
misztel [ Pretorianin ]
Kto się tu zajmuje grafiką ?
Poszukuję grafika, aby mi zrobił:
- Logo na strone
- Button Reklamowy 88x31
- Baner Reklamowy 400x50
W zamian mogę pożyczyć server:
- 150 MB
- Bardzo Szybki
- Obsługa PHP
Jedynym warunkiem korzystania z servera, jest to, aby były tam legalne pliki...
Jak jest ktoś chętny niech sięzgłosi na mój numer GG <--5789115--> Proszę się zgłaszać...