senator ]
Spoko, jeszcze raz dzięki
EOT