GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakie buty sportowe polecacie?

02.10.2004
12:16
smile
[1]

slomi [ Chor��y ]

Jakie buty sportowe polecacie?

Witam
Mialem juz wiele butow roznych firm. Zwykle nie zwracalem uwagi na to do
czego sa przeznaczone i robilem w nich doslownie wszystko - od jezdzenia na
rowerze po chodzenie w deszczu. W moich obecnych butach Pumy pekla skora,
wiec przymierzam sie do kupna czegos nowego...
Jakie buty sportowe moglibyscie mi polecic? Maja byc one w rozsadnej cenie i
nadawac sie do chodzenia, biegania po dworze, byc odporne na deszcz (po
sniegu nie zamierzam w nich chodzic :) ). Oczywiscie chce zeby byly w miare wygodne i
przede wszystkim przetrwaly w dobrym stanie wiecej niz rok chodzenia i nie rozwalily sie jak od czasu do czasu pogram w nich w kosza na asfalcie...
P.S co myslicie o butach sprzedawanych na allegro ? Stabile 5m mozna kupic
tam juz za 150 zlotych (normalnie w sklepie za 450 !!!!). Wydaje mi sie to
podejrzane, ale moze po prostu kolesie maja dostep do fabryki or sth :)
pozdrawiam

02.10.2004
12:18
[2]

TheAnswer [ Quetzal ]


Polecam buty Reeboka:Answer7 zresztą 5,6 też są zarąbiste.

02.10.2004
14:23
[3]

..ReD.. [ Generaďż˝ ]

stabile m5 to ja moge miec za 100zł ;] nie podruby.. a pierwsze słysze ze w sklepie stoją 450zł... te buty są tak obcykane ze chyba by mi ktos musiał dac je za darmo zebym w tym chodził.... co 2koles w adidasach ma stabile na nogach...

02.10.2004
14:37
[4]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

..Red... BO siwecą :) Ale w kosza sie gra nieźle choć nie mam tych butów. (Tak słyszałem)

02.10.2004
14:52
smile
[5]

Filipeusz [ Konsul ]

Kup se sandały albo pantofelki polecam przetrzyma każdy deszcz a jak tu przyjedziesz to dostaniesz za darmo ode mnie

02.10.2004
15:05
[6]

kiowas [ Legend ]

Crossingowe Skechersy - bardzo wygodne i calkiem niedrogie (jedyne 50 funtow).

02.10.2004
15:06
[7]

kiowas [ Legend ]

A propos - co to sa te Stabile bo pierwsze slysze?

02.10.2004
15:12
[8]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

kiowas--> model butów ADIDAS : Stabil :)

02.10.2004
15:13
[9]

kiowas [ Legend ]

Nie znam - pewnie jakis badziew :)))

02.10.2004
15:24
smile
[10]

redruM< [ Konsul ]

Reebok all the way! Uderzaj do Reeboka po Answery!

02.10.2004
16:07
smile
[11]

Misiak [ Pluszak ]

Ja polecam "Niki". Buty na kazda pogode. " For all conditions"
Nosze juz 2 sezon bez przerwy (na zime tez sie nadaja) i jesteb bardziej niz zadowolony.
Cena, ja zaplacilem za swoje 279 zl, akurt byla promocja z 397 zl. a no i dostalem tez skarpetki adidasa za 1zl :) ktore tez sa wytrzymale (do tej pory nosze :) ale pranie i noszenie prawie nic im nie zrobily :)) Wiec polecam skarpetki Adidasa :) lub zwykle bawelniane za 3.50 :))

Pozdr

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.