GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kto się tu zajmuje grafiką ?

02.10.2004
12:37
smile
[1]

misztel [ Pretorianin ]

Kto się tu zajmuje grafiką ?

Poszukuję grafika, aby mi zrobił:
- Logo na strone
- Button Reklamowy 88x31
- Baner Reklamowy 400x50

W zamian mogę pożyczyć server:
- 150 MB
- Bardzo Szybki
- Obsługa PHP

Jedynym warunkiem korzystania z servera, jest to, aby były tam legalne pliki...

Jak jest ktoś chętny niech sięzgłosi na mój numer GG <--5789115--> Proszę się zgłaszać...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.